Maliye

Phoenix Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası korumanız olduğunu bilmek, size ve gönül rahatlığı olanlara sağlayabilir. Hiç kimse hayal edilemez bir yerde yaşamak istemezken, hayat sigortası, bağımlılarınızın borçlarını ödemek ve / veya devam eden yaşam masraflarını ödemeye devam etmek için ihtiyaç duyabilecekleri ek fonlara sahip olmalarına yardımcı olabilir.

Sen ne zaman En iyi hayat sigortası poliçesini aramakUygun tip ve kapsam miktarını elde etmeniz önemlidir. Böylece sevdiklerinize ihtiyaçlarını karşılamak için çok az kalmayacaklar.

Ayrıca, hayat sigortası kapsamını satın aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğundan emin olmak ve politika sahiplerinin iddialarını ödemek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olmasının sağlanması da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir şirket Phoenix Life Insurance Company'dir.

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi, müşterilerinin hizmetine sunma işinde bir buçuk asırdan fazla bir süreye sahiptir. Başlangıçta 1851 yılında Phoenix Companies, Inc. olarak kuruldu, şirket yıllar boyunca büyüdü ve büyüdü.

Bu sigortacı, orta gelir piyasasında olduğu düşünülenlere ve aynı zamanda daha varlıklı olanlara, mülklerinde hayat sigortası korumasının güvence altına alınmasına yardım etmeye odaklanmaktadır.

Phoenix Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Phoenix Life, çeşitli hayat sigortası planları ve emeklilik maaşları sunmaya odaklanmaktadır. Bunlar, ABD genelinde finans danışmanları aracılığıyla sunulmaktadır. Şirket ayrıca müşterilere sigorta teminatı sağlayan bir dağıtım iştiraki olan Saybrus Partners'a da sahiptir.

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi birçok kişi tarafından küçük bir sigorta şirketi olarak kabul edilirken - yaklaşık 600 ev ofis çalışanı ile - ürün ve hizmet fiyatları en iyiler arasında. Phoenix Life, merkezi Hartford, Connecticut'ta.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Kısmen finansal konulara bağlı olarak, Phoenix Life Insurance Company'nin derecelendirmeleri şu anda sigortacı derecelendirme kuruluşlarının en iyileri arasında değildir. Bu derecelendirmeler, Standard and Poor's'dan alınan bir B + (Kredi İzleme) (21 olası puandan 14'lük bir derecelendirme) ve A.M.'den bir B (Durağan) içerir. Best Company (olası bir on altı toplam puandan yedinci olanıdır.

Şirketin reytingleri, ideal olarak nerede olabileceği ile uyumlu olmasa da, Phoenix Hayat Sigortası Şirketi, mevcut politika sahiplerine sahip olduğu mali yükümlülükleri yerine getirmektedir.

Phoenix Life, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, A + ile F arasında BBB tarafından genel bir derecelendirme ölçeğinde olan A + derecesiyle sağlanmıştır. Geçtiğimiz üç yıl içinde, Phoenix Hayat Sigortası Şirketi / The Phoenix Companies, Inc., Better Business Bureau aracılığıyla müşteri şikayetlerini kapatmak zorunda kalmadı.

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Hayat sigortası ve yıllık ücretler konusuna odaklanan Phoenix Life Insurance Company, müşterilerin aralarından seçim yapabileceği geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu, ihtiyaçlarının zamanla değiştiği için, müşteri ile birlikte kapsama alanı değişebileceğinden, oldukça faydalı olabilir.

Şirket birkaç sağlar kalıcı hayat sigortası türleriSon masraf kapsamı ile birlikte. Kalıcı hayat sigortası ile hem ölüm yardımı bileşeni hem de nakit değeri bileşeni vardır. Tipik olarak, bir sigortalı teminat için onaylandıktan sonra, ölüm ödeneği sigortası tutarı, prim tutarı kadar kilitlenir - bunun anlamı, sigortanın yaşı arttığında bile, ödenen primin yükselmeyeceği anlamına gelir. Kötü bir sağlık durumu ile sözleşme yapar.

