Sigorta

Primerica Hayat Sigortası İncelemesi

Kendiniz ve sevdiğiniz kişiler için genel finansal güvenliği planlarken, hayat sigortası genellikle bir rol oynamalıdır. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirin, bağımlıların ve hayatta kalanların kendi ceblerinden bir borç veya başka masraflar ödemek zorunda kalmayacaklarından emin olmaları için kullanılabilir. Bu fonlar, bir eşin ve çocukların günlük yaşam harcamalarının devam edebilmesini sağlamak için de kullanılabilir. Bunlar, maddi sıkıntıya girmeye, hatta hayatlarını büyük ölçüde değiştirmeye özen göstermeden.

Hayat sigortası için alışveriş sürecinde iseniz - ya da yakında olacak - o zaman akılda tutmak için bazı önemli faktörler önemlidir. Bunlar arasında, sigorta kapsamının doğru tür ve miktarının güvence altına alınması ve aynı zamanda kapsamı satın almayı planladığınız şirketin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını sağlaması ve aynı zamanda politika sahiplerinin iddialarını ödemek için mükemmel bir itibara sahip olması da bulunmaktadır. Bu standartları karşılayan bir taşıyıcı, Primerica'dır.

Primerica Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Primerica, 1977'den bu yana uygun fiyatlı bir dönem hayat sigortası teklifinde bulunuyor. Şirket başlangıçtan beri, ülkenin dört bir yanındaki mahallelerde orta Amerika'nın “Ana Cadde” ailelerine hizmet vermeye odaklanmış durumda. Primerica, eski bir lise futbol koçu hayat sigortası danışmanı olan Arthur (Art) Williams tarafından başlatıldı.

Operasyonun ilk birkaç yılında şirket, Massachusetts Tazminat ve Hayat Sigortası Şirketi ile anlaştı ve şirket 1982'de halka açıldı ve NASDAQ pazarında hisse senedine işlem yapmaya başladı.

Şirket daha çok eğitim yaklaşımını benimsiyor ve sigorta kapsamına ek olarak, aynı zamanda potansiyel müşterilerini ve müşterilerini eğitmeye de odaklanıyor. Örneğin, şirketin ücretsiz Finansal İhtiyaç Analizi, bireyin veya ailenin hedefleri üzerinde tam olarak nerede olduğunu tam olarak belirlemek için bazı önemli sorular soruyor ve ardından hem kendi ihtiyaçlarını hem de bütçelerini karşılayan çeşitli finansal çözümler önermektedir.

Şu anda Primerica'nın yaşam şirketlerine üç bileşen var. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Primerica Hayat Sigortası Şirketi
 • Kanada Primerica Hayat Sigortası Şirketi
 • Ulusal Faydalı Hayat Sigorta Şirketi

Primerica'nın ürünleri, çoğu yarı zamanlı olarak çalışan bağımsız temsilciler aracılığıyla sunulmaktadır. Zamanla, Primerica Amerika'nın 50 Forbes listesine dahil olmak üzere sayısız ödül ve ödüle layık görülmüştür. En Güvenilir Finansal Şirketler. Şirket, Duluth, Georgia’da ana merkez var.

Primerica Hayat Sigortası İncelemesi

Bugün, Primerica, sektörde vadeli hayat sigortası sağlayan bir lider kuruluştur. Şirket, her gün ortalama 3,5 milyon dolarlık tazminat talep ediyor ve bu iddiaların yüzde 90'ından fazlası, talep edilen iddianın 14 gün içinde ödenmektedir. Şu anda, Primerica 4,3 milyondan fazla müşteriye ve politika sahibine hizmet vermektedir.

Şirketin şu anda yürürlükte olan 728 milyar dolarlık hayat sigortası var. Primerica ajanları ile satılan politikaların önemli bir kısmı “Farkı Vadeye Yatırım Yap” felsefesini kullanarak yapılmaktadır. Bu, müşterilerin uygun bir hayat sigortası satın almasını ve müşterilerinin yatırım fonlarına ve diğer uygun yatırımlara yatırım yapmak için fonlarının kalanını (daha pahalı kalıcı sigorta korumasına harcanmış olabilir) kullanmasını gerektirir.

Bu konsepti kullanarak, Primerica insanların hayat sigortası satın almayı otomatik, sağlık veya ev sahibi sigortası almayı düşündükleri şekilde aynı şekilde ele almaları gerektiğine inanmaktadır; başka bir deyişle, kapsama miktarını en üst düzeye çıkarmak ve farklılığa yatırım yapmaktır. Bunu yapmak, bireylere ve ailelere daha fazla para biriktirme ve gelecekte de stressiz bir emeklilik yaşayabilir.

Kuşkusuz, Primerica aracılığıyla sunulan hayat sigortası ürünleri teriminin en önemli avantajlarından biri, daha düşük oranlardır (karşılaştırılabilir bir kalıcı hayat sigortası poliçesine kıyasla). Bir sigortalı, özellikle genç ve sağlıklı olduğu müddetçe, makul bir oran için iyi bir miktar teminat alabilirken, hayat sigortasının sadece belirli bir süre için verildiği unutulmamalıdır. on, on beş, yirmi veya otuz yıl. Daha sonra, ilk politikanın süresi dolduğunda, sigortanın, kapsamı yürürlükte tutmak istiyorsa politikayı yenilemesi gerekecektir. Bununla birlikte, bu sigortalıların o zamanki güncel yaşına göre daha yüksek bir prim oranına sahip olacaktır.

