Maliye

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası İncelemesi

Genel finansal planlamaya bakıldığında hayat sigortası kapsamı ayrılmaz bir parça olabilir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen kazançların, hayatta kalanlar tarafından borçların ödenmesi, günlük faturaların bir eş ve diğer bağımlı kişiler tarafından ödenmesi ve / veya bir kişinin cenaze ve diğer mali harcamalarının ödenmesi de dahil olmak üzere çok sayıda şey için kullanılabileceğidir.

Aslında, potansiyel nihai maliyetlerde sadece faktoring yapıldığında bile, anma hizmeti, çiçekler ve ulaşım masrafları, mezar arsası ve mezar taşı göz önüne alındığında dolar rakamı genellikle 10.000 $ 'dan fazla olabilir. (Bir kişi sigortasız tıbbi ya da darülaceze masrafları gerektiriyorsa, geri bıraktığınız maliyetler daha yüksek olabilir).

Bir hayat sigortası poliçesi almayı taahhüt etmeden önce, doğru tip ve kapsam miktarını seçtiğinizden emin olmanız önemlidir. Satın almayı düşündüğünüz sigorta şirketine daha yakından bakmanız da şarttır.

Bunun nedeni, sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını ve politika sahibinin alacaklarını talep etmek için güvenilir ve olumlu bir isme sahip olmasını sağlamaktır. 100+ yıllık geçmişi olan ve bu kriterleri karşılayan bir sigorta şirketi, Mutual Trust Life Insurance Company'dir.

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi, köklerini 1904'e kadar geri götürüyor. Son 110 yılı aşkın bir süredir, şirket katlanarak büyüdü ve şu anda ABD eyaletlerinin 49 eyaletinde ve aynı zamanda ABD'nin hayat sigortası ve yıllık gelirlerini sunuyor. Columbia.

Bugün, Mutual Trust, Amerika genelinde sigorta ve finansal hizmetlerin önde gelen sağlayıcısı olan Pan American Life Insurance Group'un (PALIG) iştirakidir. Mutual Trust, merkezi Oak Brook, Illinois'de bulunuyor.

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası İncelemesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Mutual Trust Hayat Sigortası Şirketi, ortak bir sigorta şirketidir. Bu, şirketin hissedarlarına sahip olmadığı anlamına gelir, bunun yerine politika sahiplerinin yararı için vardır. Ve garanti edilmese de, poliçe sahipleri şirketten temettü almaya hak kazanabilirler. Bunlar nakit olarak alınabilir veya sahip oldukları sigorta kapsamı miktarını artırmak için kullanılabilir.

2016 yılında, Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi, satışlarda yüzde 16'lık bir artış ve kar marjının devam etmesini sağlayarak, ABD'de tarihsel olarak düşük faizli bir ortam göz önüne alındığında bile, pozitif finansal sonuçlar elde etmeye devam etti.

2016 sonunda, Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi, 900 milyon dolardan fazla sermaye ve 5,5 milyar doların üzerinde (Pan American Life Sigorta Grubu ile birleştirildiğinde) varlıklar elde etmiştir. Şirket ayrıca yüzde 600'den fazla risk bazlı bir sermaye oranını korumuştur.

Bu düşünceyle, karşılıklı güven hayat sigortası şirketi finansal olarak istikrarlı bir şirkettir. Ayrıca poliçe sahiplerine ve yararlanıcılarına derhal iddialarını öder.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Şirket, finansal açıdan sağlam olması nedeniyle, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından olağanüstü dereceler elde etmiştir. Bunlar A.M. En İyi Şirket ve Fitch Ratings'den A (Stable).

Ayrıca, Karşılıklı Güven şu anda Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir işletme olmasa da, BBB şirketi A + notu verdi. Bu, A + ile F arasındaki genel not ölçeğidir. Geçtiğimiz üç yılda, karşılıklı güvenin sadece bir önceki müşteri şikayeti (önceki 12 ay içinde gerçekleşen) daha iyi iş bürosuyla kapatılması gerekiyordu. Bu iddia, şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlara dayanıyordu.

