Maliye

Frankenmuth Hayat Sigortası İncelemesi

Genel mali planınızı oluşturma sürecindeyseniz, bu durumda karta hayat sigortası kapsamını dahil etmeniz önemlidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerle, sevdiklerinizin maddi sıkıntılarla birlikte kalmayacağından ve sözlerinizin muhafaza edilebileceğinden daha iyi olmanızdır.

Örneğin, hayat sigortasından elde edilen gelirler, yararlanıcınız (veya yararlanıcılarınız) tarafından vergiden muaf olarak alınırsa, çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Fark amaçları arasında büyük borçların (ipotek gibi) ödenmesi, kamu hizmeti ve gıda gibi devam eden yaşam giderlerinin ödenmesi ve bir çocuğun veya torunun gelecekteki üniversite eğitimi için ödeme yapabilmelerini sağlaması yer alabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi satın aldığınızda, ideal olarak aklınızda bulundurmanız gereken birkaç temel öğe vardır. Bunlar, sigorta kapsamının doğru tür ve miktarının elde edilmesinin yanı sıra, sigorta şirketinin finansal olarak güvende olup olmadığına dikkat çekerek gözden geçirilmesini ve şirketin poliçe sahiplerine ilişkin taleplerini derhal yerine getirmekte haklı bir ispat olduğunu belirtmektedir. Bunu yapan bir sigorta şirketi Frankenmuth Sigorta Şirketi'dir.

Frankenmuth Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Frankenmuth Sigorta Şirketi, 1868'den beri müşteri taleplerine sigorta koruması sunmaktır. Şirket'in poliçe sahiplerine sigorta hizmeti verirken sahip olduğu temel görev, tercih edilen sigorta şirketi olmaktır.

Şirket birleşme ve devralmalar nedeniyle yıllardan beri büyümüştür. Bunlar arasında 2010 yılında Patriot Insurance Company ile birleşme yer alıyor. Frankenmuth da genel ürün serisini de zaman içinde genişletti. Örneğin, şu anda Frankenmuth Surety'yi içeriyor - bu da rekabetçi koşullarda geniş bir yelpazede inşaat, ticari ve altbükey bono sunuyor. Sigortacının bu kolu 46 eyalette lisanslıdır.

Bu sigortacı, taahhüt, bakım ve ekip çalışması gibi çeşitli temel değerler üzerinde çalışmaktadır. Bu da politika sahiplerinin, özel ihtiyaçları için uygun kapsama alanına sahip olmalarını sağlamalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, soru ve endişelerin hızlı ve rahat bir şekilde yanıtlanması anlamına da gelir.

Şirketin merkezi Frankenmuth, Michigan'daki tarihi kentte bulunuyor ve ABD eyaletlerinin 15'inde sigorta kapsamı ürünleri sunuyor. Politikalar öncelikli olarak şirketin kişisel ve ticari kapsama seçenekleri sunan yaklaşık 500 bağımsız sigorta acentesi aracılığıyla satılmaktadır.

Frankenmuth Hayat Sigortası İncelemesi

Sigorta teminatı sağlamanın yanı sıra, Frankenmuth Sigorta Şirketi de toplumun katılımı ve kaliteye olan bağlılığı ile övünmektedir. Şirket ayrıca, teknolojinin uygun olmasına rağmen, sigorta acentesi ile sigortalı arasında kişisel bir ilişkiye sahip olmanın önemli olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle Frankenmuth, bölgede müşterileri ve politika sahipleriyle ve sevdikleriyle bir ilişki kurabilen yerel, bağımsız bir sigorta acentesine sahip olduğuna inanmaktadır.

Şirket, müşterileri için çeşitli online kaynaklar sunmanın yanı sıra, sigorta ürünlerinin birden fazla satırı için online fiyat teklifi alabilmektedir. Ayrıca, müşteriler / poliçe sahipleri Frankenmuth Sigorta Şirketi'nin web sitesinde kendi politikalarını görmek, değişiklik türleri yapmak, prim ödemesi yapmak ve bir talep bildirmek için kendi hesabına giriş yapabilirler.