Ancak, “geçici” ihtiyaçları karşılamak için bir ipotek ödemesi ve bir çocuğun veya torunun gelecekte üniversiteye gitmek için yeterli paraya sahip olmasını sağlamanın bir yolunu arayanlar için, bu durumda bir hayat sigortası poliçesi geçerli olabilir. seçeneği.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Sağlam ve istikrarlı finansal ayakları ve poliçe sahiplerine iddialarını zamanında ödemesinden dolayı Primerica, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bu A.M. tarafından bir A + (Üstün) içerir. Hayat şirketlerinin yüzde 20'sinden daha azının bu standardı karşıladığı En İyi Şirket.

Ayrıca, Primerica, 1 Ocak 1980'den bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmuştur. Şirket, A + ila F ölçeğinde BBB tarafından A + notu sağlanmıştır.

Son üç yılda, Primerica, Better Business Bureau (12'si son on iki ay içinde kapatıldı) aracılığıyla toplam 140 müşteri eleştirisini tamamladı.Toplam 140 müşteri şikayeti arasından 77'si şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmış, 33'ü faturalama ve tahsilat sorunlarına odaklanmış, diğer 30'u ise reklam ve satış sorunları ile ilgilidir.

Primerica'dan Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Primerica, doğrudan ve uygun bir vadeli hayat sigortası kapsamı sunar. Bu şirket tarafından satılan politikaların birçoğu yenileme seçenekleri sunuyor, böylece sigortalı poliçe ilk dönemini aştığında kapsama devam edebilir.

Politika sahiplerinin sigorta kapsamını Primerica üzerinden yapılandırabilmelerinin birçok yolu vardır; çünkü şirket, terminal hastalık ödeneği, primlerden feragat ve artan fayda sağlayanlar gibi bireysel sürücüler ve eklentiler sunmaktadır.

Primerica, hayat sigortası satın alma konusundaki benzersiz yaklaşımıyla değer sunar. Temel hayat sigortası teklifleri arasında TermNow ve Custom Advantage planları bulunmaktadır. Her iki seçenek de sigortalılık yaşının 95, yanı sıra bir terminal hastalık yardımı, endüstri lideri yenileme seçenekleri, uygun fiyatlı yenileme oranları ve poliçenin kapsamını artırmak ve / veya politikayı daha iyi “özelleştirmek” konusunda yardımcı olabilecek esnek kullanıcıların esnek kullanımını garanti eder. sigortalıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılar.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Via Primerica Sigorta Şirketi

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Primerica ayrıca müşterilerine çözüm sunabilecek birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Yatırımlar - Primerica, müşterilerinin geleceğe para koyabilmeleri için yatırım fonu yatırımları sunmaktadır. Çoğu durumda, müşteriler ya bir toplu ödeme ya da dolar ortalama alma yatırımına sahip olabilirler, bu sayede zaman içinde düzenli olarak belirli bir miktar para yatırırlar.
 • Otomatik Sigorta Kapsamı - Primerica, Primerica Secure Referral Program aracılığıyla otomatik sigorta kapsamı sunmaktadır. Burada, müşteriler on dakika veya daha kısa bir sürede rekabetçi fiyatlar elde edebilirler ve çoğu kişi bu kapsama girmeye hak kazanır.
 • Ev Sahipleri Sigorta Kapsamı - Otomatik sigorta kapsamı gibi, Primerica aracılığıyla sunulan ev sahipleri sigorta kapsamı, bireylerin uygun oldukları teklifi bulmasını kolaylaştıracak ve bunu ileriye taşıyacak olan Primerica Güvenli Sevk Programı ile yapılır. Seçtikleri plan.
 • Uzun Vadeli Bakım Sigortası - Primerica ayrıca, uzun vadeli bakım sigortası pazarındaki en eski ve en deneyimli şirketlerden bazılarına uzun vadeli bakım sigortası teminatı sunmaktadır. Bu kapsama sahip olmak müşterilere, diğer varlıklarının ve tasarruflarının orijinal amaçlarına uygun ve güvenli olmasını sağlamalarına yardımcı olabilir.
 • Ön Ödemeli Yasal Hizmetler - Birçok kişi bir avukatın hizmetlerine ihtiyaç duyabilse de, herkesin avukatların ücretlendirildiği bilinen yüksek ücretleri ödeyemez. Yasal sigorta koruması olsa da, oyun alanı düzleştirilir. Yasal bir sigorta planına sahip olarak, müşteriler yaratma, hukuki danışmanlık, motorlu taşıt yardımı, vekaletname, IRS denetim yardımı ve muhtaç yardım gibi çok çeşitli hizmetlere erişebilirler.
 • Kimlik Hırsızlığı Savunması - Günümüzde kimlik hırsızlığı, en hızlı büyüyen suçtur - bu, kimliklerini çalındığı zaman herkesin zarar görmesine neden olur. Kimlik hırsızlığı korumasına sahip olmakla birlikte, bir olay meydana gelirse, müşteri, diğer destek hizmetlerinin uzun bir listesinin yanı sıra mali açıdan da ele alınabilir.
 • Borç Azaltma / Ödeme Çözümleri - Primerica aracılığıyla sunulan borç çözümleri, bireylerin ve ailelerin borç özgürlüğüne giden yolda ilerlemelerine yardımcı olabilir. Primerica Borç İzleyicileri ürünü, müşterilerin Equifax Kredi Raporunda yer alan bilgileri kendi borçlarını ödemeye yönelik basit bir plan hazırlamak için kullanmasını sağlar. Bu durum, piyasada bulunan diğer borç tahsilat ürünlerinin birçoğundan farklıdır, çünkü müşterileri sadece kredi raporları üzerinde borçları görmeye değil, borçtan arındırmaya yönelik genel bir plan oluşturmakla sınırlı değildir.

