Maliye

Ohio Ulusal Finansal Hizmetler ─░nceleme

Sigorta için al─▒┼čveri┼č yaparken, yapman─▒z gereken en büyük kararlardan biri, hangi ┼čirketi seçece─činizdir.

Muhtemelen kafan─▒n üstünden yakla┼č─▒k 10 ta┼č─▒y─▒c─▒y─▒ adland─▒rabilirsin. Sadece isimlerini biliyorsunuz, onlar─▒ en iyi seçim yapmaz.

┼×irketleri kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒rken nelere dikkat etmelisiniz? Bir düzine farkl─▒ kategoriler var.

Size zaman ve beladan tasarruf etmek için i┼či sizin için hallettik.

─░yi Mali Cents'de, okuyucular─▒m─▒za sigorta ihtiyaçlar─▒ için en iyi kararlar─▒ vermek için ihtiyaç duyduklar─▒ bilgileri vermekten gurur duyuyoruz.

Bu yaz─▒ için Ohio Ulusal Finansal Hizmetler'e odaklanaca─č─▒z. Ohio Ulusal'─▒n─▒ henüz duymam─▒┼čsan─▒z, sizin için en iyi sigorta ┼čirketini kaç─▒r─▒yor olabilirsiniz.

Ohio Ulusal Finansal Hizmetler A.┼×.

Ohio UlusalÔÇÖn─▒n ba┼člang─▒c─▒ hakk─▒nda konu┼čal─▒m. 100 ya┼č─▒ndan büyükler. Onlar, 1909 y─▒l─▒nda kurulmu┼č olduklar─▒ anlam─▒na gelen 2009 y─▒l─▒nda yüzüncü y─▒llar─▒n─▒ kutlad─▒lar. ─░lk olarak bir ┼čirket olarak aç─▒ld─▒lar ancak 1959'da ortak bir ┼čirkete dönü┼čtürüldü.

Y─▒llar boyunca, birçok kilometre ta┼č─▒na çarpt─▒lar ve çok fazla de─či┼čiklik ya┼čad─▒lar. ─░lk sigorta plan─▒n─▒ 1910'da satt─▒lar. 40 y─▒ldan sonra, 1954'te grup hayat sigortas─▒ satmaya karar verdiler.

Bundan 4 y─▒l sonra, 1959'da aktif hayat sigortas─▒ poliçelerinde resmi olarak 1 milyar dolardan fazla ki┼čiye ula┼čt─▒lar.

K─▒sa bir süre sonra 1961'de maluliyet sigortas─▒ satmaya ba┼člad─▒lar. Mü┼čterilerine hayat sigortas─▒ taraf─▒ndan sunulan─▒n ötesinde daha fazla koruma vermek istediler.

9 y─▒l sonra, 1970 y─▒l─▒nda, de─či┼čken ücretler ekleyerek ürünlerini daha da geni┼čletti. 2012 y─▒l─▒nda, yönettikleri 34 milyar dolar─▒ a┼čan varl─▒klar─▒ vard─▒.

Oranlar, Finanslar ve S─▒n─▒flar

Bir ┼čirketin kalitesine bakman─▒n en iyi yollar─▒ndan biri, di─čer kaynaklardan notlar─▒ gözden geçirmektir.

Bunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak ┼čirketler kendi ölçeklerine dayanan oranl─▒ ┼čirketler var.

Bir sigorta poliçesi sat─▒n almadan önce, notlar─▒ görmek için bu ┼čirketleri kontrol etmelisiniz.

Üç ana ┼čirket, Standard & Poor's, A.M. En iyisi ve Moody's. Bu ┼čirketlerin hepsi, sigorta ┼čirketlerini derecelendirme konusunda y─▒llara dayanan deneyime sahiptir.

