Maliye

Allianz Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası almak, herhangi bir iyi ve eksiksiz mali planın önemli bir parçasıdır. Bu önemli kapsama sahip olmanız nedeniyle, sevdiklerinizin beklenmedik olaylarda maddi zorluklarla karşılaşmalarına gerek kalmamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu gelirler, cenaze ve son harcamaların ödenmesi, ipotek bakiyesi gibi büyük borç yükümlülüklerinin ödenmesi ve / veya devam eden yaşam giderlerinin ödenmesi gibi çeşitli durumlar için kullanılabilir. Bu, sevdiklerinizin mali desteklerinin bir kısmı veya tamamı için size güvenirse, özellikle yararlı olabilir.

Bir hayat sigortası poliçesine başvururken, ne tür bir kapsama aldığınızı anlamak önemlidir. Hayat sigortası koruması da önemlidir, böylece sevdiklerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bilmeniz gereken bir diğer önemli faktör de, poliçeyi aldığınız sigorta taşıyıcısıdır.

Bu durumda, sigortalı taşıyıcının mali açıdan güçlü ve istikrarlı olduğunu ve poliçe sahiplerine taleplerini ödemede olumlu bir itibara sahip olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Bu alanda son derece yüksek bir şirket olan Allianz.

Allianz Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Allianz Hayat Sigortası Şirketi, hayat sigortası, gelir üreten ürünler ve genel emeklilik çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Bu şirket, 115 yılı aşkın bir süredir müşterilerine ürünlerini sunma işinde olmuştur.

Bu şirket hem boğa hem de ayı piyasaları yoluyla güçlü bir performans sergiledi ve istikrarlı bir şekilde sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan aldı. Bu nedenle, Allianz'ın sigorta ve mali ürünlerine sahip olan müşteriler, bir hak talebinde bulunmanın vakti geldiğinde şirketin orada olacağından daha emin olabilirler.

Allianz, çeşitli farklı varlık sınıfları arasında çeşitlendirilmiş muhafazakâr bir yatırım felsefesine sahiptir. Şirket, portföyüne yatırım yaparken uzun vadeli finansal sonuçlar istiyor.

Allianz Hayat Sigorta Şirketi'nin Gözden Geçirilmesi

Bugün, Allianz Hayat Sigortası Şirketi dünya çapında 85 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Şirket dünya çapında 31'inci en büyük şirket olarak kabul ediliyor ve dünyanın en büyük üçüncü para yöneticisi. Ayrıca, hem piyasa değerine hem de varlıklara dayanan çeşitlendirilmiş sigortacılık sektöründeki ikinci en büyük şirkettir. 2015 yılında Alliance Life, hayat sigortası primlerinde 11 milyar dolardan fazla para topladı.

Şirketin sigorta garantilerini geri almasına izin veren genel nakit rezervleridir. 2015 yılsonu itibarıyla Allianz, 7,5 milyar dolardan fazla özkaynak tuttu. Bu nedenle, şirket, paraya en çok ihtiyaç duyulduğunda, fonların ve ona emanet edilen politikaların orada bulunmasını sağlamaya yardımcı olabilir.

Allianz Hayat Sigortası Şirketi'nin Derecelendirmeleri ve BBB Notu

Güçlü mali desteğinden dolayı Allianz, genel finansal güç notları açısından yüksek puanlar aldı. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M.'den A + (Üstün) En iyi
 • A2 (İyi) Moody's
 • Standart ve Poor'un AA (Çok Güçlü)

Allianz şu anda Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite bir kuruluşu değil. Ancak BBB, Kuzey Amerika'daki Allianz Life Insurance Company'ye A + notu verdi. Bu, A + ile F arasındaki genel not ölçeğindedir. Son üç yıldır şirket, Better Business Bureau aracılığıyla hiçbir şikayeti kapatmamıştır. Ve, Allianz için BBB web sitesinde yayınlanan müşteri yorumları bulunmamaktadır.

