Maliye

Ülke Çapında Hayat Sigortası İncelemesi

Çoğu durumda, bir hayat sigortası olmadan bir finansal plan tamamlanmaz. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, hayatta kalanların beklenmedik bir durumun ortaya çıkması durumunda finansal olarak devam etmesini sağlamaya yardımcı olabilmesidir. Bu fonlar - gelir vergisi içermeyen - büyük borçları ödemek, cenaze ve diğer son masrafları ödemek, gelecekteki kolej eğitim fonlarını sağlamak ve aylık faturaların ödenmeye devam etmesini sağlamak gibi çok sayıda şey için kullanılabilir. .

İhtiyaçlarınız için en iyi hayat sigortası poliçesini ararken, doğru tip ve kapsam miktarına sahip olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Ayrıca, finansal olarak istikrarlı olup olmadığını belirlemek için politikanızı satın almayı düşündüğünüz sigorta şirketini gözden geçirmeniz ve poliçe hamili hak taleplerini ödemede olumlu bir itibara sahip olmanız da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir şirket Nationwide Sigorta Şirketi'dir.

Ülke Çapında Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Ülke çapında Karşılıklı Sigorta Şirketi ve bağlı şirketleri, bir grup büyük ABD sigorta ve finans hizmetleri şirketini oluşturmaktadır. Şirket başlangıçta 90 yıldan uzun bir süre önce kuruldu ve yıllar boyunca büyüdü ve büyüdü.

Bu finansal ve sigorta kuruluşu, müşterilere zenginliği ve refahı korumaya yardımcı olabilecek geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinin yanı sıra, onlar için önemli olan insanlara ve şeylere de sahiptir.

Şirket sadece müşterilerine yardımcı olmaya odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda sadaka fikirli. Nationwide'ın bağışlarından ve çalışanların gönüllülüğünden yardım alan kurumlardan sadece bazıları, Amerika'yı ve Amerikan Kızıl Haçı'nı içeriyor. Nationwide merkezi Columbus, Ohio'da bulunuyor.

Ülke Çapında Hayat Sigortası İncelemesi

Ülke çapında ünlü reklam jingle, "Nationwide sizin tarafınızda." Nedeniyle ülke çapında tanıdık bir isim haline geldi. Şirket, reklam kampanyalarında Peyton Manning gibi çeşitli ünlülere ev sahipliği yaptı.

Nationwide'ın uzun vadeli finansal hedefleri, şirketin başlangıcından bu yana aynı kalmıştır - üyeleri ve iş ortakları için değer yaratmak. 2015 yıl sonu itibarıyla, Nationwide'ın faaliyet geliri yaklaşık 26 milyar dolardı. Bir Fortune 100 şirketi olarak listelenir ve büyük derecelendirme kuruluşlarından sürekli olarak yüksek dereceler ve sıralamalar alır.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Nationwide, istikrarlı mali dayanağı nedeniyle sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan aldı. Bunlar A.M. Best Company, Standard & Poor's'dan A + ve Moody's Investor Services'den bir A1.

Ayrıca, Nationwide 1 Eylül 1955'ten beri Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmuştur. Şirket BBB'den A + notu almıştır (genel not ölçeğinde A + dan F'ye).

Son üç yıl içinde, Ülke Çapında Sigortalar, 98'inin son 12 ay içinde kapatıldığı Better Business Bureau aracılığıyla toplam 377 müşteri şikayetini temizledi. Bu toplam 377 şikayetin 258'inin ürün ve / veya hizmetlerle ilgili sorunları vardı, 102'si faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, 13'ü reklam ve / veya satış sorunlarıyla ilgiliydi, teslimat sorunları ve kalan garanti / garanti sorunları ile ilgili idi.

Ülke Çapında Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Ülke çapında farklı yaşam sigortası poliçeleri ve seçim seçenekleri için kapsamlı bir liste sunuyor. Bu, şirketin müşterileri için son derece faydalı olabilir, çünkü hangi planın kendileri için en uygun plan olduğunu belirleyebilirler - ve aynı zamanda ihtiyaçlar zaman içinde değiştikçe bu planı değiştirebilirler.

