Borç

GF ¢ 001: Ne hakkındayım?

O sonunda burada!

GF ¢ Podcast'i 11 aydan fazla bir süre için başlatmak istedikten sonra nihayet geldi!

Ne diyebilirim… büyük şeylerin olgunlaşması zaman alır. 🙂

Savunmamda yaptım kitap yayınlamak ve eşim ve ben Dolar ve Güller podcast.

Bu bana biraz rahat veriyor, değil mi?

Digress. Ben kazıyorum…

Bu, Good Financial Cents podcast'in ilk oturumu. Zaten 4 kayıtlı ve birkaç röportajım var.

Tıpkı blogdaki görevimin insanları paralarıyla akıllıca kararlar vermeye teşvik etmek olduğu gibi, podcast bunun bir uzantısı olacaktır.

Ayrıca hayatınızın tüm yönlerini nasıl geliştireceğinize dair ipuçları paylaşacak muhteşem misafirler getiriyorum.

Bekleyemem!

Şimdilik, podcast'i yukarıda dinleyebilir veya masaüstünüze indirebilirsiniz. Kısa süre içinde iTunes'a göndereceğim ve canlı yayında size bildireceğim.

Bölüm 1

İlk iki bölüm için, benim neyim hakkında bir giriş yapacağım. Bunu daha fazla genişleterek yapıyorum Para Ayaklanması Hareketi.

Belirtilen diğer öğeler:

  • Roth IRA Hareketi
  • Hayat Sigortası Hareketi
  • Borç Hareketleri
  • “Lu”

Bir sonrakine kadar!

Videoyu izle: GF 001 - Şimdi işe alma: Hedef sahipleri

Popüler Mesajlar

Kategori Borç, Sonraki Makale

15 Yıl VS 30 Yıl İpotek
Borç

15 Yıl VS 30 Yıl İpotek

Umarım oturmuşsunuzdur, çünkü bu şimdiye kadar öğrendiğim en şaşırtıcı şeylerden biri. İster inanın ister inanmayın, 15 yıl geleneksel ve 30 yıllık geleneksel ipotek arasında önemli bir fark yoktur. Bir örneğe bakalım. HousingTracker.net'e göre, Arizona'daki medyan ev fiyatı 175.000 dolar.
Devamını Oku
GF ¢ 001: Ne hakkındayım?
Borç

GF ¢ 001: Ne hakkındayım?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_001_.mp3 Sonunda burada! GF ¢ Podcast'i 11 aydan fazla bir süre için başlatmak istedikten sonra nihayet geldi! Ne diyebilirim… büyük şeylerin olgunlaşması zaman alır. My Benim savunmamda bir kitap yayınladım ve eşim ve Dolar ve Güller podcast'ımızı başlattım.
Devamını Oku
Borç İskan Şirketleri İle İzlenecekler
Borç

Borç İskan Şirketleri İle İzlenecekler

Bu, Good Financial Cents'ten Jeff Rose ve soldieroffinance.com. Burada başka bir harika röportajım var. Çoğunuzun bildiği gibi ben bir finansal planlamacı olduğumu biliyorum ve insanların paralarını yönetmelerine yardım ediyorum, ki bu çoğunlukla yatırımlar, fakat borç söz konusu olduğunda ve geçmiş borçlara nasıl bakılacağı ya da borç konsolidasyonuna nasıl yardımcı olacağı, işte burası bile kendim Sertifikalı bir Finansal Planlayıcı olarak, bu alanda çok fazla bilgim yok.
Devamını Oku
Hayattaki En Büyük Pişmanlık
Borç

Hayattaki En Büyük Pişmanlık

Neden cesareti almadım? Ne kadar çabaladığını gördüm, ama asla konuşacak kadar güçlenemedim. Yardımcı olur muydu? Aklımın sesi gerçekten bir şeyi değiştirebilir mi? Maalesef asla bilmeyeceğim. Babamın borçlarla mücadeleleri hakkında daha önce paylaştım. Özellikle benim kitabımda beni nasıl etkilediğini paylaştım.
Devamını Oku