Maliye

Erie Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası için alışverişe başladığınızda, sahip olduğunuz seçeneklerin sayısıyla bunalmış olabilirsiniz. Piyasada yüzlerce ve yüzlerce hayat sigortası şirketi var. Dünyada sizin için hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar vermelisiniz?

Bu yüzden yardım etmek için buradayım. Sizin için en iyi hangisinin işe yarayabileceği hakkında fikir vermek için onlarca farklı sigorta şirketini inceledim.

Hayat sigortası, aileniz için yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir ve aileniz için en iyi kararı vermeniz çok önemlidir. Göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden biri, satın alacağınız hayat sigortası poliçesidir. İhtiyaçlarınıza göre gözden geçirmeniz gereken birkaç farklı tür kapsama alanı vardır.

Ayrıca, bu tür kapsamı satın almayı düşündüğünüz sigorta şirketinin geçmişini de gözden geçirmeniz önerilir. Bunun nedeni, taşıyıcının finansal olarak güçlü olmasını ve politika sahibi hak taleplerinin zamanında ödenmesi için sektörde iyi bir isme sahip olmasını sağlamak isteyeceğinizdir. Bu noktaları karşılayan bir sigorta şirketi Erie Sigorta Şirketi'dir.

Erie Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Erie Sigorta Şirketi, 100 yıla yakın bir süredir müşterilerine koruma sağlamak için çalışıyor. Şirket, Pennsylvania Tazminat Borsası'nın iki çalışanının kendi sigorta şirketini kurmaya karar vermesiyle 1920'lerin başlarında kuruldu.

Yeni şirketleriyle birlikte ilerlerken, H.O. Hirt ve O.G. Crawford 30.000 $ 'dan fazla büyüdü ve 90'ın üzerinde hissedarı kazandı - hepsi bir el yazılı iş planından. Daha sonra, 1925 yılının Nisan ayında, Erie Sigorta Borsası kapılarını açtı.

Yıllar içinde şirket, ev sahipleri, motosiklet, tekne, hayat, iş ve kişisel değerli mallar gibi birçok farklı türde kapsama ekleyerek katlanarak büyümüş ve genişlemiştir.

Erie Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Bugün Erie Sigorta Şirketi, müşterilerine ve politika sahiplerine hizmet veren 5.000'den fazla çalışana sahiptir. Şirketin ürünleri Amerika Birleşik Devletleri genelinde yaklaşık 12.000 bağımsız sigorta acentesi aracılığıyla sunulmaktadır.

Çeşitli sigorta kapsamlarına ek olarak, Erie Sigorta Şirketi hizmet verdiği topluluklara geri verir. Örneğin, şirket, Küçük Mücadele Sporları, küçük lig sporları koçluğu ve insanların doğal afetler ve felaketlerin ardından yeniden inşa edilmesine yardımcı olma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Erie bir olarak kabul edilir güçlü ve istikrarlı bir hayat sigortası şirketi finansal açıdan. Şirket ayrıca 2016 Fortune 500 listesinde 411 olarak listelenmiştir. (Şirket ilk kez bu listede ilk kez 2003'te çıktı).

Ayrıca, beşinci yıl boyunca, Erie Insurance, J.D. Power 2017 ABD Sigorta Alışveriş Çalışmasında “Otomobil Sigortacılığı Alışveriş Deneyimi ile En Yüksek Memnuniyet” ödülüne layık görülmüştür. 1000 Erie'lik olası skordan 879 puan elde edildi.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Güçlü mali yapısı nedeniyle sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puan aldı. Burada, Erie Sigorta Grubu, A.M.'den A + (Üstün) not aldı. En İyi ve Şirket ve Erie Aile Hayat Sigortası Şirketi bir A.M. En iyi notu A (Mükemmel).

Yüksek sigortacı derecelendirmelerine ek olarak, Erie Insurance'a, Better Business Bureau'dan (BBB) ​​A + (F + 'nın bir ölçeğinde) notu verilmiştir. Erie Sigorta, Better Business Bürosu'nun akredite edilmiş bir üyesi olmasa da, şirket son üç yılda (son 12 ay içinde 16'sı kapatılmış) toplam 59 müşteri şikayetini kapattı.

