Maliye

Assurity Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası genellikle herhangi bir finansal plan için önemli bir bileşen olarak düşünülebilir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden alınan gelirlerin, sigortalıların cenaze ve diğer nihai harcamaları da dahil olmak üzere, borçlarını ödemek için ve ayrıca devam eden yaşam giderlerinin ödenmesini sağlamak için kullanılabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi aldığınızda, dikkate almanız gereken bir takım farklı faktörler vardır. Bunlar kesinlikle satın aldığınız kapsamın türünü ve miktarını içerecektir - ancak, ideal olarak, politikayı satın almayı düşündüğünüz şirketin gözden geçirmesini de içermelidir.

Bu önemlidir çünkü sigorta şirketinin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğunu ve ayrıca poliçe sahiplerine iddialarını ödemek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Bu kriteri karşılayan bir şirket Assurity Life Insurance Company'dir.

Güvence Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Assurity Life Insurance Company, 100 yılı aşkın süredir sigortalılarına teminat ve koruma sunma işinde bulunmaktadır. Bu şirketin mirası 1890 yılına dayanıyor.

Yıllar boyunca, şirket büyüdü ve büyüdü - ve defalarca Lincoln, Nebraska'da çalışmak için en iyi yerlerden biri olarak adlandırıldı. Buna ek olarak, yakın bir Gallup Anketine göre, Assurity Life Insurance Company de 91. yüzde tüm hayat sigortası şirketleri Gallup anketinde çalışan bağlılığı söz konusu olduğunda.

Assurity Life Insurance Company'nin ana şirketi olan Assurity Group, Inc.'in çeşitli iştirakleri bulunmaktadır. Assurity Life Insurance Company'ye ek olarak, New York'taki Assurity Life Insurance Company ve insan sermayesi yönetimi çözümlerinde yenilikçi bir lider olan Resourcing Edge'in çoğunluğuna sahip Assurity PEO Holdings, Inc.

Assurity Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Assurity Life Insurance Company'nin güçlü bir finansal kümesi var. 2015 yılsonu itibarıyla şirket, şirketin 2014 yılına kıyasla 17 milyon dolar daha fazla olan 348 milyon $ 'lık fazlasına sahipti. Ayrıca, toplam varlıkları yaklaşık 2,5 milyar dolardı.

Aynı dönem için şirketin sigorta primleri ve mevduatlarında 190 milyon dolardan fazla ve 38 milyon $ 'dan fazla işletme geliri vardı. Buna ek olarak, 2015 yıl sonu itibarıyla, Assurity Life Insurance Company, poliçe sahiplerine yaklaşık 196 milyon dolarlık fayda sağladı.

Şirket ayrıca poliçe temettülerinde yaklaşık 17,5 milyon dolar ilan etti. Kâr payları garanti edilemese de, poliçe sahipleri için nakit olarak veya alternatif olarak alınabilecekleri için iyi bir fayda sağlayabilirler, ek sigorta bedeli satın almak veya kalıcı bir hayatın nakit değerini eklemek için kullanılabilirler. sigorta poliçesi. Bu, kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin nakit değeri bileşenindeki nakdin, alındığı anda vergilendirilmeden, daha da büyüyüp daha da genişlemesine yardımcı olabilir.

Bugün, Assurity Life Insurance Company, sigortacılık sektöründe çalışanlarına, topluma ve çevreye sosyal açıdan sorumlu olduğu biliniyor. 2015 yılında şirket, hem sosyal hem de çevresel performansın yanı sıra, hesap verebilirlik ve şeffaflığın titiz standartlarını karşılamak için kâr amacı gütmeyen B Lab tarafından bir B Şirketi olarak sertifikalandırılmıştır.

Şirketin kurumsal ofisi olan Assurity Center, aynı zamanda hem fonksiyonlarda hem de tasarımda son nokta olarak kabul edilen, ödüllü bir LEED Gold sertifikalı binadır. Şirketin merkezi Lincoln, Nebraska'da bulunuyor.

