Maliye

Accordia Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortasının satın alınması, neredeyse herkesin genel finansal portföyünün önemli bir parçasıdır. Bunun bir nedeni, bu önemli finansal aracın, sevdiklerinizi, beklenmedik hallerde, nihai giderler, borçların ödenmesi ve / veya yaşam giderleri gibi konularda başka varlıklara harcamaktan korumaya yardımcı olabileceğidir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, aynı zamanda, önem verdiğiniz kişilerin, ciddi mali sıkıntıya düşmekten ve hayatları için duygusal olarak zor bir zamanda hayatlarını değiştirmek zorunda kalmasına yardımcı olabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi aldığınız sırada, akılda tutulması gereken birkaç temel faktör vardır. Birincisi, şüphesiz, hayatta kalanların, devam etmek için yeterli paraya sahip olmaları için uygun miktarda kapsama almanızı sağlamaktır. Bir diğeri, en çok birinden satın alma kapsamı almayı düşünmektir. finansal açıdan istikrarlı hayat sigortası şirketleri.

Bunun nedeni, temel sigorta şirketinin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğunu ve bir hak talebinde bulunulması gerekip gerekmediği ileride de orada olacağını bilmek isteyeceksiniz. Bunu akılda tutarak, ilerlemeden önce düşündüğünüz sigortacı hakkında biraz araştırma yapmak önemlidir.

Sanayiye biraz yeni olan bir sigorta şirketi Accordia Life and Annuity Company'dir. Global Atlantic'in bir yan kuruluşu olan bu şirket, müşterilerine hem koruma hem de gelir ürünleri sunmaktadır.

Accordia Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihçesi

Accordia Life ve Annuity Company, Des Moines, Iowa merkezli. 2013 yılında, Global Atlantic Financial Group Limited'in (Global Atlantic), daha sonra Accordia Life olarak dahil ettiği Aviva USA yaşam bölümünü satın almasıyla başladı.

Şirket, risk yönetimi uzmanlığı, deneyimli endüstri profesyonelleri ve kanıtlanmış ürün tasarımları üzerine kurulmuştur. Hayat sigortası sektöründe çoktan tecrübeli 200'den fazla temsilci ile başladı.

Accordia Life'ın ana şirketi Global Atlantic, çok katlı bir sigorta ve reasürans şirketidir. Bu firma on yıldan fazla bir süre önce Goldman Sachs'ta kuruldu ve 2013'te ayrıldı.

Geçtiğimiz on yıl içinde, Global Atlantic, sigortacılık ve finans sektöründe, 30 milyar dolardan fazla varlığa sahip olduğu için sigorta ürünlerinin yenilikçi bir tedarikçisi olarak biliniyor. Bu şirketin başarısının bir nedeni, sigortalılarına uzun vadeli odaklanmasının yanı sıra, üst düzeyden tecrübeli liderliği tarafından yönlendirilen takım çalışmasına verdiği önemden kaynaklanmaktadır.

Accordia Hayat Sigortası Şirketi gözden geçirilmesi

Accordia Life ve Annuity Company tarafından sunulan ürünler iyi tasarlanmış ve ülke çapındaki müşterilerin koruma, varlık transferi ve küçük işletme ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.

Accordia tarafından sağlanan birincil ürünler, vadeli sigorta, evrensel yaşam ve endeksli evrensel hayat sigortası kapsamı içerir. Bu teklifler poliçe sahiplerinin hem kısa hem de uzun vadeli ihtiyaçları planlamasına yardımcı olabilir.

Accordia Hayat Sigorta Şirketi Derecelendirme ve Daha İyi İş Bürosu Notu

Finansal açıdan güçlü ve istikrarlı bir şirket olarak kabul edilen Accordia, A.M. En iyi. Bu, “Mükemmel” olarak derecelendirilmiştir ve toplamda toplam 16 genel puanın dördüncüsüdür.

Accordia Life Insurance Company, Better Business Bureau tarafından akredite edilmiş bir şirket değildir ve BBB tarafından bir harf notuna atanmamıştır. Bununla birlikte, son üç yıl içinde BBB ile ilgili olarak 40 şikayette bulunmuş, 40 kişi de kapatılmıştır.

Yapılan bu 40 şikayetin 18'i şirketin faturalandırma / tahsilat sorunlarına odaklanmış, 17'si şirketin ürün ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmış, dördü reklam ve / veya satış sorunlarıyla uğraşmış ve biri diğer konulara odaklanmıştır. Ayrıca, Accordia Life Insurance Company hakkında müşterilerin Better Business Bureau'nun web sitesinde yayınladığı üç olumsuz yorum da vardır.

Accordia Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Accordia Life sunuyor çeşitli hayat sigortası türleri müşterilerine koruma. Bunu yapmak, poliçe sahiplerinin, kendileri için en iyi şekilde çalışan kapsama alanını tasarlamalarına ve ihtiyaçlar zaman içinde değiştikçe kapsamı revize etmelerine olanak tanır.

Accordia tarafından sağlanan kapsamı içerir:

Vadeli Hayat Sigortası

Accordia aracılığıyla sunulan başlıca ürünlerden biri hayat sigortası kapsamı. Bu ürün, hiçbir nakit değeri veya tasarruf bileşeni olmaksızın sadece saf ölüm yardımı koruması sağlar. Bu nedenle, terim oldukça uygun maliyetli olabilir - ve bu gibi büyük miktarda kapsama ihtiyacı duyanlar için iyi bir yoldur. 1 milyon dolarlık hayat sigortası poliçesi daha düşük bir oranda elde etmek için. Bu özellikle, başvuru sırasında genç ve sağlıklı olan kişiler için geçerlidir.

