Maliye

Aşamalı Hayat Sigortası İncelemesi

Hem kısa hem de uzun vadeli finansal hedeflerinizi haritalandırırken, hayat sigortası genellikle önemli bir konu olmalıdır. Bunun nedeni, hayat sigortasından elde edilen gelirlerin, beklenmedik durumlarda sevdiklerinizin mali olarak korunduğundan emin olmanıza yardımcı olabilir.

Ancak, diğer önemli planlama konseptlerinde olduğu gibi, bir hayat sigortası poliçesinin seçimi söz konusu olduğunda sadece tek bir çözümün çözümü yoktur. Daha ziyade, plan, spesifik ve benzersiz gereksinimlerinize uyacak şekilde uygun tip ve kapsam miktarını içermelidir.

Bir hayat sigortası poliçesi satın almayı taahhüt etmeden önce, aynı zamanda, poliçeyi satın aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını ve aynı zamanda taleplerini derhal ödemeye yönelik iyi ve olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamalısınız. Bu faktörleri belirlemede size yardımcı olabilecek bir sigorta şirketi İlerlemektedir.

İlerici Sigorta Şirketinin Tarihçesi

Progressive yaklaşık 80 yıldır sigorta kapsamı sunma işinde olmuştur. Şirket, başlangıçta 1937'de kurucuları Joseph Lewis ve Jack Green'in araç sahiplerine koruma ve güvenlik sağlamak için Progressive Mutual Insurance Company'ye başladıkları sırada kuruldu.

En başından bu yana Progressive, sigorta kapsamını sunma konusunda eşsiz bir yaklaşım benimsemiştir. Örneğin, şirket poliçe sahiplerinin otomobil primlerini aylık taksitle ödemelerini yıllık olarak yerine getirmelerine izin veren ilk sigorta şirketiydi.

Yıllar geçtikçe şirket katlanarak büyüdü ve politika sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için daha fazla kapsama ürün ve hizmeti de ekledi. Şirket aynı zamanda karşılıklı statüsünden ayrıldı ve 1951'de halka açık bir tüzel kişilik haline geldi. Ve, 1994 yılına kadar Progressive, yazılı prim olarak 2 milyar doları aştı.

Progressive, çevrimiçi hasar raporları sunmanın yanı sıra, politika sahiplerinin politika bilgilerini girme ve güncelleme, prim ödemeleri yapma ve daha fazlasını yapma olanağı sunarak, onlarla iş yapmayı göreceli olarak kolaylaştırır.

Bugün, Progressive Insurance Company, çeşitlilik ve sosyal sorumlulukla birlikte temel değerlerine odaklanmaktadır. Şirket ayrıca, Advertising Age dergisinin dünyanın en etkili ve yaratıcı düşünürlerinin yıllık listesinde yer alması, Training Magazine tarafından Eğitim Üstü 125 listesinde yer alması ve sıralamaya girmesi gibi çok çeşitli ödüller kazanmıştır. Keynote Rekabetçi Araştırma tarafından 1 numaralı araba sigortası web sitesi. Progressive merkezi, Cleveland, Ohio Mayfield Village banliyösünde yer almaktadır.

 

Aşamalı Hayat Sigortası İncelemesi

Bugün, Progressive, oto sigorta primlerinde 18 milyar dolardan fazla yazmıştır. Şirket, müşterilerine ihtiyaçlarını karşılamak için cazip politikalar ve kaliteli hizmet vermek için yenilikçi yollar bulmaya devam ediyor.

Şirket, iyi tanınan televizyon reklamlarını yayınlıyor. Bu program, Progressive Messenger olan Flo'nin karakterini, kapsama alanının birçok avantajını ve doğru fiyatlandırma ve fiyat bulma konusunda yardımcı olmak için fiyat teklifi sistemini kullanma kolaylığı sunuyor.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Finansal destek ve siciline göre, Progressive istikrarlı bir sigorta şirketi olarak kabul edilir. Hayat sigortası söz konusu olduğunda, bu sigortacı politikaları doğrudan sağlamaz.

Her ne kadar Progressive, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmasa da, şirkete BBB tarafından genel not verilmiştir. Bu, A + ile F. arasında bir dereceye sahiptir. Efinancial, 1 Haziran 2000'den bu yana Better Business Bureau'nun akredite edilmiş bir şirketi olmuştur. Bu şirket, BBB tarafından A + notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yılda Progressive, son 12 ayda 153'ü kapatılmış olan Better Business Bureau aracılığıyla 1.697 müşteri şikayetini kapattı. 1,700 civarında şikayetin 1,180'inin ürün ve / veya hizmetlerle ilgili sorunları vardı, 424'ü faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi, 57'si reklam ve / veya satış konularındaydı, 22'si garanti / garanti meselelerine yönlendirildi Ve kalan 14 şirketin teslimat sorunları ile ilgili vardı.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca Efinancial, toplam beş müşteri şikayetini kapattı. Bunlardan ikisi son 12 ay içinde kapatıldı. Toplam beş şikayetin üçü reklam ve satış konularındaydı, diğer ikisi ise şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunları vardı.

