Maliye

Cincinnati Hayat Sigortası İncelemesi

Çoğu insan bunun hakkında konuşmak istemese de, hayat sigortası herhangi bir finansal planın önemli bir parçasıdır. Neden fark eder?

Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelir, sevdikleriniz arasındaki hayatınızı devam ettirmek veya beklenmedik bir durumda uzun yıllar finansal olarak mücadele etmek arasındaki farkı yaratabilir.

Hayat sigortası yardımları, borçların ödenmesi (aylık ödemelerin düşürülmesi) ve düzenli bir aylık gelirin ayarlanması gibi normal yaşam harcamaları için ödemeye devam etmeleri gibi çeşitli nedenlerle kullanılabilir.

Bununla birlikte, bir hayat sigortası poliçesinin satın alınmasıyla ilerlemeden önce, öncelikle doğru tip ve kapsam miktarını aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Ayrıca, kapsamı satın aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını ve poliçe sahiplerinin taleplerini ödemede iyi bir üne sahip olmasını sağlamanız da önerilir. Bir hayat sigortası şirketi Bu kriterleri karşılayan Cincinnati Life Insurance Company'dir.

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, 1950'den beri dört bağımsız sigorta acentesinin şirketi oluşturmak için bir araya geldiği zaman müşterilerine zenginleştirme ve koruma ürünleri sunmaktadır. Bağımsız sigorta acentesi sistemine bağlılıkları ve bağlılıkları, şirketin odak noktası olmaya devam etti. Böylece, Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi'nin misyonu “Herşey Sigortası Olmalıdır”.

Cincinnati Hayat Sigorta Şirketi'nin ana şirketi Cincinnati Financial Corporation, bir Fortune 500 şirketidir ve en büyük ABD şirketlerinin 2017 Fortune 500 listesine dahil edilmiştir. Cincinnati Financial Corporation Cincinnati Sigorta Şirketi'ni içeren bir sigorta ve finansal hizmetler yan kuruluşları ailesi aracılığıyla çalışır. Bu şirketin kendisi de dört yan kuruluşa sahiptir ve birlikte bu sigortacı ve bağlı şirketleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük 25 mülk ve zayiat ajansı arasındadır. Bu şirketlerin hepsi de güçlü finansal kuruluşları için bilinir. Bu da, bu şirketlerin poliçe sahiplerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabilir.

Cincinnati Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi'nin ana şirketi 2016 Fortune 500 listesine göre, en büyük ABD şirketleri arasında yer almak gibi sayısız ödül ve övgü kazandı. Ayrıca Mayıs 2017 itibariyle Forbes En Güvenilir Şirketlerinden birinin ismini almıştır.

Cincinnati Financials'ın merkez binası, enerji tasarrufu, kirliliği azaltma ve verimliliği artırmaya yönelik başarılı çalışmalarını tanıyan 2016 Energy Star sertifikası aldı. Notun diğer ödülleri arasında, 2015 varlıkları ve gelirlerine dayanan en büyük 75 Kuzey Amerika kamu kuruluşundan biri olmak ve sekiz önemli performans göstergesi kullanarak çevresel performansı konusunda ABD'de Newsweek'in 2016 Top Green Şirketlerinden biri olması.

Ayrıca, Cincinnati Sigorta Şirketi, Mayıs 2017'de Forbes America'nın En İyi İşverenler listesinde yer aldı ve Temmuz 2016'da Best'in Gözden Geçirmesi'nde 21. sırada yer aldı. Şirketin merkezi Fairfield, Ohio'da bulunuyor.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Güçlü finansal rakamları nedeniyle Cincinnati Financial Corporation ve Cincinnati Sigorta Şirketleri sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar elde etti. Cincinnati Sigorta Şirketleri için, bunlar A.M. En iyisi, Fitch'ten bir A +, Moody's'den bir A1 ve S & P Global Ratings'ten bir A +. Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi hakkında, bu derecelendirme A.M. En iyisi, Fitch'ten A + ve S & P'den A +.