Nakit değeri bileşeninin içinde yer alan nakit, vergi ertelenmiş bir şekilde zaman içinde büyüyebilir ve bileşik olarak zaman içinde bileşiğe izin verilir. Bu, geri çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergi bulunmadığı anlamına gelir.

Sürekli hayat sigortası korumasına sahip olan poliçe sahiplerinin, poliçe nakit bileşeninden, borçlarını ödemek, hayatlarının daha sonraki dönemlerinde emeklilik gelirlerini tamamlamak ya da iyi bir tatile çıkmak gibi uygun gördükleri her türlü ihtiyacı için nakit çekme ya da ödünç almalarına izin verilir.

Phoenix Life Insurance Company aracılığıyla sunulan bir tür kalıcı hayat sigortası kapsamı tüm hayattır. Phoenix Anma Yaşamı politikası, sigortanın sevdiklerini korumak ve bir miras bırakmak için tasarlanan ek faydalar sunan, basitleştirilmiş bir hayat sigortası poliçesidir.

Anma Ömrü planı basitleştirilmiş bir konu politikası olduğundan, başvuru sahibinin sigorta muayenesinden geçmesini veya tıbbi soruların uzun bir listesini yanıtlamasını istemeyecektir. Bu nedenle, bu politikalar genellikle sadece birkaç gün içinde veya bazen daha da yakında onaylanacaktır. Yani, bir birey hayat sigortası korumasına hızlı bir şekilde ihtiyaç duyuyorsa, bu uygulanabilir bir seçenek olabilir.

Phoenix Life Insurance Company tarafından sunulan bir başka kalıcı hayat sigortası kapsamı evrensel hayattır. Evrensel bir hayat sigortası poliçesi ile, tüm hayatın bazı benzerlikleri vardır, çünkü bir nakit değeri bileşeni ile birlikte ölüm yardımı koruması vardır. Ancak, bir çok açıdan, evrensel hayat sigortası, hayat sigortası sahibinin ne kadarının tahsis edileceğinin yanı sıra, primlerin sona erme tarihini değiştirebilmesine - belirli kurallar çerçevesinde - izin verilebildiğinden, tüm yaşamdan çok daha esnek olduğu düşünülmektedir. Onun prim, ölüm ödeneğine gidecek ve nakit bileşen ne kadar gidecek.

Phoenix Life, Phoenix Accumulator UL evrensel hayat sigortası politikasını sunuyor.Bu planla, poliçe sahipleri tüm hayat sigortası ile yapabileceklerinden daha yüksek bir nakit değeri kredilendirme oranı elde edebilirler. Bu politikada bir faiz bonus özelliği de bulunmaktadır.

Hem ölüm yardımı koruması arayanlar için, hem de zaman içinde (vergi avantajlı bir şekilde) daha yüksek bir nakit değeri birikimiyle birlikte, Phoenix Accumulator UL politikası iyi bir uyum olabilir.

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan bir diğer evrensel hayat sigortası türü, evrensel yaşamı endekslidir. Burada ayrıca politikada ölüm yardımı ve nakit değeri bileşeni bulunmaktadır. Bununla birlikte, nakit belli bir faiz oranına göre büyümek yerine, büyüme S & P 500 gibi bir alt pazar endeksinin (veya endekslerin) performansına dayanır.

Endeksli bir evrensel hayat sigortası poliçesi (IUL) ile, eğer endeks veya endeksler belirli bir süre içinde iyi performans gösteriyorsa, o zaman nakit değeri pozitif olarak - tipik olarak belli bir “tavan” a kadar kredilendirilecektir. kötü - hatta aşırı negatif bölgelerde - gerçekleştirir, sonra nakit değeri değer kaybetmez. Aksine, sadece bu süre için sadece yüzde 0 ile kredilendirilecektir.

