Maliye

Sömürge Hayat Sigortası İncelemesi

Finansal desteğiniz için size güvenip güvenmediğinize bakılmaksızın, son masraflarınız için ihtiyaç duyulan fonları yoksa, sevdiklerinize bir mali sıkıntı durumunda kalabilirsiniz.

Bugün, bir cenaze ve anma hizmeti, ulaşım, çiçek, baş taş ve mezar arsası gibi diğer ilgili harcamaların maliyeti, 10,000 $ 'dan fazla bir bedele mal olabilir - bu, pek çok ailenin sahip olmadığı önemli bir miktar paradır. Ancak, bir zorunlu sigorta poliçesi ile gerekli fonlara erişebilirler.

Ayrıca sık sık cenaze sigortası veya son masraf kapsamı olarak da anılan defin sigortası, bir sigortacının nihai masraflarını ödemek için özel olarak tasarlanmıştır. Tipik olarak, bu politikalar 5.000 ila 25.000 dolar arasında bir kapsamda yer alacaktır - bu da kredi kartı bakiyeleri, sigortasız hastane masrafları ve darülaceze bakımından kaynaklanan masraflar gibi diğer gelirlerin ödenmesi için diğer potansiyel borçların ödenebileceği anlamına gelir.

Bir defin sigorta poliçesi almayı düşündüğünüzde, Doğru tip ve koruma miktarıAyrıca bu sigortayı tanınmış bir sigorta şirketinden da satın aldığınız anlamına gelir. Bunu yaparken, bir taşıyıcının mali gücünü ve istikrarını ve ödeme ödeme tarihini incelemek yararlı olabilir. Gömü sigortası kapsamı sunan ve mali güç ve istikrar kriterlerini karşılayan sigorta şirketlerinden biri olan Colonial Life Insurance Company'dir.

Sömürge Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Sömürge Hayat Sigortası Şirketi 80+ yıllık geçmişi boyunca bir birincil misyonu vardı. Bu, Amerika'nın işçilerinin inşa etmek için çok çalıştıkları temel şeyleri korumalarına ve korumalarına yardımcı olmaktır.

Şirket 1937'de kurucuları - Edwin F. Averyt ve J. Clifton Judy'nin - Güney Carolina'daki Columbia'daki Karşılıklı Kaza Şirketini başlattığı zaman kuruldu. Bu sigortacı tarafından sunulan ilk ürün kaza sonucu ölüm ödeneği kapsamıydı ve yıllar geçtikçe, şirket politika sahiplerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sağlamak için büyüdü ve genişledi.

Zamanla, Colonial Life uzun bir ödül ve övgüler listesi de kazanmıştır: ilk kez, 1955'te, bordro indirimi yoluyla (1955'te) sigortacılık işinde bilgisayar teknolojisini uygulayan (1970'lerde), gönüllü faydaların şantiye pazarlamasını sunan ilk şirket, Şirketin ürünlerini Bölüm 125 planlarıyla (1980'lerde) pazarlamak ve çalışanlara sağlanan fayda planları için çevrimiçi kayıt sistemleri sunmak.

Ayrıca, üst üste ardı ardına sekiz yıl boyunca, Colonial Life Insurance Company, Benefits Selling dergisi Readers 'Choice Awards ile ürün, hizmet ve inovasyon için brokerlerden ilk olarak 34 ödül kazandı.

Colonial Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bugün, Kolonyal Hayat Sigortası Şirketi, yaklaşık olarak 80.000 şirket yardım planı ile 3 milyondan fazla poliçe sahibine sahiptir. Şirketin ürünleri 10.000'den fazla satış temsilcisi ile sunulmaktadır ve 1000'den fazla ev ofis profesyoneli tarafından desteklenmektedir.

Sömürgeci Yaşam, mali açıdan 1,3 milyar dolarlık sigorta kapsamı ve yıllık 361 milyon dolardan fazla satışla finansal açıdan istikrarlı ve istikrarlı. Şirket, güçlü yatırım portföyüne ve uzun vadede kârlı büyümesine bağlı olarak güçlü sanayi derecelendirmelerini sürekli olarak almaktadır.

