Sigorta

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Sigortanın satın alınması genellikle insanların beklediği bir şey değildir. Ancak onsuz küçük bir beklenmedik olay bile büyük bir mali felakete dönüşebilir. Globe Life Insurance Company incelememiz bu şirketi anlamanıza yardımcı olmak için buradayken, sadece doğru sigorta oranlarına sahip olmak değil, aynı zamanda doğru sigorta şirketinden bu korumayı elde etmek de çok önemlidir.

Sigortacıya, o sırada bir hak talebinde bulunup bulunmadığına veya oraya vardığınızı bildiğinizde, size ya da sevdiklerinize, finansal ödemenin yapılacağını bilerek, gönül rahatlığıyla verebilirsiniz - ve sözler tutulacaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, bir sonraki adımı atmadan ve bir sigorta poliçesi satın almadan önce bir sigorta şirketini gözden geçirmeniz önemlidir. Bunu yapmak, sigorta şirketinin mali gücüne ve geçmiş poliçe sahiplerinin taleplerini ödemesine yönelik itibarına bakmayı da içermelidir.

Finansal açıdan güçlü olmak ve sigortalılarına tazminat ödemek için uzun yıllardır sektörde son derece olumlu bir itibara sahip olan bir sigorta şirketi, Globe Life ve Accident Insurance Company'dir. Yapmamıza rağmen en iyi dönem hayat sigortası şirketlerinin listesiOnlar sizin için en iyi oranlara sahip olmaları halinde çok iyi bir seçenek.

Dünya Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Globe Life ve Kaza Sigortası Şirketi 1951'de kuruldu. Başlangıçta sadece 60.000 $ 'lık borç sermayesi ile başlamıştı - ve bugün şirket, yürürlükte 69 milyar dolardan fazla sigortaya sahip.

Bu büyük sigorta şirketinin temel görevlerinden biri, hem şimdi hem de gelecekte poliçe sahiplerine hayat sigortası koruması sağlamaktır. Ve bu misyon nedeniyle, şirket ABD'deki en saygın ve tanınmış sigorta şirketlerinden biri haline geldi.

Şirket kuruldu - ve merkezi olmaya devam ediyor - Oklahoma'da. Globe Life'ın sunduğu tüm politikalar tüm Amerika Birleşik Devletleri genelinde kapsama alanı sağlıyor. Aslında, şirket Amerika genelinde 3.9 milyondan fazla hayat ve sağlık sigortası sahibine sahiptir.

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Globe Life ve Accident Company, çalışmak için “sorunsuz” bir şirket olmaktan gurur duymaktadır. Aynı zamanda sunduğumuz farklı ürünlerin geniş çeşitliliğini de teşvik eder, böylece müşterilerin içinde bulundukları yaşamın hangi fazına dayanan birçok seçeneği vardır.

Globe Life aracılığıyla sunulan ürünler, posta, çevrimiçi veya telefon üzerinden de dahil olmak üzere, bazı farklı yollarla satın alınabilir ve bu kapsamdaki pek çok şey, hak kazanmak için sadece birkaç basit sağlıkla ilgili soruları yanıtlamayı gerektirir.

Globe Life ve Kaza Sigortası Şirketi, mevcut poliçe sahiplerinin politika bilgilerine günde 24 saat erişmesini çok kolaylaştırmaktadır. Bu çevrimiçi yapılabilir. Tüketiciler İnternet üzerinden politika bilgilerine ulaşabildikleri zaman, ödeme yapabilir, prim bilgilerini görüntüleyebilir, politika ayrıntılarını görebilir, posta adreslerini ve diğer iletişim bilgilerini güncelleyebilir, ayrıca diğer işlevleri yapabilirler.

Globe Life'ın poliçe sahipleri, başka soruları veya ihtiyaçları varsa bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle de iletişime geçebilirler. Reps ücretsiz telefon numarası, doğrudan e-posta ve / veya e-posta yoluyla formu da dahil olmak üzere bazı yollarla iletişim kurabilir.