Progressive Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Müşterilerine hayat sigortası temininde, Efinancial şirketi ile Progressive ortakları. Öyleyse hayat sigortası alanında Progressive, müşterilerinin kapsama alanını üstlenmez, bunun yerine politikaları teşvik eder ve pazarlamanın ve bilgiyi müşteriye iletmenin yolu olarak hareket eder.

Seçim yapılabilecek çeşitli politikalar vardır - hem dönem hem de kalıcı planlar dahil. Hayat sigortası ile birlikte, sağlanan ölüm yardımı kapsamı vardır, ancak nakit değeri veya tasarrufu birikmez. Bu, primin daha ekonomik olmasını sağlar.

Adından da anlaşılacağı gibi, vadeli hayat sigortası, 10, 15, 20 veya hatta 30 yıl gibi belirli bir süre veya süre için sunulmaktadır. Bu süre zarfında kapsama genellikle seviye olarak kalacak ve ücretlendirilen prim de yükselmeyecektir. Genellikle, sigortalılar hayat sigortası kapsamını, tıbbi bir sınava girmek zorunda kalmadan ve hatta herhangi bir ek sigorta kanıtı sunmadan kalıcı bir hayat sigortası poliçesine çevirebilirler.

Ayrıca çok var farklı kalıcı hayat sigortası türleri Progressive / Efinancial aracılığıyla sunulan seçenekler.Bunlar bütün yaşamı ve evrensel hayat sigortası planlarını içerir. Kalıcı hayat sigortası, ölüm değeri korumasının yanı sıra nakit değer bileşeni de sağlar.

Nakit değeri olan fonlar büyüyebilir ve vergi ertelenmiş olarak bileşik olabilir. Bu, geri çekilmedikçe veya geri çekilmedikçe, bu varlıkların büyümesi nedeniyle vergi olmaması anlamına gelir. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin nakit değeri olan para tipik olarak, tatil yapmak, borçlarını ödemek, emeklilik gelirini tamamlamak veya bir çocuğun veya torunun gelecekteki kolej eğitimi için ödeme yapmak gibi politika sahibine yönelik herhangi bir ihtiyaç veya istek için kullanılabilir. maliyetler.

Progressive Insurance tarafından sağlanan hayat sigortası poliçeleri de son masraf kapsamını içerir. Son masraf hayat sigortası genellikle 50 ila 85 yaş arasındakilere yöneliktir ve ölüm yardımı genellikle 2,000 ila 25,000 dolar arasındadır. Bu planlar genellikle sigortalıların cenaze ve diğer son masrafları için ödemeleri olan ve bugün 10.000 $ 'lık bir artışa sahip olma niyeti ile satın alınır.

Birçok durumda, bir son masraf hayat sigortası poliçesi almaya hak kazanmak için herhangi bir sağlık muayenesi gerekli değildir - ve bir kez plana uygun hale getirildikten sonra, prim yükseltilemez ya da teminat iptal edilebilir (prim ödenmişse) ). Son masraf hayat sigortası kapsamı da sık sık cenaze sigortası veya defin sigortası olarak adlandırılır.

Progressive ile elde edilebilecek pek çok farklı tipte hayat sigortası planı vardır - bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmak ve bütçenizle yapmak mümkündür. Bununla birlikte, söz konusu olan, Progressive Insurance Company aracılığıyla hayat sigortası ile ilerlerken göz önünde bulundurulması gereken birçok avantaj ve dezavantaj olabilir. Birincisi, Progressive, politikanın asıl savunucusu olmasa da, şirket müşterilerine Progressive web sitesi aracılığıyla web desteği sağlamaktadır.

Ayrıca, müşteriler ve potansiyel müşteriler hayat sigortası teklifleri almak Progressive sigortası web sitesine giderek, günün her saati farklı şirketlerden sağlanıyor. Böylece, site ziyaretçileri bölgedeki avantajları ve maliyetleri anında karşılaştırabiliyor.

Hayat sigortası Progressive ile satın alınırken bazı yollardan uygun olabilirken, şirket hayat sigortası nişında uzman olarak görülmediği için işleri daha da zorlaştırabilir.

Ayrıca, bir hayat sigortası poliçesiyle ilgili bir hak talebinde bulunma vakti geldiğinde, faydalanıcının hak talebinde bulunmak ve faydalarını toplamak için gerçek sigorta şirketiyle (İlerlemeyen değil) irtibat kurması gerekecektir. (Progressive web sitesi aracılığıyla sunulan çevrimiçi hak talepleri işleme servisleri, sadece hayat sigortası için değil, otomatik sigorta talepleri içindir).

Bu nedenle, sizin için önemli olabilecek ek hizmetler sunup sunmadığınızı belirlemek için seçilmiş gerçek sigorta şirketini kontrol etmek önemlidir; örneğin yas danışmanlığı, özel ihtiyaçlar konusunda yardım ve genel finansal planlama gibi.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası hakkında Progressive aracılığıyla bilgi ve teklif alabilirken, bu sigorta şirketi kendi başına bir hayat sigortası şirketi değildir. Aksine, Progressive yoluyla sunulan ana ürün otomatik sigortadır.

