Maliye

Sadakat Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası, birçok halkın mali planlarında önemli bir üründür. Bunun bir nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden alınan gelirlerin, borçlu ve cenaze masraflarının ödenmesi, günlük yaşam giderlerinin devam eden ödenmesi de dahil olmak üzere, uygun gördüğü her türlü ihtiyaç için yararlanıcı (veya faydalanıcı) tarafından kullanılabilir olmasıdır. ve hatta geleceğe yatırım yapmak için.

En iyi hayat sigortası poliçesini ararken, tek-boyutta-tüm kapsama alanı yoktur. Bu nedenle, özel ihtiyaçlarınızı belirlemek önemlidir - hem şimdi hem de gelecekte. Bu şekilde, daha fazla güvende olacaksınız Doğru tip seçimi ve koruma miktarı.

 

Bir hayat sigortası poliçesi satın alma taahhüdünde bulunmadan önce, satın almayı düşündüğünüz sigorta şirketinin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olmasını ve iddialarını ödemek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamak da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir sigortacı, Fidelity Life Insurance Company'dir.

Sadakat Hayat Sigortası'ndan Alıntılar Alın >>>

Sadakat Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Fidelity Life, 1896 yılından beri müşterilerine ve sevdiklerine koruma sunma işinde olmuştur. Hem başlangıçta hem de şimdi, bu sigortacı, sigorta ile birlikte gelen rahatlığı sağlamak için gündelik orta Amerikalılara yardımcı olmaya odaklanmıştır. mülkiyet.

Bu yaklaşımı kullanarak, Fidelity müşterileri aşağıdakileri sağlamak için finansal koruma için temel ihtiyaçlarını yerine getirmek için parçaları yerleştirebilir:

 • Ailenin yaşam standardını koru
 • Devam eden borç ödemek - beklenmedik durumda bile
 • Çocukların ve / veya torunların gelecekteki eğitimine destek olun
 • Son masraflar için ödeme yapın - diğer ihtiyaçlar için önceden ayrılmış olan tasarruflara veya diğer varlıklara dalmak zorunda kalmadan
 • Ailelerini mali miras bırak

Başlangıçta, şirketin Dünya Mistik İşçileri adı vardı ve bir kardeşlik çıkar toplum olarak kuruldu. Yıllar boyunca şirket büyüdü ve büyüdü ve 1915 yılına kadar 100 milyon dolarlık hayat sigortası var. 1930'da şirketin adı Fidelity Life Association olarak değiştirildi.

1950'lerin ortalarında, Fidelity, karşılıklı bir yasal rezerv hayat sigortası şirketine dönüştü ve aynı zamanda bir dizi hayat sigortası kuruluşuna yönetim-ücret sözleşmeleri yoluyla bağlı hale geldi.

Sadakat Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bugün, Fidelity Life, çok iyi sermayeli bir sigorta şirketi olarak kabul ediliyor ve New York ve Wyoming dışındaki tüm ABD eyaletlerinde iş yapma lisansı. Fidelity Life aynı zamanda hissedarlardan hisse senedi sigortacısına da değişmiştir ve halen sigortalıların nihai ana şirketi olan Members Mutual Holding Company ile Lifestory Interactive'in bir iştirakidir.

Fidelity Life, güçlü bir sermaye pozisyonunu sürdürmeye devam ediyor. 2015 yılsonu için sigortacı toplam varlıklar içinde 4521 milyon doları aştı ve yasal sermayesi ve fazlası olan 134 milyon dolardı. Aynı yıl, Fidelity, net hayat sigortası priminde 69 milyon doları aştı ve yürürlükte olan 28 milyar dolarlık hayat sigortasına sahipti. Şirketin genel merkezi Chicago, Illinois.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Fidelity Hayat Sigortası Şirketi, güçlü mali altyapısının yanı sıra, poliçe sahiplerinin alacaklarının zamanında ödenmesi nedeniyle sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almış olup, bunlar A.M. En İyi Şirket.