Erie'nin BBB ile kapattığı toplam 59 müşteri şikayetinden 39'u şirketin ürünü ve / veya servisi ile ilgili sorunları vardı ve 15'i faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgili idi. Reklam ve / veya satış konularında iki tane daha vardı, ikisi teslimatla ilgili olmalıydı ve geriye kalan ise şirketin garanti ve / veya garanti konularıyla ilgiliydi.

Erie Life Insurance Company tarafından sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Erie Sigorta, seçim yapabileceğiniz farklı hayat sigortası kapsama seçenekleri sunar. Bunlar hem dönem hem de kalıcı politikaları içerir. Bir hayat sigortası poliçesi ile, herhangi bir tasarruf ya da nakit değeri birikimi olmaksızın ölüm yardımı koruması sunulmaktadır. Bu nedenle, vadeli hayat sigortası için ödenen primler genellikle benzer bir kalıcı planınkinden daha düşüktür.

Bir hayat sigortası poliçesi ile, 10 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için teminat satın alınır. Tipik olarak, bu politikalar, planın ömrü boyunca sabit bir prim ödeneği ve sabit bir prim ödemine sahip olacaktır.

Erie Sigorta, dönem vadeli hayat sigortası koruması sunar ve politikalar 10, 15, 20 veya 30 yıllık zaman aralıklarında seçilebilir. Bu kapsam 0'dan başlayarak satın alınabilir ve birçok durumda poliçe sahibi, vade politikasını daimi bir hayat sigortası poliçesine dönüştürme şansına sahip olur - ki bu da sigortalıların ömrünün geri kalanı için teminat sağlayabilir.

Erie ile, ölüm cezası korunmasında 90.000 $ 'a kadar olan yaşam süresiyle ilgili olarak herhangi bir sağlık muayenesi yapılmasına gerek yoktur. Bir başvuru sahibinin yapması gereken sadece birkaç sağlıkla ilgili soruları cevaplamaktır. Ve, herhangi bir kan çalışması ya da beklemek için tıbbi sınav sonuçları olmadığı için, bu kapsama genellikle sadece birkaç gün içinde (ya da daha da yakında) onaylanabilir ve verilebilir.

Şirket ayrıca sürekli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır.Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile, parasal değer biriktirmenin yanı sıra ölüm yardımı koruması da vardır. Politikanın nakit bileşeninin içinde yer alan varlıklar, vergi ertelenmiş temelinde büyüyebilir. Esasen, bu fonlar geri çekilinceye kadar kazançtan dolayı vergi yoktur.

Erie Sigorta, kalıcı hayat sigortası kapsamı için hem hayat hem de evrensel yaşam sunar. Hayat sigortası poliçesi ile sigortalı, yıl boyunca yaşlandıkça bile, azalacak ölüm parası miktarıyla hayat sigortası garantisine sahip olacaktır.

Bu tüm hayat planları, sigortalı sözleşmeler gelecekte olumsuz bir sağlık durumu söz konusu olsa bile, garanti edilmeyen nakit değeri ve artırılmayacak bir prime de sahiptir. Ayrıca, sigorta şirketi prim ödenmişse, herhangi bir sebeple politikayı iptal edemez.

Tüm hayat sigortası poliçesi sahiplerinin, ihtiyaçlarına en uygun olana göre seçim yapabilecekleri birkaç farklı prim ödeme seçeneği vardır. Ayrıca, tüm hayat sigortası kapsamına eklenebilecek birkaç farklı binici vardır - bazıları ek ücret ödemeden.

Sigorta poliçeleri gibi, Erie ile tüm hayat sigortası planları hızlı ve kolay bir başvuru süreci sunar. 90.000 $ 'a kadar kapsama almak isteyenler için, sadece yeni tıbbi soruların yanıtlanması gerekiyor.

Erie'nin tüm hayat sigortası koruması yetişkinler ve çocuklar (veya torunlar ve yeğenler / yeğenler gibi diğer genç akrabalar) için satın alınabilir. Bu planlar genç sigortalıların vergi ertelenmiş şekilde tasarruf etmelerine ve gelecekte garantili sigorta edilebilirliğe erişmelerine yardımcı olabilir.

