Maliye

Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası İncelemesi

Finansal büyüme ve koruma için planlama yaparken, hayat sigortasını düşünmek her zaman gereklidir. Bu tür teminatlardan elde edilen gelirler, sevdikler ve mağdurlar tarafından borçların ödenmesi (ipotek bakiyesi dahil) ve günlük yaşam giderlerinin ödenmesi gibi çok çeşitli ihtiyaçlara uygulanabilir. Bu fonlar, beklenmedik bir şekilde gerçekleştiğinde, faydalanıcıları mali sıkıntılarla karşı karşıya bırakmaya yardımcı olabilir.

Doğru hayat sigortası koruma sürecindeyseniz, bazı temel kriterleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Bunlar, doğru türü ve kapsamı elde etmenin yanı sıra, poliçeyi satın almayı seçtiğiniz sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını sağlamayı da içermelidir. Politika sahiplerini daha iyi temin etmek için uzun bir mali geçmişe sahip olan bir şirket, Farm Bureau Financial Services'dir.

Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası Tarihi

Farm Bureau, 1939'da Des Moines, Iowa'da kuruldu. Şirketin ilk misyonu, çiftçilerin benzersiz sorumluluk sigortası ihtiyaçlarını karşılamaktı. Şirket yıllar boyunca büyüdüğü için, ev ve emlak kapsamı, oto sigortası ve hayat sigortası koruması gibi birçok ek kapsama seçeneği ekledi. Bu ürünler öncelikle şirketin 4,000plus saha aracıları tarafından sunulmaktadır.

Bugün, Çiftlik Bürosu Finansal Hizmetler markasını oluşturan şirketler aşağıdakileri içerir:

 • Çiftlik Bürosu Karşılıklı Holding Şirketi. Bu şirket iki mülk kazasında sigorta şirketleri - Çiftlik Bürosu Mülkiyet ve Kaza Sigortası Şirketi ve Batı Tarım Şirketi oluşur.
 • Çiftlik Bürosu Hayat Sigorta Şirketi. Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası Şirketi 1945 yılında ortaya çıktı ve ilk olarak Iowa Hayat Sigortası Şirketi adı altında faaliyet gösterdi. Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası Şirketi, terim ve daimi kapsam dahil olmak üzere seçim için geniş bir yelpazede hayat sigortası kapsamı seçenekleri sunmaktadır.

Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası İncelemesi

Çiftlik Bürosu Finansal Hizmetler bugün finansal olarak istikrarlı ve şirket politika sahibi iddialarını hızla öder. 2016 yılı sona eren yıl için, çiftçiler net gelirde 170 milyon $ rekor getirdiler. Şirket ayrıca, politika sahibinin kalan fazlasına 173 milyon dolar ekledi - ki bu önceki yıla göre 30 milyon $ 'dan fazla.

Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası Şirketi için yıl sonu 2016, şirketin toplam varlıkları yaklaşık 8,8 milyar dolar ve toplam rezervlerde 6,1 milyar doların üzerinde olduğunu gösterdi. (Bu rakam hem bireysel hem de endüstriyel hayat sigortasını ve bireysel gelirleri kapsamaktadır).

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Büyük ölçüde finansal gücünden dolayı, Farm Bureau sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar elde etmiştir. Bu derecelendirmeler, derecelendirme kuruluşlarının bir sigorta şirketinin mali yükümlülüklerini yerine getirme yeteneği hakkındaki görüşlerini temsil etmektedir. Çiftlik Bürosu şirketlerine A.M. 50 yıldan fazla için en iyi şirket. Şu anda, Çiftlik Bürosu Hayat Sigortası Şirketi A (Mükemmel) olarak derecelendirilmiştir.