Ayrıca, Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmasa da, BBB'den A + notu verilmiştir (genel not ölçeğinde A + 'dan F). Geçtiğimiz 36 ay boyunca, Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi sadece Better Business Bureau aracılığıyla bir müşteri şikayetini kapatmak zorunda kalmıştır. Bu, şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlardı.

Benzer şekilde, Cincinnati Financial Corporation'ın, Better Business Bureau aracılığıyla A + notu vardır ve bu kuruluş 1 Ocak 1981'den beri BBB tarafından akredite edilmiştir. Son üç yılda, bu finansal kuruluş toplam 14 müşteri şikayetini kapatmıştır. . Bunlardan 11'i ürün ve hizmetle ilgili sorunlara odaklanmış durumda, üçü ise faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgili.

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi ile Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, hem dönem hem de sürekli bir hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Vadeli hayat sigortasıyla, sadece prim ödemelerini çok uygun tutabilen nakit para biriktirme olmaksızın sadece ölüm yardımı koruması vardır. Bu planlar sigortalılara belirli bir yıl boyunca koruma sağlıyor.

Vadeli hayat sigortası genellikle “geçici” hayat sigortası kapsamı olarak kabul edilir. Bu nedenle, belirli bir süre için kapsama alanı arayanlar ve hayat sigortası primleri için büyük bir bütçeye sahip olmayanlar için uygun bir alternatif olabilir. Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, 10, 15, 20, 25 ve 30 yıllık dönemler için vadeli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Şirketin LifeHorizons Termsetter ve Termsetter ROP, sigortalılara kendi ihtiyaçlarına göre bir sigorta programı oluşturma esnekliği sağlayacak çeşitli seçenekler sunuyor.

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi ayrıca seçmek için çeşitli kalıcı hayat sigortası planları sağlar.Kalıcı hayat sigortası ile hem bir ölüm parası bileşeni hem de nakit değeri bileşeni vardır. Bu politikalardaki nakit değeri, tipik olarak vergi matrahına dayalı olarak büyüyebilir ve bileşik oluşturabilir; bu, paranın çekilmesinden önce veya çıkana kadar büyüme nedeniyle herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir.

Şirketin hem hayat hem de evrensel hayat sigortası kapsamı vardır. Tüm hayat sigortası, belirli bir miktarda ölüm yardımı ve nakit değerin büyüyebileceği sabit faiz oranı sunar. Hayat sigortası planı için onaylandığında, sigorta primi yükseldikçe ve olumsuz bir sağlık durumunun üstesinden gelse bile primler yükselemez.

LifeHorizons Garantili Tüm Hayat sigortası, arazi koruma, iş devamlılığı, hayırseverlik ve hayat sigortası ile çözülebilecek diğer hedefler arayanlar için iyi bir alternatif olabilir. Hala kapsama almak için belirli sağlık koşullarına sahip olanlar için bir seçenek de var. Birçok durumda, Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla bir ömür sigortası poliçesi olanlar, bu planı bütün bir yaşam politikasına dönüştürebilir.

Cincinnati Hayat Sigorta Şirketi ayrıca evrensel hayat sigortası kapsamı sunar. Bu, aynı zamanda hem ölüm parası hem de nakit değeri bileşeni olan kalıcı bir hayat sigortası koruması biçimidir. Evrensel hayat sigortası tüm hayat sigortasından daha esnek olarak kabul edilir. Bunun bir nedeni, evrensel bir yaşam politikasına ilişkin sigortalılığın, belirli kurallar dahilinde, ölüm ödeneğine ve nakit değeri bölümüne doğru gidecek olan miktara kadar kendi prim miktarını tahsis edebilmesidir. Sigortalı ayrıca, o anki güncel ihtiyaçlarına göre prim vadesini de değiştirebilir.

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla LifeHorizons Simplicity Evrensel Hayat sigortası poliçesi, poliçe sahiplerinin değişen yaşam koşullarına ayak uydurmalarına olanak tanıyan ve aynı zamanda vergi-ertelenmiş nakit değeri oluşturan esnek bir ölüm ödeneği ve prime sahiptir.