Ohio Ulusal derecelerine bakal─▒m:

 • Moody's'ten: A1
 • ÖÖ En iyi: A +
 • Standart ve Zay─▒f: A +

Notlardan görebilece─činiz gibi, Ohio National'─▒n hemen hemen her üçüncü taraf ┼čirketten mükemmel oranlar─▒ var.

Bir politika almadan önce kontrol etmeniz gereken bir di─čer kaynak, Better Business Bureau (BBB). Orada en büyük ÔÇťbekçiÔÇŁ lerden biri ve milyonlarca ┼čirketin incelemesi var.

BBB'den Ohio National A + notu ve BBB akredite edilmi┼čtir. Asl─▒nda, 1938'de akreditasyon yolu ald─▒lar.

Bu süre boyunca akreditasyon sahibi bir ┼čirkete güvenebilirsiniz.

Ohio Ulusal Ürünleri

Ohio National'─▒n parlayan parçalar─▒ndan biri, sahip olduklar─▒ tüm seçeneklerdir. Belirli bir koruma türünde uzmanla┼čm─▒┼č baz─▒ ┼čirketler var.

Ohio National, seçim yapabilece─činiz düzinelerce seçenek ve ürün sunar. Baz─▒ önemli sigorta planlar─▒na bakaca─č─▒z.

Hayat sigortas─▒

Ba┼člamak için hayat sigortas─▒ seçeneklerine bakal─▒m. Hayat sigortas─▒ ilk ürünlerinden biriydi ve çok fazla seçene─či var.

Hayat sigortas─▒, yat─▒r─▒m yapabilece─činiz en iyi güvenlik a─č─▒d─▒r. Aileniz borçlar─▒n─▒zdan sorumlu olacak ve hayat sigortas─▒ bu borçlar─▒n ödenmesi için onlara para veriyor.

Vadeli Hayat Sigortas─▒

Vadeli hayat sigortas─▒, geleneksel teminat kapsam─▒d─▒r. Bu politikalar hayat sigortas─▒ almak için en ucuz ve en ekonomik yoldur.

Ohio Ulusal, 10, 15 ve 20 y─▒ll─▒k dönemlerde vadeli hayat sigortas─▒ poliçeleri sunmaktad─▒r. Planlar─▒ ÔÇťtemelÔÇŁ bir dönü┼čüm seçene─či veya ÔÇťart─▒ÔÇŁ dönü┼čüm seçene─či ile gelir.

Temel seçenekle, vade politikan─▒z─▒ tüm ya┼čam seçene─čine dönü┼čtürmek için bir f─▒rsat penceresi olacak. Art─▒ planlar─▒yla politikan─▒z─▒ evrensel bir ya┼čam veya de─či┼čken evrensel hayata dönü┼čtürebilirsiniz.

Tüm hayat

E─čer kapsama alan─▒n─▒ kaybetmek istemezseniz, tüm hayat sigortas─▒ sizin plan─▒n─▒z olmal─▒d─▒r. Prim ödemeye devam et ve teminat─▒n var.

Ohio Ulusal ya┼čam─▒n─▒n tüm ya┼čam─▒na gelince, dört seçene─čin olacak:

 • Prestij De─čeri III - Ohio Nation'dan en uygun fiyatl─▒ ya┼čam plan─▒n─▒ ar─▒yorsan─▒z, i┼čte bu. Size nakit de─čeri bile┼čeni yan─▒ s─▒ra koruma sa─člar.
 • Prestige Max II - Bu politikayla, 65 ya┼č─▒na geldi─činizde (veya plan─▒ sat─▒n ald─▒ktan 10 y─▒l sonra) ödenecek ┼čekilde tasarlanm─▒┼čt─▒r. Bu politikan─▒n amac─▒, tasarruflardan en iyi ┼čekilde yararlanmak ve mümkün olan en yüksek temettüleri elde etmektir.
 • Prestige 100 - Bu politika ile, siz 100 ya┼č─▒na gelene kadar primler ödersiniz, ancak size ömür boyu garanti verir. Kaç ya┼č─▒nda olursan─▒z olun her zaman sigortan─▒z olur.
 • Prestige 10 Ödeme - Hayat─▒n─▒z─▒n geri kalan─▒ için primlerini ödemek istemezseniz, bu planla hepsini 10 y─▒la ç─▒karabilirsiniz. ─░lk 10 y─▒l için bir seviye prim ödeyin ve daha sonra kapsam─▒n─▒z için ba┼čka bir ödeme yapmay─▒n.

