Maliye

2018'de Katılabilecek En İyi Kredi Birlikleri

Paranızı ele alacak bir finans kurumu arıyorsanız, sizin için en uygun yeri bulmak önemlidir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce seçenek vardır ve bu, sendikaları karmaşaya atmadan önce.

Ama sen de bunları düşünmemek için kendinize bir kınama yapıyor olacaksınız.

Kredi birlikleri aynı ürünleri, hizmetleri ve geleneksel bir banka olarak korumayı sunarken, çok daha yüksek oranlar.

Ve bankalarda olduğu gibi, bir kredi birliğiniz içinde paranız varsa, 250.000 $ 'a kadar korunacaktır.

Ayrıca, sadece paranız için daha fazla para ödüyorlar, aynı zamanda sendikalar da borç almak için daha az ücret ödemeniz.

Büyük bankalar muazzam ücretleri ve ücretleri ile meşhurdur; kredi birlikleri ise sadece bu değil, faiz oranlarını da düşürmektedir.

Bu Yılın En İyi Kredi Birlikleri

Aşağıda, ülke çapındaki en iyi kredi birliklerinin bir listesi var, ancak alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç uyarı var.

 • İlk Teknoloji - Seyahat Eden Üyeler İçin En İyisi
 • Alliant - Yüksek Faiz Oranı Arayanlar İçin En İyisi
 • Golden1 - Gençler ve Kolej Öğrencilerinin Ebeveynleri İçin En İyisi
 • Sayın Mansiyon: NASA Federal
 • Sayın Mansiyon: Donanma Federal

Bu listeye giren iki önemli faktör kullanılabilirlik ve boyutDaha küçük, yerel kredi sendikaları anlamına geliyor listede yer almıyor (çünkü sonsuza dek sürecek).

Bu listedeki tüm kredi birliktelikleri harika seçimlerdir, ancak kredi birliklerine de bakmalısınız. kendi kasabasında.

En iyi kredi birliklerinin listesini derlerken, katılma gereklilikleri evrensel olmalıydı. Kredi birliklerinin büyük çoğunluğu sadece “yaşamak, çalışmak veya ibadet etmek“Birliğin şehir sınırları içinde.

Bu liste için, sendikalarda üyeler için herhangi bir yer kısıtlaması yoktur.

Göz önünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, sizin ve finansal ihtiyaçlarınızın sizin için önemli olan şeydir.

Daha düşük ücretlere sahip bir kredi birliği istiyorsanız, bir sendika diğerlerinden daha iyi olacaktır. Öte yandan, daha iyi kredi oranları istiyorsanız, başka bir kredi birliği daha iyi bir seçim yapacaktır. Kimsenin “en iyi kredi birliği” yoktur, bu yüzden onları tek tek “en iyi” kategorilere ayırdım.

İlk Teknoloji - Seyahat Eden Üyeler İçin En İyisi

İlk Teknik İncelememiz

Kredi birliklerinin en yaygın şikayetlerinden biri, büyük bankalardan daha küçük ve daha az erişilebilir olmalarıdır. Daha büyük bankalardan bazılarının ülke çapında birkaç bin şubesi bulunabilir, ancak kredi birlikleri sadece birkaç düzine sahip olabilir.

En çok yere ve şubelere erişmek istiyorsanız, First Tech sizin için bir kredi birliğidir. First Tech'in ülke genelinde 5000'den fazla lokasyonu var ve hiçbir ücret ödemeden 30.000'in üzerinde ATM'ye erişebileceksiniz.

Merkez ofisi Kaliforniya'da, ama katılmak için eyalet içinde yaşamak zorunda değilsiniz. Aslında, çevrimiçi üye olabilirsiniz ve yapmak çok basit.

Üye olmak ve bir hesap açmak istiyorsanız, bunu bir saatten daha kısa sürede yapabilirsiniz.

Açabileceğiniz birkaç hesap türü var.

Bunlar da dahil olmak üzere birkaç kontrol seçeneğine sahiptir:

 1. Kaygısız Kontrol
 2. Kontrol ediyor
 3. Temettü Ödemeleri Denetimi

Anlayabildiğim kadarıyla, bu planların hiçbirinin aylık ücreti yoktur, fakat eğer yaparlarsa, çok gizlidirler. Ayrıca, minimum açılış bakiyesine sahip değiller (teknik olarak yapıyorlar, ancak 0,01 dolar).

Kar Payları Ödül Kontrolü hesabı için, hak kazanırsanız% 1,57'lik bir oran kazanabilirsiniz.

Bu, piyasadaki başka bir kontrol hesabıyla karşılaşacağınızdan çok daha yüksek, ancak bu oranı her yıl kazanmak için yapmanız gereken birkaç şey var.