Buna ek olarak, Fidelity Life, 1 Ocak 2014'ten bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmuştur. Şirket, BBB tarafından A + notu verilmiştir (genel not ölçeğinde A + ila F).

Son üç yılda, Fidelity, toplam 12 müşteri şikayeti - son 12 ay içinde on adet kapalı - kapattı. 37 müşteri şikayetinden 16'sı şirketin ürün ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlardan, 10'u faturalandırma ve / veya tahsilat sorunu ile ilgili olmaktan, 9'u ise reklam ve / veya satış konularıyla ilgili olmak zorundaydı ve geri kalan iki kişi yapmak zorundaydı. teslimat sorunları ile.

Fidelity Life Insurance Company tarafından sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Fidelity Life Insurance Company, şirketin müşterileri için faydalı olabilecek uzun bir ömür sigortası ürünleri listesi sunmakta olup, bunlar için en uygun planı seçebilir ve seçebilir ve gerektiğinde kapsama alanını değiştirebilir veya revize edebilir.

Sigortacı, aşağıdaki bireysel hayat sigortası kapsamını sunar:

 • RAPIDecision Yaşam - RAPIDecision Life, satın alınabilirliği sağlamak için makul fiyatlı bir plan olarak kabul edilir. Bu seviye premium vadeli hayat sigortası kapsamı, 1 milyon ABD Doları'na kadar bir yüz ile satın alınabilir. Onay için gerekli tıbbi sınav yoktur ve başvuru sahipleri genellikle 24 ila 48 saat içinde kapsama alanıyla ilgili karar alırlar. Bu politika ile, başlangıçta kapsam hem dönem hem de kalıcı sigorta korumasının bir karışımıdır. Bir kısım, sigortalıya herhangi bir ölüm sebebi (özellikle politikada hariç tutulan nedenler hariç) için ölüm ödeneği verecek olan, birinci sınıf vadeli hayat sigortası olacaktır. Sigortanın bir başka kısmı, kaza sonucu meydana gelen bir kaza sonucu sigortalıların ölmesi halinde, ek bir fayda payı ödeyecekleri kaza sonucu ölüm tazminatıdır. Bu politikaya altı ay içinde sağlık muayenesi yapılarak, bu politikanın kapsamı Fidelity Life Insurance Company tarafından ayarlanabilir. Örneğin, sigortalı başlangıçta beklenenden daha iyi bir sağlık durumundaysa, o zaman teminat poliçe sahibine hiçbir ücret ödemeden artacaktır.Tersine, eğer sigortalıların sağlığı başlangıçta beklenen kadar iyi değilse, o zaman ilk olarak verildiği gibi poliçe faydaları, alıcı tarafından seçilen yıl için değişmeyecektir. (Ek tıbbi yardım gerekmeksizin, teminat priminin yüzde 100 prim hayat sigortası ile verilebileceği bazı durumlar olabileceğini unutmayın).
 • RAPIDecision Express - RAPIDecision Express ayrıca kısa bir süre içerisinde kapsama onayını alma olanağı sunar. Bu plan, 18 ile 65 yaşları arasındakiler içindir ve 50.000 ila 250.000 dolar arasında teminat tutarı sağlar.
 • RAPIDecision Kıdemli Hayat Sigortası - Üst pazarda olanlar için, RAPIDecision Senior Life 50 ila 85 yaşları arasındaki başvuranlar için geçerlidir. Bu hayat sigortası koruması hem dönem içinde ya da tüm yaşamda gelir ve 150.000 $ 'a kadar kapsama sağlar. Bir vade politikası ile, sigortalılar başvuru sırasındaki yaşlarına bağlı olarak 10, 20 veya 30 yıllık uzunluklarda karşılanabilir. Tam ölüm ödeneği, sigortalıların ölümü üzerine, herhangi bir sebepten ötürü, dönem sonundan üç yıl sonra ödenir. RAPIDecision Kıdemli Hayat Sigortası politikasının tüm canlı versiyonu ile, sigortalıların artan yaşına ve / veya azalan sağlığına bakılmaksızın prim, kilitli ve zamanla artmayacaktır. Bu plan aynı zamanda vergi ertelenmiş temelinde nakit değeri oluşturacaktır. Bu politika 121 yaşında olgunlaşır.
 • RAPIDecision Kesin Gider Hayat Sigortası - RAPIDecision Final Expence planı ile, 50 ile 85 yaşları arasında olan başvuru sahiplerine 35.000 $ 'lık bir kapsama alanı vardır. Bu politika için onaylanması için gerekli tıbbi muayenenin yapılmaması nedeniyle, çeşitli sağlık sorunları olanlar hala kapsama için hak kazanır. Son masraf hayat sigortası, ailelerin ve diğer sevilen kişilerin, bir cenaze masrafının ve sigortalıların diğer ilgili masraflarının ödenmesine yardımcı olabilir.
 • RAPIDecision Garantili Sayı Kapsamı - Fidelity Life ayrıca garantili bir sorun politikası sunar. RAPIDecision Garantili Sorun politikası ile, sigortalı, 20.000 $ 'a kadar ölüm yardımı ile, tüm bir hayat sigortası poliçesi kapsamında olacaktır. Bu politika tıbbi bir sınava ya da herhangi bir sağlık sorusuna cevap gerektirmez. Bu nedenle, başvuru sahibi 50 ila 85 yaşları arasında olduğu sürece, onaylanacaktır. Bu politikanın tüm hayat sigortası olması nedeniyle, sigortalı sadece bir ölüm yardımı ile karşılanmayacaktır, aynı zamanda plan, nakit değeri bileşeninin vergi ertelenmiş birikimine de izin verecektir. Ayrıca, prim ve teminat tutarı, politikanın ömrü boyunca aynı seviyede kalması garantilidir. Ölüm yardımının tam tutarı dördüncü yıldan itibaren ödenecek ve sigortalılar bir ile üç arasında bir süre geçtikten sonra ölüm cezası ödenecektir.
 • Yanlışlıkla Ölüm Yardımı Kapsamı - Ayda 10 ABD dolarına kadar olan kişiler için, ailelerini kaza sonucu ölüm yardımı sigortası ile korumak için ihtiyaç duyulan teminatlar alınabilir. Bu politika, olayın 90 gün içinde kendisinin geçmesi koşuluyla, bir kaza sonucu ölmüş olan sigortalıların ölümü halinde teminat sağlar. Bu kapsam, 20 ile 59 yaş arasındaki başvuranlar için 50.000 ila 250.000 dolar arasında bir kapsama alanı olanlara açıktır. Sigortanın 70 yaşına kadar tam ödenecek tazminatlar, daha sonra sigortalıların yaşının 80'inde sona erinceye kadar yüz miktarının yüzde 50'sine düşürülecek. (Bu tür bir kapsamda, intihar gibi ölümler hariç) alkol veya uyuşturucuyla ilgili kazalar, askerlik hizmeti ve savaş).

