Kazanmak

Piyangoyu Kazanmak İçin 5 Strateji

Etrafında yüzen bir statü var, bütün Amerikalıların% 21'i Piyangoyu önemli bir varlık oluşturma stratejisi olarak kazanmak.

Ne dedin?!

Bu bir şaka mı?

Ne yazık ki değil… .

İnsanları bir milyoner yapmayacak, ama sağır kulaklara düşeceğine dair bir fikrim olduğunu insanları inandırmaya çalışarak saatler geçirebilirim.

Bu, Miranda'yı piyangoyu kazanmak için 5 stratejiyi paylaşan bir yazı yazmıştı.

Bu makaleden bir şey alırsanız, LÜTFEN # 5 okuyun.

Mutlu kazançlar! Miranda'ya gir…

Birçok kişi yanlışlıkla piyangoyu kazanmanın şansın olduğuna inanıyor.

Ve şans, piyangoyu kazanıp kazanmayacağınızın en büyük göstergesi olsa da, şansınızı arttırmaya çalışabileceğiniz bazı stratejilerin de olduğu doğrudur:

1. Doğru Oyunları Oynat

Tek yapmanız gereken Powerball ve MegaMillions içinse, kazanma şansınız yok. Bununla birlikte, birçok eyalet, oyun oynamak için daha küçük oyunlar da sunuyor. Kazanma şansının daha yüksek olduğu kazı oyunlarından bazılarını düşünün. Piyangoyu oynadığım bir kerelik, eğlence için, bir kazı kazan kartı için 1 dolar harcıyordu. 5 dolar kazandım - 4 dolar ileri geldim.

Kazanmak kazanıyor, değil mi?

2. Piyango Havuzunu Kullanın

Büyük oyunlar ile en başarılı olanlardan bazıları, çok sayıda bilet satın alarak oranlarını arttırabildikleri için kazanıyor. Bir piyango havuzu bu konuda size yardımcı olabilir. Bir oyun seçin, ofisinizdeki kişilerden veya arkadaşlarınızdan para toplayın. Biletlerinizi toplu olarak satın alın ve kazanma şansınız artar. Elbette, eğer kazanırsan, katkıda bulunan herkesi paylaşmalısın.

3. İkinci Şans Oyunlarına Bakın

Bazı eyaletlerde ikinci şans oyunları sunulmaktadır. Bunlar, dört numaranın eşleşmesi veya üç numaranın eşleşmesi durumunda daha az ödül kazanarak ikinci bir şans veren piyango oyunları. Biletinizi atmadan önce ikinci şans oyunları hakkında bilgi edinin. Her şeyden sonra küçük bir şey kazandığını keşfetmeye şaşırmış olabilirsin.

4. Numaraları Çift Kontrol Edin

Bazen insanlar sayılarını iki kere kontrol etmeyi unuturlar. Kazandığınızı öğrenmek için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Bulduğun atılan piyango bileti ile aynı şeyi yapabilirsin. Çifte kontrol edebilirsinbu numaralar veya ikinci bir şans oyunu arayın. Kazanmak için atılmış bir loto bileti kullanmaktan daha iyi bir şey yoktur - özellikle de kendi paranızı harcamamanız gerektiğinden.

5. LOTTERY OYNAMAYIN

Tabii ki, piyangoyu kazanmanın bir numaralı yolu, ilk etapta oynamaktan kaçınmaktır. Her hafta piyango biletlerine para harcamak yerine, o paraya yatırım yapıyor olabilirsiniz.

Çekilişe haftada 5 dolar harcarsanız, 30 yılın sonunda piyango biletlerine 7,800 dolar harcayacaksınız. Ancak, haftada 5 dolara yatırım yaparsanız ve ortalama yıllık kazancınız% 6 ise, dolar maliyet ortalaması ve bileşik faizin gücü ile 21.817.15 dolar kazanabilirsiniz.

Bu senin için paranı işe almak.

Elbette, büyük kazanabilirsin. Her zaman bir şans var. Mega Milyonları kazanma ihtimali 175 milyonda birdir. Ama temelde, gerçekten o değere sahip olan şanslı olmanın umuduyla yaklaşık 8,000 dolar atıyor? Başka bir şey yapmak için parayı kullanabiliyor musun? Paraya yatırım yapmasanız bile, en azından iyi bir kitap ya da latte gibi bir şeyden zevk almak için kullanabilirsiniz. En azından, değersiz bir piyango biletinin ötesinde sorunlarınız için bir şey alırsınız.

Ne düşünüyorsun? Piyango oynamaya değer mi?

Videoyu izle: NUMARA% 100 TUTTURMA FORMÜLÜ'DE (SAYISAL LOTO SÜPER LOTO VE ŞANS TOPU% 100 KAZANMA)

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

GF ¢ 026: “9'dan 5'e vidalayın” ve tutkunuzu kovalayın.
Kazanmak

GF ¢ 026: “9'dan 5'e vidalayın” ve tutkunuzu kovalayın.

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_26_.mp3 Gününüzde oturmaktaysanız, masanızda kafanızı beceriyorsanız, o zaman sizin için podcast'ım olabilir. LeavingWorkBehind.com'dan Tom Ewer, hayalini kovalamak için 9 ila 5 işinin konforunu bıraktı. “Hayalini kovalamak” her zaman havalı geliyor, ama göründüğü kadar basit değil.
Devamını Oku
Ücretsiz Para Ve Sahipsiz Mülkiyet Online bulmak için 7 Yolları
Kazanmak

Ücretsiz Para Ve Sahipsiz Mülkiyet Online bulmak için 7 Yolları

Indiana Jones, bir sonraki arkeolojik buluntusunu arayan bazı yabancı topraklarda yarışıyor, bu hazine arayıcısının asla yorulmayacağı bir macera. Kim hazine bulma konusunda heyecanlanmıyor? Özellikle de bedava para varsa! Alışveriş merkezindeki park yerinde 20 dolarlık banknot veya büyükanne ve büyükbabalarınızın sizi aldıkları eski bir bağ buluyor olsun, cüzdanınıza biraz para eklemek ve bedava para kazanmak için her zaman iyi bir muamele.
Devamını Oku
Yeraltı Nakit Sırları ve Michael Vincent Bir Aldatmaca mı
Kazanmak

Yeraltı Nakit Sırları ve Michael Vincent Bir Aldatmaca mı

O benim! Ama ben değil. Yukarıdan baktığın zaman, benim resmimi görüyorsun. Muhtemelen fark etmediğiniz şey, “Merhaba benim adım Michael Vincent ve evet, benim için bir fotoğrafım var” yazan resmin üzerindeki cümle. Açıklamama izin ver. Anladığınız kadarıyla, hikayeyi anlatmak için iki bölüm halinde anlatmalıyım.
Devamını Oku
Para Kazanmak: Bilmeniz Gereken Her Şey
Kazanmak

Para Kazanmak: Bilmeniz Gereken Her Şey

Nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz? Bu sorunun basit bir cevabı olacağını düşünebilirsiniz. Yine de, uzmanların kişisel finans, iş yönetimi ya da eğitimin önemi gibi gizlenmiş olsun, kazanım nüanslarını açıklama girişimleri bir dosya sunucusunu doldurabilir. Tüm makaleleri okuyabilir, tüm nasıl yapılır videolarını izleyebilir, tüm podcast'leri dinleyebilir ve hatta doğru iş okuluna katılabilir, ancak para kazanmanın en iyi yollarını hala bilmiyor olabilirsiniz.
Devamını Oku