Güvenilirlik aynı zamanda hizmet ettiği topluluklarda yer almakla bilinir. Bu, insanlara zor zamanlar boyunca yardım etmeyi içerir - sadece şirketin müşterilerine hizmet etmekten değil, aynı zamanda topluluğun genel anlamda güçlendirilmesine yönelik anlamlı bir bağlılık yoluyla. Assurity Life Insurance Company'nin iştirakleri, gönüllü olmanın yanı sıra, yardım ve hizmet vermenin sayısız saatini harcıyor. Alınan olaylardan sadece bazıları arasında kan tahlili, Gıda Bankası için tahsilatlar, İnsanlık için Habitat, tatil veren ağaç, Özel Olimpiyatlar ve Genç Başarı sayılabilir.

Buna ek olarak, şirket aynı zamanda ileri teknoloji olmakla bilinir - bu da en gelişmiş ekipman ve süreçlerin teknolojideki gelecekteki gelişmeleri tahmin etme esnekliği ile birleştirilmesini içerir. Bu, şirketin müşteri bilgilerinin nihai güvenliğinin sağlanmasını içerir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Mali gücü ve istikrarı nedeniyle ve sigortalılarına poliçe sahiplerine ödeme yapmak konusunda iyi bir üne sahip olduğu için, Assurity Life Insurance Company'ye, A. M. Best Company tarafından A- (Mükemmel) notu verilmiştir.

Buna ek olarak, Assurity Life Insurance Company, 1 Ekim 1992'den bu yana Better Business Bureau aracılığıyla akredite edilmiştir. Şirket, A + ve F genel not ölçeğinde BBB tarafından A + notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Assurity Life Insurance Company, toplam dört müşteri şikayetini kapattı. Bunlardan ikisi, geçen yıl içinde kapatıldı. Toplam dört şikayetin iki tanesi, şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlar konusundaydı. Bu şikâyetlerden bir diğeri faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, diğeri ise garanti / garanti konularındaydı.

Assurity Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası

Assurity Life Insurance Company, farklı hayat sigortası seçenekleri sunar. Bu, poliçe sahiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için hayat sigortası kapsamını daha iyi hale getirmelerine yardımcı olabilir.

Güvence Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri:

  • Vadeli Hayat Sigortası

  • Bütün Hayat Sigortası

  • Evrensel Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası kapsamı sadece saf ölüm tazminatı koruması sağlar. Aslında hayat süresi, piyasada mevcut olan en temel hayat sigortası kapsamı olarak kabul edilir. Bundan dolayı, tahsil edilen prim vadeli hayat sigortası çok uygun olabilir - Çok sayıda ölüm yardımı için bile - eğer bir kişi gençse ve kapsam için başvurdukları zaman iyi bir sağlık durumundaysa.

Vadeli hayat sigortası ile belirli bir süre için on, onbeş, yirmi, yirmi beş veya hatta otuz yıl gibi bir politika satın alınır. Çoğu durumda, prim tutarı teminat süresi boyunca aynı seviyede kalacaktır.

Bir hayat sigortası poliçesi, bir “ipotek dengesi” nin ödenmesi veya bir çocuğun veya bir torun kolej eğitiminin finansmanı gibi “geçici” ihtiyaçları karşılamaya çalışan biri için iyi bir çözüm olabilir. Bu tür bir kapsam, aynı zamanda, evlenme, yeni bir ev veya iş satın alma ve / veya bir çocuğun doğum veya evlat edinilmesi gibi kişinin hayatındaki çeşitli olaylar sırasında ihtiyaç duyulabilecek korumayı da sağlayabilir.

Tüm hayat sigortası, kalıcı bir hayat sigortası koruması türüdür. Bu tip bir hayat sigortası sigortalının tüm ömrünün uzatılması için tasarlanmıştır. Garantili bir ölüm ödeneği sunmanın yanı sıra, fonların vergi matrahına dayalı olarak büyümesine izin verilen bir nakit değeri bileşeni de sunar. Bu, geri çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergi olmaması anlamına gelir.

