Maliye

ING Reliastar Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortasına sahip olmak, sevilmeyenlerin ve hayatta kalanların gereksiz bir mali sıkıntıya maruz kalmasına gerek kalmayacaktır - beklenmedik bir durum olsa bile. Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, borçların ödenmesi ve devam eden aylık faturaların ödenmesi de dahil olmak üzere çeşitli farklı şeyler için kullanılabilmesidir.

Sahip olduğunuz hayat sigortası poliçesinin türüne bağlı olarak, planı vergi ertelenmiş tasarrufları oluşturmak için finansal araç olarak da kullanabilirsiniz. Bu fonlar, bir çocuğun veya torunun kolej eğitiminin ödenmesine, gelecekteki emeklilik gelirinin eklenmesine veya o zamanda sahip olabileceğiniz başka herhangi bir ihtiyaca karşı koyulabilir.

Ancak, bir hayat sigortası poliçesi satın almadan önce, doğru miktarın yanı sıra ihtiyaçlarınız için uygun bir teminat türü sağladığınızdan emin olmanız önemlidir. Bu sayede sevilenler hak ettikleri huzura kavuşabilirler.

Ayrıca, teminatınızı satın aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olduğundan ve poliçe sahiplerine haklarını ödemek için iyi bir üne sahip olduğundan emin olmak önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir sigorta şirketi ING Reliastar'dır.

ING Reliastar'ın Tarihçesi

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde ING Reliastar bir çok temel değişime uğradı - bunlardan biri şirketin adı ve markası. Voya Financial, Inc. olarak bilinen bu yeni görünüm ve şirket hissi, 2010 ve 2014 yılları arasında kademeli olarak gerçekleşti. Ancak şirketin genel geçmişi, bundan çok daha geride kalıyor.

1928 yılında, Denver Sigorta Şirketinin Güvenlik Ömrü bir hayat ve sağlık sigortası taşıyıcısı olarak kuruldu. Birkaç yıl sonra, 1940 yılında şirket grup sigorta ve reasürans arenasına genişletildi. Daha sonra 1977'de şirket Nationale-Nederlanden'in bir parçası oldu ve 2004 yılında ING Group'un Southland Life'ı Life of Denver'a eklendi.

Yıllar içinde, 1900 yılında Life of Georgia'nın Nationale-Nederlanden (2004'te satışa sunuldu) tarafından satın alınması ve 1997 yılında Iowa'daki Equert of ING'nin ING tarafından devralınması dahil olmak üzere başka birleşme ve satın almalar gerçekleşti. (Adil başlangıçta 1867 yılında geri kuruldu).

ReliaStar'ın öncülü, Kuzeybatı Ulusal Hayat Sigortası Şirketi, 1885 yılında kuruldu ve hayat sigortası, yıllık sigortalar, yatırım fonları, reasürans ve grup sigorta ürünleri sunan en büyük ABD finansal hizmet şirketlerinden biri haline geldi.

CitiStreet ve Aetna Life Insurance Company'nin ilave devralmaları, şirketin büyüme çabalarına yardımcı olmaya devam etti. Ancak, 2010 yılında, şirketin “Temellere Geri Dönüş” çabalarının bir parçası olarak, ING Group Amerika Birleşik Devletleri grubu reasürans işini Reinsurance Group of America, Inc. şirketine sattı. Şirket, daha sonra, resmen Voya Financial olarak yeniden markalaşmaya başladı. A.Ş. 2014 yılında.

ING Reliastar Hayat Sigortası İncelemesi

Bugün, Voya Financial, Amerikalıların daha iyi emekli olmak için tasarruflarını planlama, yatırım ve koruma konusunda yardımcı oluyor. Şirket, bir kerede bir kişi, bir aile, bir kurum olmak üzere güvenli bir finansal geleceği mümkün kılmak için açık bir misyona sahiptir. Firmanın genel misyonu “Amerika'nın Emeklilik Şirketi Olmak” tır.

Voya şu anda yaklaşık 4,5 milyon bireysel emeklilik planı yatırımcısı ve 47.000'den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermektedir. Şirket, gelirler, yatırım yönetimi hizmetleri, çalışan hakları ve hayat sigortası gibi geniş bir yelpazede finansal tasarruf ve koruma araçları sunmaktadır.