Allianz Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Allianz Hayat Sigorta Şirketi, çok çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bu nedenle, müşterileri ihtiyaçlara en uygun kapsama alanını bulabilirler - ve poliçe sahipleri de sürekli ihtiyaçlarının değişmesi halinde kapsamlarını revize edebilirler.

Hayat sigortası kapsamına sahip olmak için sayısız fayda vardır. Poliçe yararlanıcısı tarafından alınan fonlar gelir vergisinden muaftır. Bu demektir ki, Sam Amca'ya gelirlerin büyük bir kısmını ödemek yerine, bu fonların yüzde 100'ü borçlarını ödemek, devam eden yaşam masraflarını ödemek ya da diğer herhangi bir potansiyel ihtiyacı ödemek için sevdikleriniz tarafından çalışmaya alınabilir. olabilir.

Sürekli hayat sigortası kapsamı ile, hem ölüm ödeneği koruması hem de politikanın nakit değeri bileşeni yoluyla güzel bir tasarruf biriktirme yeteneği vardır. Burada, fonlar vergiden ertelenmiş olarak büyümeye izin verilir. Bu, para çekilmeden ya da para çekilinceye kadar herhangi bir vergi olmayacağı anlamına gelir. Herhangi bir sebepten ötürü hayat sigortası poliçesinin nakit bileşeninden borç alınabilir veya geri çekilebilir - emeklilik gelirinin eklenmesi, borçların ödenmesi ve / veya güzel bir tatil için.

Kuzey Amerika'daki Allianz Life Insurance Company aracılığıyla sunulan hayat sigortası teminatlarının birincil formlarından biri sabit endeks evrensel yaşamdır. Bu kapsam, esnek bir ölüm fonu seçeneği sunmanın yanı sıra, çeşitli kredi yöntemlerine ve endeks tahsisi seçeneklerine dayanan nakit bileşenine faiz kazanma yeteneği sunar. Bu politikalar ayrıca eklenebilecek ek sürücüler sunmaktadır. Bunu yapmak poliçe sahiplerine daha fazla özel hayat sigortası koruması sağlamaya yardımcı olabilir. Allianz tarafından sunulan hayat sigortası planları şunları içerir:

Allianz Life Pro + Sabit Endeksli Evrensel Hayat Sigortası Politikası

Bu politika, gelir vergisinden muaf ölüm yardımı ile başlar. Ayrıca, politika değerinin altta yatan pazar endeksindeki olumlu değişimlere dayanarak nakit değerini biriktirme fırsatı da sağlar. Özel ihtiyaçların karşılanmasında poliçelerin yardımcı olması için biniciler mevcuttur.

Bu politika için 80 yaş ve daha küçük olanlar başvurabilir.Birkaç farklı risk sınıfı olmasına rağmen. Bunlar şunları içerir:

 • Juvenil - 0 ile 17 yaş arası
 • Tütün - 18 ila 75 yaş arası
 • Sigarasız - 18 ila 80 yaş arası

Bu politikadaki asgari ölüm ödeneği 100.000 dolar olup, gelir 65 milyon dolara kadar uygulanabilir. Bu politikadaki ölüm yardımının yapılandırıldığı çeşitli farklı yollar da vardır. Örneğin:

 • Seviye - Seviye ölüm yardımı seçeneği ile, teminat tutarı, politikanın ömrü boyunca aynı kalacaktır.
 • Artan - Ölüm yardımı seçeneği ile ölüm ödeneği miktarı, belirtilen bir miktara eşit olarak artı birikim değerine eşit olacaktır.
 • Premium Seçeneğin İadesi - Mevcut bir prim seçeneği de mevcut. Bu seçenekle, ölüm ödeneği belirli bir miktara eşit olacak, ayrıca poliçe hamilinin poliçeye ödenen tutarı olacaktır.

