Maliye

Aetna Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası kapsamının satın alınması, bir kişinin genel finansal planlama sürecinin önemli bir parçasıdır. Bu olmadan, sevdikler, iş ortakları ve / veya diğer kurtulanlar bazı sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, sadece doğru miktarda hayat sigortası koruması değil, aynı zamanda doğru tipte olmanız gerekir.

Ayrıca, bir başka önemli husus da hayat sigortası poliçenizi finansal açıdan güçlü ve istikrarlı bir hayat sigortası şirketinden satın aldığınızı bilmektir. Bu, sigorta şirketinin iyi mali durumdaydı ve ayrıca poliçe sahiplerine taleplerini ödemede olumlu bir üne sahip olduğu anlamına gelir. Böyle uzun bir geçmişi olan böyle bir şirket Aetna'dır.

Aetna Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihçesi

Aetna 1800'lü yılların ortalarından itibaren müşterilerine zenginleştirme ve sigorta koruma ürünleri sunma işinde bulunuyor. Bu şirket, 1850 yılında hayat sigortası satmak amacıyla bir sigorta fonu olarak Aetna Sigorta Şirketi olarak başladı. Adı, Avrupa'nın tümünde en aktif olan büyük bir yanardağdan ilham aldı.

Yıllar boyunca, Aetna ekonomik kriz dönemlerinde bile büyümeye ve gelişmeye devam etti. Örneğin, ABD İç Savaşı sırasında, hayat sigortası koruması satın alımlarında bir artış oldu.

1865 yılına gelindiğinde, şirketin yıllık geliri 1 milyon dolar ve 1864'te Aetna 1861'de işlerini% 600 oranında artırdı. Zaman içinde şirket bazı yeni ürünlere (mortgage, sağlık sigortası, maluliyet sigortası dahil) geçti. ve sorumluluk sigortası kapsamı. Ayrıca, şirketler için grup sigortası sunan ilk sigorta şirketlerinden biriydi.

Birinci Dünya Savaşı sırasında Aetna, milyonlarca dolarlık Özgürlük Bonosu satın alıp satarak ABD savaş harcamasına yardım etti. Şirket aynı zamanda televizyonda reklam veren ilk sigorta şirketi olmak gibi pek çok “ilk” e katılmıştır - ki sonunda “Aetna, Tanıştığım için Memnun oldum!” Reklam kampanyası. Şirket ayrıca, bir işveren grubu uzun vadeli bakım sigortası planı satan ilk kişi ve aynı zamanda bir sağlık tasarruf hesabı (HSA) seçeneği bildiren ilk tam hizmetli sağlık sigortası şirketi oldu.

Yıllar boyunca şirket sadece ABD'de değil, dünya çapında da genişleme seviyesini sürdürdü. 1993 yılında Aetna Çin'deki ilk ofislerini açtı. Ayrıca, 1996 yılında iş ünitelerini Aetna Emeklilik Hizmetlerine birleştiren finansal hizmetlere de yayıldı.

Bugün, yaklaşık 46 milyon insan sağlık hizmetleri ve sağlık harcamaları ile ilgili kararlar için Aetna'ya güveniyor. Şirket ayrıca hayat sigortası, sağlık sigortası ve geniş bir yelpazede diğer sigorta ve ilgili finansal ürünleri sağlamaya devam etmektedir. Aetna, ABD'deki en büyük beşinci sigorta şirketi olarak kabul edilir ve merkezi Hartford, Connecticut'tadır.

Aetna Hayat Sigorta Şirketini Gözden Geçirme

Aetna uzun yıllardır yaşam ve sağlık sigortası sektöründe takdir edilen bir firma olarak tanınmıştır. Ayrıca Amerika'nın en çok topluluk fikirli şirketlerinden biri olarak kabul edildi. Şirket şu anda dünya çapında yaklaşık 49.500 kişi istihdam etmektedir. 2015 yılında Aetna'nın geliri genel olarak yaklaşık 60.3 milyar dolardı.

Şirket değerleri ile bilinir ve bunu çalışanlarına ve toplumun katılımına teşvik eder. Aetna, müşterilerini dinleyerek ve içgörü ve merhametle hareket ederek Dürüstlük, Mükemmellik, Dikkat ve İlham'ı teşvik eder.