Ayrıca, sağlanabilecek diğer eğitimsel çözümlere ve kavramlara ek olarak, aşağıdakileri içerir:

 • Beklemenin Yüksek Maliyeti
 • Önce Kendini Öde
 • Azaltıcı Sorumluluk Teorisi
 • 72 kuralı
 • Bileşik Faizin Gücü
 • Borç İstifleme

Borçtan yoksun olmak ve hayat sigortası ve diğer sigorta kapsamı ile korunmak, müşterilerin hayatlarını daha kolay hale getirebilir.

Primerica Sigorta Şirketi ile En İyi Hayat Sigortası Fiyatı Nasıl Gidilir?

Eğer arıyorsan hayat sigortasında en iyi oranlar Primerica veya başka bir hayat sigortası taşıyıcısından - o zaman bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracı ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir. Bunu yaparken farklı hayat sigortası poliçelerini, şirketleri ve prim fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz - ve oradan hangisinin sizin için en iyi olacağını seçebilirsiniz.

Sizin için en iyi kapsama seçeneğini bulmaya hazır olduğunuzda, destek sunabiliriz. Bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve bugün pazardaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir hayat sigortası kapsamı satın alma kararı için gerekli tüm bilgileri alabiliriz. Çok hızlı, basit ve rahat - hepsi bilgisayarınızdan - ve hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan sizin için bunu yapabiliriz.

Hangi hayat sigortasının sizin için uygun olduğunu görmeye hazır mısınız? İşlemi başlatmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sadece devam etmek için teklif formumuzu doldurmanızdır.Hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız varsa - doğru tür ve koruma miktarı ve en iyi teklifi nasıl alacağınız da dahil olmak üzere - lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzmanlarımıza 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bir hayat sigortası poliçesi alma sürecinin biraz bunaltıcı görünebileceğini biliyoruz. İhtiyaçlarınız için doğru kapsama seçerken dikkate almanız gereken birçok farklı değişken ve bileşen vardır. Ama iyi haberler var. Bu süreç, sizi doğru yönde gösterebilecek bir müttefikle çalışırken çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Walmart İşçileri Kara Cuma günü Grev Sözü

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Hayat Sigortasının İş Yoluyla Yararlanması Yeter mi?
Sigorta

Hayat Sigortasının İş Yoluyla Yararlanması Yeter mi?

İşyerinde hayat sigortanız olsa bile, dışarıda özel bir politika almak için ciddi bir önem vermelisiniz. Söylediklerine göre, tüm yumurtaları bir sepete asla almazsınız ve bu kesinlikle hayat sigortası için geçerlidir. Bu, hayat sigortasının benim arandığını söyleyen birinin konuşması sırasında en belirgin hale geldi.
Devamını Oku
Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları
Sigorta

Sağlık Sigortası Maliyetlerini Azaltma Yolları

Geçtiğimiz yıl boyunca, sağlık reformu ve Amerikalılar için gerçekte ne anlama geldiği konusundaki tartışmalar tüm haberlerde olmuştur. Birçok Amerikalı hala sağlık reformunun geçişine bölünmüş durumda olduğundan, tüketiciler sağlık sigortası maliyetlerini kontrol etmek için kişisel olarak neler yapabileceklerini düşünmelidir.
Devamını Oku
Evde Anne veya Anne Evde kalmak için ne kadar Hayat Sigortası ihtiyacınız var?
Sigorta

Evde Anne veya Anne Evde kalmak için ne kadar Hayat Sigortası ihtiyacınız var?

İkinci çocuğumuzun gelişi ile eşim ve ben ne kadar hayat sigortasına ihtiyacımız olduğunu tekrar gözden geçirdik. Sonra üçüncü oğlumuz vardı ve işini bıraktı, şimdi de bizi rahat ettirmek için ihtiyacımız olan miktarı belirlemeye çalışıyoruz. Ebeveynlerinin bize yakın yaşamaları ve onlara ihtiyacımız olduğunda çocuklarımızı izlemeye hazır olmaları açısından çok şanslıyız.
Devamını Oku