Sigorta

Ameritas Hayat Sigortası A.Ş. İnceleme

Çoğu insan hayat sigortasının önemini anlıyor. Onlar, eğer onlar geçecek olsaydı sevdiklerine sunmak için ne kadar önemli olabileceğini biliyorlar.

Ne yazık ki, neredeyse kaç kişi engelli sigortasının ne kadar önemli olabileceğini ve niçin bir politikayı düşünmeleri gerektiğini anlayamamaktadır.

Ameritas Life Insurance Corp. Bir Hızlı Arkaplan

Engellilik sigortası kapsamı için popüler şirketlerden biri de Ameritas. Onlar en tanınmış sigorta şirketi değiller, fakat maluliyet sigortası alanında, en büyük oyunculardan biri.

Sakatlık kapsamlarına bakmadan önce, şirketin kendisine bir bakalım.

Şirketin başlangıcına geri dönmek isterseniz, 1887'ye kadar geriye bakmalısınız. O zamanlar, Lincoln, Nebraska'da sigorta şirketleri yoktu.

Toplumda bir sigorta şirketi oluşturma ve rekabet eksikliğinden faydalanma fırsatını gören beş kişi vardı. 1887 yılının Nisan ayında, bu adamlar, Nebraska'nın Eski Hat Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi'ni yarattılar.

100 yıl sonra, çok fazla değişiklik gördüler ve menülerine çok fazla ürün eklediler. Standart hayat sigortanızdan dişlere ve vizyona kadar her şeye sahipler ve emekliliğinizi planlamanıza bile yardımcı olabilirler.

Hayatın her aşaması için sigorta poliçeleri ve yatırım seçenekleri var.

Onların Hakkımızda sayfası, bir ajans olarak odaklanmalarıyla ilgili çok fazla bilgi vermektedir. “Ameritas'ta yaşamı gerçekleştirmek, günlük yaptığımız şeydir. Müşterilerimizin belirsizliği azaltarak, varlıklarını büyütmelerine ve en çok neyin sevdiğini koruyarak hayatlarının en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. ”

Bir şirket olarak, tüm derecelendirme partilerinden mükemmel dereceleri var.

A.M. En iyisi, şu anda “bir”Derecelendirme ve BBB ile bir A + değerlendirme.

Her ikisi de, ne tür olursa olsun, sigorta satın almak isteyen adaylar için çok cesaret verici.

Ameritas'tan Engelli Sigortası

Ne tür primler için onaylanabileceğinizi görmek ister misiniz? Biz sadece sizin için mümkün olan en iyi şirketleri kullanarak sizin için alışveriş yapacağız gibi PolicyGenius öneririz.

Kurları Al>

Ameritas iki ayrı engelli sigorta poliçesi sunmaktadır.

Her ikisi de sigorta kapsamı için iyi bir seçenek, ancak sundukları faydalardan biraz farklı. İki plan onların DInamic Vakfı Serisi ve DInamic Temel politikasıdır.

İlk önce DInamic Temel planına bakalım.

Onların DInamic politikası, mevcut iki seçeneğin daha temelidir. Bu politikalar yenilenebilir plan garantilidir, plana sahip olmak istediğiniz sürece şirket size teminat verecektir. Her sigorta şirketi, özellikle maluliyet sigortası söz konusu olduğunda, farklı teminat limitlerine sahiptir.

Bir DInamic Temel politikası satın alırsanız, o zaman bir yıl sürecek herhangi bir sakatlık için bir toplu ödeme alabilirsiniz. Bu planla hiçbir yok etme süresi yoktur ve onaylanmak için bir grup çemberden atlamak zorunda kalmayacaksınız.

Amertias, engellilik kapsamı almayı hızlı ve kolay hale getiren basit bir altyazı süreci sunar.

Onların diğer planı, DInamic Vakfı Serisi politikası biraz daha ilgili olacak. Diğer politika gibi, plan yenilenebilir ve garanti edilemez. Planın prim oranları, poliçe hamili 65 olana kadar garanti edilir.

Bu plan, hastalık veya sakatlıktan kaynaklanan bir sakatlık için aylık bir kontrol ödeyecek.

Plan, kısmi sakatlık veya toplam sakatlık için ödeme yapacak. Şirketin bunun için belirli koşulları ve kısıtlamaları vardır ve durumunuza bağlı olarak değişebilir.

Bu politikalar kendi mesleğidir, çalışma politikaları değildir, ancak ek bir sürücü olarak gerçek bir kendi mesleği kapsamına girebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için farklı bir süre alabilir, 2 yıl, 5 yıl veya 10 yıl içinde gelir.

Ameritas'ın Ek Avantajları

Size sadece uygun maliyetli bir engellilik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir Ameritas poliçe sahibi olarak aldığınız bazı ek avantajlar da vardır. Aslında, diğer birçok sigorta şirketi ile bulamayacağınız birçok yerleşik özellik var.

Bunlardan bir tanesi planlarına ekledikleri kurtulan yarar binicisi. Politikadan ödeme talebinde bulunursanız, şirket, faydalanıcınıza üç ay daha ödeyecek.