Frankenmuth Sigortası, bir sigorta şirketi olduğu için, bu sigorta şirketinin hissedarlarına karşı koyma zorunluluğu yoktur - aksine, poliçe sahiplerine aittir. Bu durum şirketin müşterileri için avantajlar olabilir, çünkü bazı durumlarda temettülerin alınmasına hak kazanabilirler (bunlar garanti edilmemekle birlikte).

Bir kişinin temettü ödemesi alabileceği ve kullanabileceği birçok farklı seçenek vardır. Bunlar sadece ödemeleri nakit olarak almak veya ek sigorta teminatını almak için temettü kullanmaktır. Çünkü temettüler primin geri dönüşü olduğundan, vergiye tabi gelir olarak kabul edilmezler ve gelir vergisi beyannamesi üzerinden rapor edilmeleri gerekmez.

Yıllar boyunca, Frankenmuth Sigorta sayısız ödül ve övgü kazandı. Bunlardan sadece bazıları şunlardır:

 • Ward's 50 Mülkiyet Kaza Üstü Oyuncu - 2017
 • Sigorta Pazarlama ve İletişim Derneği tarafından sunulan 4 Mükemmellik Ödülü, 2017 ve 2016
 • Altın Ödülü, Hizmet Sektörü Reklam Ödülleri tarafından sunulmaktadır - 2016
 • Saginaw Valley State Üniversitesi İşletme ve Yönetim Koleji tarafından sunulan En İyi İşletme Ödülü - 2015
 • Toastmasters Uluslararası Kurumsal Sponsorluk Ödülü - 2014
 • Applied Systems tarafından sunulan Arayüz Liderliği Ödülü - 2013 ve 2014

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Büyük ölçüde finansal istikrarına ve aynı zamanda poliçe sahibinin alacaklarının zamanında ödenmesine bağlı olarak, Frankenmuth Sigorta Şirketi'nin sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanları bulunmaktadır. Bu A.M. bir A (Mükemmel) içerir En İyi Şirket.

Ayrıca, Frankenmuth Sigorta bir Better Business Bureau akredite edilmiş bir şirket olmasa da, bu sigortacıya, A + 'dan F genel not skalasına dayalı olarak BBB tarafından A + notu verilmiştir. Geçtiğimiz üç yıl içinde Frankenmuth Sigorta Şirketi kapandı. Better Business Bureau (son 12 ayda dördü kapalı olan) aracılığıyla toplam altı müşteri şikayeti. Toplam altı müşteri şikayetinden dördü, şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlar ile ilgiliydi ve diğer ikisi ise faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi.

Frankenmuth'dan Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Frankenmuth Sigorta Şirketi bireyler, aileler ve işletmeler için hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası kapsamı seçenekleri sunar.Bu tür politikalardan elde edilen gelirler, sigortalı için önemli olanların finansal stresden korunmasına yardımcı olabilir. Bu önemlidir - özellikle de hayatlarındaki zor bir dönemde.

Frankenmuth Sigorta Şirketi Tarafından Sunulan Dönem Hayat Sigortası

Bir hayat sigortası poliçesi ile, bir sigortalı saf ölüm yardımı koruması kapsamındadır. Dönem ömrü, herhangi bir nakit değeri veya birikimi biriktirmediği için, hayat sigortası prim maliyetini düşük tutmak - Bu nedenle, bazı durumlarda, aksi takdirde, uygun fiyatlı olmayabilir kapsama için izin verir.

Vadeli hayat sigortası, belirli bir süre veya on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi bir süre için teminat sağlar. Bu nedenle, hayat sigortası terimi bazen geçici sigorta olarak da adlandırılır.

Çoğu durumda, hayat sigortası, poliçenin tüm süresi boyunca belirli miktarda ölüm yardımını sürdürecektir. Aynı şekilde, ayrılan zaman dilimi boyunca genellikle belirli bir miktarda prim alacaklardır.