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Politikaları

Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hayat sigortası poliçeleri sunmaktadır. Bunlar hem süreyi hem de kalıcı kapsama içerir. Vadeli hayat sigortası ile, herhangi bir nakit değeri veya birikimi biriktirmeden, ölüm yardımı korumasına sahip olacaksınız. Bu yardımcı olabilir politikayı uygun fiyatta tutmak.

Vadeli hayat sigortası, belirli bir yıl için koruma sunar. Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan hayat sigortası planı, 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl ve 30 yıl seçeneklerine sahiptir. Seçilen süre boyunca, politika üzerindeki ölüm yardımı seviyesini koruyor ve prim miktarı artmayacak.

Zaman geçtikten sonra, poliçe sahiplerinin sigorta kapsamı yıllık olarak yenilenebilir bir plan olarak tutulma seçeneğine sahiptir, bu da sigortalı yaş 98'e kadar bir düzeyde ölüm ödeneği sağlar. (Ancak prim, bu seçenekle zaman içinde artacaktır). .

Bu politikalar ayrıca, kalıcı bir sigorta poliçesine, sigorta edilebilirlik kanıtı sağlamaya gerek kalmadan, dönüştürülme seçeneğine de sahiptir. Bu dönüşüm, 65 yaşında veya sigortalıların yaşının yaşına ek olarak, seviye prim döneminin artı beş yıllık sürenin uzunluğuna (hangisi en erken ise) gelebilir.

Ayrıca, Karşılıklı Güven aracılığıyla bir kişinin hayat sigortası poliçesine eklenebilecek bireysel biniciler de vardır. Örneğin, isteğe bağlı sigorta primi feragati eklenmesi ile, sigorta poliçesi feragat talebinde bulunsa bile, dönüşüm garanti edilir. Bu durumda daimi politikadaki primlerden vazgeçilmeye devam edilebilir (belirli koşulların yerine getirilmesi şartıyla).

Karşılıklı Güven ayrıca sürekli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu hayat sigortası formuyla, politikada bir ölüm değeri ve nakit değeri bileşeni vardır. Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi, tüm hayat sigortasını Horizon Value planları ile sunmaya odaklanmıştır.Burada, politikanın ölüm yardımının miktarının asla düşülmeyeceği garanti edilir (primler ödenirse).

Ayrıca, parasal değer vergi ertelenmiş olarak artabilir. Nakit değerin içindeki varlıklardaki büyümeden dolayı çekilinceye kadar veya hiç çekilmeden vergi alınmayacaktır. Politika sahipleri, borçların ödenmesi, emeklilik maaşının eklenmesi, hatta hoş ve uzun süredir beklenen bir tatilin çekilmesi dahil olmak üzere, istedikleri herhangi bir ihtiyaca yönelik olarak politikadan borç alabilir veya nakit çekebilir.

Ayrıca, Karşılıklı Güven Hayat Sigortası Şirketi ortak bir sigorta şirketi olduğundan, tüm bir yaşam planına sahip olanlar, temettü almaya hak kazanabilirler (ancak temettüler garanti edilmemekle birlikte). Bir bonus alırken, prim iadesidir, bu yüzden gelir vergisine tabi olmaz.

Mutual Trust'ın Horizon Value tüm hayat sigortası poliçeleri, el koyma da dahil olmak üzere çeşitli ek avantajlar sunmaktadır; bu, politika sahibinin planlarında veya bütçesinde değişiklikler olması durumunda, ya düşük bir ödeme politikası ya da vadeli bir politika elde etmeyi tercih edebileceği anlamına gelir. .

