Sigorta

Banner Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası için alışveriş yaparken, özel koruma gereksinimlerinize en uygun politikayı seçmek önemlidir. Bu, uygun ölüm kapsamı kapsamının yanı sıra doğru teminat türünü belirlemeyi gerektirir.

Kapsama ararken kendinizi sormanız gereken birkaç soru vardır. Örneğin:

  • Saf ölüm yardımı korumasına mı ihtiyaç duyuyorsunuz, yoksa ihtiyaçlarınız ölüm ödeneği korumanın yanı sıra nakit değeri veya yatırım bileşenini de içeriyor mu?
  • Belli bir yıl boyunca kapsama ihtiyacınız var mı, yoksa alternatif olarak süresiz bir süre için kapsama mı ihtiyacınız var (yani hayatınızın geri kalanı için)?
  • İpotek kazanımı, son masraflar, emlak vergileri ve / veya gelir değişimi gibi özel bir ihtiyacı karşılayacak mısınız?
  • Ne kadar kapsama ihtiyacınız var - bu miktar zaman içinde yeterli olacak mı, yoksa hayatınız değiştikçe kapsama ihtiyaçlarınız mı büyüyecek?

Yine de, bu uygun soruların hepsine cevap vermiş olsanız bile, son kapsama kararınızı vermeniz için ilerlemeden önce aklınızda bulundurmanız gereken önemli bir faktör var. Bu seçtiğiniz sigorta şirketi.

Banner'ı Neden Dikkate Almalısınız?

Bugün piyasada bulunan yüzlerce sigorta şirketi var. Birçoğu size teminat sağlayabilir. Öyleyse neden Banner Life Insurance Company'den bir politika düşünün? Birkaç iyi sebep var.

Bunun bir nedeni, Banner'ın hem terim hem de kalıcı olmak üzere çeşitli farklı kapsama seçenekleri sunmasıdır. Şirketin vadeli politikaları, 95 yaşına kadar olan müşteriler için mevcuttur - bu, diğer sigorta şirketlerinin uygulamaları kestiği tipik 65 ila 75 yaşın çok ötesindedir.

Bu politikaların her biri, poliçe sahiplerine vade süresi boyunca garanti edilen bir seviye primi sağlar. Benzer şekilde, yeniden başvuruda bulunmak politika sahibi için basit bir süreçtir.

Banner Life 10 yıllık, 15 yıllık, 20 yıllık ve 30 yıllık uzunluklarda (başvuru yaşına bağlı olarak) ömür boyu hayat sigortası sunar. Politika primleri, politika süresi boyunca garanti edilir. Terim sona erdiğinde, politika yenilenebilir. Ancak, çoğu diğer dönem politikaları gibi, oranlar politika sahibinin o sırada geçerli yaş ve sağlık durumuna bağlı olarak yıllık olarak artacaktır. Sağlık muayenesi olmayan bir hayat sigortası arıyorsanız, ihtiyaçlarınız için en iyi taşıyıcıyı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Banner Life aracılığıyla sunulan özel bir seçenek, şirketin Yaşam Değerleri politikasıdır. Bu plan hem 20 hem de 30 yıllık bir seçenek olarak kullanılabilir. Düzenli vadeli politikalardan farklı olarak, bu özel planlar, yıllık artışlarla düşük seviyelerden başlayan ve yükselen primlere sahiptir.

Hayat süresine ek olarak, Banner Life da satış için evrensel politikalar sunuyor. Bu kalıcı planlar, ölüm yardımı özelliğine ek olarak bir yatırım bileşeni sağlar.

Yaşam süresi boyunca belirli bir süre için kapsama teklif etmek yerine, prim ödemeleri yapıldığı sürece evrensel politikalar yürürlükte kalmaktadır.

Bu planlar ayrıca, poliçe sahibinin nakit ihtiyacı olması durumunda fonların ödünç alınabileceği veya çekilebileceği bir nakit değeri özelliğine de sahiptir. Banner Life'a özgü bir özellik kısa ödeme garantisidir. Bu özellik, politika sahibinin, ömür boyu garanti karşılığında primlerini ödemek için kaç yıl ödemek istediğini seçmesine izin verir.

Kapsamını özelleştirmek isteyenler için Banner Life, özellikle de bu evrensel yaşam politikasıyla birlikte güzel bir dizi seçenek sunabilir. Müşteriler daha kısa bir politika dönemi için daha küçük primler seçebilir veya alternatif olarak daha yüksek bir prim tutarı ile gidebilir ve kalıcı bir politika elde edebilirler. Birçok kişi iki politikadan birini yapmayı seçiyor. Örneğin, küçük çocukları olan bir kişi 15 milyon dolarlık bir hayat sigortası poliçesi ve aynı zamanda daimi bir politika çıkarır. Bu şekilde, çocukları kolejden çıkana kadar ve daha sonra hayatının geri kalanını kapsayacak şekilde kalıcı olana kadar daha geniş bir kapsama sahiptir.

Hem onun ömrü hem de sürekli hayat sigortası poliçeleri ile, Banner Life nispeten olumlu yazı yazma kurallarına sahiptir. Bu, sağlıklı olanların yanı sıra, sağlık sigortası kapsamındaki sigortalılara bu sigorta şirketi ile başvururken, sağlıkla ilgili çeşitli konulara sahip olabilecekleri konusunda güven verebilir.

Sadece hayat sigortası korumasına ek olarak, Banner ayrıca müşterilerine politika satın alımları ile MediGuide sunuyor. Yaşamı tehdit eden bir hastalık teşhisi konan ve kalifiye bir tıp uzmanından ikinci bir görüşe ihtiyaç duyanlar için Banner, bu bireylere, belirli tıbbi durumu yerine getirebilecek ilk üç tıp merkezini belirleme konusunda yardımcı olacaktır.