Globe Hayat Sigorta Şirketi için Finansal Direnç Derecelendirmeleri ve Yorumlar

Globe Life ve Kaza Sigortası Şirketi, hem poliçe sahiplerine tazminat ödemesine ilişkin olarak hem finansal olarak istikrarlı hem de sağlam olarak değerlendirilmektedir. Bu sebeple şirket (Haziran 2015 itibarı ile) AM tarafından A.M. En İyi Şirket. Bu derece mali güç, yönetim becerileri ve dürüstlük için Üstün olarak kabul edilir.

Ayrıca, Globe Life ve Kaza Sigortası Şirketi de 1 Ocak 1952'den beri BBB (Better Business Bureau) aracılığıyla akredite olmuş bir şirket olmuştur. BBB sigortacıya genel not verme ölçeğinde bir A + notu vermiştir. A + ila F. Bu mümkün olan en yüksek nottur.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Globe Life and Accident Company, BBB aracılığıyla yaklaşık olarak 372 toplam şikayet kapattı. Bunlardan 99'u geçtiğimiz yıl içinde kapatıldı. 372 şikayetin 233'ü şirketin ürünü ve / veya servisi ile ilgiliydi, bunların 68'i faturalama ve / veya tahsilat sorunuyla ilgiliydı, 54'i reklam ve / veya satışla ilgili konularla ilgiliydi. teslimat sorunları ile ilgilenen ve kalan 8 garanti ve / veya garanti sorunları ile ilgisi vardı.

Dünya Hayatından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Globe Life, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı hayat sigortası ürün seçeneği sunmaktadır. Bu, müşterilerin kendileri için en iyi olan korumayı “özel olarak oluşturmalarına” ve farklı bir politikaya geçmelerine ve / veya ihtiyaçları zaman içinde değiştiğinde koruma eklemelerine yardımcı olabilir.

Globe Life ve Accident Company aracılığıyla sağlanan hayat sigortası kapsamı aşağıdakileri içerir:

Vadeli Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası hayat sigortası teminatının en temel şekli olarak kabul edilir. Bunun nedeni, bu tür bir hayat sigortasının, sadece tasarruf sağlamak için herhangi bir nakit hesabı olmaksızın sadece ölüm yardımı sağlamasıdır. Birçok insan hayat sigortasını “geçici” hayat sigortası olarak ifade eder ve bu nedenle de ödenmemiş mortgage dengesi gibi ihtiyaçları karşılamak için satın alır.

Globe Life, ilk ay için sadece 1 $ 'lık vadeli hayat sigortası temin etme fırsatı sunuyor. Bu teminat, $ 5,000 ile 100.000 $ arasında olabilir. Bundan sonra, son derece uygun fiyatlı prim oranları, poliçenin konusu sırasında sigortacının yaşına dayanmaktadır.Bu politika türleri, örneğin, daha büyük bir ölüm ödeneği miktarını uygun fiyatla arayanlar için iyidir. 1 milyon dolarlık hayat sigortası poliçesi.

Globe aracılığıyla sunulan hayat sigortası poliçeleri, poliçenin ömrü boyunca indirilemeyen fayda seviyelerine sahiptir. Bu, - primlerin, poliçenin yürürlükte olduğu durumlarda - hayat sigortası ödeneğinin, sigortalıdan çekilmesi halinde, poliçe ismi verilen faydalanıcıya (veya faydalanıcılara) tam olarak erişebileceği anlamına gelir.

Şirket ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Bu, ilk 30 gün içinde herhangi bir zamanda - herhangi bir sebeple - hayat sigortası teminatını her an koruyamamaya karar verirseniz, poliçenin iade edilebileceği ve primin geri ödeneceği anlamına gelir.

Kapsamanızı uzatmaktan endişe ediyorsanız, Globe bir prim hayat sigortası binicisinin iadesi. Bu nedenle, politikayı uzatırsanız, tüm primlerinizi geri alacaksınız.