Endeksli Evrensel Hayat Sigortas─▒

Endeksli evrensel hayat, bir ba┼čka hayat sigortas─▒ türüdür, ancak geleneksel bir politika sunmayan baz─▒ ek faydalar─▒ vard─▒r.

Virtus Endeksli Evrensel Ya┼čam plan─▒ ile, esneklik ölüm paras─▒n─▒ bir seviye toplam─▒ ya da artan bir miktar olarak alabilirsiniz. Parasal de─čer olu┼čturursunuz ve bu de─čeri kredi olarak kullanabilir veya geri çekebilirsiniz.

Evrensel Hayat Sigortas─▒

Evrensel hayat sigortas─▒ poliçelerinin avantaj─▒ sunduklar─▒ esnekliktir.Bu politikalarla, primlerin yararlar─▒ndan herhangi birine ba─čl─▒ de─čilsiniz. Ya┼čam de─či┼čtikçe plan─▒ de─či┼čtirmenize izin verir.

Ohio Ulusal iki evrensel hayat sigortas─▒ poliçesi sat─▒yor:

 • V-Pro UL - Bu politika size uygun bir fiyata evrensel kapsama alan─▒ sunuyor.
 • Virtus Basic - Bu politika, çocuklar─▒ için teminat almak isteyen ebeveynler için olu┼čturulmu┼čtur. Bu politikalar 100.000 $ 'a kadar para verebilir. Bu planlar evrensel bir hayat sigortas─▒ poliçesine dönü┼čtürülebilir.

Bu politikalar, primleri ödeme yapt─▒─č─▒n─▒z zaman seçmenize izin verir, olu┼čturulan paray─▒ kullanabilir ve ayr─▒ca, politikan─▒n ödemesini art─▒rabilir veya azaltabilirsiniz.

Ohio Ulusal ile, nakit de─čeri üzerinde garantili bir faiz oran─▒ elde edersiniz. En az% 2.5 kazanacaks─▒n─▒z, ancak geçmi┼č performansa göre bundan daha fazlas─▒n─▒ alacaks─▒n─▒z.

De─či┼čken Evrensel Hayat Sigortas─▒

Virtus VUL, prim ödemesini yapt─▒─č─▒n─▒z portföyün piyasa faaliyeti temelinde getiri kazan─▒r. Di─čer politikalardan farkl─▒ olarak, bu plan size nakit de─čerinde garantili bir getiri sa─člamamaktad─▒r.

Bu politikalar─▒n avantaj─▒, di─čer seçeneklerden çok daha fazlas─▒n─▒ kazanabilmeleridir, ancak garantili getirilere sahip de─čilsiniz.

Risk yoksa ödül yok.

Engelli sigortas─▒

Hayat sigortas─▒ ailenizi koruyacak olursan─▒z kaçars─▒n─▒z ama endi┼čelenmeniz gereken tek ┼čey bu de─čildir.

Ya dü┼čüp kendini yaralasayd─▒n? Bir ay ya da daha fazla i┼čsizsin.

E─čer i┼če gidemezsen, para almayacaks─▒n. Bu yüzden bir maluliyet sigortas─▒ poliçesi almay─▒ dü┼čünmelisiniz.

Kendinizi i┼če yaramaz halde bulursan─▒z, bu plan baz─▒ kay─▒p gelirlerin yerine geçmesine yard─▒mc─▒ olabilir.