Fidelity Life Insurance Company'in geniş bir hayat sigortası kapsamı sunmasına rağmen, yukarıda belirtilen politikaların hepsinin tüm eyaletlerde mevcut olmadığını dikkate almak önemlidir. Potansiyel başvuru sahiplerinin hangi planların mevcut olduğunu belirlemek ve bunlar için doğru olanları belirlemek amacıyla bağımsız bir sigorta danışmanı ile görüşmeleri tavsiye edilmektedir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler

Şu anda, Fidelity Life Insurance Company, çeşitli uygun hayat sigortası kapsamı seçenekleri sunmaya odaklanmaktadır. Bu nedenle, şirket şu anda başka bir sigorta veya finansal ürün sunmamaktadır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Eğer sen Hayat sigortası kapsamındaki en iyi prim oranlarını aramak Fidelity Life Insurance Company'den veya herhangi bir sigorta şirketinden, genellikle bağımsız bir sigorta acentesi veya aracılık ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir. Bunun nedeni, bağımsız kuruluşların çoklu sigorta şirketlerinden sizin için en iyi kapsama alanını ve prim oranlarını arama yeteneğine sahip olmalarıdır. Böylece, karşılaştırma yapabileceksiniz ve daha sonra sizin ve sizin özel ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olacağına karar vereceksiniz.

