Maliye

Ulusal Yaşam Grubu Hayat Sigortası İncelemesi

Herhangi bir iyi, sağlam mali plan oluştururken hayat sigortası koruması düşünülmelidir. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, kazazedeleriniz tarafından çok çeşitli nedenlerle kullanılabilir. Bunlar, bir ev ipoteği de dahil olmak üzere, borçların ödenmesini ve cenaze ve diğer nihai masrafları ödemeyi ve aylık faturaların ödenmeye devam etmesini sağlamayı içerebilir.

En iyi hayat sigortası poliçesini ararken, doğru kapsamın yanı sıra uygun kapsamı elde etmenizi sağlamak önemlidir. Ayrıca, mali açıdan güvenli ve istikrarlı olduğundan emin olmak için teminat satın almayı düşündüğünüz hayat sigortası taşıyıcısını gözden geçirmeniz ve politika sahiplerinin taleplerini ödemek için aktif bir konuma sahip olmanız da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir sigorta şirketi Ulusal Yaşam Grubu'dur.

Ulusal Hayat Sigortası Tarihi

Ulusal Yaşam Grubu, yaklaşık 170 yıldır müşterilerine finansal koruma sağlama işinde bulunmaktadır. Kurucuları, ilk karşılıklı yaşamdan birini yaratan inovasyonculardı. Amerika Birleşik Devletleri'nde sigorta şirketleri - ve ulusal vizyona sahip ilk. Bugün, şirketin milyonlarca müşterisi var ve her gün iyinin yapılmasını sağlamak için derin bir tutkuyla çalışıyor.

Bu sigortacı, tekliflerini öncelikle Amerika'nın “Ana Sokakları” nda yaşayan ve çalışanlara yönlendiriyor. Bunu yaparken, şirket hem iyi hem de kötü zamanlarda Amerikan ailelerine finansal istikrar sağlayabildi.

Ulusal Yaşam Grubu, aynı zamanda, yardım kuruluşunun sağladığı bağışlarla dünyayı daha iyi bir yer haline getirme misyonunun yanı sıra, şirket çalışanlarının kar amacı gütmeyen gönüllü olmaları için ücretli bir zamana sahiptir. Çalışma alanlarının hem çevre dostu hem de sağlıklı olmasının yanı sıra eğlenceli ve aile dostu olmasını sağlar.

Ulusal Yaşam Grubu, Amerika Birleşik Devletleri'nde Montpelier, Vermont ve Addison, Teksas'taki bir kampüs ile birkaç önemli konuma sahiptir. Şirketin Sentinel Investments kuruluşu Boston, Massachusetts'te bulunmaktadır.

Ulusal Yaşam Grubu Hayat Sigortası İncelemesi

Ulusal Yaşam Grubu, hayatın hangi aşamasında olursa olsun müşterileriyle birlikte kalabilecekleri bir dizi sigorta ve finansal hizmet sunmaktadır. Şirketin ürünleri, ABD eyaletlerinin 50'sinde sunulmaktadır.

Ulusal Hayat yıllar boyunca birçok zorlu zaman geçirdi. Örneğin, 1918 ve 1919 İspanyol İnfluenza salgınları sırasında 1 milyon dolardan fazla tazminat ödedi ve aynı zamanda Dünya Savaşına karşı iddialarını ödemeye devam ediyordu.

Bugün, Ulusal Yaşam Grubu, sağlam ve istikrarlı bir mali zemini koruyor ve iddialarının zamanında ödemesini yapmakla biliniyor. 2017 yılının ilk yarısında şirket, sigorta primlerinde yaklaşık 96 milyon dolar aldı ve genel olarak yaklaşık 119,7 milyon dolarlık çekirdek kazanca sahipti. Bu, 2016 yılının aynı döneminde önemli bir artışı temsil ediyor.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Büyük ölçüde finansal gücü ve istikrarı nedeniyle National Life Group, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bu A.M. En İyi Şirket. Ayrıca, Ulusal Yaşam Grubu, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, BBB, şirkete A + -F'den gelen bir ölçeğe göre A + notu verdi.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Ulusal Yaşam Grubu, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 13 müşteri şikayeti gerçekleştirdi ve bu şikayetlerin yedisi geçen yıl içinde kapatıldı. Toplam 13 şikayetin 10'u şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlar yaşamaktaydı ve diğer üçü faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile uğraştı.

Ulusal Hayattan Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Ulusal Yaşam Grubu, hem bireylere hem de işletmelere ürünler sunmaktadır ve şirket, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bunlar hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası seçeneklerini içerir.

Bireyler ve aileler için, şirketin vade hayat sigortası belirli bir süre için garantili bir ölüm yardımı tutarı sağlar. Seviye sigorta döneminde, vadesi gelen prim miktarı artırılamayabilir.