Ohio National bireyler ve küçük i┼čletme sahipleri için maluliyet sigortas─▒ poliçeleri sat─▒yor ve ulusun di─čer engelli sigorta ┼čirketleri ile oldukça rekabetçi.

Onlar─▒n bireysel planlar─▒, orada sadece herhangi bir meslek için çal─▒┼č─▒yor.

─░ki ki┼čisel plan sat─▒yorlar:

 • Sürekli Gelir Çözümleri Yenilenebilir Garantili
 • Sürekli Gelir Çözümleri ─░ptal Edilemez

Bireysel politikalar─▒na ek olarak, küçük i┼čletme planlar─▒n─▒ da sat─▒yorlar:

 • Sürekli Gelir Çözümleri ─░┼č Genel Giderleri
 • Sürekli Gelir Çözümleri ─░┼č Al─▒┼č-Sat─▒┼č

Engellilik sigortas─▒n─▒n önemini anlaman─▒za yard─▒mc─▒ olmak için, hangisinin en iyi oldu─čunu belirleyebilmek için bu planlar─▒n her birini özetleyece─čiz.

Sürekli Gelir Çözümleri Yenilenebilir Garantili

Bu plan i┼čçi s─▒n─▒f─▒na yöneliktir. El ile çal─▒┼čan i┼č veya vas─▒fl─▒ teknisyenler var.

Fark─▒nda olmak için bir ┼čey ayn─▒ kalmak için garanti edilmez. Yükselebilecekleri bir ┼čans var, ancak oranlar─▒ art─▒rmak için tek bir poliçe sahibi seçemiyorlar.

Bu planlar size her y─▒l 5 dolara kadar maksimum fayda sa─člayacak ┼čekilde 1 y─▒ldan 5 y─▒la kadar faydalar sa─člayabilir.

Sürekli Gelir Çözümleri ─░ptal Edilemez

Bu politika ÔÇťbeyaz yakal─▒ÔÇŁ i┼čçiler için in┼ča edilmi┼čtir. Di─čer bireysel plan─▒n aksine, prim asla yükselmeyecek.

5 y─▒la kadar ya da 70 ya┼č─▒na gelene kadar fayda sa─člayabilirsiniz.

E─čer bir doktorsan─▒z, o zaman ÔÇťkendi mesle─čiÔÇŁ tan─▒m─▒n─▒ alacaks─▒n─▒z. Bu, ba┼čka bir i┼čte çal─▒┼čsan─▒z bile, ödemeyi plandan alabilece─činiz anlam─▒na gelir.

Sürekli Gelir Çözümleri ─░┼č Genel Giderleri

Bu plan, i┼čletmenizin, hiç devre d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒lm─▒┼č olman─▒z durumunda aç─▒k kalmas─▒n─▒ sa─člayacakt─▒r. E─čer sahibiyseniz ve yaralanma veya hastal─▒k nedeniyle i┼če yaram─▒yorsan─▒z, muhtemelen kap─▒lar─▒ kapatman─▒z gerekir.

Bir engelli plan─▒n varsa de─čil. 20'den az çal─▒┼čan─▒n─▒z varsa, 2 y─▒la kadar fayda sa─člayabilecek bu planlardan birini alabilirsiniz.

Sürekli Gelir Çözümleri ─░┼č Al─▒┼č-Sat─▒┼č

Bu plan─▒n amac─▒, i┼č ortaklar─▒na, i┼či aç─▒k tutmak ve bir al─▒m sat─▒m sözle┼čmesi sa─člamak için ihtiyaç duyduklar─▒ paray─▒ vermek.

