Maliye

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Satın alma hayat sigortası, beklenmedik durumların ortaya çıkması durumunda hayatta kalanlarınızın ve sevdiklerinizin maddi olarak ele alınmasını sağlamanın bir yolunu sunabilir. Hayat sigortası kapsamındaki gelirler, birçok farklı amaç için kullanılabilir - büyük borçları ödemek, yaşam masrafları için sürekli bir gelir sağlamak veya bir çocuğa veya torunun kolej eğitimi, düğün veya ilk evlerinde ödeme.

Bu kapsamı satın aldığınızda, akılda tutulması gereken birkaç önemli kriter vardır. Bu faktörler kesinlikle doğru tip ve koruma miktarını aldığınızdan emin olmayı içerir. Çünkü mirasçılarınızı ihtiyaç duyduklarından daha azıyla bırakmak istemezsiniz.

Ancak, doğru hayat sigortası poliçesinin satın alınması, kapsamı satın aldığınız sigorta şirketinin incelenmesini de gerektirebilir. Bunun nedeni, sigorta şirketinin mali açıdan güçlü ve istikrarlı olmasını sağlamak ve sigortalılarına alacakları tazminat ödemelerinde olumlu bir üne sahip olmalarını sağlamaktır.

Müşterilerine büyük bir sigorta avantajı ve yıldız hizmeti sunan bir şirket, Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi'dir. Bu sigorta şirketi aracılığıyla hayat sigortası kapsamını satın alırken, 100 yılı aşkın bir deneyimin yanı sıra sevdiğiniz kişiler için de huzur elde edeceksiniz.

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi, ana şirketi American International Group (AIG) ile birlikte, hayat sigortası ve finans sektöründe 160 yıldan fazla geçmişe sahiptir. Bu dönemde, bu sigorta şirketi sigorta tazminatlarını 39 milyar dolardan fazla ödedi.

Yıllar boyunca, Amerikan General, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve tüm dünyadaki müşterilere sigorta kapsamı ve çeşitli finansal ve yatırım çözümleri sunmuştur. Amerikan Genel Hayat Sigortası artık Amerikan Uluslararası Grubu veya AIG'nin bir parçasıdır.

Bugün, bu şirket dünyanın en büyük finans ve sigorta şirketlerinden biri olarak kabul edilir. 2014 yılında, 64 milyar doların üzerinde gelir getirdi. Şirketin şu anda 130 farklı ülkede 88 milyondan fazla müşterisi var. Sigortacı 90 ülkede 64.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Amerikan Genel Hayat Sigortası İncelemesi

Mart 2016 itibariyle, American International Group, 200 milyar dolarlık toplam varlığa sahiptir. Şirket ayrıca, güvenlik, güvenlik ve finansal taleplerini yerine getirme konusundaki kabiliyetini sağlamak için varlıklarını da iyi değerlendiriyor.

Örneğin, firmanın toplam aktiflerinin yaklaşık yüzde 92'si sabit gelirli ya da nakit olarak yatırılmaktadır. Bu kategoride, şirketin sabit gelirli yatırımları çok iyi çeşitlendirilmiş olup, bunların yaklaşık yüzde 93'ü yatırım derecesi olarak derecelendirilmiştir.

Amerikan Generalinin genel misyonu, hem finansal hem de emeklilik güvencesi için gereken koruma, yatırım ve gelir çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı olmaktır. American International Group'un ağının bir parçası olarak, American General müşterilerini elde etmek ve hizmet vermek için geniş bir alana sahiptir.

Çok çeşitli koruma, gelir ve yatırım çözümleri sunar; bu da müşterilerini servetlerini büyütme ve koruma konusunda yardımcı olabilir. Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi'nin ürün ve hizmetleri, AIG Financial Distributors ağı ile birleşen 300.000'den fazla bağımsız ve bağımsız finans danışmanından oluşan geniş bir ağ üzerinden sunulmaktadır. Bu, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük bağımsız finans profesyonelleri ağlarından biridir. Şirketin New York, New York'taki uluslararası merkezi var.

Şirket ayrıca müşterilerine ve poliçe sahiplerine mükemmel hizmet sunmaktadır. Örneğin, e-sunum ve e-imza yeteneklerini ve “Forms Depot” sistemini içeren şirketin endüstri lideri teknolojisi, bireylere hem hızlı hem de verimli bir şekilde işlem yapabilmek için ihtiyaç duyulan araçları sağlayabilir.

Sekiz yıl boyunca, Amerika Genel Hayat Sigortası Şirketi, müşterilerinin mükemmeliyetindeki üstün başarısını tanıyan Confirmit'in Müşteri Mükemmeliyet Ödülü'nü (ACE) aldı.