İleriye yürümeye hazır olduğunuzda yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün sektördeki en büyük hayat sigortası taşıyıcılarıyla çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası satın alma kararı vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri almanıza yardımcı olabiliriz. Bunu sizin için çok hızlı, kolay ve rahat - hepsi kendi bilgisayarınızdan - ve bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan yapabilirsiniz. İşlemi yapmaya hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki teklif formunu doldurmak için bir dakikanızı ayırmaktır.

Bir hayat sigortası poliçesinin satın alınmasıyla ilerlemeden önce başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak kolayca ulaşabiliriz.

Doğru hayat sigortası kapsamının satın alınmasının biraz bunaltıcı olabileceğini biliyoruz.Göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı değişken vardır ve en iyi tür ve kapsam miktarını seçtiğinizden emin olmak istersiniz. en iyi şirket.

Ama iyi haber şu ki, bir uzmanla birlikte çalışmak bu süreci tümüyle sorunsuz hale getirebilir - ve sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin korunmakta olduğunu bilerek gönül rahatlığı yaşayacaksınız. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Rogue Trader - Büyük Kumar 1999 Altyazılı İzle

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Hemen şimdi 100.000 $ yatırım 6 Pratik Yolları
Maliye

Hemen şimdi 100.000 $ yatırım 6 Pratik Yolları

Herkesin 100.000 dolar civarında oturduğunun farkında değilim, ama eğer şu anda servet oluşturmaya çalışıyorsanız ve hedeflerinize bağlı iseniz - 100.000 TL sizin finansal portföyünüzde sizin düşündüğünüzden daha hızlı görünecektir. Paranın doğru bir şekilde yatırılması, bileşik faiz merakı sayesinde katlanarak büyüyebilme potansiyeline sahiptir.
Devamını Oku
5 Aydaki Bu Aile 18 Aylık Borçtan 50.000 ABD Dolarını Nasıl Ödeniyor?
Maliye

5 Aydaki Bu Aile 18 Aylık Borçtan 50.000 ABD Dolarını Nasıl Ödeniyor?

50.000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? Her zaman bir MBA için okula dönmeyi planlamıştım. Muhtemelen borcu serbest bırakabildiğim batıda alma materyaline dönmek yerine, tamamen yeni ve eşsiz bir deneyim seçtik. Hedeflerim ve değerlerim ile iyi bir uyum içinde saygın bir programa kaydolmam için Midwest'e taşındık, fakat bize 65.000 dolarlık bir borç paramızı ödüyoruz.
Devamını Oku
Bu adam kendi işini başlatmak için işini nasıl bıraktı
Maliye

Bu adam kendi işini başlatmak için işini nasıl bıraktı

Bu, Girişimci Başarı Öyküleri adlı serimizin bir parçası. Bu öyküler, ister yarı zamanlı isterse tam zamanlı olsun, “kendi işini kurmaya” girişmiş olan bireyleri veya çiftleri içeriyor. Sunduğumuz işletme sahipleri, işletmelerine başlamalarına, bu yol boyunca öğrendiklerini ve diğer potansiyel girişimcilerin kendi işlerini kurmak için nasıl hazırlayabileceklerine dair ayrıntıları paylaşacak.
Devamını Oku
AAA Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

AAA Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası, çoğu finansal planın önemli bir bileşenidir. Çünkü hayat sigortanız olduğunda, sevdikleriniz ve hayatta kalanların beklenmedik bir durumda mali olarak gidebileceklerinden emin olabilirsiniz. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, son harcamaların veya diğer büyük borçların ödenmesi ve devam eden yaşam giderleri dahil olmak üzere birçok farklı şey için kullanılabilir, böylece sevdiklerinin hayatlarını büyük ölçüde değiştirmek zorunda kalmayacakları.
Devamını Oku