Bütün Hayat Sigortası

Globe Hayat ve Kaza Sigortası Şirketi de tüm hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu teminat türü, bir tür kalıcı hayat sigortası kapsamıdır, yani sigorta primi ödemeye devam ettiği sürece ölüm ödeneği sürecektir. Sigortalıların yaşı arttıkça ve sigortalı bir sağlık durumu söz konusu olsa bile, primlerin miktarı kilitlenecek, asla yukarı çıkmayacaktır.

Tüm hayat sigortası poliçeleri de nakit değeri birikimine sahiptir. Bu nakit, garantili bir getiri oranıyla büyüyecek. Nakit başlangıçta yavaşça büyürken, bir süre sonra üssel olarak bileşikleşmeye başlayabilir. Bunun bir nedeni, vergiden ertelenmesine izin verilmesi gerçeğidir. Bu, tüm yaşam politikasının nakit bileşeni içinde yer alan fonların, çekildikleri zamana kadar büyümesi için vergi olmaması anlamına gelir.

Globe Life aracılığıyla sunulan tüm hayat sigortası, herhangi bir sebeple indirilemeyen 50.000 $ 'lık bir kalıcı hayat sigortası ölüm ödeneği sunar. Globe Life ve Accident Insurance Company aracılığıyla sunulan politikalar gibi, tüm hayat sigortası planları da 30 günlük bir para iade garantisi sunmaktadır. Ayrıca, ilk ay için kapsama alanı sadece 1 $ için güvence altına alınabilir.

Yanlışlıkla Ölüm Sigortası Kapsamı

Globe Life, kaza sonucu ölüm sigortası seçeneği sunar. Bu kapsam, poliçe sahiplerinin ek koruma için 250.000 $ 'a kadar eklenmesine izin verir. Bu kapsamda, bir başvuru sahibi garantili kabul görecektir. Yeterlilik sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayene yoktur ve kabul edildikten sonra prim artmayacak şekilde garanti edilir.

Çocuk Hayat Sigortası Kapsamı

Kimse bunu düşünmek istemese de, beklenmeyen genç olanlara da rastlanabilir. Ve pek çok kişi çocuklarına gelire bağlı olmayabilirken, bir çocuğun ölümü son masraflarsigortasız tıbbi faturalar ve diğer finansal engeller.

Bu düşünceyle, Dünya Hayat ve Kaza Sigortası, çok uygun bir fiyata satın alınabilecek çocukların hayat sigortası kapsamını sunar. İlk ayın kapsama alanında sadece 1 dolar kilitlenir. Bundan sonra, prim sigortalının yaşına dayanacaktır - ve ileriye aynı kalacaktır. Bu durum, sağlıktaki herhangi bir değişiklik, gelecekteki meslekler ve ilerleyen yaşlarda artışa bakılmaksızın durumdur.

Globe Life ve Accident Insurance Company aracılığı ile sağlanan çocuk hayat sigortası kalıcı bir plan olduğundan, nakit değer yaratacaktır. Bu, çocuğun / sigortanın zaman içinde biriken çok miktarda birikime sahip olabileceği anlamına gelir. Bu fonlar ileride herhangi bir nedenle ödünç alınabilir veya geri alınabilir.

Çocuk hayat sigortası başvurusu kolaydır. Uygulama için kapsamaya cevap vermek için sadece birkaç basit soru alır. Tam olarak memnun değilseniz, bu politikalar ayrıca 30 günlük bir para iade garantisi ile gelir.