Bu tür politikalar, “geçici” ihtiyaçları karşılayanlar için iyi bir uyum olabilir:

 • Ev ipoteği bakiyesinin getirisi
 • Sevilen birinin gelecekte üniversite için ödeme yapmak için yeterli paraya sahip olmasını sağlamak

Frankenmuth Sigorta Şirketi tarafından sunulan tüm vadeli hayat sigortası poliçeleri yenilenebilir ve dönüştürülebilir. Bu, sigortalıların zaman geçtikten sonra bile kendi kapsamına devam edebileceği anlamına gelir. Eğer bu sigortalılık sigortası ile gerçekleşecekse, o zaman sigortalıların o zamanki yaş ve sağlık durumuna bağlı olacağı için, ileriye dönük yeni prim, orijinal prim miktarından daha yüksek olacaktır.

Bununla birlikte, bir sigortalı, kendi hayat sigortası poliçesini kalıcı bir plana dönüştürmeyi tercih edebilir. Bu onların ömürlerinin geri kalanı (prim ödenirse) için kapsama girmelerini ve aynı zamanda prim tutarının aynı kalmasını sağlamalıdır.

Ayrıca, kalıcı bir hayat sigortası poliçesine dönüştürülerek, sigortalı hem ölüm parası korumasına hem de politikalarında nakit değer birikimine sahip olacaktır. Nakit değerindeki nakit, vergi ertelenmiş bazda zaman içinde büyüyebilir ve bileşik olabilir. Bu, bu fonların kazancına bağlı olarak veya politikadan çekilinceye kadar vergi olmaması anlamına gelir.

Nakit değer kazancı, emeklilik gelirlerinin eklenmesi, borçların ödenmesi ve hatta iyi tatiller gibi sigortalı tarafından herhangi bir sebepten ötürü kullanılabilir.

Frankenmuth Sigorta Şirketi Tarafından Sunulan Kalıcı Hayat Sigortası

Frankenmuth Sigorta Şirketi ayrıca kalıcı hayat sigortası koruması sağlar. Bu politikalar kapsamı ve de ertelenen vergi miktarını artıran nakit değer birikimi sağlar. Şirket, aşağıdakiler gibi birçok temel fayda sağlayan tüm hayat sigortası kapsamını sağlar:

 • Sigortalı olduğu sürece hayat sigortası kapsamı
 • Garantili ölüm parası miktarı
 • Politika ömrü boyunca seviye primleri
 • Garantili nakit değeri
 • Acil durumlar için kullanılabilir kredi seçeneği ve / veya ek emeklilik geliri veya başka bir amaç için
 • Daha iyi “özelleştirme” kapsamına yardımcı olacak ek sürücüler

Frankenmuth Sigorta Şirketi ayrıca tüm hayat sigortası poliçelerinde prim ödemenin çeşitli yollarını sunmaktadır. Bunlar, geleneksel ömür boyu ödeme seçeneklerini, 10 ila 20 yıllık daha kısa dönemlere kadar kapsayabilir ve bundan sonra teminat ödenir. Sadece tek bir primin gerekli olduğu tek prim seçenekleri vardır ve daha fazla prim gerekmemektedir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamının mükemmel bir seçimini sağlamanın yanı sıra, Frankenmuth Sigorta Şirketi ayrıca aşağıdakiler gibi başka ürünler ve hizmetler sunmaktadır:

 • İş Sigortası
 • Ev Sigortası
 • Otomatik sigorta
 • Kişisel sigorta

Kişisel sigorta tarafında, Frankenmuth Sigorta Şirketi otomatik, ev, kira, şemsiye, su araçları ve RV (eğlence aracı) sigorta kapsamı sağlar. İş tarafında, ticari paket politikaları, işletme sahibi politikaları, ticari oto, ticari şemsiye, istihdam uygulamaları yükümlülüğü, işçinin tazminatı, ekipman arıza kapsamı, endüstri özellikleri, siber ve veri kapsamı, mesleki sorumluluk sigortası kapsamı ve güvenlik hizmetleri sunulmaktadır.

Frankenmuth ile Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Şu anda Frankenmuth Sigorta Şirketi veya herhangi bir sigorta şirketi aracılığıyla hayat sigortası kapsamındaki en iyi oranları arıyorsanız, gereken tüm bilgileri sağlamak için bağımsız bir sigorta acentesi veya aracı kurum ile çalışmak önemlidir… diğer rakip şirketler. Neden aracılık kullanıyorsunuz? Hayat sigortası poliçeleri, aynı tür ve teminat miktarı için bile tamamen aynı fiyatlı değildir. Dolayısıyla, etrafınıza bakmak ve sizin için neyin mevcut olabileceğini görmek esastır. Bu da, özellikle uzun bir süre boyunca size çok yüksek prim maliyeti tasarrufu sağlayabilir.