Amerikan Generalinin Puanları ve BBB Notu

Mali gücü ve istikrarı yanında, müşterilerini ve poliçe sahiplerini doğrudan taleplerine karşı iyi bir üne kavuşması nedeniyle, Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi / American International Group'a bağımsız sigortacı derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlar verilmiştir. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

  • Standard & Poor's'dan A + (Güçlü). Bu derecelendirme, şirketin güçlü finansal güvenlik özelliklerine sahip olduğunu, ancak olumsuz iş koşullarından daha yüksek puan alan sigorta şirketlerinden daha fazla etkilenebileceğini göstermektedir.
  • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden A2 (İyi). A ile derecelendirilen hayat sigortası şirketleri, iyi bir finansal güvenlik sağlar. Bununla birlikte, gelecekte bir zamanda değer düşüklüğüne yatkınlık yaratabilecek unsurlar da mevcut olabilir.
  • A.M. En iyi. A derecesine sahip olan şirketler, sigortalılarına sürekli mali yükümlülüklerini yerine getirme konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptir.
  • Fitch'ten A + (Güçlü). A olarak derecelendirilen firmaların düşük risk beklentisi var. Mali taahhütlerin ödeme kapasitesi güçlü kabul edilir. Bununla birlikte, bu kapasite, daha yüksek dereceye sahip olanlar için geçerli olan olumsuz iş veya ekonomik koşullara karşı biraz daha savunmasız olabilir.

Ayrıca, Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite bir üyesi olmasa da, BBB bu sigortacıya genel notu A- (A + ile F arasında bir sınıf ölçeğinde) vermiştir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Amerikan General, son 12 ay içinde kapanmış olan Better Business Bureau aracılığıyla toplam üç müşteri şikayetini kapattı. Bu üç şikayetin ikisi, şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgiliydi ve diğeri faturalama / tahsilat sorunlarına odaklandı.

Amerikan General Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi / American International Group, tüm sigorta ve finansal hizmetler sektöründe en büyük ve en yenilikçi ürün portföylerinden birini sunmaktan gurur duymaktadır.

Bu şirketin rakiplerinin birçoğu çeşitli ürünler sunmayı bırakmaya zorlanmış olsa da, bu firma bireylerin ve ailelerin başarılı olmak için eksiksiz bir araç kümesine erişmeleri gerektiğini anlıyor. Bu düşünceyle, şirket bu ürünleri saklamak için çok çalışıyor. Sadece hayat sigortası nişinde, şirketin 12 milyondan fazla müşterisi var.

Amerikan General, çok çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bunlar hem vadeli hem de kalıcı hayat sigortası kapsamını içerir - bu sayede müşterilere en iyi şekilde uyan kapsama alanı seçebilir ve seçim yapabilirler.

Hayat sigortası ile bir birey, 10, 20, 25 veya hatta 30 gibi belirli bir yıl boyunca korunur. Tipik olarak, sigorta koruması ve prim oranı bu süre içinde kilitlenir.

Vadeli hayat, poliçe içinde biriken nakit değeri olmaksızın sadece saf ölüm yardımı korumasını sunar. Bu nedenle, bu politikalar genellikle düşük bir prim fiyatı için büyük miktarda sigorta kapsamı elde etmek için oldukça uygun bir yol olabilir. Sigortalının sigorta kapsamı için başvuru sırasında genç ve sağlıklı olması durumunda bu durum özellikle doğrudur. Sigara içenler için ekonomik hayat sigortası bulmak zor olsa da, hala dışarıda.

Kalıcı hayat sigortası hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri bileşeni sunar. Bu tür hayat sigortası kapsamı, sigortalıların kullanım süresi boyunca - prim ödenmesi koşuluyla - devam edebilir. Kalıcı hayat sigortası primleri genellikle sigortalı yaşlarda bile olsa, ya da olumsuz bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kaldıklarında zaman içinde artmayacak şekilde garanti edilmektedir.

Kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin içindeki nakit, vergiden ertelenmiş olarak büyüyebilir. Bu, miktar arttıkça zaman içinde vergilerin bulunmadığı anlamına gelir. Bu, üstel bir nakit değeri büyümesine izin verebilir. Bu fonlar poliçe sahibinin herhangi bir nedenle geri çekilebileceği veya ödünç alınabileceği anlamına gelir.

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi birkaç farklı dönem yaşam ürünü sunmaktadır. Bunlar, bir yıllık dönem vadeli planının yanı sıra, bir Dönemlik Dönem sigorta poliçesi de içerir. Bir Vade Politikası ile sigortalı, politikanın tamamını teslim edebilir ve bu poliçenin tüm zaman dilimi boyunca yaşarlarsa ödenmiş primlerini kendilerine iade edebilir.

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sağlanan çeşitli kalıcı hayat sigortası türleri de vardır. Bunlardan biri hayat sigortası. Bu tür hayat sigortası kapsamı, her yıl sigorta şirketi tarafından belirlenen belli bir faiz oranına dayalı olarak, bir ölüm ödeneği ve aynı zamanda büyüyecek bir nakit değeri sağlayacaktır.