Aetna'nın Puanları ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Aetna, finansal açıdan güçlü ve istikrarlı bir sigorta şirketi olarak kabul edilmektedir. Bu, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından verilen derecelendirmelerle gösterilmiştir. Bunlar A.M. En iyi ve bir AA-Standard & Poor's.

Aetna, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, şirketin bu varlıktan (A'dan F'ye genel bir not ölçeğinde) A derecesine sahiptir. Ayrıca, son üç yılda Aetna, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 567 şikayeti kapamıştır.

Bu 567 toplam şikayetin 340'i şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmış durumda, 191'i faturalandırma ve / veya tahsilatla ilgili konulara odaklanmıştı, 18'i reklam ve / veya satış sorunları ile ilgiliydi, 15'i teslimatta ortalandı sorunlar ve 3 garanti / garanti konularına odaklandı.

Aetna'dan Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Aetna üzerinden hayat sigortası kapsamı, işveren tarafından desteklenen planlarla kullanılabilir ve bireysel satış için mevcut değildir. Bununla birlikte, ek hayat sigortası satın alınabilir. Bu, beklenmedik durumlarda sevdiklerinize ve hayatta kalanlara sunulan faydaların artmasına yardımcı olabilir. Bu planlar hem temel hayat sigortası kapsamını hem de ek hayat sigortasını içerir.

Plan seçenekleri şunları içerir:

Hızlandırılmış Ölüm Yardımı - Bir hayat sigortası programı kapsamındayken, bir kişi ölümcül hastalığa dönüşürse, bu planı talep edebilir, böylece ek yardımlar sevdiklerine ödenir.

Yanlışlıkla Ölüm ve Kişisel Kayıp - Bu tür sigorta kapsamı, bir kaza anında bir sigortalı yaralanırsa veya devam eden yaralanmalar nedeniyle ölürse fayda sağlar. Fayda miktarı, kapsanan miktarın yanı sıra maruz kaldığı yaralanma türünü de içeren bazı kriterler tarafından belirlenir.

Planlar aşağıdaki hükümlerden bazılarını veya tümünü içerebilir:

dönüştürme - Bir sigortalı çalışmayı durdurduğunda ve / veya artık uygun sigortalı bir sınıfta kalmadığında veya emekli olduklarında, grup hayat sigortası planından bireysel bir plana dönüşme seçeneği olabilir.

Premium Feragat - Bir planın prim feragati varsa, sigorta şirketi daha fazla prim ödemesi yapmak zorunda kalmaksızın teminat kapsamına devam edebilir.

taşınabilirlik - Bu özellik, bir kişinin işvereni terk ettiklerinde onların kapsama alınmasına izin verir.

Çocuk Bakımı Avantajı - Bu yardım, ebeveynin ölümü durumunda devlet lisanslı bir çocuk bakım merkezindeki çocuk bakımıyla ilişkili masrafların karşılanmasında yardımcı olacaktır.

Eğitim Yardımı - Bu yardım, sigortalı bir ebeveynin geliri kaybolduğunda, yüksek öğrenime ödeme yapmak için bağımlı bir çocuğa yardımcı olabilir. Eşler için, bu fayda gelir elde etmek için istihdam eğitimi için fırsat sağlamaya yardımcı olabilir.

Kalıntıların Geri Dönüşünün Faydası - Sigortalı bir kişi evden 200 mil uzakta iken ölürse, bu yardım ölen kişinin cesedinin bir canavara geri gönderilmesi için ödeme yapacaktır.

Yolcu Kısıtlaması ve Hava Yastığı Faydası - Eğer bir sigortalı bir güvenlik tertibatını doğru şekilde kullanıyorsa veya bir hava yastığı devreye sokulmuşsa - ancak kişinin hayatını kurtarmaya yardım etmiyorsa - bu fayda kazara ölüm ödeneği miktarını destekleyecektir.

Coma Faydası - Kazadan sonra sigortalı veya bağımlı bir komada 30 günden fazla bir süre kalmışsa, her ay kendi AD ve PL ödeneklerinin bir yüzdesi ödenebilir. Bu önceden belirlenmiş bir sayıda ay için ortaya çıkabilir.

