Maliye

Baltimore Hayat Sigortası İncelemesi

Eğer birisine maddi olarak güveniyorsanız - ya da hayatınızda borçlarınızdan ve beklenmedik durumlarda son masraflarınızı ödemeniz gerekebilecek bir kişi varsa bile, muhtemelen hayat sigortanıza sahip olmanız gerekir.

Bir ev ipoteği ve kredi kartı borcunun ödenmesi ve kayıp gelirlerin değiştirilmesi gibi herhangi bir sayıdaki hayat sigortası gelirlerini kullanabilirsiniz. Kaybedilen gelirin değiştirilmesi, sevdiklerinizin günlük yaşam masraflarını ödemeye devam etmesini sağlayarak, maddi sıkıntıya dikkat etmenizi sağlar.

Hayat sigortası için alışveriş yaparken, sizden emin olmak istersiniz. Doğru türü ve kapsamı seçin özel ihtiyaçlarınız için. Ayrıca, poliçeyi aldığınız hayat sigortası taşıyıcısının, mali olarak güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlayın, böylece sevdiklerinize, kendilerine borçlanan fonları alabileceklerinden daha emin olabilirsiniz. Bu kriterlere uyan bir sigortacı, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi'dir.

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi başlangıçta 1882'de, Baltimore Şehrindeki Baltimore Karşılıklı Yardım Derneği olarak kuruldu. Beş adam şirket varlıkları için 260.93 $ 'lık başlangıç ​​ile şirkete başladı. ABD tarihinde o tarihte pek çok kişi hayat sigortası kapsamını satın aldılar, böylece onlar ya da sevilen bir kişinin bir çömlekçinin alanına gömülmek zorunda kalmayacakları gibi, bir ekmek yiyicisinin kayıp gelirinin yerine geçmesine de gerek kalmayacaktı.

Şirketin büyümeye başlaması birkaç yıl sürmesine rağmen, 1900 yılına kadar, buhar almaya başladı. O zaman, şirketin ismi de Baltimore City Baltimore Hayat Sigorta Şirketi olarak değiştirildi.

Yıllar geçtikçe, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli durgunluklar ve hatta çöküntüler aracılığıyla istikrarlı bir şekilde devam etti. Ama bu sebat etti. Bugün, Baltimore Life Insurance Company, ülke çapındaki topluluklarda 300.000'den fazla politika sahibini - hem aileleri hem de işletmeleri - sigortalamaktadır.

Halen Owings Mills, Maryland'de bulunan ev ofisi ile Baltimore Life Insurance Company, ABD eyaletlerinin 49 ve Columbia Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir. Baltimore Life Insurance Company'nin ürün ve hizmetleri, Maryland, Pennsylvania, Ohio, Güney Carolina ve Batı Virginia'da faaliyet gösteren 13 farklı kariyer ajansı satış grubu ve bağımsız bir satış bölümü aracılığıyla pazarlanmaktadır.

Şirketin bağımsız pazarlama kuruluşlarının müşterileri ile güçlü ilişkiler geliştirebilme yeteneği, müşterilerinin ve sigorta şirketinin başarısının anahtarıdır. Bunu başarmak için, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi gibi kapsamlı destek sunar:

 • Rekabetçi bir ürün portföyü
 • Elektronik bir başvuru ve yazım süreci (INSpeed ​​olarak bilinir)
 • Yıldız müşteri servisi

Şirketin hedeflediği kilit pazar segmenti, orta sınıf Amerika'dakiler.

Baltimore Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

2016 yılsonu itibarıyla, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, yaklaşık 1,2 milyar dolarlık varlığa yatırım yapmıştı. Bu, 2015 yıl sonu itibarıyla yaklaşık yüzde 4 daha yüksek ve toplam varlıkları 1.241 milyar dolardı. Şirketin fazlası, bir önceki yıla göre önemli bir artış olan 81 milyon dolardan fazla oldu.