Politika sahibi ve onun yerel doktoru uygun tıp merkezini belirledikten sonra, MediGuide - Banner yardımı ile - ikinci seçeneği bir üst sağlık merkezinden alacaktır. Böyle bir merkez, politika sahibinin yerel doktorunun şu anda sahip olmadığı çeşitli tıbbi teknolojilere de erişebilir. MediGuide servisi ücretsizdir.

Banner, genel merkezi Londra, İngiltere'de bulunan çok uluslu bir sigorta şirketi olan Legal ve General'in bir yan kuruluşudur. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Mısır, Fransa, Almanya, Hindistan ve Hollanda dahil olmak üzere çok sayıda ülkede faaliyet göstermektedir.

Şirket başlangıçta 1949'da kuruldu ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ev ofisi Urbana, Maryland'de bulunuyor. Halihazırda, Banner Life hayat sigortası poliçelerinde 415 milyar doları aşmıştır.

1995'ten beri Banner politikalarını satmak ve servis etmek için bağımsız aracılık işlemleri kullandı.Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri boyunca Banner Life ürünlerini sunan yaklaşık 70.000 aktif brokeri var.

Afiş, finansal hizmetler derecelendirme kuruluşlarından çok iyi derecelere sahiptir ve A.M. En iyisi, Fitch Ratings'ten bir A ve Standard & Poor's'dan bir AA. Ayrıca, şirket ayrıca Better Business Bureau'dan (BBB) ​​A + derecesine sahiptir.

Politikaların eşsiz bir şekilde özelleştirilmesi, yaşlılık döneminin yaşam süresi için ödeneği ve MediGuide gibi ek hizmetleri göz önüne alındığında, Banner'dan bir hayat sigortası poliçesine gitmeyi düşünmek için bir çok iyi neden vardır.

Şirket, bugün piyasada bulunan bir dizi diğer hayat sigortası şirketlerine kıyasla çok rekabetçi olan politika fiyatlarına sahiptir. Ayrıca, Banner Life'ın kayıt yaptıran çok katı bir talebi var ve şirketin buna karşı çok az şikayeti var. Bu hayat sigortası sektöründe bir bütün olarak iyi bir işarettir.

Politikalar, bir Banner Life Insurance Company'ye bağlı aracı kurum aracılığıyla veya çevrimiçi aracılar aracılığıyla satın alınabilir. Bir çevrimiçi hizmete gittiğinizde, sizin için en iyi olanı belirlemek için birkaç farklı politikayı yan yana karşılaştırmak daha kolay olabilir.

Mevcut poliçe sahiplerine, ölüm yardımı talepleri doğrudan Banner Life web sitesinde yayınlanabilir. Bu, sigortalı, faydalanıcı (veya faydalanıcı) ve hak talebini yapan kişi hakkında bilgi isteyen tek sayfalık bir formun doldurulmasını gerektiren kolay bir süreçtir.

Ürünleri ve politikalarına ek olarak, Banner mükemmel müşteri hizmetleriyle de bilinir. Bu, hayat sigortasının karmaşık dünyasında olduğu gibi, yararlı bir müşteri hizmetleri temsilcisinin bulunması gerçek bir artı olabilir.

Genel olarak, Banner bir finansal ve iddia ödeme açısından çok katı bir şirket gibi görünüyor. Şirketin oranları da sabit kalmıştır, bu da hem mevcut hem de potansiyel gelecekteki politika sahipleri için olumlu bir işarettir.

En iyi hayat sigortası kapsamını ve oranlarını ararken, politikaları, şirketleri ve primleri tek bir sigorta şirketi ile çalışan bir şirket aracılığıyla karşılaştırmak her zaman en iyisidir. Böylelikle, sizin için neyin mevcut olduğunu ve neyin fiyatının tarafsız bir görünümünü elde edebilirsiniz. Size daha fazla özel ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz, örneğin, sigortalılık planları ya da şeker hastaları için hayat sigortası gibi, yardım almaktan çekinmeyin!

Hayat sigortası poliçesi aramaya başlamak için hazırsanız, yardımcı olabilecek en iyi bağımsız bir ajansla ortaklık kurdum. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketleri ile çalışıyorlar ve size doğrudan, ev bilgisayarınızdan ve hayat sigortası ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan, hızlı, kolay ve rahat bir şekilde ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri size ulaştırabilirler. ajan. İşlemi başlatmaya hazır olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki formu kullanmaktır.

Otomatik sigorta, sağlık sigortası veya hayat sigortası gibi herhangi bir sigorta türünün satın alınmasının büyük bir karar olabileceğini biliyorum. Ayrıca, zaman zaman, ezici görünse de, birçok soru ve kaygıya yol açabileceği anlaşılabilir. Bu sizin için geçerliyse, bir teklif almaya hazır olduğunuzda veya iyi bir kalite sigortası kapsamında daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa bile onaylı ortağımla bağlantı kurun.

Videoyu izle: Garanti AdMob Vaka Çalışması

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Sigorta Politikalarını Birleştirerek Para Kazanın mı?
Sigorta

Sigorta Politikalarını Birleştirerek Para Kazanın mı?

Bunu telefon, internet ve TV servisleri ile yapabilirsiniz. Bunu banka hesaplarınızla da yapabilirsiniz. Ama aynı zamanda, sigorta poliçelerinizi para kazanmak için bir şirketle de birleştirmelisiniz? Hayattaki diğer birçok şey gibi, cevap kısmen kendi durumunuza bağlıdır. Birincisi: Birleştirilmiş Politikalarla İlgili Potansiyel Sorun Evet, para toplama politikalarından tasarruf edebilirsiniz.
Devamını Oku