5 y─▒la kadar ya da tek bir ödeme kar┼č─▒l─▒─č─▒nda faydalanabilirsiniz. Bu planlardan birini sat─▒n al─▒rsan─▒z, 2.000.000 $ 'a kadar fayda sa─člayabilirsiniz.

biniciler

Sadece birkaç engelli seçene─činiz yok, ayn─▒ zamanda politikan─▒za ekleyebilece─činiz birkaç bisikletçi var. Ek kapsama alanlar─▒n─▒n uzun bir listesi var:

 • Garantili sigortalanabilirlik
 • Ya┼čayan binici maliyeti
 • Felaket yarar binici
 • Kurtarma paras─▒
 • Tekrarlayan sakatl─▒k
 • Ve dahas─▒

Aç─▒kças─▒, plan─▒n─▒zda sahip oldu─čunuz daha fazla binici, daha yüksek primler olacak. Bir yaralanmadan ve i┼č görememekten endi┼če ediyorsan─▒z, bu politikalar korkular─▒n─▒z─▒ hafifletebilir.

Tahviller

Sigorta ürünlerinin yan─▒ s─▒ra, Ohio National, bir avuç farkl─▒ gelir seçene─či sat─▒yor. Maa┼člar emeklili─činizi finanse etmenize yard─▒mc─▒ olabilir.

Üç farkl─▒ çe┼čit sat─▒yorlar:

 • Sabit ücretler
 • Sabit endeksli ödemeler
 • De─či┼čken ücretler

Her birinin emeklili─činizi planlarken dikkate alman─▒z gereken farkl─▒ art─▒lar─▒ ve eksileri vard─▒r.

Sabit ücretler emeklili─činizde bir gelir kayna─č─▒n─▒z─▒n bulundu─čunu garanti edecektir. Bir çok ya┼čl─▒ emeklilerin emeklilikten zevk ald─▒klar─▒ için yeterince para almamalar─▒ndan endi┼če duyuyorlar, bu ücretler bu sorunu çözebilir.

Ohio National, hem tek prim, hem de esnek primler sat─▒yor. Bunlar─▒n her biri tasarruf hesab─▒n─▒z hakk─▒nda endi┼čelenmenize gerek kalmadan emeklili─činizin keyfini ç─▒karman─▒za yard─▒mc─▒ olabilir.

Ohio Ulusal Avantaj ve Dezavantajlar─▒

Her ┼čirket, geride kald─▒klar─▒ alanlarda ve di─čer bölümlerde yer alacak. Ohio National farkl─▒ de─čil. Bir ┼čirket seçmenize yard─▒mc─▒ olmak için, bilmeniz gereken baz─▒ ┼čeyler burada.

Ta┼č─▒y─▒c─▒n─▒n olumsuz yönlerinden biri de onlar─▒n alt─▒n─▒ olu┼čturuyor.

Yazmalar─▒, d─▒┼čar─▒daki di─čer ┼čirketlerden daha s─▒k─▒ gibi görünüyor.En iyi sa─čl─▒─č─▒n─▒z yoksa, Ohio National ile hayat sigortas─▒ için daha fazla ödeme yapabilirsiniz.

Flip taraf─▒nda, e─čer sa─čl─▒─č─▒n─▒z iyi ise ve büyük bir sa─čl─▒k probleminiz yoksa, hayat sigortas─▒ ve maluliyet için iyi oranlara sahipler. Ço─ču ba┼čvuru sahipleri için oranlar─▒ çok rekabetçi.

En ─░yi Sigortay─▒ Alma

Ne tür bir sigorta arad─▒─č─▒n─▒za bak─▒lmaks─▒z─▒n, mükemmel ┼čirketi bulmak önemlidir. Her ┼čirket farkl─▒d─▒r, hepsinin farkl─▒ planlar─▒, oranlar─▒, kapsama alan─▒ ve hizmeti vard─▒r.

En iyi plan─▒ ve ta┼č─▒y─▒c─▒y─▒ bir araya getirene kadar ┼čirketlerden aylar geçirebilirsiniz. Kim telefonda saat geçirmek ister?

Neyse ki, orada en iyi sigorta ┼čirketlerini inceledik.

Yaln─▒zca dalma yapmak istemiyorsan─▒z, baz─▒ incelemelerinizi okumaya devam edin. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bize bildirdi─činizden emin olun.