Bu nakit, herhangi bir ihtiyaç veya istek için poliçe sahibi tarafından geri çekilebilir veya ödünç alınabilir - örneğin, emeklilik geliri eklenmesi, borçların ödenmesi ve hatta güzel bir tatil için. Paranın ödenmesi gerekmemekle birlikte, sigortalı ölüm anında ödenmemiş nakit bakiyesinin herhangi bir miktarının, söz konusu yararlanıcıya ödenecek olan ölüm ödeneği miktarına karşı hesaplanacağını dikkate almak önemlidir.

Bir başka kalıcı hayat sigortası kapsamı evrensel hayattır. Bu hayat sigortasının da bir ölüm fonu ve bir nakit değeri kısmı vardır. Bununla birlikte, evrensel yaşamın tüm yaşam sigortası planından biraz daha esnek olduğu düşünülmektedir.

Bunun başlıca nedenlerinden biri, prim ödendiğinde, poliçe sahibinin, belirli bir kılavuzda, bu paranın ne kadarının poliçenin ölüm ödeneğine gideceğini ve nakit değerine ne kadar gideceğini belirlemesine izin vermesidir. Ayrıca, poliçe sahibinin primin son tarihini değiştirmesine izin verilebilir.

Varlık Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Diğer Ürünler

Hayat sigortası korumasına ek olarak, Assurity Life Insurance Company ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere başka kapsama ürünleri sunmaktadır:

  • Engelli Geliri - Bir sakatlık gelir politikası ile, hasta veya yaralıysanız ve çalışamıyorsanız aylık bir gelir elde edebilirsiniz. Bir sakatlık gelir planına sahip olmak, yaşam masraflarınızın ödenmesini sağlamak için size yardımcı olabilir - sizin tasarrufunuzu, emeklilik planınızı veya diğer finansal varlıkları doldurmanıza gerek kalmadan.
  • Kritik Hastalık Sigortası - Kritik bir hastalık sigortası poliçeniz olduğunda, kapsanan ciddi bir hastalık teşhisi konulduğunda, bir toplu ödeme ödemesi alabilirsiniz. Bu fonlar, tıbbi harcamalarınızı veya uygun gördüğünüz başka herhangi bir ihtiyacı karşılamak için kullanılabilir.
  • Yanlışlıkla Ölüm ve Parçalanma (AD & D) Kapsamı - AD & D kapsamı, hastalık ya da diğer doğal nedenlere göre kapalı bir hayat kaybının bir kazadan kaynaklanması durumunda nakit fayda sağlayacaktır. Assurity Life Insurance Company AD & D kapsamındaki primler garanti altındadır ve ne diğerlerinden bağımsız olarak fayda ödenir. sigorta türleri tutabilirsiniz.
  • Emekli Maaşları - Bugün, büyük ölçüde daha uzun yaşam beklentisi nedeniyle, birçok insan emeklilikte gelirlerini kaybetmekten endişe ediyor. Ancak, bir yıllık gelir elde etmek suretiyle, ne kadar süreceğine bakılmaksızın, hayatınızın geri kalanı için gelir ödenebilir. Ertelenmiş bir yıllık gelir ile, biriktirilen fonlar vergiden ertelenmiş olarak büyümeye izin verilir. Bu, çekildikleri zamana kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergi olmayacağı anlamına gelir.

Assurity Life Insurance Company, şantiyeden temin edilebilen bir dizi farklı plan sunmaktadır. Bunlar genel bir sosyal fayda planının bir parçası olarak sunulabilir. Çoğu durumda, prim maaş stopajı ile ödenebilir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Oranları Bulmak için Nerede

Hayat sigortası kapsamı ararken, birçok farklı hayat sigortası taşıyıcısına erişimi olan bağımsız bir sigorta komisyonculuğu veya ajansı ile birlikte çalışmak en iyisidir, sadece Assurity Life'ı tavsiye etmiyoruz, daha iyi olabilecek başka büyük şirketler var. gibi ihtiyaçlarınız Omaha'nın Karşılaşması veya Afiş ÖmrüTüm sigorta ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi şirketi bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bu sayede bir dizi politikadan, şirketten daha iyi bir şekilde karşılaştırma ve alışveriş yapabileceksiniz. prim teklifleri. Oradan hangisinin sizin için en uygun olacağını belirleyebilirsiniz.