Şirket ayrıca değişken bir hayat sigortası seçeneği sunuyor. Burada ayrıca bir ölüm yardımı ve bir nakit değeri bileşeni vardır. Nakit değer performansı, özkaynaklara dayanan temel bir “alt hesabın” nasıl çalıştığına bağlıdır. Bu tür bir hayat sigortası planı büyük getiriler için fırsat sunarken, piyasadaki oynaklık nedeniyle de adil bir risk oluşturabilir. Bu nedenle, değişken hayat sigortası göz önüne alındığında, öncelikle kişinin genel risk toleransı hakkında iyi bir fikir sahibi olmak önemlidir.

Sürekli hayat sigortası koruması için American General, endeksli evrensel yaşam kapsama alanı sunar. Bu politikalar hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri biriktirme sağlar. Bu planlardaki nakit getirisi, S & P 500 veya DJIA gibi bir alt pazar endeksinin performansına bağlıdır.

Eğer endeks belirli bir süre boyunca iyi performans gösterirse, o zaman nakit değeri pozitif bir yüzdeyle - belirtilen bir tutara kadar - kredilendirilir. Bununla birlikte, temel pazar endeksi belirli bir yılda negatif bir getiri alırsa, poliçe sahibinin parası korunur ve hesap, o yılın% 0'lık geri dönüşü ile kredilendirilir. Dolayısıyla, bu dönem için bir kazanç elde edilmesine rağmen, aynı zamanda bir kayıpla sonuçlanmayacaktır.

Şirket, hem kısa hem de uzun vadeli zaman ufku için garantili evrensel hayat sigortası pazarına kendini adamıştır. Ayrıca, mevcut düşük faiz oranlı ortamda ürünleri etkin bir şekilde yönetirken, aynı zamanda güçlü bir ek ürün ve hizmet portföyünü sürdürmeyi de planlıyor.

Diğer Kapsam ve Sağlanan Ürünler

American General / AIG, hem değişen demografiye hem de pazarın değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmaya yardımcı olabilecek ek ürünler için fırsatları belirlemek amacıyla müşterileri ve acenteleriyle iletişim kurmaya devam ediyor.

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Amerikan General / AIG aracılığıyla sunulan diğer ürünler ve hizmetler aşağıdakileri içerir:

  • Emekli Maaşları
  • Kaza ve Ek Sağlık Sigortası
  • Gelir Koruması
  • Emeklilik planlama programları
  • Anahtar Kişi Sigortası

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

Hayat sigortası kapsamı için alışverişte, genellikle tek bir sigorta şirketinden daha fazla bilgi sağlayabilecek bağımsız bir aracı kurum veya aracı ile birlikte çalışmak en iyisidir. Bu, faydaları, politikaları ve prim maliyetlerini analiz etmenize izin verebilir.

Hayat sigortası koruması için pazarda iseniz, biz yardımcı olabiliriz. En iyi hayat sigortası şirketleriyle çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıları - premium teklifler dahil - sağlayabiliriz. Süreci başlatmak için yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki formu doldurmak için birkaç dakikanızı ayırmanız.

Başka sorularınız varsa, lütfen 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefon aracılığıyla bizimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin. Hayat sigortasının satın alınmasının biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Ancak, yanınızda deneyimli bir danışman ile, bu kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: 10 yıllık AMERİKA Vizesini Nasıl Aldım? - DÜNYA TURU TÜM VİZELER

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu
Maliye

GF ¢ 004 - Finansal Hayatınızı Yeniden Başlatmanın 5 Yolu

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC004.mp3 iTunes'daki “Good Financial Cents” Podcast'e abone olmak için buraya tıklayın. Suyun üstünde kalmak için mücadele ediyor musunuz? Birçok Amerikalı, bu mücadeleyle her gün uğraşıyor. Benim görevim denemek ve yardım etmektir. Future Purpose Coaching'den Karyn Lisk, “The 5 Series” adlı web semineri dizisine katılmamı istedi.
Devamını Oku
Six Flags Biletleri indirimler için 22 Ways
Maliye

Six Flags Biletleri indirimler için 22 Ways

Six Flags'da bir gün eğlence dolu bir gün olacak. Ülkenin dört bir yanına yayılmış 16 park ile, tadını çıkarmak için bir park bulmak kolay olacak. Gün, umarız ailenizin birlikte yaşayabileceği bir deneyim olacaktır, ancak günün sonunda maliyet, zevkinize hafif bir sönüm getirebilir. Biletlerin fiyatı çok yüksek ve bilet başına 60 ila 85 dolar arasında harcama yapmak sizin eğlenceli fikriniz gibi gelmeyebilir.
Devamını Oku