Şirket ayrıca 2016 yılında yeni iş satışlarını 2015 rakamlarına göre% 8 artırdı. Normalleştirilmiş satışları ve ölüm iddiaları göz önüne alındığında, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi pozitif işletme geliri göstermeye devam ediyor.

Bugün, şirketin 1882'de başladığı sırada olduğu gibi, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, poliçe sahiplerinin, temsilcilerinin, çalışanlarının ve çevresindeki toplulukların ortak çıkarlarına hizmet etmektedir. Mükemmellik taahhüdü, şirketin aksiyonlarına aşağıdaki şekilde kılavuzluk eder:

 • Finansal disiplin
 • Olumlu bir fark yaratmak
 • Bütünlük ve saygı
 • Açıklık ve dürüstlük

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, sponsorluklar ve çalışanların gönüllüleri dahil olmak üzere bazı yollarla hizmet vermektedir. Şirketin desteklediği yardım kuruluşlarının sadece bir kısmı Birleşik Devletler ve Topluluk Bağışları Programı ile Kızıl Haç üzerinden düzenli kan tahlillerini içeriyor.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Şirketin finansal istikrarına ve poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödeme kabiliyetine dayanarak, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, A.M.'den B ++ (İyi) derecesine sahiptir. En İyi Şirket. Bu değerlendirme, olası 16 puan üzerinden beşte biridir.

Ayrıca, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi daha iyi bir iş bürosu (BBB) ​​akredite şirket olmamasına rağmen, BBB bu sigortacıya A + notu verdi. Bu, A + 'dan F'nin genel bir derecelendirme ölçeğidir. Son üç yılda, Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, daha iyi İş Bürosu aracılığıyla üç müşteri şikayetini kapatmak zorunda kalmıştır (ve bunlardan sadece bir tanesi son 12 aydır). . Şikayetlerin üçü de şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklandı.

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, seçim için kişisel hayat sigortası seçeneklerinin uzun bir listesini sunuyor. Bunlar hem bireysel hem de aile ihtiyaçlarını ele almaya yardımcı olabilir. Bu politika teklifleri şunları içerir:

 • Güvenli Çözümler Koruyucu - Seviye Vadeli Hayat Sigortası - Güvenli Çözümler Koruyucu seviye vadeli hayat sigortası kapsamı, 10, 15, 20 veya 30 yıllık başlangıç ​​seviyesi prim süreleri sunar. Bundan sonra, politika yıllık olarak yenilenebilir. Tüm ölüm yardımları ve primler sigortalıların yaşına tam olarak garanti edilmektedir.
 • Ev Güvenli - Basitleştirilmiş Sayı Seviye Dönem Hayat Sigortası Kapsamı - Bu plan, hem faydalanıcılar tarafından kullanılabilecek bir ölüm ödeneği hem de sigortalının devre dışı kalması veya bir ölümcül hastalıkla teşhis edilmesi durumunda uygulanabilecek olan yaşamsal faydalar için seçenek sunmaktadır. Bu yaşamsal faydalar, sigortalının nitelikli bir bakım evi tesisiyle sınırlı olması durumunda da kullanılabilir. Ayrıca, bu planın premium seçenek dönüşü vardır.
 • Güvenli Çözümler Avantajı - Tüm Hayat Sigortası - Bütün bu hayat sigortası poliçesi, ölümcül düzeyde bir kazanç ile birlikte garantili nakit değerleri sunar. Poliçe hamili ayrıca şirketten nakit almak veya ek hayat sigortası kapsamı satın almak için kâr payı alabilir.
 • Gümüş Muhafız I, II ve III - 50 ila 80 yaş arasındakiler için, son masraf hayat sigortası koruması gerekli olabilir. Silver Guard planı bu fonları sağlayabilir. Ve bir kez kalifiye olduğunda, prim ödenmiş olduğu sürece, plan yürürlükte kalacaktır.
 • Ömür Boyu Navigator - Evrensel Hayat Sigortası - Lifetime Navigator evrensel hayat sigortası planı, kalıcı hayat sigortasının, esnek primlerin ve yerleşik bir ömür boyu sigorta koruması garantisinin satın alınabilirliğini birleştirir. Rekabetçi prim maliyeti ile uzun vadeli koruma arayanlar için bu geçerli bir seçenek olabilir.
 • Nesil Miras - Generation Legacy, nitelikli olmayan maaşlardan ve diğer nitelikli planlardan fonların transferine izin verir ve bu gelirlerden sigortalıların sevdiklerine daha geç bir armağan vermenin kolay ve vergiden tasarruf etmesini sağlar.
 • Güvenli Çözümler - Tek Premium Tüm Hayat Sigortası - Güvenli Çözümler Tek Premium Tüm Hayat sigortası planı, para piyasası ve CD hesapları gibi nakit para transferini sağlar. Ayrıca, sigortalıya bir ölümcül hastalık teşhisi konulursa, tıbbi masraflarını ya da uygun gördüğü herhangi bir başka mali ihtiyacı ödemek için politikanın yaşamsal faydalarına erişebilir.
 • Kritik Hastalık Sigortası - Baltimore Hayat Sigortası Şirketi'nin kritik hastalık kapsamı, kanser, kalp krizi, böbrek yetmezliği, büyük organ nakli ve inme gibi önemli kritik hastalıklar ile ilişkili tıbbi harcamalar sağlar. Bu plan, tipik olarak evde sağlık bakımı, deneysel tıbbi tedaviler, eşleştirmeler ve mahsup edilme gibi düzenli sağlık sigortası politikaları ve bir eşin veya başka bir bakıcının kaybedilen geliri tarafından karşılanmayan maliyetler için kullanılabilen bir nakit para sağlar.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Baltimore Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan hayat sigortası kapsamındaki ürünlere ek olarak, bu sigorta şirketi aracılığıyla elde edilebilecek başka ürün ve hizmetler de bulunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Emekli Maaşları - Baltimore Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan ücretler arasında esnek prim emeklilik maaşları (FPRA), tek prim ertelenmiş maaşlar (SPDA'lar) ve tek prim acil anormallıklar (SPIA) gibi seçenekler yer almaktadır. Bu finansal araçların tümü, emekli maaşının gelecekte belirli bir süre için bir gelire sahip olmasını sağlamaya yardımcı olabilir.
 • İşyeri Çözümleri - Baltimore Life Insurance Company, çalışanların ve sevdiklerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için gönüllü ek faydalar sağlamaya yardımcı olmak için işletme sahipleriyle birlikte çalışır. Bu çözümler arasında kalıcı bir bütün hayat sigortası ürünü, kritik hastalık sigortası kapsamı, maluliyet gelir koruması, diş sigortası, uzun süreli bakım sigortası, kişisel majör tıbbi kapsama ve daha fazlası yer almaktadır.
 • Finansal İhtiyaç Analizi - Finansal İhtiyaçlar Analizi veya FNA, müşterilerin finansal hedefler belirlemesine, öncelik vermesine ve bir eylem planı oluşturmasına yardımcı olabilir. FNA, ideal olarak düzenli olarak gözden geçirilmelidir.
 • Reçete Tasarruf Programı - Baltimore Hayat Sigortası Şirketi, bireylerin ve ailelerin gerekli reçeteli ilaçlara para tasarrufu yapmasına yardımcı olabilecek ScriptSave Değer Programı sunmaktadır. Bu tasarruf programı için hem isim markası hem de jenerikler uygundur.
 • Kişisel Planlama Rehberi - Kimse üzerinde durmak istemese de, bir birey geçtiğinde sevdiklerinin üzerinde beklenmedik harcamalar olabilir. Ancak, kişisel planlama rehberinden geçerek, bireyler ve aileler bu tür maliyetleri önceden planlayabilirler ve genellikle bu harcamaları ödemek için tasarruflara ya da diğer varlıklara dalmak zorunda kalabilirler.
 • Hibeler Programı - Onbeş yıldan uzun bir süredir, Baltimore Life'ın Topluluk Hibeleri Programı, şirketin çalışanlarının yaşadığı ve çalıştığı topluluklardaki birçok organizasyona yardımcı oldu.
 • Tanımlama Programı - Bir topluluk hizmeti olarak, Baltimore Life Insurance Company yerel gruplara ve organizasyonlara birçok kimlik kartı programı sunar. Bu programlar, şirketin hizmet verdiği toplulukların güvenliğini artırabilir. Bu kartlar Çocuk Kimliği ve Gençlik SportSmart kartları yanı sıra tıbbi acil durum kartları içerir.