Bu nedenle, endeksli evrensel hayat sigortası, daha yüksek bir potansiyel büyüme (tüm yaşamın, hatta CD'lerin ve para piyasalarının) üzerinde çalışan, ancak müdürün korunmasıyla birçok politika sahibi tarafından kullanılmaktadır.

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi, Phoenix Basitlik Endeksi Yaşam politikasını sunmaktadır. Bu planla, politika sahibi birkaç farklı nakit değeri birikim seçeneğinden birini seçebilir. Ayrıca, politika değerinin sabit bir hesaba ve / veya iki endeksli hesaba dağıtılması seçeneğiyle birlikte, politikada yer alan bir ölüm yardımı da vardır.

Phoenix Life tarafından sunulan tüm hayat sigortası politikasında olduğu gibi, bu endeksli evrensel yaşam ürünü, başvuru sahibi tarafından kapsama için bir tıbbi muayene gerektirmeyecektir. Ayrıca büyük miktarda kağıt işi doldurmaya gerek yoktur. Bu nedenle, belirli sağlık sorunlarına sahip olanlar bu politikaya hâlâ hak kazanmış olabilirler - ve eğer bir kişi, nakit değerinin korunması ve olası daha yüksek büyüme ile birlikte, garantili ölüm yardımı korumasını arıyorsa, uygun bir seçenek olabilir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler

Phoenix Hayat Sigortası Şirketi, hayat sigortası kapsamı ile tanınırken, şirket ayrıca emeklilik maaşı için bazı seçenekler sunmaktadır. Bugün, pek çok bebeğin emeklilik yaşına ulaşması nedeniyle, emeklilik gelirlerinin yaşam sürelerinin geri kalanı boyunca sürüp sürmeyeceği konusunda endişeler var. Bu özellikle yaşam beklentisi arttıkça geçerlidir.

Bir yıllık gelir ile, garantili, belirlenmiş bir gelir elde edilebilir - ve eğer yıllık ramcı ömür boyu gelir seçeneğini tercih ederse, ne kadar süreceğine bakılmaksızın, ömürlerinin geri kalanı boyunca sürecek bir gelir akışı elde edebilirler. . Araştırmanızı yapın ve en iyi gelir oranlarını aldığınızdan emin olun.

Phoenix Life Insurance Company tarafından sunulan tüm yıllık ürünler, müşterinin ihtiyaç duyduğu şeye bağlı olarak esneklik için tasarlanmıştır. Bu yıllık ürünler aşağıdakileri içerir:

  • Phoenix Kişisel Emeklilik Seçimi - Phoenix Personal Emeklilik Seçimi, sahibine vergi ertelenmiş olarak zaman içinde uzun vadeli tasarruflar yapma yeteneği sağlayan ertelenmiş bir gelirdir. Mevduat, bir gelir akışına dönüştürülmeden önce zaman içinde rant içine alınabilir. Bu rant, ayrıca seçim için çeşitli farklı gelir seçeneklerine sahiptir.
  • Phoenix Kişisel Gelir Vergisi - Phoenix Kişisel Gelir Vergisi, sabit endeksli bir yıllık gelirdir, bu nedenle, altta yatan bir endeksin performansına bağlı olarak zaman içinde nakit büyümesine olanak sağlar - ancak endeks belirli bir süre içinde olumsuz performans gösterecekse, asıl.
  • Phoenix Kişisel Koruma Seçimi - Phoenix Kişisel Koruma Seçimi rantı ile müşteri, tek bir premium ön ödeme yapabilir. Bu rant, sabit endeksli bir rant olduğu için, nakit piyasadaki düşüşlerden korunurken, aynı zamanda altta yatan bir piyasa endeksine dayalı olarak büyümeye fırsat yaratılacaktır. Ayrıca, bu yıllık geliri bir gelir akışına dönüştürmek için zaman geldiğinde kullanılabilen birkaç seçenek vardır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Hayat sigortası kapsamındaki en iyi prim oranlarını Phoenix Life Insurance Company'den (ya da herhangi bir hayat sigortası taşıyıcısından) arıyorsanız, o zaman genellikle bağımsız bir hayat sigortası aracı kurum veya ajansı ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir.