2016 yılsonu itibarıyla, Voya Financial, Inc., yönetim altındaki toplam aktifleri toplamda 517 milyar ABD doları tutmuş ve yaklaşık 6.7 milyar dolarlık piyasa kapağına sahip olmuştur. 2016 yılında şirket yaklaşık 11 milyar dolar gelir getirdi. Bu nedenle, Voya 2017 Fortune 500'de 266 numarada yer alıyor.

Voya Financial, hizmet verdiği topluluklara hizmet etme taahhüdüyle de bilinir. Sadece 2016 yılında, şirket kampanyasıyla 5 milyon dolardan fazla büyüdü ve çalışanlar tarafından 50.000'den fazla saat gönüllü oldu.

Buna ek olarak, Voya, 2016 yılında ABD'deki En İyi Yeşil Şirketlerden biri olarak adlandırılan, 2017 Dünyanın En Etik Şirketleri (Ethisphere Enstitüsü tarafından) ve ilk beş emeklilik olarak adlandırılan sayısız ödül ve ödüle layık görülmüştür. 2016 yılı Nisan ayında Emeklilik ve Yatırımlar Tanımlı Katkı Kaçakçıları Araştırması tarafından plan sağlayıcı (plan ve katılımcı sayısına göre).

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Voya Sigorta ve Annuity Company, finansal gücü ve istikrarı ile poliçe sahiplerine ve faydalanıcılarına zamanında ödeme yapılmasına dayanarak, sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Moody'den A2
 • Fitch'ten bir
 • A.M. En İyi Şirket
 • A Standard & Poor's

Ayrıca, Şirket şu anda Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, BBB, A + 'ya (A + - F genel not ölçeğinde) A sınıfı not vermiştir.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Voya toplam 27 müşteri şikayetini kapattı (bunlardan beşi son 12 ay içinde kapatıldı). Toplam 27 şikayetin 18'i şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunları ele aldı, bunlardan 4'ü reklam ve / veya satış sorunlarıyla ilgiliydi, üçü faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi, biri teslimatla ilgili konularla ilgiliydi ve bir diğeri garanti / garanti sorunları ile ilgilidir.

ING Reliastar tarafından sunulan Hayat Sigortası Planı Seçenekleri

Voya Financial, seçebileceğiniz farklı hayat sigortası ürünlerinin kapsamlı bir listesini sunmaktadır.Bu, müşterileri için, kendi ihtiyaçlarına en uygun kapsama alanını sağlayabildikleri için faydalı olabilir. Bu politikalar şunları içerir:

 • Evrensel Hayat Sigortası
 • Endeksli Evrensel Hayat Sigortası
 • Değişken Evrensel Hayat Sigortası
 • Hayatta kalan Hayat Sigortası
 • Anahtar Hayat Sigortası

Evrensel hayat sigortası planı ile, politika sahibi bir ölüm yardımı ile karşılanacaktır. Ayrıca, fonların büyüyebileceği ve vergi avantajlı bir temelde bileşik olabileceği ve geri çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar vergilendirilmedikleri politikanın bir nakit değeri bileşenine de sahip olacaklardır. (Ancak ölüm yardımı, poliçe yararlanıcılarına vergiden muaftır).

Evrensel hayat sigortası ile prim ödemelerinin tutarı ve sıklığı, politika sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilebilir (belirli kılavuzlar dahilinde). Benzer şekilde, ölüm yardımı, poliçe hamilinin ve yararlanıcının zaman içindeki ihtiyaçlarına bağlı olarak düzeltilebilir (sigorta edilebilirlik kanıtı ile) veya azaltılabilir.

Voya Financial, Voya Universal Life - CV ve Voya Universal Life - CV NY (yalnızca New York'ta sunulan) dahil olmak üzere iki düzenli evrensel yaşam (UL) politikası sunmaktadır. Voya Universal Life - CV politikası, hayat sigortası koruması isteyenler ve aynı zamanda emeklilik gelirlerini destekleyecek paralar için uygun olabilir. Bu plan, nitelikli emeklilik planlarına uygulanan “katkı limitleri” nin yanı sıra yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri ve yöneticileri şirketlerine almak ve yönetmek isteyenlerin de üstesinden gelmek isteyen iş sahipleri için geçerli bir seçenek olabilir.