Vadeli hayat sigortası genellikle geçici teminat olarak düşünülür, çünkü on yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi belirli bir süre için satın alınır. Ayrıca 1 yıllık bir yıllık yenilenebilir dönem yaşam seçeneği vardır. Tipik olarak, bu kapsamdaki prim oranı poliçenin “vadesi” dahilinde kalmaya devam edecektir ve daha sonra poliçe sahibinin kapsama için yeniden yeterlilik kazanması ya da politikanın süresinin sona ermesi gerekecektir.

Bazı durumlarda, bir hayat sigortası poliçesi, evrensel bir hayat sigortası poliçesi gibi kalıcı bir teminat biçimine dönüşme seçeneği sunacaktır. Böylelikle, sigortalı, poliçe primini ödemeyi durdurmadıkça, gelecekte herhangi bir zamanda sona eren politikayla ilgili endişelenmeye gerek duymayacaktır.

Evrensel Hayat Sigortası

Accordia Life ayrıca sunuyor evrensel hayat sigortası kapsama.Bu, kalıcı hayat sigortası korumasının bir şeklidir, bu yüzden ölüm yardımı kapsamına ek olarak, bu politikalarda bir nakit değeri bileşeni de vardır.

Politikadaki nakit, vergi matrahına dayalı olarak büyümeye izin verilir. Bu, poliçe sahibinin, bu hesaptaki paranın kazanılması ya da büyümesi üzerine, çekilme zamanına kadar ya da bu zamana kadar vergi ödemek zorunda kalmayacağı anlamına gelir. Bu, bu fonların büyümesi ve zaman içinde katlanarak artmasına izin verebilir.

Evrensel hayat sigortası kapsamının, tüm hayat sigortasından daha esnek bir kalıcı hayat sigortası şekli olduğu düşünülmektedir. Bunun nedeni, poliçe sahibinin (belirli parametreler dahilinde) prim miktarının ne kadarının nakit değerine gireceğini ve politikanın ölüm yardımına ne kadar gidebileceğini seçmesidir. Ayrıca, taleplerine göre prim vadelerini de değiştirebilirler.

Accordia Life Insurance Company, evrensel hayat sigortası poliçelerine eklenebilecek bazı farklı sürücüler sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Hızlandırılmış Erişim Rider
 • Hayat Rider için Sağlık
 • Premium Rider'ın iadesi
 • Terminal Hastalığı Hızlandırılmış Ölüm Yardımı Rider
 • Ölümcül Ölüm Yardımı Rider
 • Çocuk Sigortası Rider
 • Birincil Sigortalı Rider
 • Overloan Koruma Rider
 • Premium Rider'dan Feragat
 • Aylık kesintiler feragat

Endeksli Evrensel Hayat (IUL) Sigortası

Accordia tarafından sunulan bir başka kalıcı hayat sigortası kapsamı, evrensel yaşama endekslidir. Bu tür evrensel yaşamla, nakit değeri bileşenindeki büyüme, S & P 500 gibi bir alt pazar endeksinin performansına dayanır.

Politika sahibi, piyasadaki düşüşe bağlı olarak fonlarını önemli ölçüde büyütme fırsatına sahip olsa da, piyasadaki düşüşün düşmesi durumunda, hesaptaki anapara korunur.

Accordia Life Insurance Company ile seçilebilecek, endeksli evrensel hayat sigortası için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Ömür Boyu Oluşturucu IUL
 • Kurtuluş Oluşturucu IUL
 • Accordia Yaşam Sağlayıcısı IUL

En İyi Hayat Sigortası Teklifleri Nereden Alınır

En iyi hayat sigortası tekliflerini ararken, bir şirket ya da tek bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir ajansla çalışmak akıllıcadır, bu sadece hayat sigortası için değil, oto ve sağlık sigortası için de geçerlidir. iyi. Böylece, politikaları, avantajları ve prim tekliflerini karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin için en iyi olanı belirleyebileceksiniz.

Hayat sigortası koruması arıyorsanız - politika teklifleriyle birlikte - yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Başlamak için tek yapmanız gereken bu sayfadaki teklif formunu doldurmaktır.

Accordia Hayat Sigortası Şirketi ile ilgili başka sorularınız varsa - ya da genel olarak hayat sigortası hakkında bir sorunuz varsa - uzmanlarımız burada. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak, ücretsiz telefonla doğrudan ulaşabiliriz.

Özel ihtiyaçlarınız için en iyi hayat sigortası poliçesini bulmanın bazen ezici olabileceğini biliyoruz. Şunlarla mücadele etmek için birçok değişken vardır - ve özel gereksinimleriniz için doğru kapsama alanı sağladığınızdan emin olmak istersiniz. Ama şimdi senin yanında bir müttefik var. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Videoyu izle: Bayan Brooks: Yönetim Kurulu Başkanı / Fakülte Cheer Lideri / Bay Boynton'a Rap'i Alma

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?
Maliye

Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?

Emeklilik için tasarruf, çoğu birey tarafından yaygın olarak paylaşılan bir hedeftir. Bağımsız olarak varlıklı olmadıkça veya güvende hissetmek için yeterli miktarda paranız olmadıkça, hiçbir zaman tasarruf etmenize gerek kalmayacak (bunlardan hiçbirine sahip değildim), iş yerinizde paranızı bir kenara koymak istediğinizde rahatınız ve güvenliğiniz için Emeklisin.
Devamını Oku
Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil
Maliye

Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil

Bir yıldan uzun bir süredir kişisel finans topluluğuna blog yazdıktan sonra, borç yolculuk hikayelerinin adil payını kesinlikle gördüm. Öyleyse, borç maaş hikayem hakkında yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Kesinlikle okuduğum tipik hikayeye sahip değilim, ama yine de borç blogcuları ile kesinlikle alakalıyım.
Devamını Oku