Ayrıca, Çiftlik Bürosu Finansal Hizmetler bir olmuştur Daha İyi İş Bürosu aracılığıyla akredite şirket (BBB), 1 Kasım 1955'ten beri. Daha İyi İş Bürosu, Çiftlik Bürosuna A + ila F genel notu olan A + derecesini verdi.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Farm Bureau Financial Services, Better Business Bureau (son 12 ay içinde kapanmış olan) aracılığıyla toplam 14 müşteri şikayetini kapattı. Bu toplam 14 suçlamadan sekizinin şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunları vardı, üçü reklam / satış ile ilgili konular, iki tanesi faturalama ve tahsilat sorunları ile ilgiliydi ve geri kalanı teslimatla ilgili konulardı.

Çiftlik Bürosu İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Farm Bureau, seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazede farklı hayat sigortası kapsama seçenekleri sunar. Bunlar hem dönem hem de kalıcı planları içerir. Hayat sigortası ile, herhangi bir parasal değer ya da tasarruf biriktirmeden, sadece ölüm yardımı kapsamı vardır. Bu nedenle, terim hayat sigortası genellikle çok uygun olabilir - Yüksek ölüm ödeneği miktarları için bile. Bu, sigortalı başvuruda daha genç ve iyi sağlık durumunda geçerlidir.

Vadeli hayat sigortası, adından da anlaşılacağı gibi, belirli bir süre veya dönem için satın alınır - on yıl, 15 yıl, 20 yıl, hatta 30 yıl gibi. Bu süre zarfında, prim ve ölüm yardımı miktarı genellikle aynı seviyede kalacaktır.

Çiftlik Bürosu'ndan temin edilebilen çok sayıda farklı vadeli hayat sigortası alternatifi vardır. Bunlar şunları içerir:

 • Seçim Dönemi - Choice Dönem hayat sigortası planı, Çiftçiler aracılığıyla sunulan ürünlerin en popüleridir. Burada 10, 15, 20 veya 30 yıl boyunca koruma satın almayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bir bireyin Yaşı 65 seçeneği ile çalışma hayatı boyunca korunmayı seçebileceği başka bir seçenek de vardır.
 • Basit Dönem - Simple Period hayat sigortası ürünü, sigorta sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayeneden geçmek zorunda kalmadan kapsama alma olanağı sunar. Doldurulması gereken en az uygulama evrakı da vardır.
 • Prim Vadesinin İadesi - Prim vadeli hayat sigortası poliçesinin iadesi, sigortalıya ödenen primlerin, poliçe süresinin sonuna kadar geçecek bir geri dönüş almasını sağlar.
 • Çocuk Dönemi - Çiftçiler ayrıca bir çocuk vadeli hayat sigortası seçeneği sunuyor. Kimse bir çocuğu kaybetme trajedisini düşünmek istemezken, gerçek şu ki, beklenmedik hastalıklar ve kazalar gerçekleşebilir ve gerçekleşebilir.Bir çocuğun korunmasını sağlayarak, mali detaylar ele alınacak ve zaten zor bir zamanda endişelenecek bir şey daha az olacaktır. İlk Adım Çocuk Hayat Sigortası poliçesi, çocuğun 25. doğum gününü takip eden politika yıldönümüne kadar çocuklar için bir kapsama alanı sunuyor.

Hayat sigortası poliçesi kapsamında sigortalı olan çiftçiler, geçtiğimiz 12 ay içinde tütün ürünleri kullanmadıkları takdirde prim indirimine hak kazanabilirler. Ayrıca, sağlıklı bir tansiyon ve iyi kolesterol seviyelerine sahip olma gibi diğer set gereksinimlerini karşıladıklarında daha düşük bir prime hak kazanabilirler.

Çiftçiler ayrıca sürekli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu politikalarla, fonların vergi ertelenmiş büyümesine izin veren bir nakit değeri birikiminin yanı sıra ölüm yardımı koruması da vardır. Bu, para çekilmeden ya da para çekilmedikçe, nakit değerin kazanılması nedeniyle herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir.