Bugün, Colonial Life Insurance Company, işyeri üzerinden ek sigorta sunan dev sigorta şirketi olan UNUM'un tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur. Şirket halen merkezi Columbia, SC'de.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Güçlü mali temeline dayanarak, poliçe sahibi alacaklarının zamanında ödenmesiyle birlikte, Colonial Life Insurance Company, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan almıştır. Bunlar şunları içerir:

 • A.M. En İyi Şirket
 • S & P'den A
 • Moody's Ratings'den A2
 • Fitch Ratings'ten A

Şu anda, Colonial Hayat Sigortası Şirketi şu anda Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket değildir ve BBB'nin müşteri şikayetleri, finansal istikrar veya hizmet kalitesi temelinde A + ve F arasında bir dereceye sahip olmasını sağlamamıştır. bu sağlanır.

UNUM Group, Colonial Life Insurance Company'nin ana şirketi, A-Business Better derecesine sahiptir. UNUM, son üç yıl içinde BBB aracılığıyla 80 müşteri şikayetini kapattı (bunlardan 33'ü önceki 12 ay boyunca kapatıldı).

80 müşteri şikâyetinden 66'sı ürün ve hizmetle ilgili olarak sorun yaşamaktaydı, 11 tanesi faturalama ve tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, ikisi reklam ve satış sorunları ile ilgiliydi ve bir tanesi teslimatla ilgili idi.

Sömürge Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Kolonyal Hayat Sigortası Şirketi, politika sahiplerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bunu yaparken, sigortalı bir ailenin beklenmedik durumlarda ihtiyaç duyabileceği gerekli mali güvenliği sağlamaya yardımcı olabilir.

Ayrıca, bir çalışan / politika sahibinin eşi ve çocukları için mevcut olan hayat sigortası kapsamı seçenekleri de vardır - bu da, zor zamanlar içinde bir ailenin ihtiyaçları için daha da fazla mali koruma sağlamaya yardımcı olabilir.

Bir sigortacının ihtiyaçları değiştikçe, hayat sigortası kapsamını, evlenme, boşanma, ev alma, satma, evlat edinme veya evlat edinme, emekli olma ve satın alma gibi yeni durumlarına en iyi şekilde uyacak şekilde Colonial Life aracılığıyla güncelleyebilir. veya bir iş satmak.

Müşterilerinin hayat sigortası kapsamının sağlayabileceği toplam değeri daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için Colonial Life Insurance Company, Life Happens ile birlikte çalışır. Buradaki birçok faydadan sadece biri, tüketicilere, özel durumlarına göre ihtiyaç duydukları hayat sigortası kapsamını belirleme konusunda yardımcı olmaktır.

Kolonyal Hayat Sigortası Şirketi'nin hayat sigortası ürünleri, bireyin ana kapsama alanı olarak satın alınabilir ya da kişisel sigorta poliçesi ve işveren tarafından sağlanan plan için ek teminat olarak alınabilir.

Şirket, çevrimiçi hak talepleri sunarak hayat sigortası talebinde bulunmayı kolaylaştırıyor. Hayat sigortası talep formlarını doğrudan şirketin web sitesinden indirmenin ve sonra da şirkete faksla veya evrakları postayla göndermenin bir yolu da vardır. Hayat sigortası poliçesi sahiplerinin kendi adlarına doğrudan Colonial Life üzerinden de Sigorta Şirketi web sitesi.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Colonial Life Insurance Company ayrıca diğer sigorta türleri ile finansal ürün ve hizmetler sunmaktadır. Örneğin, normal sağlık sigortası bazı ürünler için ödeme yapmadığında, sigortalılar ödemelerin, mahsupların ve madeni paraların yanı sıra gerekli reçeteli ilaçların bedeli gibi yüksek cepten kaynaklanan masraflar yaşayabilirler.