Yüksek faiz oranından yararlanmak istiyorsanız, şunları yapmanız gerekir:

 • her ay en az 12 banka kartı işlemi yapmak
 • e-beyan için kaydol
 • en az bir doğrudan depozito veya ACH çekilme

First Tech'in bir avantajı, bankacılık uygulamalarıyla ilgili çok fazla tecrübeniz olmasa bile, her ikisi de kullanımı son derece kolay olan kaliteli web siteleri ve uygulamalardır. İOS uygulamalarının çoğu 5 yıldızdan 5'ine sahiptir. Bu, çoğu bankacılık ve kredi birliği uygulamaları için nadirdir.

Alliant - Yüksek Faiz Oranı Arayanlar İçin En İyisi

Yeterlilik İncelememiz

Alliant Kredi Birliği üyesi olmaya hak kazanabileceğiniz çeşitli yollar vardır.

Milletler çapında çok sayıda şirketle ortaklık yapıyorlar, ancak işiniz listede değilse, tek yapmanız gereken, Alliant'ın ortak olduğu Foster Care to Success (FCS) kar amacı gütmeyen kuruluşa bağış yapmak.

FCS, Amerika Birleşik Devletleri'nde koruyucu bakımın “yaşlanması” için bağışlar, danışmanlık, staj ve fırsatlar sunmaktadır. 10 dolarlık bir bağış (ya da daha fazla) yaparak, bir Müttefik üyesi olmanıza izin veren bir FCS üyesi olacaksınız.

Alliant'ın sunduğu birkaç farklı hesap var, ancak Yüksek Fiyatlı Kontrol ve Yüksek Hızlı Tasarruf hesabına odaklanacağım.

 1. Yeni bir çek hesabı istiyorsanız, Alliant aylık ücret veya minimum bakiye olmadan% 0,65 APY sunar.
 2. Bir tasarruf hesabı istiyorsanız,% 1.30 APY'ye sahip olan Alliant'ın Yüksek Faizli Tasarruf hesabına bakın.
Bunun şu anda en iyi çevrimiçi tasarruf hesaplarıyla nasıl karşılaştırıldığını görün.

EStatement'lerine kaydolduğunuz sürece aylık bir ücret ödemezsiniz. 5 dolarlık ilk para yatırmanızı istiyorlar, ancak size 5 dolar ödüyorlar.

Golden1 - Gençler ve Kolej Öğrencilerinin Ebeveynleri İçin En İyisi

Evinizde ya da üniversite öğrencinizde bir genç varsa ve bunları bir kredi birliği hesabıyla başlatmak istiyorsanız, Golden1'in açabileceğiniz iki farklı hesabı vardır.

Yeni Nesil Denetimi 13 ve 17 yaşları arasındaki gençler için geçerlidir. aylık ücret veya minimum depozito gereksinimi yokve genç 18 yaşına geldiğinde, hesap otomatik olarak Ücretsiz Kontrol hesabına dönüştürülür.

Öğrenciler için başka bir seçenek Öğrenci Denetimi (uygun şekilde adlandırılır) ve bir üniversiteye kayıt olma ya da okula devam etme kanıtı olması koşuluyla 17 yaş ve üstü öğrenciler için kullanılabilir. Beş yıl sonra, bu plan aynı zamanda bir Serbest Kontrol hesabı olur.

38 Kaliforniya eyaletinden birinde yaşıyorsanız, üye olmaya hak kazanabilirsiniz.

Diğer yol ise 8 $ mal olacak Financial Fitness Association'a katılmak. Daha sonra üye olursunuz.

Endişelenmeyin anne, yetişkinler için de kontrol ve tasarruf hesabı seçenekleri vardır.

Premium Checking hesabı, 1.000 dolar bakiyesi kaldığı sürece temettüler alır. Politikaya 1.000 TL tutarsanız bu politika yalnızca temettüler kazanmaz, ayrıca aylık ücretlerden muaf olursunuz.

NASA Federal Kredi Birliği

NASA Federal İncelememiz

Evet, uzaya giden NASA'nın aynı zamanda bir kredi birliği var. Daha da iyisi, kredi birliğine katılabilirsiniz.

NASA Federal Credit Union, üye olmak için hak kazanabileceğiniz birkaç farklı yol var. En kolay yol Ulusal Uzay Topluluğuna katılmaktır. Uzay Derneğinin 20 $ 'ya üye olabilirsiniz.

Bundan sonra, temel bir üye hesabı açabilirsiniz.

Büyük tasarruf hesapları ve yatırım araçlarıyla bir kredi birliği arıyorsanız, NASA Federal, listenin en üstündeki sendikalardan biri olmalıdır.

