Maliye

Toplu Yatırım Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, bireyin yaşına veya istihdam durumuna bakılmaksızın neredeyse her mali plan için düşünülmelidir. Yaşam masraflarını ödemeye devam etmek için bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirleri kullanmanın yanı sıra, bu fonlar aynı zamanda sigortalıların borçlarını ödemek için kullanılabildiği gibi cenazesini ve diğer mali harcamalarını ödemek için de kullanılabilir. .

Doğru hayat sigortası poliçesini ve priminizi ararken, uygun sigorta kapsamına ve uygun miktarda korumaya sahip olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Politika sahiplerinin iddialarını hızlı bir şekilde ödeyebilmek için saygın bir itibara sahip olduğundan emin olmak için politikayı elde etmeyi düşündüğünüz temel sigorta taşıyıcısını da değerlendirmelisiniz. Bu kriterlere uyan bir şirket Kitle Ortaktır.

Toplu Yatırım Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Kütle Karşılıklılığı başlangıçta 1851'de kuruldu. En başından beri, şirketin, insanların geleceğini güvence altına almaları ve sevdikleri kişileri korumaları için tek bir amacı vardı. 160 yıldan uzun bir süre sonra, bu ilke şirketin rehberlik misyonu olarak kalmaya devam ediyor.

Genel misyonunu gerçekleştirmeye yardımcı olan Mass Mutual, hayat sigortası ve yıllık ücretler ile emeklilik tasarruf seçenekleri dahil olmak üzere uzun bir finansal ve sigorta ürünleri ve hizmetleri listesi sunmaktadır.

Şirket, 2016 Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri olarak adlandırılmak üzere yıl boyunca sayısız ödül ve ödüle layık görülmüştür. Bu, şirketin tanındığı üçüncü yılını gösterir.

Toplu Karşılık da çok hayırsever bir şirkettir. 2016 yılı boyunca, şirket, hizmet ettiği toplumlarda eğitim ve ekonomik kalkınmaya odaklanan, 20 milyon $ 'dan fazla bağışta bulunmuştur.

Keza, kurumsal bir bakış açısıyla son derece sorumlu olan Mass Mutual, şirketin çalışanlarına yardımcı olabileceği, insanları destekleyeceği ve çevreyi koruyabileceği yollarını aramaktadır. Mass Mutual'ın ana şirket merkezi Springfield, Massachusetts'te bulunuyor.

Toplu Yatırım Hayat Sigortası İncelemesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Toplu Karşılıklı bir karşılıklı sigorta şirketidir. Bu, şirketin hissedarlara cevap vermek zorunda olmadığı, aksine hizmet verdiği politika sahiplerine ait olduğu anlamına gelir.

“Katılımcı” sigorta poliçeleriyle, Kitlesel Karşılık, poliçe sahiplerine (temettü garanti edilmemekle birlikte) kar payı dağıtır. Şirketin çok güçlü bir temettü ödeme geçmişi var ve 2015 yılında da bu ödemelerde yaklaşık 1,6 milyar dolar ödedi.

Kütle Karşılıklı mali olarak oldukça güçlü ve istikrarlıdır. 2016 yılsonu itibarıyla şirket yönetimi altında yaklaşık 675 milyar dolar tuttu ve yürürlükte olan hayat sigortası korumasında 560 milyar dolar vardı. 2016 yılı boyunca, Kütle karşılıklı müşterileri ve politika sahiplerine yaklaşık 5 milyar dolar verdi.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Kitle Karşılıklılığı, çeşitlendirme, ihtiyatlı güvenlik seçimi ve değer üzerine inşa edilmiş bir yatırım stratejisine sahiptir. Bu sebeple, şirket, uzun vadeli yatırım getirilerini - öngörülemeyen piyasalar ve zorlu ekonomik dönemlerde bile - sağlamıştır.

Finansal güç ve zamanında ödeme ödeme geçmişi, Kitle Ortaklarının sigortacı derecelendirme kuruluşlarından kazandıkları yüksek puanlarda göstermektedir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M. A ++ (Superior) En İyi Şirket. Bu toplamda en yüksek 15 puandır.
 • Fitch Ratings'ten AA + (Çok Güçlü). Bu toplamda 21 en yüksek ikinci derecedir.
 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden Aa2 (Mükemmel). Bu Moody's gelen toplam 21 olası derecelendirme üçüncü).
 • AA + (Çok Güçlü) Standard & Poor's. Bu toplam 21 olan ikinci en yüksek nottur.