Bu özel planla, poliçe sahipleri rekabet edebilir ve uygun fiyatlı prim oranlarıesnek prim ödemeleri ve ölüm yardımı ile birlikte. Ayrıca, sigortalıların ihtiyaçlarını ve hedeflerini daha iyi uyabilmek için planın daha da özelleştirilmesine yardımcı olabilecek çeşitli sürücüler mevcuttur.

LifeHorizon Lifesetter UL evrensel hayat sigortası poliçesi Cincinnati Life Insurance Company aracılığıyla da mevcuttur. Bu plan, 121 yaşına kadar ölüm ödeneği garantilerinin yanı sıra poliçe sahibinin zamanla değişen sigorta ihtiyaçlarını karşılamak için esnek garantili bir süre sunmaktadır.

Cincinnati Life Insurance Company'den temin edilebilecek çeşitli iş hayatı sigortası seçenekleri de bulunmaktadır. Bunlar, iş sahiplerine ve yöneticilere, iyi ve kaliteli çalışanları bulmaları ve muhafaza etmelerinin yanı sıra, şirketlerin beklenmedik olaylarda bile ilerlemelerini sağlamak için yardımcı olabilir.

Cincinnati Life Insurance Company tarafından sunulan iş hayat sigortası çözümlerinden bazıları şunlardır:

 • İşin devamı - Bir şirketin sahibinin iş sürekliliği, genel olarak işin değerini dengelemeye ve maksimize etmesine yardımcı olabilecek hayat sigortası kullanılarak finanse edilebilir.
 • Anahtar Çalışan Koruma - Çalışanlar her işletmeye önemli bir değer kattığından, hayat sigortası gelirleri ile değerleri korunabilir. Bir hayat sigortası poliçesindeki fonlar, beklenmedik bir şekilde kilit çalışanın kaybedilmesinin ekonomik etkisini karşılamak için kullanılabilir.
 • Yönetici Avantajları - Hayat sigortası belirli yönetici haklarını finanse etmek için de kullanılabilir. Yüksek kaliteli bir fayda paketi sunarak, kilit çalışanlar pazar yerinde daha kolay bir şekilde çekilebilir ve bir şirketin bir parçası olduklarında, gemide kalabilmeleri de daha uygundur.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hayat sigortası kapsama seçeneği sunmanın yanı sıra, müşterilerine aşağıdakiler de dahil olmak üzere başka ürünler sunmaktadır:

 • Kişisel sigorta - Bu, tam bir ev sahibinin kapsama alanı, otomatik sigorta, şemsiye sigortası ve değerli eşya sigortası korumasını içerir.
 • Engelli Gelir Sigortası - Engelli sigortası koruması, hastalık ve / veya yaralanma geçiren kişilere sürekli bir gelir sağlayabilir ve çalışamaz ve gelir elde edemez.
 • Emekli Maaşları - Pek çok tüketici emeklilikte gelirden mahrum kalmaktan korktuğu için, bir yıllık gelir bu sorunu çözmeye yardımcı olabilir. Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi, LifeHorizons Single Premium Ertelenmiş Yıllık ve Esnek Prim Ertelenmiş Yıllık Geliri sunuyor. Her ikisi de emeklilik için güvenli ve kanıtlanmış tasarruf yolları ve en çok ihtiyaç duyulduğunda gelir elde etmeyi sağlıyor.

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi de, çeşitli iş sigortaları ve finansal tekliflerin kapsamlı bir listesini sunmaktadır, örneğin:

 • İş Otomatik Kapsama
 • Köprü Onayı
 • İş Sorumluluk Sigortası
 • Ticari Mülkiyet Sigortası
 • Suç Sigortası
 • Siber Risk Sigortası
 • İç Deniz Sigortası
 • Yönetim Sorumluluk Sigortası
 • Mesleki Sorumluluk (Hatalar ve İhmaller)
 • Kibar Çözümler
 • Şemsiye Sorumluluk Sigortası
 • Kişisel sorumluluk
 • İşçi Tazminatı Kapsamı

Cincinnati Hayat Sigortası Şirketi ile En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Bulunur

Hayat sigortası kapsamı içindeyseniz, birden çok sigorta şirketine erişimi olan bağımsız bir hayat sigortası aracı kurum veya ajansıyla çalışmak en iyisidir. Bu, politikaları ve premium fiyatları daha tarafsız bir şekilde satın almanıza ve karşılaştırmanıza yardımcı olabilir ve oradan size en uygun olanı seçmenize yardımcı olabilir.