Baltimore Hayat Sigorta Şirketi ile En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Bulunur

Eğer aradıysanız en iyi hayat sigortası prim fiyatları Baltimore Hayat Sigortası Şirketi'nin ya da herhangi bir sigorta sağlayıcısının kapsama alanı ile ilgili olarak, genellikle, birçok farklı sigorta şirketine erişim sağlayan bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracı kurum ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir. Bunu yaparken, farklı seçeneklerin yan yana, planlarını ve prim fiyatlarını daha iyi karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olacağına karar verebilirsiniz.

Mevcut hayat sigortası seçenekleriyle karşılaştırmaya hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta acentesiyiz ve sektördeki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz.İyi bilgilendirilmiş bir karar vermek için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgileri size sağlayabiliriz - ve bilgisayarınızdan bunu doğru yapabiliriz. İşlemi yapmaya hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmaktır.

Hayat sigortası kapsamı ile ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize ulaşmaktan ve uzmanlarımızla ihtiyaçlarınızı tartışmaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak, ücretsiz telefonla doğrudan ulaşabiliriz.

Hayat sigortası için alışveriş yaparken ne kadar ezici göründüğünü anlıyoruz. Birçok farklı politika var ve seçmek için şirketler - ve doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Ancak hayat sigortası uzmanlarımız size bu süreçte kolayca ulaşabilirler. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Antik Roma Defineleri - Antik Roma Paraları Hoard

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirket İnceleme
Maliye

Devlet Çiftlik Hayat Sigortası Şirket İnceleme

Hayat sigortası için başvururken dikkate alınması gereken birkaç farklı kriter vardır. Elbette, bunlar satın alacağınız teminatın türünü ve miktarını içerecektir. Bunun nedeni, yararlanıcınızın (veya yararlanıcıların) devam eden finansal ihtiyaçlarını karşılamak için çok miktarda sigorta korumasına sahip olacağından emin olmaktır.
Devamını Oku
İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?
Maliye

İyi Nitelikli Bir Avukat Nasıl Seçilir?

Yasal temsile ihtiyacınız olduğunda, iş için en iyi avukatı seçmek istersiniz. Televizyonda, internette ve reklam panolarında reklam yapan pek çok avukatla, size hizmet etmek için hangisinin en uygun olduğunu bulmak zor. Etrafınızı sormak, araştırma yapmak, sorularınızı hazırlamak ve potansiyel avukatlarla görüşmek suretiyle, ihtiyaçlarınız için en uygun olanı bulabilirsiniz.
Devamını Oku
Nakit için Eski Araba Pilleri Nasıl Satılır
Maliye

Nakit için Eski Araba Pilleri Nasıl Satılır

Birkaç yıl boyunca bir araba sürdüğünüzde veya başka bir motorlu taşıtınız varsa, motosikletinizde, teknenizde veya ATV'de garajınızda başka motorlu araçlarınız varsa, garajınızda birkaç eski araba aküsü olabilir. Evi temizlemeye hazır olduğunuzda, onları çöp tenekesine atmaktan iki kez hiçbir şey düşünemezsiniz.
Devamını Oku