Politika sahipleri ayrıca, kapsamlarını daha da genişletmek istiyorlarsa, kronik ve ölümcül hastalık hükümleriyle hızlandırılmış bir ölüm yardımcısı eklemeyi de seçebilirler. Bu seçenekler ek prim ücreti olmadan kullanılabilir. Bu tür bir ekleme ile, sigortalanan kişinin kronik, kalıcı veya ölümcül hastalığa dönüşmesi durumunda, politikanın ölüm yardımının bir kısmını hızlandırmak mümkün olabilir. Paralar tıbbi faturaları ödemek için veya politika sahibinin uygun gördüğü başka herhangi bir ihtiyaç için kullanılabilir.

Satılan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Hayat sigortası poliçe seçeneklerinin kapsamlı bir listesini sunmanın yanı sıra, karşılıklı güven de emeklilik maaşları sunuyor. Bugün, daha uzun yaşam beklentilerimiz göz önüne alındığında, emekli olanların (ve yakın zamanda emekli olmayı planlayanların) en önemli endişelerinden biri, gelirlerini geride bırakıyor.

Bir yıllık gelir, ne kadar yaşadığına bakılmaksızın sabit bir ömür boyu gelir seçeneği sunarak bu endişeyi hafifletmeye yardımcı olabilir. Bu ürünler ayrıca tasarruf (veya birikim) aşamasında belirli vergi avantajları sunmaktadır.

Karşılıklı Güven, Integrity Plus Serisi esnek ve tek prim ertelenmiş gelirler sunar. Tek bir prim ödeneği ile, sadece tek bir ödeme gereklidir, esnek bir prim ürünü ise zaman içinde mevduat yapmanızı sağlar.

Mutual Trust Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan tüm tutarlar aşağıdakileri sağlar:

  • Hesabın vergi ertelenmiş kazancı. Bu, paranız büyüdükçe, para çekme zamanına kadar kazançtan dolayı hiçbir vergi olmayacağı anlamına gelir. Bu, fonların büyümeye ve zaman içinde katlanarak bileşiklerin artmasına izin verebilir.
  • Ana teminat Bu, pazarda ne meydana geldiğine - hatta genel ekonomiye bakılmaksızın - paranızın rant içinde güvende olacağı anlamına gelir.
  • Ön satış ücretleri yok. Ödenmemiş herhangi bir satış ücreti ya da komisyon ödemesi olmadan, yatırdığınız tüm fonlar hemen çalışmaya başlayabilir ve faiz kazanabilir.
  • Düşük asgari katkılar. Başlamak için çok fazla paranız yoksa, hala Karşılıklı Güven'den bir rant satın alabilirsiniz. Bunun nedeni, şirket tarafından sunulan esnek ücretlerin asgari 300 $ 'lık prim ile başlayabilmesi ve tek prim yıllık ürünlerin minimum 5,000 dolarlık katkı ile başlayabilmesidir.
  • Farklı ödeme seçeneklerinin seçimi. Zaman, gelirden para çekmeye başladığında, seçim yapabileceğiniz farklı seçenekler vardır. Bunlar, toplu ödeme miktarının tamamını almayı veya yıllık, yarı yıllık, üç aylık veya aylık olarak bir gelir akışını dahil etmeyi içerebilir. Ayrıca, ne kadar süre kalsa da sigorta şirketinin, yaşadığınız süre boyunca size bir gelir ödemeye devam edeceği ömür boyu gelir seçeneği de vardır. Bu, emeklilik gelirinizin ödenmesinden endişelenmenize yardımcı olabilir.
  • Ölüm yardımı. Mal sahibinin / hissedarının geçmesinden sonra birikmiş rant değeri doğrudan bir lehdardan (veya birden fazla yararlanıcıdan) geçebilir. Bu, masraftan ve sondanın içinden geçmek zorunda kalma gecikmesinden kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Hayat Sigortası Korumasında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Bulunur