Sigara içen ürünler için en ucuz hayat sigortası karşılaştırması ile ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası satın alma kararı almak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntıları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Çok hızlı ve kolay bir şekilde - kendi bilgisayarınızdan - ve hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan bunu yapabiliriz.Süreç yapmaya hazır olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki formu doldurmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmaktır.

Varlık Hayat Sigortası Şirketi ve politika önerileriyle ilgili başka sorularınız olduğunu fark ederseniz - ya da genel olarak hayat sigortasıyla ilgili bir soru ya da endişeniz olsa bile, lütfen bizi doğrudan aramaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz ezici olabileceğini biliyoruz. Dikkate alınması gereken birçok farklı değişken vardır - ve beklenen ihtiyaçlarınız için en iyi kapsama alanını aldığınızdan emin olmak istersiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Daha büyük bir araba için tasarruf için 6 adım
Maliye

Daha büyük bir araba için tasarruf için 6 adım

Kariyerinizde ilerledikçe ve daha fazla para kazanmaya başladığınızda, daha büyük bir ev, fantezi elektronikler ve elbette garajınızda yepyeni bir araba için çamura bakmak doğaldır. Daha fazla kazanmaya başladığınızda, ne kadar ileri gidebileceğinizi değil, ne alabileceğiniz konusunda düşünmeye başlamak kolaydır. Yaşamboyu enflasyon, eğer kontrol edilmezse, mallarınızda mutlak hasara yol açabilir.
Devamını Oku
Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)
Maliye

Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)

Mobilya, aile ihtiyaçlarımız ve dekor stilleri değiştikçe sürekli olarak yer değiştirdiğimiz bir ev eşyasıdır. Çoğu kez, değiştirdiğiniz mobilya hala iyi durumda ve çöplükte gömülmeye hazır değil. Kullanılmış Mobilyalarınızı Satın Birini çöp kutusuna götürmek yerine, fazladan para kazanmak için veya kullanılmış olabileceğiniz yeni eşyaların maliyetlerini dağıtmak için kullanılmış mobilyalarınızı satmayı düşünün.
Devamını Oku
İlk Yılda Küçük İşletmenizi Büyütmek için En İyi Para Uygulamaları
Maliye

İlk Yılda Küçük İşletmenizi Büyütmek için En İyi Para Uygulamaları

Eğer bir işletme sahibi olarak yeni başlıyorsanız, kendi işinizde çalıştığınız ilk yıl içinde hayatta kalmaktan kurtulabilirsiniz. Döndüğünüz çok fazla plaka olsa da, kendiniz için çalışırken mali durumunuzun üstünde kalmanız önemlidir. Brilliance ve Badassery Konferansı'nın kurucu ortağı ve çevrimiçi bir işletme yöneticisi olan Carrie Smith Nicholson, “Paranızı kontrol etmek için kesinlikle bir rutin oluşturmak zorundasınız” diyor.
Devamını Oku
Facebook ile Para Kazanabilirsiniz 13 Yolları
Maliye

Facebook ile Para Kazanabilirsiniz 13 Yolları

Facebook, dünyanın en büyük sosyal medya ağıdır. Tam teşekküllü bir işletme sahibi olun ya da sadece bir tane ürün satıyorsanız, Facebook ile para kazanabilirsiniz. Sadece arkadaşlarına mesaj göndermek ve sınavlar yapmak için Facebook kullanıyorsan, bu önerilerin bir kısmının gelirini artırdığını ya da bir yan işe başladığını düşün.
Devamını Oku