Ayrıca, Massachusetts Karşılıklı Hayat Sigortası Şirketi, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, şirkete BBB tarafından A + notu verilmiştir. Bu, A + ve F arasındaki genel not ölçeğindedir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca Mass Mutual, son 12 ayda bir kapanmış olan, Daha İyi İş Bürosu aracılığıyla toplam 33 müşteri şikayetini kapattı. Bu 33 müşteri şikâyetinden 20'si, şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlardan, 11 tanesi ise reklam ve / veya satışla ilgili konulardan biri, bir tanesi faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi ve bir diğeriyle ilgili olmak zorundaydı. Şirketin teslimat sorunları.

Toplu Yatırım Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Satılan Hayat Sigortası Ürünleri

Yıllar içerisinde Mass Mutual, hayat sigortası ürün gamını büyük ölçüde genişletti. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarının da zaman içinde değişmesi nedeniyle kapsama eklemeleri ve / veya değiştirmelerini sağlayan, hem vadeli hem de kalıcı bir hayat sigortası koruması sunmaktadır.

Toplu Yatırımla Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası mevcut hayat sigortasının en temel şeklidir. Bunun nedeni, yaşam süresinin bir ölüm yardımı sağlaması ve hiçbir tasarruf ya da nakit değeri biriktirmemesidir. Bu nedenle, hayat sigortası terimi çok uygundur - özellikle başvuru sırasında genç ve sağlıklı olanlar için.

Vadeli hayat sigortası ile, teminat belirli bir süre için yürürlükte kalacaktır. Kitle karşılıklı on ya da yirmi yıl boyunca satın alınabilecek planlar sunuyor. Bu süre zarfında teminat tutarı sabit kalacaktır ve prim artırılamaz.

Toplu Karşılık yoluyla sunulan hayat sigortası poliçelerinin birçoğu, genellikle bir sağlık muayenesi yapması ya da güvencesizliği kanıtlamak zorunda kalmaksızın, kalıcı hayat sigortası planlarına dönüştürülebilir.

Bir vade politikasının kalıcı bir teminat biçimine dönüştürülmesi, bir sigortalıya gelecekte yaş artışlarına bakılmaksızın ve sağlık durumunun olumsuz bir şekilde ele alınma olasılığına bakılmaksızın hayat boyu hayat sigortası koruması sağlayabilir.

Şirket ayrıca Toplu Yatırım Doğrudan Vadeli hayat sigortası sunuyor. Bu seçenekle, bireyler çevrimiçi kapsama için başvurabilir. Politika hala oldukça uygun. Bu plandaki ölüm yardımı kapsamı 100.000 $ ila 2 milyon $ arasında değişebilir (belirli koşulların yerine getirilmesi şartıyla). 18 ile 64 yaş arasındaki kişiler başvurabilir. Tipik olarak, bir teminat onayı kararı sadece birkaç gün içinde veya bireyin kapsama için uyguladığı aynı gün içinde yapılabilir.

Kitle Karşılıklı Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Mass Mutual da kalıcı hayat sigortası kapsamı için birçok seçenek sunuyor. Kalıcı hayat sigortası ile, hem ölüm yardımı hem de politikada nakit değeri / yatırım bileşeni vardır. Kalıcı hayat sigortası ile, vade kapsamı gibi kapsama alanında belirli bir zaman sınırı yoktur. Çoğu durumda, prim ödenmişse, teminat geçerli kalacaktır.

Kalıcı hayat sigortası poliçeleri de paranın büyüyebileceği ve vergi matrahı üzerinden bileşik yapılabileceği bir parasal değer bileşenine sahip olacaktır. Bu, bu fonlar politikadan çekilmedikçe veya geri alınana kadar kazanç üzerinden ödenecek bir vergi olmadığı anlamına gelir. Para, uygun gördüğü herhangi bir ihtiyaç için politika sahibi tarafından geri çekilebilir veya ödünç alınabilir.

Toplu Karşılık tarafından sunulan çeşitli kalıcı hayat sigortası poliçeleri vardır. Bunlar şunları içerir:

Katılan Bütün Hayat Sigortası

Tüm hayat sigortası, sigortalıların ne kadar süreyle yaşadıklarına bakılmaksızın, garantili bir miktarda ölüm yardımını garantiler. Bu tür bir politika ile nakit değeri zamanla oluşturulabilir ve bu fonlar çocuk veya torun kolej harcamalarına, emeklilik gelirini veya başka herhangi bir ihtiyacı karşılamaya yardımcı olmak için ödünç alınabilir.

Kitlesel Karşılıklı planlara katılan tüm hayat sigortası poliçesi sahipleri de temettü alabilirler. Bunlar nakit olarak alınabilir veya alternatif olarak ek miktar sigorta satın almak için kullanılabilir. Her ne kadar temettüler garanti edilmese de, her yıl 1869'dan bu yana uygun Kütle Karşılıklı politika sahiplerine ödenmiştir.