Onlar eVision adlı bir araç var, bu size hisse senedi ve fon araştırma yanı sıra teklifleri, haberleri ve analizleri elde etmenizi sağlar. Eğer uygulayıcı bir yatırımcıysanız, bu sizin ve portföyünüz için mükemmel bir araç olabilir.

NASA Federal Credit Union üyesi olmanın benzersiz avantajlarından biri kredi kartlarına erişimdir.

Harcama ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç kart var. Hemen hemen her finans alanında size yardımcı olabilecek iyi bir kredi birliği istiyorsanız, NASA Federal, aramanızı başlatmak için harika bir yerdir.

Donanma Federal Kredi Birliği

Donanma Federal İncelememiz

Navy Federal'in ilk 3 listesinde yer almasının tek nedeni, üyelik nitelikleri nedeniyle. Üye olmak için ya orduda (ya da bir gazrada) bulunmalı ya da orduda ya da orduda olan biriyle ilgili olmalısınız.

Üyelik nitelikleri dışında, NFCU bir kredi birleşimi ararken mükemmel bir seçenektir.

NFCU'nun parlamasının bir nedeni, hem tasarruf hesapları hem de kredileri üzerinden oranlarından kaynaklanmaktadır. Bir ipotek, kredi kartı veya otomatik kredi için bir kredi birliği arıyorsanız, daha iyi oranlara sahip bir kurum bulmak için zorlanacaksınız.

Sadece mükemmel kredi oranlarına erişemezsiniz, aynı zamanda çek hesaplarının çoğunun aylık ücreti yoktur.

Seçebileceğiniz yaklaşık 5 farklı hesaba sahipler, hepsinin karşılaştırmak için ihtiyacınız olan çeşitli avantajları ve avantajları var. Orada makul APY oranları ile orada bol bankalar ve kredi birlikleri var, ama onlar da aylık ücretler ile geliyor.

NFCU ile, iadelerini bakım ücretleriyle yenilmeden alabilirsiniz.

Ek olarak, ATM ücretlerinizi geri ödeyebilirsiniz. Her beyan döneminde, 20 $ 'lık ATM ücretini alabilirsiniz.

Sizin İçin En İyi Kredi Birliğini Bulmak

Bunlar, orada yüzlerce kredi birlikten dördü. Bunların hiçbiri senin için işe yaramazsa, endişelenme.

Orada başka birçok seçenek var.

Sizin için en önemli olana karar vermek için zaman ayırın. Daha önce de belirttiğimiz gibi, size yakın olan yerel kredi birliklerini karşılaştırdığınızdan emin olun. Daha küçük yerel kredi birlikleri, yukarıda sıraladığımız daha büyük olanlarla eşit olabilir.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2017 Yılı İçin Uygun Olabileceğiniz 33 Sınıf Aksiyon İadesi
Maliye

2017 Yılı İçin Uygun Olabileceğiniz 33 Sınıf Aksiyon İadesi

Bir grup tüketici yanlış ev reklamı, güvenli olmayan ürünler, veri ihlalleri ve kendi evinizde ya da araba yolunda sahip olabileceğiniz ürün ve hizmetler için düşük kalite nedeniyle üreticiden dava açtığında, sınıf eylemi davaları düzenli olarak gerçekleşir. Bir hakim, bir şirketin yanlış olduğunu belirlediğinde, etkilenen müşterilere sınıf eylemi iadeleri ödemek zorundadır.
Devamını Oku
Daha Büyük Bir Ev'e Yükseltilmeniz Gerekir mi?
Maliye

Daha Büyük Bir Ev'e Yükseltilmeniz Gerekir mi?

İlk evimizde yaklaşık beş yıl yaşadıktan sonra, yükseltmeye hazırdık. Yolda ikinci bir çocukla (ve çok uzak olmayan bir gelecekte en az üçte biri) daha fazla alana ihtiyacımız vardı, bu yüzden daha büyük bir evin vakti olduğunu biliyorduk. Daha büyük bir ev satın almak yerine, rüya evimizi inşa etmeyi tercih ettiğimizden biraz farklı bir yaklaşım geliştirdik.
Devamını Oku
En İyi Online Hesapları Kontrol Etme
Maliye

En İyi Online Hesapları Kontrol Etme

Reklam Açıklaması Teknolojimiz ve paranın giderek artan dijital yapısı sayesinde, bankanızı ücretsiz bir online kontrol hesabı ile yapmak mümkündür - belirli bir coğrafi bölgeye bağlı bir şube yerine yürümeye gerek yoktur. Ayrıca, pek çok çevrimiçi hesap, ilgi çeken çek hesapları da dahil olmak üzere geleneksel tuğla ve harç bankalarında bulamayacağınız avantajlar sunar.
Devamını Oku