Şirket ayrıca, çalışanlara sağlanan fayda planları yoluyla erişilebilecek kapsamlı bir gönüllü faydalar listesi sunmaktadır. Bunlar, aşağıdakileri içeren tam kapsamlı bir koruma içerir:

 • Sağlık - Kolonyal Yaşam Sigortası Şirketi, çeşitli sağlık ve sağlık tarama testlerine fayda sağlayarak sağlıklı yaşam tarzları ve önleyici tedbirleri teşvik etmektedir.
 • Tıbbi - Colonial Life tarafından sağlanan tıbbi faydalar, sigortalılara, ihtiyaç duydukları yardımı, nitelikli hastalıklarla ve kazalarla ilişkili doğrudan tıbbi maliyetlerle almalarına yardımcı olabilir.
 • mali - Kolonyal Hayat Sigortası Şirketi ayrıca, büyük sağlık sigortası kapsamının genellikle sağlayamadığı masraflar gibi hastalıklara ve kazalara eşlik edebilecek dolaylı cepten harcamalara yardımcı olur.

Sigortanın çoğu zaman kafa karıştırıcı olabileceği için, Kolonyal Yaşam Sigortası Şirketi ayrıca, insanlara faydalarını daha iyi anlamalarına yardımcı olabilecek hizmetler sunmaktadır. Şirket, tüm fayda sürecini basitleştirerek politika sahiplerine yardımcı olabilecek personel konusunda yardım danışmanları edinmiştir. Danışmanlar sorulara cevap vermek ve bireylerin tüm yardımlar kayıt süreci boyunca yürümeye hazırdır.

Sömürge Yaşamı aracılığıyla sağlanan diğer ürünler ve hizmetler şunlardır:

 • Kaza sigortası - Kaza sigortası, ameliyat, ulaşım ve lojmanın yanı sıra ameliyat ve bakımın yanı sıra gereken başlangıç ​​bakımı da dahil olmak üzere çok çeşitli avantajlar sağlayabilir.
 • Kanser sigortası - Bir birey kansere yakalanırsa, faturalar toplanmaya başlayabilir. Ancak, bir kanser sigortası poliçesi ile, bir sigortalı, gelir kaybı, lojman ve yemek, çocuk bakımı veya hatta diğer sigorta kapsamındaki borçlar ve mahsuplar gibi herhangi bir sayıda ihtiyaç için kullanılabilecek bir nakit parası alacaktır.
 • Kritik Hastalık Sigortası - Kritik hastalık sigortası, bireyin inme, kalp krizi, son dönem böbrek yetmezliği, majör organ yetmezliği ve koroner arter baypas sorunları gibi durumlar tanısı konduğunda, fon sağlayarak diğer sağlık sigortası kapsamını tamamlamaya yardımcı olabilir. Kritik hastalık kapsamından ödenen para, günlük yaşam giderlerini ve sigortalıların durumuyla ilgili diğer masrafları ödemek için kullanılabilir.
 • Diş sigortası - Diş sigortası, hem temizlik hem de dolgu malzemesi, dolgu macunları, diş çıkarma, taçlar ve protezler gibi hem rutin hem de daha maliyetli diş prosedürleri için gerekli olan sigortanın (ve ayrıca aile üyelerinin) sağlanmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, dişhekimliği sigortası kapsamı düzenli diş randevuları için de fayda sağlayabilir, bu da diğer, daha maliyetli diş ihtiyaçlarının ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olabilir.
 • Engelli sigortası - Birçok insan için, bir gelir elde etme yeteneği onların en değerli varlıklarıdır. Çünkü diğer varlıklar onsuz elde etmek mümkün olmayacaktır. Bir sigortalı hastalığa yakalanırsa veya yaralanırsa ve iş göremezse, bir maluliyet sigortası poliçesine sahip olmak, onlara kira veya ipotek, kamu hizmetleri, bakkaliye ve diğer faturalar gibi günlük yaşam masraflarını ödemeye devam etmelerine yardımcı olabilir.
 • Hastane Hapis Sigortası - Bir birey hastanede olduğunda, normal sağlık sigortası kapsamındakilerden çok daha fazla maliyet olabilir. Bir Sigortalık Sigortası Sigortası aracılığıyla bir hastane hapsi sigortası poliçesi ile, bir sigortalı teşhis testleri, ayakta tedavi, doktor randevuları ve ER'e yapılan yolculuklar gibi durumlarla ilgili masrafları karşılayabilir.