Evrensel Hayat Sigortası

Evrensel hayat sigortası esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle bir poliçe sahibinin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak için değiştirilebilir. Örneğin, poliçe sahibine sigorta bedelini ve idare masraflarını karşılayacak miktarda para varsa, ne kadar prim ödeyeceğine (belirli limitler dahilinde) poliçe hamiline izin verilir. Bu, bazen politika sahibinin ekstra prim ekleyebileceği anlamına gelirken, diğer zamanlarda ihtiyaç duyduklarından daha azını ödeyebilir.

Politika sahibinin ödemeyi seçtiği prim miktarına bağlı olarak, nakit değer hesabı değer yaratabilir. Hesabın yeterince birikmesi durumunda, politika sahibi bu fonlardan istediği herhangi bir sebepten borç alabilir.

Değişken Evrensel Hayat Sigortası

Değişken evrensel hayat sigortası kurslarının çoğu, bir poliçe sahibinin ya bir ölüm ölüm ödeneği ya da hesap değerini içeren birini seçmesine izin verecektir. Düzenli bir evrensel hayat sigortası politikasında olduğu gibi, prim ödemeleri de bu tür bir kapsam ile değiştirilebilir.

Değişken evrensel hayat sigortası, yatırım fonları gibi altta yatan piyasa yatırım seçeneklerinin performansına dayalı olarak nakit değeri oluşturma fırsatı da sağlayabilir. Bu yatırım teklifleri arasında prim dolar tahsis edilebilir veya garantili Müşteri Hesabı'na giderler - ki bu sabit bir hesaptır ve günlük olarak faiz kazanma garantisidir.

Garantili Kabul Hayat Sigortası

Mass Mutual'ın garantili kabulü hayat sigortası seçeneği, 2,000 $ ile 25.000 $ arasında değişebilen bir kapsama sunuyor - aylık 10 $ 'dan başlayan prim oranları. Bir politika satın alındığında, prim miktarı politikanın ömrü boyunca kilitlenir. Bu politikalar, başvuru sırasında 50 ila 75 yaşları arasında olanlara yöneliktir ve sağlık durumundan bağımsız olarak, bir birey bu kapsamı reddedemez.

Kütle Karşılıklı Satılan Engelli Sigortası

Kaliteli sigorta kapsamının yanı sıra, Mass Mutual da uzun vadeli engellilik planları satıyor.

İş dışında bir kaza geçirecekseniz ve ciddi şekilde yaralandınız ve işe gidemezseniz maaşınıza ne olacak?

Maluliyet sigortanız yoksa, ipoteğinizi, hizmetlerinizi ve markanızı ödeyebilirsiniz.

İstediğin kadar güvende olabilirsin, ama ne zaman bittiğini bilemezsin. Bu, engelli sigortasını akıllıca bir yatırım yapan şeydir.

Bu planlar sayesinde, bir yaralanma veya hastalık nedeniyle işe yaramazsanız maaşınızın bir kısmının aylık ödemelerden elde edersiniz.

Mass Mutual, Radius adlı uzun vadeli bir maluliyet sigortası poliçesi satıyor. 18 - 60 yaşları arasındaysanız, bu plan için uygun olabilirsiniz.

10 yıla kadar veya 67 yaşına kadar faydalanabilirsiniz.

Bu planın kendi mesleği engellilik tanımı vardır, yani işinizi yapamazsanız planın ödeyeceği anlamına gelir, ancak yine de başka bir iş yapabilir. Mass Mutual ile, eğer başka bir işte çalışıyorsanız, ek bir sürücü eklemediğiniz sürece ödeme almayacaksınız.

Planın iptal edilemez olması ve plana sahip olmanızın ardından 5 yıl sonra plana katılım şansınız vardır.

Diğer bazı engelli sigorta şirketlerinin aksine, Mass Mutual, ücretsiz olarak birkaç biniciyi kapsamaktadır.Hiçbir ücret ödemeden ücretsiz olarak feragat, rehabilitasyon yardımı, tekrarlayan engellilik ödeneği ve otomatik kazanç artırıcı biniciden feragat ederler.

Dahili kapsama ek olarak, Mass Mutual da politikaya ekleyebileceğiniz bazı ek sürücülere sahiptir. Daha fazla binici, daha yüksek primler.