Sigortalı 120 yaşına kadar yaşarsa, ölüm yardımı tutarı politikanın birikim değerine eşit olacaktır. Şu anda, politikanın yürürlükte kalması için gerekli görülmedikçe, Allianz tarafından ilave primler kabul edilmeyecektir.

Bu politika ile seçilebilecek bazı dizinler var. Bunlar arasında Barclay'ın ABD Dinamik Denge Endeksi, S & P 500 Endeksi veya Dow Jones Endüstriyel Ortalama (DJIA), Barclay Capital ABD Birleşik Bond Endeksi, Russell 2000 Endeksi ve EURO STOXX 50 Endeksi yer almaktadır.

Bir politikanın özel ihtiyaçlarına en uygun şekilde planın özelleştirilmesine yardımcı olmak için bu politikaya yerleştirilebilecek birkaç ilave binici daha vardır. Bunlar:

 • Belirtilen Premium Sürücüden Feragat
 • Cabrio Dönem Binicisi
 • Gelişmiş Likidite Rider
 • Kredi koruma binici
 • Çocuk Vadeli Binici
 • Ek Dönem Rider
 • Diğer Sigortalı Dönem Binicisi

Allianz Life Pro + Survivor Sabit Endeks Evrensel Hayat Sigortası Politikası

Allianz Life Pro + Survivor Sabit Endeks Evrensel Hayat Sigortası politikası, iki bireyi aynı anda sigortalamak için iyi ve uygun maliyetli bir yoldur. Bu politikanın gelirleri, ikinci sigortalı kişinin ölümü üzerine ödenecektir. Bu tarz bir plan, iki bireysel hayat sigortası poliçesinin satın alınmasından daha uygun maliyetli olabilir. Ayrıca, bir sigortanın bir terminal veya kronik bir hastalık ile teşhis edilmesi durumunda, politikanın faydalarının bir kısmına erişilebilmektedir.

30 ve 80 yaşları arasındakiler bu belirli plan için başvuruda bulunabilir. Ölüm yardımı tutarı 100.000 $ 'dan başlar ve belirli kurallar dahilinde 65 milyon dolara çıkabilir. Seviye, artış veya prim seçeneğinin geri dönüşünü içeren ölüm ödeneğinin nasıl yapılandırılacağı konusunda farklı seçenekler vardır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere isteğe bağlı biniciler mevcuttur:

 • Kronik Hastalık Hızlandırılmış Fayda Rider
 • Terminal Hastalığı Hızlandırılmış Fayda

Sunulan diğer ürünler

Sadece hayat sigortası kapsamına ek olarak, Allianz diğer finansal ve gelir araçları da sağlamaktadır. Bunlar şunları içerir:

Tahviller

Allianz müşterilerine ne kadar emeklilik maaşı sağlar, çünkü bu ürünler ne kadar süre yaşayabileceklerine bakılmaksızın sürekli gelir alabilmelerine yardımcı olabilir. Şirket, müşterilerin hedefleri için en iyi olanı seçebilmeleri için birkaç farklı gelir türü sunmaktadır. Sunulan yıllık ücretler şunlardır:

 • Sabit Dizin Tutarları - Sabit bir endeks rantı, temel piyasa endeksine dayalı getiri sağlar. Örneğin, endeks belirli bir süre boyunca iyi sonuç verirse, hesabın değeri belirtilen bir kapağa veya yüzdeye kadar yükselecektir. Ancak, temel endeks belirli bir dönemde kötü performans gösterdiği takdirde, hesabın değeri bir zarara uğramayacak, daha ziyade o dönem için% 0 ile kredilendirilecektir. Bu menkul kıymetler ayrıca, hesaptaki vergi ertelenmiş büyümeye de izin verir, bu da fonlar geri çekilinceye kadar kazanç üzerinde her yıl ödenecek bir vergi olmaması anlamına gelir. Hasılat gelirlere dönüştürüldüğünde, yıllık ödeme sahiplerinin ödemeyi nasıl ve ne kadar sürdürebilecekleri konusunda birkaç seçeneği olacaktır. Bunlardan biri, ne kadar sürecek olursa olsun, bireyin hayatının geri kalanı için bir gelir ödeyecek olan ömür boyu seçeneğidir. Birçok durumda, eş veya partner gibi başka bir birey de aynı zamanda ömür boyu da gelir elde edebilir.
 • Değişken Getirileri - Değişken rantı, fonlarının, genellikle yatırım fonları gibi hisse senedi opsiyonlarını içerebilen alt hesaplara yatırımı vardır. Burada güzel bir dönüş kazanma fırsatı mevcut. Ancak, potansiyel piyasa oynaklığı nedeniyle, bu tür bir yıllık gelirde daha fazla risk bulunmaktadır.
 • Endeks Değişkenleri - Bir endeks değişmez rantı, sahibinin potansiyel piyasa kazanımlarına katılmasına izin verecek, ancak piyasadaki düşüşlere karşı bir koruma seviyesi sağlayacaktır.

Allianz ayrıca sayısız emeklilik planlama araçları sunuyor. Bunlar, bireylerin ve çiftlerin gelecek için plan yapmasına yardımcı olabilecek materyalleri ve aynı zamanda yolda olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı olacak finansal hesaplayıcıları içerir.

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

Bir hayat sigortası poliçesi teklifi için alışveriş yaparken, genellikle tek bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir şirket veya bir ajansla çalışmak en iyisidir. Bu sayede, faydaları, şirketleri ve size sunulan premium fiyatları daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz.

Eğer ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve ihtiyacınız olan detayları size sağlayabiliriz. Bu sayfanın yan tarafındaki formu doldurmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey.Hayat sigortası kapsamı hakkında sahip olabileceğiniz her türlü soruyu cevaplamak için de hazırız. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Satın alma hayat sigortasının biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Ancak, seçtiğiniz planın türü ve ücretlendirilen prim ile doğru yönde ilerlediğinizden emin olmanıza yardımcı olabiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Allianz Sigorta Reklam Kampanyası #AllianzSeninle

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

7 Kolay Adımda 50'de Nasıl Emekli
Maliye

7 Kolay Adımda 50'de Nasıl Emekli

Erken emeklilik popüler bir finansal hedef haline geldi. Ve iyi olmalı. Erken emekli olmamanız bile, sadece senin özgürleştirebileceğini bilmek! Ve hayatınızda daha da büyük meydan okumalar yapmak için sizi özgürleştiren strateji olabilir. Artık yaşamak için artık çalışmak zorunda kalmayacağınız noktaya gelebilirsiniz.
Devamını Oku
Borç Konsolidasyon Kredisi Sizin İçin Doğru mu?
Maliye

Borç Konsolidasyon Kredisi Sizin İçin Doğru mu?

Kredi kartı borcunu ödemek için çalışmak çok zor bir iş olabilir, ancak kişisel bir kredi almak, bazı kişilerin borçlarını yeniden finanse etmelerine, daha düşük faiz oranlarına sahip olmalarına ve borçlarını daha kolay yönetmelerine yardımcı olabilir. Borç konsolidasyon kredileri, borçları kişisel bir kredi olarak konsolide edildiğinden, daha fazla krediye sahip olduklarında borca ​​daha fazla girmemekle yükümlü olanlar için daha hızlı borç geri ödemesinin anahtarı olabilir.
Devamını Oku
Phoenix Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Phoenix Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası korumanız olduğunu bilmek, size ve gönül rahatlığı olanlara sağlayabilir. Hiç kimse hayal edilemez bir yerde yaşamak istemezken, hayat sigortası, bağımlılarınızın borçlarını ödemek ve / veya devam eden yaşam masraflarını ödemeye devam etmek için ihtiyaç duyabilecekleri ek fonlara sahip olmalarına yardımcı olabilir.
Devamını Oku