Süreci başlatmaya hazır olduğunuzda Doğru tip ve hayat sigortası miktarını bulmak Senin için yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokeriyiz ve bugün pazarda bulunan birçok hayat sigortası taşıyıcısı ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz. Bu yüzden, ilerlemeye hazır olduğunuzda, tek yapmanız gereken, buraya tıklayarak teklif formumuzu doldurmaktır.

Cincinnati Life Insurance Company'den ya da herhangi bir sigorta şirketinden hayat sigortası hakkında başka sorularınız olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımız size teklif sürecinden geçerek, sahip olabileceğiniz sorulara cevap vermekten mutluluk duyacaktır. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz.

İhtiyaçlarınız için doğru hayat sigortası bulmanın biraz zor olabileceğini biliyoruz. İhtiyaçlarınız için en iyi tür ve kapsam miktarına sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Ama yanınızda bir müttefikle çalışmak oldukça faydalı olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Hayatına Bahse Girdin: Gizli Söz - Sokak / El / Resim

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Fundrise Review: Sadece 500 $ ile Gayrimenkul Yatırım"/>
Maliye

Fundrise Review: Sadece 500 $ ile Gayrimenkul Yatırım

Birçok insan servetlerini büyütmek için gayrimenkul yatırımına yöneliyor. İyi yapıldığında, gayrimenkul yatırımları cazip getiri sağlayabilir. Aynı zamanda uzun vadede düzenli bir gelir kaynağı olma olasılığını da koruyor. Gayrimenkul yatırım için çeşitli seçenekler var. Gayrimenkul yatırımcısı olarak, yatırım amaçlı konut veya ticari gayrimenkul mülkleri satın alabilirsiniz.
Devamını Oku
İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?
Maliye

İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?

Yasal temsile ihtiyacınız olduğunda, iş için en iyi avukatı seçmek istersiniz. Televizyonda, internette ve reklam panolarında reklam yapan pek çok avukatla, size hizmet etmek için hangisinin en uygun olduğunu bulmak zor. Etrafınızı sormak, araştırma yapmak, sorularınızı hazırlamak ve potansiyel avukatlarla görüşmek suretiyle, ihtiyaçlarınız için en uygun olanı bulabilirsiniz.
Devamını Oku
Swagbucks gibi 19 En İyi Site
Maliye

Swagbucks gibi 19 En İyi Site

Çeşitli günlük çevrimiçi görevleri tamamlayarak para kazanmayı seviyorsanız, Swagbucks'ı tanıyabilirsiniz. Swagbucks gibi anketler almak, oyun oynamak, video izlemek ve sadece birkaç aktivite için çevrimiçi alışveriş yapmak için para ödemeniz gereken başka birçok site var. Çevrimiçi gelirinizi artırmak için Swagbucks gibi bu alternatif siteleri kullanmayı düşünebilirsiniz.
Devamını Oku
Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey
Maliye

Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey

Roth IRA'yı seviyorum. Onları sarabilir ve doğum günü hediyesi olarak verebilirsem, muhtemelen yapardım. Çiz şunu. Kesinlikle yapardım! Yine de, bir Roth IRA'nın her şeyin cevabı olduğunu düşünmüyorum. Roth IRA'ları sevdiğim kadarıyla, geleneksel IRA'larınızı ve eski 401 (k) 'lerinizi bir Roth IRA'ya dönüştürmeye karar vermek kişisel bir karardır.
Devamını Oku