Erie Sigorta ayrıca evrensel hayat sigortası sunmaktadır. Evrensel yaşam veya UL, kalıcı hayat sigortası kapsamının başka bir şeklidir. Bu planlar, nakit değeri biriktirme ile birlikte ölüm yardımı koruması sağlar. Bununla birlikte, birçok yönden UL'nin tüm yaşamdan daha esnek olduğu düşünülmektedir. Bunun nedeni, politika sahibinin - belirli kılavuzlar dahilinde - prim miktarının ne kadarının ölüm yardımına gideceğini ve poliçenin nakit değeri bölümüne ne kadar gideceğini belirlemesidir. Değişen ihtiyaçlara bağlı olarak politika priminin vadesini de değiştirebilirler.

Evrensel hayat sigortası, bireylere ve iş sahiplerine, garantili nakit değeri sunmanın yanı sıra, vergisiz gelir potansiyeli ile politika kredileri alma kabiliyeti açısından avantajlı olabilir.

Bu tür hayat sigortası planları, aşağıdakiler gibi çok çeşitli kapsama ihtiyaçları için de ideal olabilir:

 • Üniversite harcama planlaması
 • Emlak planlaması
 • Gelir değişimi
 • Hayırsever
 • Zengin transfer
 • miras
 • İpotek bakiyesi ödemesi
 • Kişisel veya diğer borç bakiyelerinin ödenmesi
 • Emeklilik geliri planlaması
 • Ertelenmiş tazminat planları
 • İş sürekliliği kapsamı
 • Anahtar kişi kapsamı

Evrensel bir hayat sigortası poliçesi hem ölüm ödeneği kapsamını hem de nakit değerini sunarken, bu tür sigorta kapsamındaki sigorta primi, sigortalıların özel parametrelerine bağlı olarak tüm hayat sigortası poliçesinden daha uygun olabilir.

Gömü Sigortası

İlgilendiğiniz kişileri cenaze ve son masraflarla bırakmaktan endişe ediyorsanız, bir defin sigortasına sahip olmak size yardımcı olabilir. Bugün, bir cenaze töreninin ortalama maliyeti 8,500 ila 10,000 dolar arasında olabilir - özellikle de anma töreni gibi eşyalarda, çiçek, ulaşım ve müziğin yanı sıra mezar arsası ve bir mezar taşı gibi unsurlarda faktörler belirlenirken.

Ayrıca cenaze sigortası veya son masraf hayat sigortası olarak da adlandırılan defin sigortası - söz konusu faydalanıcıya hızlı bir şekilde ödeme yapacak bir tür teminattır, böylece son masraflar ödenebilir ve böylece hayatta kalanlarınız ödenmez. Bu maliyetleri ödemek için tasarruf etmek veya kredi kullanmak zorunda. Bunu göz önünde bulundurarak, bir gömme sigortası poliçesine sahip olmak, ailenize verdiğiniz en büyük armağanlardan biri olabilir.

Senden önce bir defin sigorta poliçesi satın almakyine de önemli ihtiyacınız olan tip ve miktarın kapsamı hakkında iyi bir fikre sahip olmak. Örneğin, sadece bir cenaze hizmetinin beklenen maliyetini karşılamak isteyebilirsiniz. Veya alternatif olarak, sevdiklerinizin son tıbbi masraflar ve / veya bakım hizmeti masrafları gibi diğer borçları ödeyebilmeleri için bir miktar ek koruma da ekleyebilirsiniz.