Videoyu izle: Roma imparatorlu─ču. Ya da Cumhuriyet. Veya. Ne oldu ?: Crash Course D├╝nya Tarihi # 10

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Yeminli Mali Analist Olmak ─░├žin Gereklilikler ÔÇťNumaralar─▒ JunkieÔÇŁ
Maliye

Yeminli Mali Analist Olmak ─░├žin Gereklilikler ÔÇťNumaralar─▒ JunkieÔÇŁ

Stajyerim hisse senedi analisti. ┼×u anki SIU Carbondale Saluki Yat─▒r─▒m Fonu'nun ba┼čkan─▒d─▒r ve Pazartesi Ay─▒ Futbolu'nda Chicago Bears'─▒ izlerken P / E oranlar─▒n─▒ tart─▒┼čmaktan memnuniyet duyar. Bir ├že┼čit hasta, ama onun tutkusuna hayran olmal─▒s─▒n. Son zamanlarda, okuldan sonra planlar─▒n─▒ tart─▒┼č─▒yorduk ve bir CFA (Sertifikal─▒ Mali Analist) olma konusu g├╝ndeme geldi.
Devam─▒n─▒ Oku
Ba┼čar─▒l─▒ Bir Emeklilik ─░├žin 457 Plan─▒n─▒z Hakk─▒nda Bilmeniz Gerekenler
Maliye

Ba┼čar─▒l─▒ Bir Emeklilik ─░├žin 457 Plan─▒n─▒z Hakk─▒nda Bilmeniz Gerekenler

Farkl─▒ emeklilik planlar─▒ s├Âz konusu oldu─čunda, fark─▒nda olabilece─činizden daha fazlas─▒ var: 401k, 403b'ler, Keogh Planlar─▒, DB (k) 'ler. Ba┼č─▒n d├Ân├╝yor mu? Daha az bilinen bir emeklilik plan─▒, 457 Plan─▒d─▒r (genellikle Ertelenmi┼č Tazminat plan─▒ veya Ertelenmi┼č Comp olarak adland─▒r─▒l─▒r). Daha az bilinen bir emeklilik ├ž├╝nk├╝ sadece belirli t├╝rdeki ├žal─▒┼čanlara sunuldu.
Devam─▒n─▒ Oku
Ertelenmi┼č tazminat planlar─▒ nelerdir?
Maliye

Ertelenmi┼č tazminat planlar─▒ nelerdir?

Hangi ertelenmi┼č Comp plan─▒ en iyisidir? Son y─▒llarda, Ertelenmi┼č Tazminat Planlar─▒n─▒n kullan─▒m─▒ b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de artm─▒┼čt─▒r. Bu, b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de mevcut i┼č piyasas─▒ndan kaynaklanmaktad─▒rÔÇŽ i┼čverenler, yetenekli ├žal─▒┼čanlar─▒ cezbedecek ve tutacak yeni yollar aramaktad─▒r. ├çal─▒┼čanlara sa─članan faydalara yakla┼čman─▒n yeni yollar─▒na bakmak, bunu ba┼čarmaya y├Ânelik bir yoldur.
Devam─▒n─▒ Oku
MetroMile Araba Sigorta ─░ncelemesi
Maliye

MetroMile Araba Sigorta ─░ncelemesi

Bir arac─▒n sahibi olan herkes i├žin, otomobil sigortas─▒n─▒n genellikle, arac─▒n (veya kamyonun veya kamyonetin vb.) Hasar ve h─▒rs─▒zl─▒ktan korunmas─▒n─▒ sa─člamak i├žin gerekli olmas─▒ gerekir. kaza. Ayr─▒ca, ├žo─ču eyalette s├╝r├╝c├╝lerin yasa gere─či en az bir miktar ara├ž sigortas─▒na sahip olmalar─▒ gerekmektedir.
Devam─▒n─▒ Oku