Aetna Sigorta Şirketi İle Sunulan Diğer Kapsam

Aetna, hayat sigortasına ek olarak bir dizi ürün sunmaktadır. Bunlardan sadece bazıları şunlardır:

  • Sağlık Sigortası
  • Diş sigortası
  • Vizyon Sigortası
  • Medicare Ek Planları
  • Engelli sigortası
  • Ek sigorta
  • Çalışan / Grup Sigortası Yararları
  • Kişisel Sorumluluk Sigortası

En İyi Hayat Sigortası Premium Quotes Nerede

Bir poliçe için en iyi hayat sigortası primi tekliflerini bulmak ya da bir son masraf sigortası poliçesi bulmaya çalışmak istiyorsanız, o zaman bir ya da tek bir yaşamdan daha fazlasına erişimi olan bir şirket ile çalışmak iyi bir fikirdir. sigorta taşıyıcısı. Bu şekilde, politikaları, faydaları ve primleri karşılaştırmanız daha iyi olacaktır - ve o zaman, sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için hangi planların sizin için en iyi olacağını belirleyebileceksiniz. Birçok teklif sunan bir ajansla çalışmak sadece hayat sigortası satın almanız için değil, aynı zamanda otomatik sigorta kapsamı ve sağlık gibi diğer sigorta türleri için de harika bir fikir!

Hayat sigortası poliçeleri ve teklifleriyle karşılaştırmaya hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Pazardaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve en iyi teklifleri almak için size yardımcı olabiliriz. Devam etmek için, bu sayfanın yan tarafındaki formu doldurun.

Başka sorularınız olduğunu veya genel olarak hayat sigortasıyla ilgili bir sorunuz olduğunda bile, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz.

Hayat sigortasının satın alınmasının bazen kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Sektörde birçok sigorta poliçesi arasından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı politika türü vardır. İhtiyaçlarınız için doğru türü ve kapsamı elde ettiğinizden emin olmak istersiniz, böylece sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişiler devam edebilir. Bir uzmanla çalışmak, bunun gerçekleşmesini sağlamak için size yardımcı olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: SICKO Michael Moore Amerikan Sağlık Sistemi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GF ¢ 043: [Vaka Çalışması] Sadece 1 Milyon Dolarla Erken Emekli Olabilir misiniz?
Maliye

GF ¢ 043: [Vaka Çalışması] Sadece 1 Milyon Dolarla Erken Emekli Olabilir misiniz?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC043_.mp3 1 milyon dolar ile erken emekli olmak istiyorum. Bu ifadenin hoş bir yüzüğü var, ha? Bir müşteriyle çalıştığımı düşünmüyorum, ancak erken emekli olmak istemiyordum ya da 1 milyon dolarlık bir portföyü olması durumunda kendinden geçmezler. Ama çoğumuzun bildiği gibi, 1 milyon dolar eskiden olduğu gibi değil.
Devamını Oku
GFC 070: Ortalamadan Başar Olmaya Nasıl Geçilir?
Maliye

GFC 070: Ortalamadan Başar Olmaya Nasıl Geçilir?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_070.Mastermind.mp3 “En çok harcadığınız 5 kişinin ortalaması sizsiniz.” Bu alıntı Jim Rhon'dan geliyor. Yaşlandıkça, bu alıntıya daha fazla odaklanmayı öğrendim. Niye ya? Çünkü ben daha iyi bir insan olmak istiyorum. Daha iyi bir baba olmak istiyorum.
Devamını Oku
Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?
Maliye

Bu Aile Sadece 22 Ay İçinde 62.000 ABD Doları Borcunu Nasıl Ödeniyor?

62.000 $ 'dan fazla borcu nasıl elde ettiniz? Bu borç ne türden oluşuyordu? Bu benim ve kocamdan toplam kombine borç oldu. Bunun ipotek veya öğrenci kredisi borcu olduğunu söyleyebilseydim, ama ne yazık ki kredi kartlarını ve kredileri kötüye kullanmanın neden olduğu en kötü şeydi. Yasal olarak 18 yaşından sonra kredi almaya hak kazandığımız andan itibaren borca ​​girdik, çünkü basitçe basitçe karşılayamadığımız şeyleri istedik.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır"/>
Maliye

6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır

Çek yazmanızın gerekmesinin birkaç nedeni vardır. Örneğin, bazı işletmeler size bir kart swiping yerine bir çek yazmak için indirim verecektir. Bunun nedeni, işlem ücreti ödemek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmeleridir. Eğer bir çek doldurursanız, bir zorluğun olmasını istemiyorsanız, bunu doğru şekilde yaptığınızdan emin olun.
Devamını Oku