Diğer Ürünler ve / veya Sunulan Hizmetler

Sadece hayat sigortası poliçeleri satmanın yanı sıra, Erie Sigorta Şirketi değerli ürün ve hizmetlerin uzun bir listesini sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Otomatik sigorta
 • Motosiklet Sigortası Kapsamı
 • Araba Kollektörleri, ATV'ler ve RV'ler için Sigorta Kapsamı
 • Genç Sürücüler için Sigorta
 • Tekne Sigortası Kapsamı
 • Ev Sahipleri Sigortası
 • Kiracılar Sigorta Kapsamı
 • Daire Sigortası
 • Mobil Ev Sigortası
 • Kişisel Değerli Sigortalar
 • Taşkın Sigortası
 • Emeklilik Çözümleri
 • Kişisel Felaket Sorumluluk Sigortası
 • Kimlik Hırsızlığı Kurtarma Kapsamı
 • İş Sigortası

Erie ayrıca, oto servisleri, taşeronlar, oteller ve konukseverlik, ev sahipleri ve mülk sahipleri, üreticiler, ofisler ve profesyonel hizmetler, restoranlar, perakende ve toptancılar gibi farklı sektörlerdeki şirketlere uygun olabilecek çeşitli endüstri sigorta paketleri sunmaktadır. distribütörler.

Erie Sigorta'dan Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Eğer arıyorsan hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranı Erie Sigorta Şirketi'nden veya herhangi bir sigorta şirketinden, bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracı ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir.Böylelikle, sayısız sigorta şirketinin yan yana, kapsamı ve prim fiyatlarının karşılaştırılması için daha iyi bir konumda olacaksınız - ama tarafsız bir şekilde. Daha sonra sizin için en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Alışveriş yapmaya hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Nasıl? En iyi hayat sigortası sağlayıcıları ile çalışıyoruz. Size iyi bilgilendirilmiş bir karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz önemli ayrıntıları sağlayabiliriz ve bunu sizin için doğrudan kendi bilgisayarınızdan yapabiliriz. Devam etmeye hazır olduğunuzda, sadece kısa teklif formumuzu doldurun.

Web sitemizi inceledikten sonra, başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen doğrudan uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Telefonla, 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz erişebiliriz.

Satın alma hayat sigortası kapsamı büyük bir karardır. Akılda tutulması gereken birçok farklı parametre vardır - ve en iyi sigorta şirketi aracılığıyla doğru türde ve kapsam miktarına gittiğinizden emin olmak istersiniz.

Hayat sigortası korumasını satın alma süreci, başından sonuna kadar tüm yol boyunca size yol gösterebilecek bir yardım ile çalışarak çok daha kolay hale getirilebilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: 13. CUMA KATİLDEN KAÇMA OYUNU

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?"/>
Maliye

18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?

Bunun nasıl mümkün olabileceği sorulmuştur. Çok mu para kazandık? Çoğu insanın bilmediği bir şey biliyor muyuz? Kısa cevap “hayır”. Durumumuzu gerçekten olduğu gibi gördük, bir karmaşa. Biz, bizi mutlu etmek için yapabileceğimiz her şeyi satın almanın tüm kültürel yalanlarını satın aldık, yeni bir araba finanse ettik, böylece bakım konusunda endişelenmemiz gerekmedi, iyi bir iş bulmak için üniversiteye gittik, liste devam ediyor ve üzerinde.
Devamını Oku
Nihai Mali Danışman Blog Nasıl Başlatılır
Maliye

Nihai Mali Danışman Blog Nasıl Başlatılır

Bloglamaya başladığım başlıca nedenlerden biri, İttifak Varlık Yönetimi için daha fazla müşteri bulmaktı. Ama ben sadece bireyleri eğitmek istemişim ya da istemedim. Anlaşılan bloglama, müşterilerin yalnızca benim ve hizmetlerim hakkında bilgi edinmelerine izin vermekle kalmadı, aynı zamanda tamamen kendi başına para kazanmaya dönüştü.
Devamını Oku
Sadece bir yılda 75.000 $ 'lık borcunu nasıl ödediğini!
Maliye

Sadece bir yılda 75.000 $ 'lık borcunu nasıl ödediğini!

75000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? 8 yıllık kolejden geçtim… bu yüzden tüm öğrenci kredileriydi. Bu üzücü kısım, orduda olduğum, Kolejim / harçımın GI tasarısıyla ödenmiş olmasıydı, ama yine de borç aldım. O kadar borcunun olması ne hissetti? Mezun oluncaya kadar paraya dikkat etmeye başladım.
Devamını Oku