Ülke geneli hayat sigortası poliçeleri terim ve kalıcı seçenekleri içermektedir. Hayat sigortası ile, herhangi bir nakit değeri ya da birikim birikimi olmadan, sadece ölüm yararı vardır. Bu nedenle, hayat sigortası terimi, benzer bir kalıcı sigorta poliçesinden çok daha uygun olabilir.

Vadeli hayat sigortası, on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için korur. Ülke çapında YourLife Garantili Seviye Dönem planını sunar. Bu politika ile, ölüm yardımı ve prim ödenmesi tüm politika dönemi boyunca aynı seviyede kalacaktır.

Ayrıca, sigortalıların ihtiyaçlarını karşılamak için kapsama alanını “özelleştirmek” için bu politikaya eklenebilecek birkaç ücretsiz binici de var. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Hızlandırılmış Ölüm Yardımı Rider
 • Çocuk Vadeli Sigorta Rider
 • Premium feragat binici
 • Eş Sürücü

Ülke çapında ayrıca sürekli bir hayat sigortası poliçesi seçenekleri sunmaktadır. Kalıcı hayat sigortası ile, politikaya bağlı bir nakit para ya da yatırım bileşeni gibi bir ölüm yardımı vardır. Sıklıkla, kalıcı hayat sigortası, ölüm ödeneği gelirleri yoluyla sevdiklerinin korunmasına ek olarak diğer finansal amaçlar için kullanılır.

Örneğin, nakit bileşenindeki paraların vergi ertelenmesine izin vermesi nedeniyle, bu para zamanla katlanarak artabilir. Daha sonra borçların ödenmesi, emeklilik geliri eklenmesi, hatta yeni bir araba satın almak veya tatil yapmak gibi sebeplerden dolayı geri çekilebilir veya borçlanılabilir.

Birkaç sürekli hayat sigortası kapsamı türleri Nationwide tarafından sunulmaktadır. Bunlar tüm yaşamı, evrensel hayatı ve değişken hayat sigortasını içerir. Tüm hayat, kalıcı hayat sigortasının en temel şeklidir. Burada, ölüm yardımı ve prim genellikle sabit kalır - ve sigorta primin ödenmesi koşuluyla sigortalıların kullanım ömrü boyunca yürürlükte kalacaktır.

Ülke çapında YourLife Whole Life sigorta poliçesi sunmaktadır. Bu plan dahil olmak üzere sayısız faydalar sağlar:

 • Kalıcı hayat sigortası koruması
 • Öngörülebilir sabit prim tutarı
 • Planın binicilerle daha fazla kişiselleştirilebilmesi (ek bir miktar prim için)
 • Garantili nakit değeri
 • Garantili ölüm yardımı
 • Nakit değeri bileşenindeki fonlara erişim
 • Gelir vergisi içermeyen ölüm faydaları

Bu planda iki prim ödeme seçeneği vardır. WL-100 seçeneği ile, prim düzenli olarak ödenecek ve sigortalı 100 yaşına girdiğinde duracaktır. Alternatif olarak, 20-ödemeli WL ile, 20'den sonra poliçe ödenene kadar prim aynı kalacaktır. yıl.

Bu politika ayrıca aşağıdaki binicilere de sahiptir:

 • Hızlandırılmış Ölüm Yardımı Rider
 • Çocuk Vadeli Sigorta Rider
 • Ölümcül Ölüm Yardımı Rider
 • Premium feragat binici

Ülke çapında, Evrensel Yaşam Sigortası da dahil olmak üzere, diğer kalıcı hayat sigortası türleri de sunulmaktadır. Poliçe hamili, vadesi ve miktarı ile ilgili primi (belirli kurallara göre) değiştirebildiğinden, evrensel hayat sigortası tüm yaşamdan daha esnektir.

Evrensel hayat sigortası, bireylerin veya iş sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda iyi bir seçenek olabilir. Örneğin, bu tür bir kapsam, sevdiklerine bir miras bırakmak isteyenler için geçerli bir seçenek olabilir. Ayrıca, küçük işletme sahiplerine, devamlılık planlamalarına yardımcı olabilir.