Sömürge Hayat Sigortası Şirketi Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranı Nasıl Gidilir?

Eğer arıyorsan hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranları Kolonyal Hayat Sigortası Şirketi veya başka bir sigorta şirketi aracılığıyla, öncelikle bağımsız bir hayat sigortası kurumuna veya aracı kurumuna danışmanız tavsiye edilir. Bu şekilde, tarafsız bir şekilde, sizin için mevcut olan planları ve primleri karşılaştırmanız daha iyi olacaktır.

Hazır olduğunda hayat sigortası karşılaştırma sürecine başlamak, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta brokeriyiz ve günümüzde kapsama piyasasında bulunan birçok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz. Hangi politikanın kapsama alanınıza ve bütçenize en uygun olacağını belirlemek için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Bunu sizin için çok kolay bir şekilde yapabiliriz - tüm bilgisayarınızdan - ve bir hayat sigortası temsilcisi ile tanışmanız gerekmeden. Başlamak için hazırsanız, tek yapmanız gereken sadece kısa teklif formumuzu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamı ve prim fiyatları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan telefonla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz.

İhtiyacınız olan hayat sigortası korumasının ne kadar olduğunu belirlemek bazen zor olabileceğini biliyoruz. Burada dikkate alınması gereken birçok değişken var. Ancak, sizin tarafınızdan bir müttefikle birlikte çalışırken süreç çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Osmanlı Paraları - Osmanlı Paraları

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

New York Hayat Sigortası - Şirket İnceleme
Maliye

New York Hayat Sigortası - Şirket İnceleme

Hayat sigortası kapsamı içindeyseniz, New York Life gibi büyük hayat sigortacılarının birçoğundan reklam gördünüz demektir. Bu tür hayat sigortası şirketlerinin birçoğu, bir asırdır veya daha uzun bir süredir iş yapıyorlardı - ki bu, mali gücü ve gücü sürdürmenin yanı sıra, talep yükümlülüklerini yerine getirme yeteneğini gösterebileceğinden, iyi bir işarettir.
Devamını Oku
6 Ucuz Yaz Tatili Fikirler
Maliye

6 Ucuz Yaz Tatili Fikirler

Yine yılın bu zamanı, 9-5 günlük drudji, dayanılmaz hale geldiğinde ve ofisinizin penceresinden dışarı çıkıp, bazı gerçek R & R'ları elde etmek için hayal ettiğiniz güneşin altında durursanız. Ama bununla yüzleşelim, klasik yaz kaçışlarının çoğu, özellikle mezun olduğunuz mezuniyet partileri, hafta sonu bir araya gelecekler ve yaz başlarındaki düğünler yüzünden tükenmiş olduktan sonra ucuza gelmezler.
Devamını Oku
Uber için Para Sürüş Yapın: Ultimate Side Hustle
Maliye

Uber için Para Sürüş Yapın: Ultimate Side Hustle

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız ancak kariyerinizde çok fazla hareket kabiliyeti yoksa, yarı zamanlı iş bulmak akıllı ve karlı olabilir. Akşam veya hafta sonu saatlerini doldurmak için bir iş aldığınızda, boş zamanlarınızda para kazanıp alt satırınıza ekleyebilirsiniz. Ne yazık ki, geleneksel yarı zamanlı işler neredeyse duydukları kadar seksi değiller.
Devamını Oku
Net Değerinizi Nasıl Belirleyip Takip Edebilirsiniz?
Maliye

Net Değerinizi Nasıl Belirleyip Takip Edebilirsiniz?

Birçok insan net değerinin ne olduğunu bilmiyor, ancak bu sorunun cevabını bilmek finansal hedeflerinize ulaşmada büyük bir fark yaratabilir. Investopedia, bir kişinin net değerinin, mevcut finansal sağlığınızı değerlendirmenize ve finansal hedeflerinize ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olabilecek bir finansal rapor kartı olarak görülebileceğini söylüyor.
Devamını Oku