Ömür boyu sigorta sadece ölüm ödeneği kapsamı sunduğundan - herhangi bir nakit değeri veya tasarruf biriktirmeden - primler çok uygun olabilir. Bu özellikle sigortalı başvuru sırasında genç ve sağlıklı ise durumdur.

Ulusal Yaşam Grubu ayrıca birkaç farklı kalıcı hayat sigortası planına sahiptir. Kalıcı hayat sigortası ile, politikaya bağlı bir nakit değeri bileşeni yanı sıra, bir ölüm parası vardır. Nakit değeri bileşenindeki nakit, zaman içinde ertelenmiş vergi matrahına göre büyüyebilir. Bu, geri çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergi olmaması anlamına gelir.

kalıcı hayat sigortası türleri Ulusal Yaşam Grubu aracılığıyla sunulanlar şunlardır:

  • Tüm hayat
  • Evrensel yaşam
  • İndeksli Evrensel Yaşam
  • Değişken Evrensel Yaşam

Tüm hayat sigortası, garantili arayanlar ve geri kalanı ya da ömürlerinin “tamamı” için kapsama alanlarını korumak isteyenler için tasarlanmıştır. Bu tür sigortalar, garantili bir miktarda ölüm yardımı ve sigorta şirketi tarafından belirlenen bir oran kullanılarak büyüyen nakit değeri sağlar.

Ulusal Yaşam Grubu, ortak bir şirket olduğu için, şirketin tüm hayat planlarındaki nakit değeri, temettüler alınmasıyla artırılabilir.Garantili olmamasına rağmen, eğer bir bonus mevcut ise, poliçe hamili tarafından nakit olarak alınabilir veya temettüden sağlanan fonlar ek sigorta tutarı satın almak için kullanılabilir.

Ayrıca, tüm hayat sigortası poliçenin süresi boyunca artırılamayan seviye primleri sunmaktadır. Bu durum, sigortanın yaşı arttıkça ve olumsuz bir sağlık durumunun üstesinden gelse bile geçerlidir.

Ulusal Yaşam Grubu tarafından sunulan bir başka kalıcı hayat sigortası planı, evrensel hayat sigortasıdır. Bir evrensel hayat sigortası poliçesi, hayatın tamamından daha fazla esneklik sağlar, çünkü hem ölüm ödeneği hem de primi, poliçe sahibinin zaman içinde değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde (belirli kılavuzlar dahilinde) değiştirilebilir.

Politikanın nakit değeri, sigorta şirketi tarafından belirlenen bir faiz oranı ile kredilendirilir ve bu değişebilir, ancak belirlenen garantili asgari faiz oranından asla düşük olmayacaktır. Bu, politikadaki paranın büyümesine ve birleşmesine yardımcı olabilir.

Düzenli evrensel hayat sigortasına ek olarak, Ulusal Yaşam Grubu da endeksli evrensel hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu politikalar ayrıca bir ölüm yardımı ve bir nakit değeri bileşeni sağlar. Politikanın nakit değeri kısmındaki para iadesi, S & P 500 gibi altta yatan bir piyasa endeksinin performansına dayanır.

Temel endeks (veya birden fazla endeks) olumlu bir getiri elde ederse, poliçe hesabına yatırılır - genellikle belirli bir “sınır” kadar. Eğer temel pazar endeksi belirli bir zaman dilimi içinde zayıf bir performans sergiliyorsa, poliçe hamili anapara korunacak ve nakit değeri hesabı sadece% 0 ile kredilendirilecektir.

Ulusal Yaşam Grubu tarafından sunulan evrensel yaşam - değişken evrensel hayat sigortası türü de vardır. Bu tür bir politika, hayat sigortasına ihtiyaç duyanlar içindir, fakat aynı zamanda politikanın nakit değerinin nasıl yatırıldığı konusunda daha fazla kontrole sahip olmak ister.

Değişken bir evrensel hayat sigortası poliçesinin nakit bileşeni, temel yatırım seçeneklerine (tipik yatırım fonlarına) dayanarak geri dönüşü olacaktır. Bu, politikanın yüksek getiriler elde etme fırsatını verir. Bununla birlikte, daha fazla risk oluşturabilir.

Ulusal Yaşam Grubu aracılığıyla sunulan değişken evrensel hayat sigortası poliçeleri, National Life Insurance Company'nin kayıtlı bir broker / bayi üyesi olan Equity Services, Inc. tarafından dağıtılmaktadır. Yatırım bileşenlerinden dolayı değişken evrensel hayat sigortası poliçeleri menkul kıymet olarak kabul edilir ve bu nedenle satın alma ile birlikte hareket etmeden önce müşteriye bir izahname sunulmasını gerektirir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Ulusal Grup Yaşamı aracılığıyla sunulan diğer ürün ve hizmetler de vardır. Bunlar şunları içerir:

  • Yatırım Fonları - Ulusal Yaşam Grubu çok çeşitli farklı yatırım fonları sunmaktadır. Bunlar, gelir / tahvil fonlarının yanı sıra hisse senedi / hisse senedi bulma, endeks fonları ve para piyasası fonlarını içerir. Şirket ayrıca borsa yatırım fonları (EFT) sunmaktadır.
  • Emekli Maaşları - İnsanlar tarihte bugüne kadar hiç olmadığı kadar uzun yaşamakta, geliri emekliliğe çevirmek büyük bir endişe kaynağıdır. Bir yıllık gelir, bu korkuları yaşamak için bir gelir sağlayarak sakinleştirmeye yardımcı olabilir. Ulusal Hayat Grubu hem sabit hem de ertelenmiş maaşları ve sabit, sabit endeksli ve değişken olarak kategorize edilenleri sunar. Bir yıllık gelir seçimi, bir müşterinin emeklilik, risk toleransı ve genel finansal hedefler ve ihtiyaçlara kadarki zaman çerçevesi dahil olmak üzere bazı faktörlere bağlı olacaktır.
  • URA'lar (Bireysel Emeklilik Hesapları) - Bireysel emeklilik hesabı, insanların geleceği için vergi avantajlı bir şekilde tasarruf etmelerine yardımcı olabilir. Ulusal Yaşam Grubu hem geleneksel hem de Roth IRA'ları sunuyor.
  • Emeklilik Planları - Ulusal Yaşam Grubu, şirketlerin finansal ihtiyaçlarına ve şirketlerin çalışanlarının ihtiyaçlarına da hizmet vermektedir. Bunu yapmanın bir yolu emeklilik planlarının sunulmasıdır. Ulusal Yaşam tarafından sunulan planlar 403 (b) ve 457 (b) seçenekleri içerir. Bu planlar çalışanların emekliliğe vergi amortismanında tasarruf etmelerine yardımcı olabilir ve karşılığında paralarının zaman içinde büyümesine ve birleşmesine izin verebilir. İşverenlerin çalışanlarına yardımcı olmalarında, Ulusal Yaşam Grubu da emeklilik planı sponsoru hizmetleri sunmaktadır.

Ulusal Yaşam Grubu, aynı zamanda, iş sahiplerine kendi şirketlerini büyütme, şirketlerini büyütme ve zaman geldiğinde işlerini devretme planları yapma konularında da yardımcı oluyor. Bu beklenmedik için hazırlanıyor.

Ulusal Hayat Grubundan Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz?

Ulusal Hayat Grubundan veya herhangi bir sigorta şirketinden hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranlarını arıyorsanız, genellikle bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. Böylece planları, şirketleri ve fiyatları tarafsız bir şekilde tek bir yerde karşılaştırabileceksiniz. Oradan, sizin için ve bütçeniz için en uygun olanı belirleyebilirsin.

Doğru hayat sigortası kapsamı seçeneklerini alışverişe ve karşılaştırmanıza yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve bugün pazardaki en iyi hayat sigortası taşıyıcıları ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm önemli ayrıntıları size sağlayabiliriz - ve bunu sizin için hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz ve bir hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan yapabilirsiniz. Devam etmeye hazırsanız, sadece teklif formumuzu doldurun.

Hayat sigortası ve prim teklifleriyle ilgili ek bilgiye hala ihtiyacınız varsa, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla uzmanlarımıza ulaşmaktan çekinmeyin.888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz.

Hayat sigortasının satın alınmasının büyük bir karar olduğunu biliyoruz. Dikkate alınması gereken birçok farklı değişken vardır ve belirli ihtiyaçlarınız için doğru plana ve korumaya sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Ama iyi haber şu ki, bu deneyim sizin tarafınızdan bir müttefikle çalışırken çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Sigorta Haftası, inovasyon konulu VI. Ulusal Sigorta Sempozyumu’yla başladı

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma
Maliye

Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, yapılması gereken birçok karar vardır. Çocuğun yatak odası için ne tür bir mobilyaya ihtiyacınız var? Ne tür bir araba koltuğu satın almanız gerekiyor? Kasabadan çıkman gerektiğinde çocuğunu kim izleyecek? Bunlar şu anda ele alınması gereken önemli kararlar gibi görünse de, yapılması gereken diğer önemli bir karar var, ama çoğu insan göz ardı ediyor.
Devamını Oku
Bu Adam Kredi Puanını 200 Puanın Üzerinde Nasıl Arttı?
Maliye

Bu Adam Kredi Puanını 200 Puanın Üzerinde Nasıl Arttı?

Tim T. her zaman finansal olarak sorumlu olmaktan gurur duymuştu. Faturalarını zamanında ödedi, borç bakiyelerine bir kapak tuttu ve yapabileceği yerde para biriktirdi. Ama bazen her zaman kontrolünüzde olmayan şeyler olur. Tim zorlu dönemlerden geçtikten sonra, korumak için çok sıkı bir şekilde çalıştığı kredi notu, kredi notları dünyasında “kötü” olarak nitelendirilen yaklaşık 500'e yakın bir düşüş gösterdi.
Devamını Oku