Mutual Trust Life Insurance Company'den ya da herhangi bir sigorta şirketinden hayat sigortası korumasında en iyi prim oranlarını arıyorsanız, genellikle bağımsız bir hayat sigortası acentesi veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. Birçok farklı politikadan, sigorta şirketlerinden ve prim maliyetlerinden birini seçebileceksiniz - oradan sizin için en iyi seçenek hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Satın almaya hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyonculuğumuz ve birçok piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketleri bugün. İyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası satın alma kararı vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel faktörleri size sağlayabiliriz. Hızlı ve verimli bir şekilde sizin için yapabiliriz - hepsi bilgisayarınızdan. Hangi kapsamı ve primleri karşıladığınızı görmeye hazırsanız, başlamak için teklif formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Devam etmeden önce hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan ve hayat sigortası uzmanlarımızdan biriyle görüşmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefondan ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Hayat sigortasının satın alınmasının her zaman kolay bir görev olmadığını anlıyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı değişken vardır - ve sizin ve sevdikleriniz için mümkün olan en iyi plana sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz.

Ancak iyi haber şu ki - tüm plan ve alternatifler dikkate alındığında bile - bu süreç alanında uzman bir kişi ile çalışırken çok daha kolay yapılabilir.Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Motorcu Dostu Trafik Projesi İstanbul. Asil Özbay - Aytemiz Petrol

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Ocak ayında Online Gelir, Yeni Bebek ve Daha Fazlası'nda $ 6,089,48!"/>
Maliye

Ocak ayında Online Gelir, Yeni Bebek ve Daha Fazlası'nda $ 6,089,48!

Eh, bu yeni bir yıl başlamak için harika bir yoldur. Sadece çevrimiçi bir gelir rekoru daha geçirdik, ama bir kız çocuğu vardı! Tanıtımı Avery Rae Hayes Avery 14 Ocak 2017'de doğdu. 9 lbs 1oz oldu ve 22 inç uzunluğundaydı. Söylemeye gerek yok, muhtemelen uzun boylu olacak son Oğlumuz Finn'i ona tanıttık ve ona bazı akvaryum balığı krakerleri teklif etti, bu yüzden bu bir ila iki çocuk arasında iyi bir geçişe yardımcı oldu.
Devamını Oku
Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası İncelemesi

Finansal büyüme ve koruma için planlama yaparken, hayat sigortasını düşünmek her zaman gereklidir. Bu tür teminatlardan elde edilen gelirler, sevdikler ve mağdurlar tarafından borçların ödenmesi (ipotek bakiyesi dahil) ve günlük yaşam giderlerinin ödenmesi gibi çok çeşitli ihtiyaçlara uygulanabilir.
Devamını Oku
Çocuklar için 5 En İyi Banka Kartları ve Ön Ödemeli Kartlar
Maliye

Çocuklar için 5 En İyi Banka Kartları ve Ön Ödemeli Kartlar

En büyük çocuğum 16 yaşına geldiğinde iki finansal hamle yaptım. Onun adı ve benim ile bir ortak kontrol hesabı açtım. Ve ben kullanmadığım bir ön ödemeli kredi kartında onu yetkili imzalayan olarak koyuyorum. Niye ya? Çünkü hala benim çatımın altındayken yetişkin mali yönetimi konusunda ilk elden deneyime sahip olmasını istedim.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Küçük İşletmeler İçin En İyi 800 Numaralı Hizmet"/>
Maliye

Küçük İşletmeler İçin En İyi 800 Numaralı Hizmet

İşletmeniz için 800 numara almayı düşündünüz mü? Belki de yeni bir iş kurdunuz ve daha geniş bir müşteri kitlesine hitap etmek istiyorsunuz. Ya da belki kurulu bir işsiniz ve sizi coğrafi alanınıza sınırlamayan 800'lük bir numaraya sahip olmanın güvenilirlik ve güven faktörü olmasını istiyorsunuz.
Devamını Oku