Kazanmak

GF ¢ 028: Franchise İmparatorluğu Nasıl Başlatılır (kırılmadan)

Bir franchise açmak ve para kazanmak uzun bir başarıdır.
13'ten fazla açmaktan ne haber?

Şimdi bu yasal!

Jesse Keyser, Güney Illinois merkezli bir franchise sahibidir.

Jesse'nin hikayesini sevdiğim şey, bunun ne olduğunu mükemmel bir şekilde hatırlatmasıdır. İşlem: #investNOW hepsi hakında.

Yatırım yapabileceğiniz pek çok farklı yol var ve Jesse için yatırımları onun franchise imparatorluğunu inşa ediyor.

Podcast'i dinleyin ve işini nasıl kurduğunu ve on yıldan kısa bir süre içinde franchise imparatorluğunu nasıl genişleteceğini öğrenin.

GF ¢ Podcast Sponsoru

GF ¢ podcast'in resmi sponsoru olmak için Betterment'e teşekkürler! Betterment'in yatırım şeklinizi nasıl değiştirdiği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Arka fon

 • .Com çağında bir teknoloji şirketi için çalıştı, kardeşi ile bir pizza yer sahibi olmak istedim.
 • Bunun yerine bir pizza franchise satın almak için tavsiye verildi, çünkü onlar gerçekten ne yaptığını bilmiyordu.
 • Mart 2005 - Marion, Illinois'de Little Caesar's'ı açtı.

Franchise İmparatorluğunu Başlatmak

 • Franchise sahibi olmak için başvururken, çıldırmayın; Şirketler başarı için kanıtlanmış bir sisteme sahiptir ve sisteme bağlı kalırsanız a) onaylanacaksınız ve b) başarılı olacaksınız.
 • Bir franchise bir yatırımdır, ancak emek yoğundur. Jesse'nin kardeşi, ilk mağazalarını açmadan önce Little Caesar's ™ ile antrenman yapmak için 8 haftalığına Michigan'a gitmek zorunda kaldı ve yönetmek için başkasını eğitebilmeleri için birkaç ay boyunca mağazayı yönetmek zorunda kaldılar.
 • İlk mağaza açıldığında Jesse başka bir mağazaya hazırdı, ancak kar / zarar tabloları dağınıktı. Little Caesar's ™ şirketi, sağlam iş uygulamalarını öğreterek onlara başarıya ulaşmaları için yardımcı oldu.
 • 2006 yılının Eylül ayında Carbondale, Illinois'de ikinci mağaza açıldı
 • Bu mağaza, ilk 13 haftada kendisi için ödediği kadar başarılı oldu.

Devam eden başarı

 • Carbondale bir üniversite kasabası, bu yüzden pizza pazarı oldukça doygun. Jesse'nin işi, diğerlerinin tutarlı ürün ve tutarlı müşteri hizmetleri nedeniyle olmadığı durumlarda başarılıdır.
 • Başka bir girişim üzerinde çalışırken, Valpak, Jesse az kullanılan bir piyasaya hizmet etmek için bir fikir geldi.
 • Valpak için soğuk çağrıştıran güzellik / sağlık uzmanları, Jesse konuştuğu birçok insanın bilgiyi açıklamakta isteksiz veya isteksiz olduğunu buldu.
 • Saç bakımında başka bir franchise araştırmaya başladılar, 8 saatlik keşif gününü Chicago'da geçirdiler, daha sonra yaklaşık on dakika boyunca Spor Klipleri ile tanıştılar ve serbest boyun kısımlarında satıldılar.
 • Bir metadan daha çok bir hizmetten hoşlandıklarını söylediler.
 • O zamandan beri belirli alanlarda münhasırlık satın alarak ve çalışanlarında liderlik geliştirerek büyümeye odaklanmıştır.
 • Şimdi 13+ franchise sahibi ve her mağaza para kazanıyor.

Son düşünceler:

 • Tam zamanlı yapmazsan bir hobi. Likidite ihtiyaçları artı bir yıllık gelir için tasarruf edin.
 • Franchise'lar harikadır, çünkü size marka + logo tanıma, artı diğer franchiselarla işin elmaları-elma karşılaştırması verirler. Geniş bir destek ağı var.
 • Koçluk programları çok değerli olabilir - Stratejik Koç gibi bir programa bakınız.

Jesse, jesse@keyserenterprises.com adresinden ulaşılabilir.

Operasyon hakkında daha fazla bilgi edinin: # ininNOW 1 milyon insanı kendilerine yatırım yapmaya teşvik ediyorum. Buradan daha fazla bilgi edinin.

Videoyu izle: GF 028 - Nefret Ettiğiniz Şeyi Uygulayın

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti
Kazanmak

Her Girişimcinin Okuması Gereken 10 İncil Ayeti

Kutsal Kitap, hayat dersleri ile doludur - insanlığın Tanrı ile yaşadığı deneyimleri. Depresyonda olanlar, günahlarla mücadele edenler, zor insanlarla uğraşanlar için dersler var - siz isminiz var. Bir Hıristiyan olarak, Kutsal Kitabın bana öğrettiği en önemli derslerden biri, Tanrı'nın lütfuna (ki iman gerektirir) güvenmek ve kendimi Tanrı'nın görüşüne uygun hale getirmek için kendi çalışmalarım değil.
Devamını Oku
NAPFA Kayıtlı Mali Müşavir nedir?
Kazanmak

NAPFA Kayıtlı Mali Müşavir nedir?

Günümüzde birçok tüketici, paralarını kimin yöneteceği konusunda zorlu bir seçenekle karşı karşıya. Bu seçim, orada çok sayıda finansal danışman ile daha da zorlaşıyor. Finansal danışman olarak gösterilen bu kişilerden bazıları, size aşırı yüklenebilecek bir ürün satışının yanı sıra size aşırı yüklenme sağlar.
Devamını Oku
Beauty Broadcast'in Emily Eddington: Küçük Bir Şehir Kızının 17 Milyon YouTube Görünümü ve 100,00 Raving Abonesi Nasıl Oldu?
Kazanmak

Beauty Broadcast'in Emily Eddington: Küçük Bir Şehir Kızının 17 Milyon YouTube Görünümü ve 100,00 Raving Abonesi Nasıl Oldu?

Aşağıda röportajdan transkript var… Bu Jeff Rose ve bugün eğlenceli ve farklı bir şey yapıyorum. Gördüğünüz gibi aslında bir WSIL TV3 sabah haber çapası olan Emily Eddington ile bir makyaj stüdyosunda oturuyorum. Bu aslında farklı, flip-the-script tipi bir şey. Tipik olarak, Emily'nin röportaj yaptığı sabah haberindeyim.
Devamını Oku