Otomatik sigorta alanında, Progressive üstün bir üne sahiptir - ve şirket sadece otomatik kapsama oranlarını elde etmenize yardımcı olmayacak, aynı zamanda sigorta şirketlerine rakip olacak, böylece hangi politikanın en iyi olanı karşılaştırabileceğinizi ve karşılaştırabileceğinizi göreceksiniz. senin için.

İlerici, arabanız için sigortadan çok daha fazlasını sunar. Şirket ayrıca aşağıdakiler için politikalar sunmaktadır:

 • Motosiklet
 • Tekneler
 • Kişisel su el sanatları
 • İş araçları
 • Kar motosikletleri
 • Segway HT'ler

Aynı şekilde şirket, ev sahibi sigorta kapsamını da bulma konusunda yardımcı olabilir. Homequote Gezgini aracılığıyla Progressive, evlerde ve ayrıca diğer yapılar ve ilgili ihtiyaçlar için teklifler sunar:

 • Ahırlar
 • Havuzlar
 • Parmaklıklar
 • Kişisel eşyalar
 • Aşamalı Kiracılar Sigortası

Ticari sigorta alanında Progressive ticari araçlar, kamyonlar, kamyonetler, çekici kamyonlar ve damperli kamyonlar için teminat teklifleri sunuyor. Ayrıca, şirketin işini korumak için, genel sorumluluk, çalışanlar, yükleniciler ve mesleki sorumluluk sigortası için teklifler de sunmaktadır.

İlerici Sigorta Şirketiyle En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Progressive yoluyla çeşitli hayat sigortası teklifleri alabilirsiniz, ancak ihtiyaçlarınız için en iyi politika ve prim oranını ararken bağımsız bir hayat sigortası acentesi ile çalışmak en iyisidir. Hayat sigortası kapsamına odaklanan bir kişi ile çalışarak, sorularınızı cevaplandırın, böylece ne aldığınızı tam olarak bildiğinizden ve seçeneklerin neden seçildiğini sizin için en iyi seçenek olabilir.

Hangi tür ve hayat sigortası poliçesinin sizin için en iyi olacağını belirlemeye hazırsanız, size yardımcı olabiliriz. Biz pazardaki en iyi hayat sigortası taşıyıcılarının çoğu ile çalışan bağımsız bir hayat sigortası aracılık vardır. İyi bilgilendirilmiş bir satın alma işlemi için gereksinim duyduğunuz tüm önemli ayrıntıları almanıza yardımcı olabiliriz - hepsi de bilgisayarınızdan rahatça. Bir hayat sigortasıyla şahsen tanışmanız bile gerekmeyecek. Süreçle ilerlemeye hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece buraya tıklamanız ve formumuzu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamı ve teklifleriyle ilgili başka sorularınız olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımıza 888-836-7071 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz zor olabileceğini biliyoruz. Çok farklı değişkenler, politikalar var ve seçim için sigorta şirketleri - ve doğru yöne doğru gittiğinden emin olmak istiyorsun. Ama iyi haber şu ki, bu süreç sizi doğru yöne yönlendirebilecek bir müttefik ile çalışarak çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: VW Caddy (Sis Farını Dönüş Farı Hareketleniyor)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Son Vasiyetin ve Ahitin
Maliye

Son Vasiyetin ve Ahitin

Bir emlak planı oluşturmak, son vasiyetinizi ve vasiyetlerinizi yazmak ve bir sağlık hizmeti proxy tanımlamak bir hafta sonu geçirmek için eğlenceli bir yol gibi görünmüyor. Bununla birlikte, yaşam evraklarınızı organize etmek ve mali planlarınız için bir planınız olduğundan emin olmak, yetişkin olarak tamamlayabileceğiniz en önemli görevlerden bazılarıdır.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır"/>
Maliye

6 Kolay Adımda Nasıl Kontrol Yazılır

Çek yazmanızın gerekmesinin birkaç nedeni vardır. Örneğin, bazı işletmeler size bir kart swiping yerine bir çek yazmak için indirim verecektir. Bunun nedeni, işlem ücreti ödemek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmeleridir. Eğer bir çek doldurursanız, bir zorluğun olmasını istemiyorsanız, bunu doğru şekilde yaptığınızdan emin olun.
Devamını Oku
Tüm Zamanların En İyi 100 Para İstatistikleri
Maliye

Tüm Zamanların En İyi 100 Para İstatistikleri

Daha iyi bir insan olmam için beni motive eden alıntılar hakkında bir şey var. Özellikle de benimle ve hayattayken alakalı oldukları zaman. Kişisel finans hakkında blog yaptığım ve yaptığım işin büyük bir kısmı olduğu için, en sevdiğim para tekliflerini paylaşmaya karar verdim. İşte duyduğum para hakkında en iyi elli bir alıntı listesi: 1.
Devamını Oku