Seçmek için hem hayat hem de evrensel hayat sigortası planları vardır. Hayat sigortasıyla birlikte, sigortalıların ömrünün kalanında (prim ödenmesi koşuluyla) bir miktar ölüm yardımı vardır. Prim miktarı da politikanın ömrü için aynı seviyede kalacaktır.

Çiftçiler tarafından sunulan çeşitli hayat sigortası seçenekleri vardır. Bunlar:

 • AccumuLife - Nakit değeri oluşturmak politika sahibi için bir öncelikse, AccumuLife seçeneği geçerli bir seçim olabilir. Bu hayat sigortası poliçesi, nakit değerini diğer kalıcı politika tekliflerinden daha hızlı bir şekilde büyütmek için tasarlanmıştır. Bu fonlar ödünç alınabilir veya geri çekilebilir ve politika sahibinin uygun gördüğü her türlü ihtiyaç için kullanılabilir.
 • Bütün hayat - AllLife, uzun süreli hayat sigortası koruması ve zaman içinde istikrarlı bir şekilde büyüyen nakit değer sağlar.
 • Nesil Oluşturucu - Generation Builder, özellikle çocuklara yönelik tüm yaşam sigortası planıdır. Bu politikayı satın alarak, bir çocuk bir yetişkin haline gelse bile kapsama alanını tutabilir. Ayrıca, politikadaki nakit değeri yaşamdaki gelecekteki ihtiyaçlar için kullanılabilir.

Ölüm yardımı kapsamının yanı sıra nakit değeri sağlayan, ancak aynı zamanda tüm yaşamdan daha esnek olan kalıcı bir hayat sigortası seçeneği için, evrensel hayat sigortası vardır. Burada, poliçe sahipleri, prim miktarının (belirli kurallar dahilinde) hayatlarındaki değişen ihtiyaçlarını karşılamak için nereye gittiği ve zamanlamasını değiştirebilme esnekliğine sahiptir.

Çiftçiler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli evrensel hayat sigortası kapsamı seçenekleri sunmaktadır:

 • Vakıflar Evrensel Yaşam - Vakıflar planı, teminat ve nakit değerinde esneklik arayanlar için iyi bir uyum olabilir.
 • Temel Dizini Evrensel Yaşam - Temel Endeksli Temel Yaşam politikası ile nakit değerin getirisi, temel piyasa endeksinin performansına dayanacaktır. Eğer endeks iyi sonuç verirse, hesaba bir getiri (tipik olarak set değerine kadar) yatırılacaktır. Ancak, temel endeksin performansı negatif ise, nakit hesabı sadece o zaman için% 0 ile kredilendirilecektir. Bu, piyasadaki artışlar sırasında müdürün yükselmesine yardımcı olabilir, ancak piyasadaki düşüşler sırasında müdürü korur.
 • İkincil Garantili Evrensel Yaşam - “Hayat sigortası vadesinde tüm hayat sigortası” isteyenler için, İkincil Garanti ile Evrensel Yaşam iyi bir ürün seçeneği olabilir. Poliçenin primlerinin zamanında ödenmesi şartıyla, plan sigortalıların yaşını 121 yaşına kadar yaşta kalacaklardır.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Geniş kapsamlı hayat sigortası poliçelerine ek olarak, Farm Bureau da sayısız başka ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Otomatik sigorta
 • Ev ve mal sigortası
 • Sağlık Sigortası
 • İş Sigortası
 • Çiftlik ve Çiftlik Sigortası
 • Yatırım fonları
 • Üniversite Finansmanı
 • Emeklilik Planlama Stratejileri
 • Emlak Planlama
 • Sorumluluk Koruması

Çiftlik Bürosu ayrıca birkaç emeklilik maaşı seçeneği sunar. Bunlar şunları içerir:

 • Sabit Menkul Kıymetler - Sabit menkul kıymetler, hesaptaki fonların sabit bir oranda büyüyüp bileşik olmasını sağlayacak sabit bir faiz oranı sunar. Bu ücretler, ne kadar yaşadığına bakılmaksızın, ihtiyaç duyduğunuz sürece emeklilikte belirli bir miktarda gelir sağlayabilir.
 • Endeksli Yıllıklar - Endeksli bir yıllık ödeme ile, hesaptaki fonların iadesi, S & P 500 gibi bir altta yatan pazar endeksinin performansına dayanır. Temel endeks iyi performans gösterdiğinde, pozitif bir getiri kredilendirilir (tipik olarak, belirli bir tutar kadar). kapak). Bununla birlikte, temel endeksin her bir zaman diliminde olumsuz bir performansı varsa, hesap yalnızca o zaman için% 0 ile kredilendirilecektir. Dolayısıyla, hesapta herhangi bir kazanç olmazken, altta yatan endeksin ne kadar olumsuz performans gösterdiği önemli değildir.

Çiftlik Bürosu ile En İyi Hayat Sigortası Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

En iyi hayat sigortası prim oranlarını Çiftçi Bürosu'ndan ya da herhangi bir sigorta şirketinden temin ediyorsanız, o zaman bağımsız bir hayat sigortası acentesi veya aracı kurum ile ortaklık kurmanız önerilir. Böylelikle, pek çok farklı sigortacının politikalarını ve prim fiyatlarını tarafsız bir şekilde değerlendirebilirsiniz - ve oradan sizin için en iyisini ve bütçeniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İyi bilgilendirilmiş satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hayat sigortası bilgilerini almanızda size yardımcı olabiliriz. Bunu sizin için doğrudan sizin bilgisayarınızdan yapabileceğiniz gibi, siz de bir hayat sigortası temsilcisi ile görüşmek zorunda kalmadan. Devam etmeye hazır olduğunuzda, teklif formumuzu tıklayıp doldurun.

Başka herhangi bir hayat sigortasıyla ilgili sorulara hala ihtiyacınız varsa, lütfen doğrudan uzmanlarımız aracılığıyla telefonla görüşmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefondan arayarak ücretsiz iletişim kurabiliriz. Yanınızda bir müttefik olması, özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz için en iyi hayat sigortası kapsamını daraltmanıza yardımcı olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Suspense: Şövalye Biniyor / Güzellik Adayı / Suçlu Olsun Mad

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj
Maliye

MoneyCrashers.com'dan Andrew Schrage ile röportaj

Düzenli okuyucuların çoğunun bildiği gibi, yakında hayatları boyunca neler yaptıklarını seven insanlarla röportaj yapacağım İyi Kept Cüzdan podcast'i piyasaya süreceğim. Size podcast'te soracağım soruların bir tadını vermek için, burada MoneyCrashers'ın kurucularından Andrew Schrage ile yaptığım bir röportaj.
Devamını Oku
En İyi 10 En İyi (ve Ücretsiz) Çevrimiçi Bütçeleme Araçları
Maliye

En İyi 10 En İyi (ve Ücretsiz) Çevrimiçi Bütçeleme Araçları

Bu zor ekonomik zamanlarda, çoğu finansal planlamanın önemini kabul eder. Kaynaklarınızın en iyi etkiyi sağladığından emin olmak istersiniz; bu durum, durumunuza iyi çalışan ve geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olacak bir harcama planı oluşturmak anlamına gelir. İyi bütçeleme yazılımı, maliyetten sorumlu olmanıza yardımcı olabilir.
Devamını Oku
Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi
Maliye

Amerikan Genel Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Satın alma hayat sigortası, beklenmedik durumların ortaya çıkması durumunda hayatta kalanlarınızın ve sevdiklerinizin maddi olarak ele alınmasını sağlamanın bir yolunu sunabilir. Hayat sigortası kapsamındaki gelirler, birçok farklı amaç için kullanılabilir - büyük borçları ödemek, yaşam masrafları için sürekli bir gelir sağlamak veya bir çocuğa veya torunun kolej eğitimi, düğün veya ilk evlerinde ödeme.
Devamını Oku