Ülke çapında sunulan bazı evrensel hayat sigortası poliçeleri vardır. Bunlar hem evrensel evrensel hayat sigortası kapsamının yanı sıra, hem de endekslenmiş evrensel yaşamı içerir. Endeksli bir evrensel hayat sigortası poliçesi ile nakit değerin getirisi, S & P 500 gibi altta yatan bir piyasa endeksine dayanmaktadır. Temel endeks iyi performans gösterdiğinde, poliçe nakit değeri, genellikle bir sete kadar - bir getiri ile kredilendirilir. kap. Ancak, temel endeks her dönemde olumsuz olarak gösteriliyorsa, politika sahibinin anaparası değer kaybetmez. Daha ziyade, sadece% 0 ile kredilidir.

Ülke çapında sunulan evrensel hayat sigortası politikaları şunları içerir:

 • Ülke Çapında YourLife Endeksli UL Akümülatör
 • Ülke Çapında YourLife Indexed UL Protector
 • Ülke Çapında YourLife Endeksli UL
 • Ülke çapında YourLife SUL ll
 • Ülke Çapında YourLife Current Assumption UL
 • Ülke Çapında YourLife No-Lapse Garantili Ul

Şirket ayrıca değişken evrensel hayat sigortası için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bu tür bir hayat sigortası poliçesi ile, altta yatan yatırımların performansına dayanarak, fonların büyüyebileceği bir yatırım bileşeninin yanı sıra, ölüm yardımı koruması da vardır. Değişken evrensel yaşamla, politika, emeklilik planlama çözümlerinin ve iş planlama çözümlerinin, eğitim finansmanı veya uzun vadeli bakım ödeme gereksinimlerinin desteklenmesi gibi birçok finansal planlama ihtiyacının yanı sıra kapsama sağlamak için kullanılabilir.

Değişken evrensel hayat sigortası ile, temel yatırımların yukarı ya da aşağı doğru hareket edebileceğini dikkate almak önemlidir. Dolayısıyla, önemli kazançlar için fırsat olsa da, risk de söz konusu olabilir.

Ülke çapında, aralarından seçim yapabileceğiniz üç değişken evrensel hayat sigortası poliçesi seçeneği vardır:

 • Ülke Çapında YourLife Koruma VUL
 • Ülke Çapında YourLife Birikimi
 • Ülke çapında YourLife Yaşayan VUL

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Nationwide ayrıca birçok mal ve hizmet sunmaktadır. Bunlar emeklilik maaşları, yatırım fonları ve işletmelerin ve çalışanlarının geleceğe yönelik tasarruf etmelerine ve yatırımlarını korumalarına yardımcı olabilecek emeklilik planlarıdır.

Bugün, yaşam beklentileri uzadıkça, emeklilerin ve emekliye ayrılanların zihnindeki kilit endişelerden biri, paranın tükenmesidir. Bir yıllık ödeme, ne kadar süreye ihtiyacınız olursa olsun, garantili bir ömür boyu gelir sunabileceğinden, bu korkuları azaltmaya yardımcı olabilir. Ülke çapında sabit ve değişken ve piyasa değeri ayarlanmış da dahil olmak üzere tam bir yıllık gelir ürünleri sunmaktadır. Müşteriler ayrıca, gelirin bir anda ödenebileceği bir gelir elde etmeyi (gelirlerin hemen başlayabileceği) veya ertelenmiş bir maaş almayı da tercih edebilirler.

Yatırım fonları, müşterilerin finansal hedeflerine çeşitli yatırım seçenekleri aracılığıyla ulaşmalarına yardımcı olabilir. Ülke çapında, büyüme, agresif büyüme, büyüme ve gelir ve muhafazakar gibi çeşitli hedeflere odaklanan yatırım fonlarının birçoğu sunulmaktadır.

Nationwide, işletmeler için bazı farklı emeklilik tasarrufu seçenekleri sunuyor. Bunlar 401 (k) planları, 403 (b) planları ve 457 planları içerir. Dolayısıyla, işin türüne bağlı olarak, şirketin ve çalışanlarının hedeflerine en uygun şekilde bir plan oluşturulabilir.