Voya'nın endeksli evrensel hayatı da kalıcı bir hayat sigortası ürünüdür. Bununla birlikte, politikanın nakit değeri, S & P 500 gibi bir altta yatan pazar endeksinin performansına dayanarak geri dönecektir. Bu, geleneksel bir evrensel hayat sigortası politikasından daha büyük bir büyüme elde etme fırsatı olduğu anlamına gelir. - Ancak negatif bir endeks performansı olduğunda, hesaptaki müdür güvende kalacaktır. Bu politikalar ayrıca prim ödemesine ilişkin esnekliğe sahiptir.

Voya Endeksli Evrensel Yaşam Global Seçimi ve Voya Endeksli Evrensel Yaşam - Global Choice NY şirketi tarafından sunulmaktadır. Bu planlar, politikalarının endeks kredilendirme potansiyelini optimize etmek için küresel endeksleri kullanarak çoklu stratejilerden seçim yapmak isteyenler için iyi bir uyum olabilir.

Başka bir evrensel yaşam türü - değişken evrensel hayat sigortası - Voya tarafından da sunulmaktadır. Bu tür bir kapsamda, politikanın nakit değeri bileşenindeki para, değişken yatırım seçenekleri kullanılarak vergi ertelenebilir. Burada, varlık tahsis stratejilerini kullanarak, nakit tutarı, poliçe sahibinin risk toleransıyla eşleşmesine yardımcı olmak için çeşitlendirilebilir. Politika ayrıca, politika sahibinin belirttiği varlık tahsisini sürdürmeye yardımcı olmak için otomatik yeniden dengeleme de sunar.

Voya, Voya Değişken Evrensel Yaşam - CV planı ve Voya Değişken Evrensel Yaşam - DB'yi sunuyor. CV opsiyonu, tahsis edilen yatırım opsiyonları ile uzun vadeli büyüme potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya odaklanmıştır ve DB planında, ölümlerin korunmasının yanı sıra politikanın nakit değerini artırma potansiyeline daha fazla odaklanılmıştır.

Voya'nın hayatta kalan hayat sigortası poliçeleri, iki ayrı poliçeyi satın almaktan daha az olan bir primi karşılamak için iki canını kapatma fırsatı sunmaktadır. Bu seçenek, ikinci sigortalı ölümlerden sonra adlandırılmış faydalanıcılara ödenen gelir vergisinden muaf ölüm yardımı sağlar.

Ayrıca, poliçe sahiplerinin ihtiyaç duydukları zaman ve herhangi bir amaç için fonlara ulaşabilmeleri için nakit değeri üzerinden mevcut olan politika kredileri de bulunmaktadır. Voya iki hayatta kalma hayat sigortası poliçesi seçeneği sunuyor. Bunlar arasında Voya Stratejik Akümülatör Hayatta Kalma Yaşamı ve Voya Hayatta Değişken Evrensel Yaşam - Özgeçmiş bulunmaktadır. Her iki plan da tek bir politika altında iki yaşamı koruyabilir ve sigortalılar yaşarken diğer finansal ihtiyaçlar için nakit değerini artırabilir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Voya Financial, geniş bir yelpazede diğer ürün ve hizmetlere sahiptir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Kolej Tasarruf Planları
 • Çalışanlara sağlanan faydalar
 • İşyeri Emeklilik Planları
 • Yatırımlar
 • IRM'ler (Bireysel Emeklilik Hesapları)

Ayrıca, insanlar (ortalama olarak) bugüne kadar hiç olmadığı kadar uzun yaşamaktan ötürü, emeklilik boyunca yeterli gelir elde etme konusunda giderek artan bir endişe vardır. Fakat bu bir endişe, bu endişeyi hafifletmeye yardımcı olabilir. Bunun nedeni, gelirlerin ömür boyu bir gelir özelliği sunmasıdır. Bu, ne kadar uzun bir süre olursa olsun, bireysel bir yaşam boyunca bir gelir akışını ödemeye devam edecektir.