Bu sürücülerden bazıları:

 • Yaşam ayarlama sürücüsünün maliyeti
 • Gelecekteki sigortalanabilirlik binici
 • RetireGuard
 • Öğrenci kredisi sürücüsü
 • Ve birkaç tane daha

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Mass Mutual müşterilerine çok çeşitli finansal ve sigorta ile ilgili seçenekler sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Engelli Gelir Sigortası
 • Uzun Süreli Bakım Sigortası / Kombine Hayat Sigortası ve Uzun Süreli Bakım Kapsamı
 • Medicare Ek Sigorta
 • Emekli Maaşları - Sabit, Sabit Endeksli ve Değişken
 • Bireysel Emeklilik Hesapları (IRAs) - Geleneksel ve Roth
 • Yatırım fonları
 • Borsa Yatırım Fonları (ETF)
 • Birim Yatırım Ortaklıkları (UIT'ler)
 • 529 Kolej Tasarruf Planları
 • Danışmanlık ve Güven Hizmetleri
 • İşyeri Avantajları - Çalışanlara sağlanan fayda çözümleri ve emeklilik planları

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Eğer arıyorsan hayat sigortası kapsamındaki en yüksek oranlar Kitle Ortaklığı'ndan - veya herhangi birinden en çok puan alan hayat sigortası şirketleri - Bağımsız bir hayat sigortası komisyoncusu veya acentesiyle ortaklık kurmanız önerilir. Böylelikle, birçok hayat sigortası seçeneğinin planlarını ve fiyatlarını tek bir yerde kolayca ve rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz.

Hangi hayat sigortası poliçelerin ve primlerin size sunulduğunu görmeye hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve pazardaki en üst düzey sigorta şirketleri ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası satın alma kararı vermeniz için gereken tüm önemli detayları size sağlayabiliriz. Bu kolay sürece başlamak için hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen doğrudan uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz. Hayat sigortası kapsamının satın alınmasının biraz bunaltıcı olabileceğini biliyoruz. Ama iyi haber şu ki, yanınızda bir müttefikle çalışırken çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Eğitim Sigortası Garanti Emeklilik’te!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

19 En İyi Tıbbi Sınav Hayat Sigortası Şirketleri
Maliye

19 En İyi Tıbbi Sınav Hayat Sigortası Şirketleri

İşte Well Kept Cüzdan'da, bir hayat sigortası poliçesine sahip olmanın sağlam bir mali plan için kritik bir bileşen olduğuna inanıyoruz. Eğer kendi hesabınıza sigortalı olduğunuz noktadan mali olarak bağımsız değilseniz (yani, paranızda yeterli paranız varsa ve sevdiklerinize maddi olarak maddi olarak katılabileceğinizi düşünürseniz), hayat sigortası bir zorunluluktur. .
Devamını Oku
2 Milyon Dolarla Emeklilik Nasıl Yapılır [Vaka Çalışması]
Maliye

2 Milyon Dolarla Emeklilik Nasıl Yapılır [Vaka Çalışması]

2 milyon dolar çok para. Ama bununla yüzleşelim, on yıl önce olduğu kadar değil. Umarım bir emeklinin bana 2 milyon dolar değerinde bir yuva yumurtasıyla yaklaşması ve başarılı bir şekilde emekli olup olmayacağını bilmek istediğinde, birçok kişinin düşündüğü kadar açık bir cevap yoktur. Eşitliğe giren pek çok faktör vardır: Emeklilik hedefleri Harcama alışkanlıkları Bağımlılar İstenen emeklilik yeri Sağlık Yatırım risk toleransı Ve çok daha fazlası Bu, finansal planlamayı zorlaştıran ama aynı za
Devamını Oku
Yaşlı Veli Bakımı
Maliye

Yaşlı Veli Bakımı

Çocukken, düştüğünüz zaman anne babanızın sizi alması için daha fazla rahatlık olmaz. Ama rol tersine döndüğünde ne olur ve şimdi yaşlı ebeveynlerinin bakıcısı oluyorsunuz? Ebeveynlerin çoğu hiçbir zaman kendi mallarını takip etmek için yardıma ihtiyaçları olduğunu kabul etmeyeceklerdir. Yardım almak, yaşlılık çağına girme ve boyun eğmeye işarettir ve birçok yaşlı için yutulması zor bir hapdır.
Devamını Oku
Emeklilikte Bir İş Nasıl Bulunur?
Maliye

Emeklilikte Bir İş Nasıl Bulunur?

Gün geçtikçe daha fazla emekli maaşı, emeklilik dönemlerinde en azından işte yarı zamanlı olarak kalmaya çalışıyor. Ek olarak, artan sayıda emekliler işgücüne tam zamanlı olarak bir sebepten ötürü yeniden giriyor. Günümüzün ekonomik ikliminde, birçok emekliler emeklilik döneminde en azından yarı zamanlı çalışmadan önceki yaşam tarzlarını sürdürmeyi zor buluyorlar.
Devamını Oku