Ayrıca, Nationwide tarafından işletmeler için sağlanan anahtar kişi sigortası, aynı zamanda genel olarak anahtar adam sigortası ve anahtarcı hayat sigortası olarak da adlandırılan önemli bir iş sigortasıdır. İşveren, hayat veya sağlık konusunda önemli bir sigorta poliçesi alabilir. bilgisi, çalışması veya genel katkısı şirket için benzersiz bir değer olarak kabul edilen herhangi bir çalışanın.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Eğer arıyorsan hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranları Ülke çapında - veya herhangi bir en çok puan alan hayat sigortası şirketi - Tek bir firma ile arama yapmak yerine, farklı politikalar, şirketler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracı kurum ile çalışmanız tavsiye edilir. Bu şekilde, sizin için en iyi olanı belirleyebilirsin.

Doğru hayat sigortasını sizin için satın almaya ve karşılaştırmaya hazır olduğunuzda, size yardımcı olabiliriz. Sektördeki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz, size sağlam bir satın alma kararı vermek için gereken bilgileri sunuyoruz. Bunu, bilgisayarınızdan ve canlı bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan yapabiliriz. Devam etmeye hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Yine de, ülke geneli ve hatta genel hayat sigortası soruları / endişeleri hakkında sorularınız varsa, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımıza 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Sizin için en iyi hayat sigortası seçeneğini seçmenin biraz zor olabileceğini biliyoruz. Seçim yapmak için birçok farklı seçenek vardır ve doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Ama tüm süreç boyunca size yol gösterebiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: BMW ve Şahin Kafa Kafaya Çarpışırsa - Feci Kaza

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası
Maliye

Uyku Apnesi Olan Kişiler İçin Daha Basit Hayat Sigortası

Sağlık koşulları, yaşla birlikte, hayat sigortanız için uygunluğunuzu belirleyen temel faktörlerdir. Daha spesifik olarak, bir politika için ödeyeceğiniz prim oranını belirlerler. Büyük bir şemada, uyku apnesi risk seviyesi ölçeğinde genellikle nispeten düşüktür. Ama çoğunlukla sahip olduğunuz uyku apnesinin derecesine bağlıdır.
Devamını Oku
2018 yılında 23 En İyi Kişisel Kredi Şirketleri
Maliye

2018 yılında 23 En İyi Kişisel Kredi Şirketleri

Para ödünç almanız gerekiyorsa, bulduğunuz ilk borç verenle gitmeyin. Kredi, kredinizi önemli ölçüde daha pahalı hale getirebilecek yüksek faiz oranları ve katı geri ödeme koşulları ile gelebilir. Tuzuna değecek herhangi bir kişisel kredi şirketi size ücretlerle baş etmeyecek ve rekabetçi bir faiz oranı sunacak.
Devamını Oku
Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol
Maliye

Marketlerde Para Tasarrufu İçin 35 Yol

Bakkaliye para biriktirmenin bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri, üzerinde en fazla kontrol sahibi olduğunuz masraflardan biri olmasıdır. Bunu düşün. Ev ödemenizi hızlı bir şekilde veya araç ödemenizi veya sağlık sigortası priminizi azaltamazsınız. Bu, para kazanmak için başka yerler bulmanız gerektiği anlamına gelir - ve bakkallar yapabileceğiniz büyük bir kategoridir.
Devamını Oku
Bir Gün Çevrimiçi 10 Dolar Yapmak için 32 Yolları
Maliye

Bir Gün Çevrimiçi 10 Dolar Yapmak için 32 Yolları

Para çevrimiçi yapmak harika geliyor, değil mi? Kendi programında para kazanırsın. Her gün çevrimiçi olarak 10 dolar kazanabilirseniz, her gün boş zamanınızın küçük bir kısmı ile birlikte olabilirsiniz? Bu 10 dolar, önemli bir değişim miktarını telafi etmek için zaman içinde toplanabilir. Günümüzün çılgın dolandırıcılık dünyasında ve bilginin aşırı yüklenmesi durumunda, çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde para kazanmanın en iyi yolunun ne olduğunu belirlemek zor olabilir.
Devamını Oku