Globe Hayat Sigortası Şirketi ile Mevcut Diğer Kapsama Türleri

Hayat sigortası korumasına ek olarak, Globe Life ve Kaza Sigortası Şirketi de diğer kapsama ürünlerini sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

  • Medicare Ek Sigorta - Medicare Parts A ve B'nin hastaneye ve doktor hizmetlerine karşı büyük bir koruma sağlayacağı düşünülse de, insanların her yıl ödenmesi gereken ihtiyaçlardan habersiz cepten yapılan harcamalar da vardır. Bir Medicare Supplement sigortası poliçesine sahip olarak, tüketiciler potansiyel olarak her yıl binlerce dolar ödemek zorunda kalmadan kendilerini koruyabilirler. Globe Life ve Accident Company tarafından sunulan Medicare Supplement veya Medigap planları, çok uygun fiyatların yanı sıra hizmetlerinizi almak istediğiniz doktorları ve hastaneleri seçme özgürlüğü sunar.
  • Otomatik Sigorta - Güvenilir bir sigorta ortağı olarak, Globe Life müşterilerini bulmak için çalışır. otomatik sigorta kapsamındaki en iyi oranlar. Bir politika almak kolay olabilir ve çoğu zaman işlem yalnızca bir e-imza sağlayarak çevrimiçi olarak tamamlanabilir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Kurları Nasıl ve Nerede Alabilirsiniz

Sigorta primi teklifleri için alışveriş yaparken, genellikle tek bir taşıyıcıdan daha fazlasıyla çalışan bağımsız bir sağlayıcı ile bunu yapmak en iyisidir. Böylelikle, birçok farklı taşıyıcıyı karşılaştırabileceksiniz ve daha sonra, sizin için ve sizin kapsama alanlarınız için en iyi olan farklı politikaları, taşıyıcıları ve prim oranlarını gözden geçirdikten sonra karar verebileceksiniz.

Bir sigorta poliçesinin satın alınmasıyla ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası taşıyıcılarının birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı vermenizde ihtiyaç duyacağınız tüm önemli detaylar konusunda size yardımcı olabiliriz.Devam etmeye hazır olduğunuzda, bu sayfadaki teklif formunu doldurun.

Globe Life ve Accident Company ile ilgili sorularınız olduğunda veya genel olarak hayat sigortası hakkında bir sorunuz olsa bile, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzmanlarımız sorularınızı ve endişelerinizi yanıtlamak için buradalar.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz ezici olabileceğini biliyoruz. Satın alma işlemi sırasında düşünülecek çok şey var - ve doğru tür ve kapsam miktarını alacağınızdan emin olmak istersiniz. Ancak, tüm önemli temelleri kapsadığınızdan emin olmanıza yardımcı olabiliriz. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Videoyu izle: Suspense: Tutku Olmadan Suç / Pratt İlçesinin Plan / Lider Vatandaşı

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

2018'de En İyi Gömme Sigorta Planları | Bilmen gereken herşey
Sigorta

2018'de En İyi Gömme Sigorta Planları | Bilmen gereken herşey

Bir defin sigorta poliçesi nedir? Normal hayat sigortası poliçesinden nasıl farklıdır? Bu iki soru, hayat sigortası seçenekleri hakkında yeni bir müşteriyle konuştuğumuzda her zaman ortaya çıkıyor. Bu tür bir son harcama politikasına neden ihtiyaç duyduğunuzu anlamak, sizin için doğru olup olmadığını bilmenin ilk adımıdır.
Devamını Oku
Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Sigorta
Sigorta

Üniversite Öğrencileri İçin En İyi Sigorta

Hayat öngörülemez olabilir ve bu onu ilginç tutar. Ama bazen beklenmedik maliyetler çok fazla: Birisi kafeteryadayken dizüstü bilgisayarınızı kırdı ve çaldıysa. Veya eğer bu diş ağrısı diş ağrısına ihtiyaç duyuyorsa, tam bir apse oldu. Ya da Şükran Günü molasından dönüş yolunda arka uçun varsa.
Devamını Oku
AIG İncelemesi
Sigorta

AIG İncelemesi

AIG olarak bilinen Amerikan Sigorta Grubu, önde gelen bir küresel sigorta kuruluşudur. AIG Şirketler, 80'den fazla ülkede ve yargı bölgelerinde müşterilere çok çeşitli mülk kaybı, hayat sigortası, emeklilik ürünleri ve diğer finansal hizmetler sunmaktadır. Bir sigorta ürünü arıyorsanız, AIG şirketlerinin iyi bir şansı olacak.
Devamını Oku