Voya birkaç farklı çeşitlilik sunuyor. Bunlar şunları içerir:

 • Sabit Faizler
 • Sabit Endeks Para Birimleri
 • Değişken Oranlar

Voya Financial aracılığıyla sunulan ücretlerin birçoğu, aynı zamanda, anüveni bir ölümcül hastalıkla teşhis edilirse ve eğer bir bakımevi ile sınırlı kalması gerekiyorsa, mevcut fonlar gibi ek garantiler de gelir.

ING Reliastar'dan Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

Eğer en iyisini istiyorsan hayat sigortası primi fiyatları ING Reliastar / Voya Financial'den ya da herhangi bir sigorta şirketinden alınan teminat, bağımsız bir hayat sigortası acentesi veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. Böylece, planları ve fiyatları daha hızlı bir şekilde karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin için hangisinin en iyi olacağını belirleyebileceksiniz.

İyi bilgilendirilmiş satın alma kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm tarafsız bilgileri almanıza yardımcı olabiliriz. Bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve bugün pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz.İşlemle ilerlemeye hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece buraya tıklayıp formu doldurmanızdır.

Hayat sigortası ve hayat sigortası prim teklifleriyle ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz yardımcı olabiliriz. Uzmanlarımız, sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyu cevaplamak için hazırdır. Lütfen 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefon aracılığıyla bizi doğrudan arayabilirsiniz.

Satın alma hayat sigortasının biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Çok var farklı politikalar ve şirketler seçim yapmak ve doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak istersiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

10 En İyi Teslimat Uygulaması İşleri
Maliye

10 En İyi Teslimat Uygulaması İşleri

Ekstra para getirebilmenin bir yolu da teslimatçı olarak çalışmaktır. Bu günlerde, bir şeyler sunmak istiyorsanız, FedEx veya UPS gibi büyük bir şirkete gitmek ve çalışmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, bağımsız bir yüklenici olarak çalışabilirsiniz. Malzeme teslim eden bağımsız yükleniciler kendi saatlerini seçerler.
Devamını Oku
Faiz Ödemeden Kredi Kartı Ödüllerini Kazanmak için 2 Uygulama
Maliye

Faiz Ödemeden Kredi Kartı Ödüllerini Kazanmak için 2 Uygulama

Kredi kartı ödülleri hızlı bir şekilde toplayabilir ve size inanılmaz avantajlar sağlayabilir. Daha iyi bilinen avantajlardan bazıları, seyahat noktaları veya soğuk sabit nakit ödülleri ile ödenen seyahatler gibi şeylerdir. Kim bu ikramlarda para kazanmak istemez ki? Bu bedava para! Burada en iyi ödüller kartları hakkında daha fazla bilgi edinin. Ancak, insanların (benim dahil olmak üzere) kredi kartı ödülleri kazanmalarının en yaygın nedeni, sizi sonsuza kadar yükleyebilecek büyük bir kredi kar
Devamını Oku
Son Dakika Vergi Dosyalama İpuçları
Maliye

Son Dakika Vergi Dosyalama İpuçları

Vergi son tarihi yaklaşıyor: Hazır mısınız? Potansiyel geç ücretler ödemekten kaçınmak için, iadenizi 15 Nisan tarihine kadar göndermeniz veya postayla işaretlemeniz gerekir. Gelir vergisi ördeklerinizin tümünü üst üste getirdiğinizden emin olmak için bazı son dakika vergi dosyalama ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Dosya Oops acele etmeyin! Vergilerinizi unuttun ve 15 Nisan son başvuru tarihi köşede.
Devamını Oku
2013 Top 10 En Ucuz Arabalar
Maliye

2013 Top 10 En Ucuz Arabalar

Büyüyen bir çocukken, yapabileceğim tek şey en iyi yeni arabaya sahip olmaktan çok hoşlanıyordu. En az pahalı araba olsaydı daha az umursabildim. Ne tür bir çocuk ucuz bir araba ister, değil mi? Sadece arabanın yeni ve kaygan olmasını istedim. Aka “Legit”. Maalesef annemin benim için başka planları vardı. 16 yaşımdayken ve annemle birlikte yaşadığım zaman zaman 1991 Ford Mustang Cabrio'yu sürdürebildim (resimde gördüğünüze benzer).
Devamını Oku