Bunu yaparken, çok daha iyi bir şekilde alışveriş yapabilmeniz ve birbirleriyle karşılaştırılamayacaksınız - hayat sigortası poliçeleri ve taşıyıcılarıve oradan, sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için en iyi olan planı ve prim teklifini seçebilirsiniz.

Sizin için mevcut olan hayat sigortası kapsamına bir göz atmaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve bugün pazar yerinde birçok sigorta şirketi ile çalışıyoruz. İhtiyacınız olan bilgileri hızlı, kolay ve rahat bir şekilde - kendi bilgisayarınızdan - ve bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan alabilirsiniz. İşlemi yapmaya hazır olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki teklif formunu doldurmak için bir dakikanızı ayırmaktır.

Hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla bize ulaşabilirsiniz.Uzmanlarımız, politika karşılaştırması, alıntılar ve sahip olabileceğiniz diğer sorular konusunda size yardımcı olmak için buradadır. Bu da size daha bilinçli bir hayat sigortası satın alma kararı vermenize yardımcı olabilir.

Hayat sigortası kapsamının satın alınmasının büyük bir karar olduğunu biliyoruz. Farkında olmanız gereken birçok farklı değişken vardır ve ihtiyaçlarınız için özellik türünü ve korunma miktarını aldığınızdan emin olmak istersiniz. İyi haber şu ki, yanınızda müttefikiniz olduğunda bu işlem çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: İnsanların Uygulaması Gerekmiyor

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Zor Yolu Deneyimlemek istemediğiniz 4 Para Problemi
Maliye

Zor Yolu Deneyimlemek istemediğiniz 4 Para Problemi

Bir dersi zor yoldan öğrenmek için acıyor - özellikle de mali derslerle. Midenizde çıldırmış olduğunuzu ve sonuçlarla yüzleşmek zorunda olduğunuzu fark ettiğinizde midenizde bu kadar rahatsız edici bir şey yoktur. Ve yine de, hepimizin berbat olduğumuz zamanlar ve öğrendiğimiz derslerle ilgili hikayelerimiz var, değil mi?
Devamını Oku
Özel İhtiyaçlarınız İçin En İyi Otomatik Sigorta Tekliflerini Bulma
Maliye

Özel İhtiyaçlarınız İçin En İyi Otomatik Sigorta Tekliflerini Bulma

Sürüş yapan herkes muhtemelen sigortanın deneyiminin gerekli bir parçası olduğunu bilir. Aslında, çoğu eyalette en azından bir miktar teminat şarttır. Fakat doğru tip ve araba sigortası miktarını bulmak düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Devlet tarafından yönetilen yönergeleri takip etmenin kendinize bir başlangıç ​​noktası vermenin bir yolu olabileceği gibi, kendinize gerçekten ihtiyacınız olan kapsama almak için gitmek için her zaman en iyi yol olmayabilir, çünkü itme geldiğinde, kısa süre
Devamını Oku
MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj
Maliye

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj

Düzenli okuyucuların çoğunun bildiği gibi, yakında hayatları boyunca neler yaptıklarını seven insanlarla röportaj yapacağım İyi Kept Cüzdan podcast'i piyasaya süreceğim. Size podcast'te soracağım soruların bir tadını vermek için, burada MoneyCrashers'ın kurucularından Andrew Schrage ile yaptığım bir röportaj.
Devamını Oku
Medicare Ek Planını Anlama G
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama G

Medicare'e kaydolduğunuzda, kafa karıştırıcı olabilir. İhtiyacınız olan kapsama sahip olduğunuzdan emin olmak için anlamanız gereken düzinelerce farklı terim ve kapsama kategorisi vardır. Medicare mükemmel bir programdır, ancak programın kapsamadığı birçok tıbbi harcama vardır.
Devamını Oku