Planlarının bir başka güzel özelliği de otomatik artış özelliği. Planın ilk beş yılı için, Ameritas, fayda kapsamını% 4 oranında artıracak. Ek primler ödemek zorunda kalmayacak ya da ek fayda sağlamak için yazışmaya devam etmeyeceksiniz.

Diğer iki ilginç özellik, onların sakat bırakmayan sakatlıkları ve tahmini toplam sakatlık kapsamıdır. Engelli olmayan sigortacılık özelliği, poliçe sahibini, sakatlanmayan yaralanmalar için bazı tıbbi harcamalar için geri ödeyecektir.

Tahmin edilen toplam sakatlık, yok etme süresini kesecek ve görme, işitme, konuşma veya el ya da ayaklarınızı kaybetmiş olmanız durumunda tam olarak fayda sağlayacaktır.

Ek biniciler

Temel planları sizin için yeterli gelir koruması değilse, planınıza ekleyebileceğiniz bazı ek biniciler var.

Popüler binicilerden biri, yaşam ayarlama maliyeti. Bu sürücü, Tüketici Fiyatları Endeksine dayalı aylık faydayı maksimum% 3 oranında artıracak.

Planınız ne kadar uzunsa, yaşam masrafı o kadar yüksek olabilir ki, bu da bir hak talebinde bulunduğunuz zaman, alacağınız para istediğiniz kadar ileri gitmeyebilir.

Benzer bir notta, gelecekteki sigorta opsiyonu kapsamını da ekleyebilirsiniz.Politikanız bu sürücüye sahipse, her yıl (55 yaşına kadar) teminat miktarını tekrar yazım sürecinden geçmek zorunda kalmadan artırabilirsiniz.

Neden Bir Sigorta Sigortası Poliçesi Almalısınız?

Çoğu insan engellilik sigortasını düşündüğünde, bir itfaiyeci gibi yüksek riskli işler düşünür, fakat sizin işinizden bağımsız olarak, kazalar gerçekleşir. Bir şey olsaydı, ve bir yaralanmadan muzdarip olduğunu buldun ve işe gitmedin. Eğer işe gitmiyorsan, ödeme yapmıyorsun.

Eğer paranız yoksa, aileniz faturalarınızı veya aylık masraflarınızı ödemek için ihtiyaç duydukları paraya sahip olacak mı?

Eğer bir çok Amerikalı gibi iseniz, bir aydan fazla bir ücret ödeyerek maaşsız para biriktirmek için yeterli paranız yok. Yaralanma ya da bir hastalık ile işinizin ne zaman olacağını bilemezsiniz, bu yüzden engellilik sigortası hayati öneme sahiptir.

Hayat sigortasından farklı olarak, hayat sigortası satan binlerce şirket bulunmamaktadır.

Pek çok katı sayının tam olarak kaç şirketin engellilik sigortası sattığını değil, 50'den az olduğu anlaşılıyor. 50 kadar hayat sigortası şirketiyle karşılaştırıldığında hiçbir şey yokken, yine de çok sayıda farklılıklar var. orada şirketler var.

Ameritas Engellilik Sigortası Hakkında Kararımız

Kapsamlı bir sigorta kapsamı sunan istikrarlı bir sigorta şirketi arıyorsanız, Ameritas aramanızı başlatmak için iyi bir yerdir. Oranları, diğer birçok şirketle eşit durumda.

Ameritas üzerinden bir plan satın almaya karar verirseniz, bunu yapabileceğiniz birkaç yol vardır.

İlk yol ve en belirgin olanı, ajanlarından birine ulaşmaktır. Bunları 800-745-1112 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim formlarını kendi web sitelerinde kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, herhangi bir talebe geri dönerken iyi bir iş çıkarmaktadır.

Engelli sigortası alabilmenin diğer yolu, PolicyGenius gibi üçüncü taraf bir araç kullanmaktır. Bunlardan birini kullanmanın neşesi, sadece Ameritas gibi bir şirketten alıntı almazsınız, ancak engelli ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzinelerce teklif alırsınız.

Tırnaklarınızı istediğiniz planın türüne, teminat limitlerine ve eleme sürelerine göre özelleştirebilirsiniz. PolicyGenius'u kullanmak size zaman kazandırabilir ve orada en iyi sakatlık sigortası planını bulmanıza yardımcı olabilir.

Aileniz geçim için aylık maaşınıza güvenirse, gelirinizi mümkün olduğunca korumak istersiniz. Bir balonun içinde yaşamak yerine, sakatlık size ihtiyacınız olan sigortayı sunabilir.

Videoyu izle: Eti Bakır. Küre Teknik İnceleme Gezisi 7-8 Temmuz 2018

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Sigorta

Globe Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Sigortanın satın alınması genellikle insanların beklediği bir şey değildir. Ancak onsuz küçük bir beklenmedik olay bile büyük bir mali felakete dönüşebilir. Globe Life Insurance Company incelememiz bu şirketi anlamanıza yardımcı olmak için buradayken, sadece doğru sigorta oranlarına sahip olmak değil, aynı zamanda doğru sigorta şirketinden bu korumayı elde etmek de çok önemlidir.
Devamını Oku