Kapsamı ve masrafları aramak için ileriye doğru hareket etmeye hazır olduğunuzda, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokerajıyız ve birçok sektördeki en iyi hayat sigortası şirketleri. Eğitimli bir sigorta satın alma kararı almak için ihtiyaç duyacağınız tüm detayları size sağlayabiliriz. Sizin için hızlı, basit ve uygun bir şekilde - hepsini bilgisayarınızdan yapabiliriz. Sorularınız veya endişeleriniz varsa veya biriyle konuşmak isterseniz, uzmanlarımız mevcuttur. Sizin için en iyi kapsama ve prim bulma sürecine başlamaya hazırsanız, yapmanız gereken tek şey teklif formumuzu doldurmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Hala bir uzman yardımı gerektiren başka sorularınız olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz arayabiliriz.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz zor olabileceğini biliyoruz. Dikkate alınması gereken birçok farklı değişken vardır - ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak planla doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Bu, yanınızda bir müttefikle birlikte çalışırken çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir IRA Hoarder mısınız? Birden fazla IRA hesabına sahip olmak hakkında bilmeniz gereken her şey
Maliye

Bir IRA Hoarder mısınız? Birden fazla IRA hesabına sahip olmak hakkında bilmeniz gereken her şey

Teslim al. IRA istifi misiniz? Sonunda bir müvekkilimin bir müdehalesi olana kadar 8 IRA'nın çeşitli bankalarda ve aracı kurumlarda dağıtımı vardı. Birden fazla IRA'ya sahip olduğunuzu açıkça biliyorlardı, ancak sorduğum genel bir soru. Bu gönderide uzun bir duraklamadan kaçınalım ve soruyu en ön sırada yanıtlayın - birden çok IRA hesabına sahip olabilirsiniz ve istediğiniz kadar çok kişiye sahip olabilirsiniz - herhangi bir sınırlama yoktur.
Devamını Oku
Geleneksel IRA vs 401 (k) Planı - Hangi Plan Kazandı?
Maliye

Geleneksel IRA vs 401 (k) Planı - Hangi Plan Kazandı?

Finansal blogcular genellikle bir planın diğerinden daha iyi olduğu gibi geleneksel IRA'ya karşı 401 (k) planını bir tartışma olarak tasvir ediyorlar. Gerçekte, onlar çok farklı planlar ve çok farklı ihtiyaçları doldururlar. Yapabiliyorsan ikisine de sahip olmayı planla. Bu özellikle 401 (k) planınız oldukça kısıtlayıcı ise geçerlidir.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Paranızı Akıllıca Yatırım Yapmanın 10 Yolu"/>
Maliye

Paranızı Akıllıca Yatırım Yapmanın 10 Yolu

Paramı akıllıca yatırım yapmayı düşündüğümde, birkaç şeyden etkilendim. Benim yaşımı, emekliliğimi, her ay ne kadar para biriktirdiğimi ve yalan söylemediğimi düşünüyorum, ayrıca korkudan da etkilendim. 70'li ve 80'li yaşlarda çalışmak zorunda kalma korkusu hoş değil. Ya yaşımda hastalanırsam? Yaşlı kalmak istemiyorum, hasta ve kırdım.
Devamını Oku
Finansman Daire İncelemesi - Borçlular ve Yatırımcılar için P2P Kredileri
Maliye

Finansman Daire İncelemesi - Borçlular ve Yatırımcılar için P2P Kredileri

Finansman Çemberi, İnternet'te mevcut olan eşler arası (P2P) ödünç veren sitelerden birisidir. Okuyacağınız tüm Funding Circle incelemelerinde, şirketten ayıran şey, diğer tüm P2P borç verenlerinin yoğunlaştığı kişisel kredilere değil, işletme kredilerine odaklanmasıdır. Bu sadece borç alanlar için değil, aynı zamanda yatırımcılar için de önemli bir borç verme nişidir.
Devamını Oku