Kazanmak

Ücretsiz Para Ve Sahipsiz Mülkiyet Online bulmak için 7 Yolları

Indiana Jones, bir sonraki arkeolojik buluntusunu arayan bazı yabancı topraklarda yarışıyor, bu hazine arayıcısının asla yorulmayacağı bir macera.

Kim hazine bulma konusunda heyecanlanmıyor? Özellikle de bedava para varsa!

Alışveriş merkezinin otoparkında 20 dolarlık banknot veya büyükanne ve büyükbabalarınızın sizi satın aldığı eski bir bağ buluyor olsun, cüzdanınıza biraz para eklemek her zaman güzel bir zevktir. bedava para kazan.

Indiana Jones'un aksine, gizli bir hazine bulmak için yerel yerlilerle savaşmak için uzak bir yere gitmeniz gerekmiyor.

Aslında, kendi oturma odanızın konforunu bile terk etmenize gerek yok.

İşte birkaç fare tıklamasıyla bulabileceğiniz kayıp hazineler.

Halkın Bulucularına göre, şu anda 37 milyar dolar var - bu, “B” sermayeli bir milyar dolar.

Bu delilik değil mi?

Hazine avına gitmeye ve sahipsiz mülkleri bulmaya hazır mısınız?

İşte bulmanın 7 yolu var ücretsiz para çevrimiçi.

Devlet Hazinesinden Ücretsiz Para

1. www.unclaimed.org

Ya da uzun bir malikanesinin bir bölümünü terk eden uzun bir kayıp amcanız varsa, ama bunu hiç bilmiyor muydunuz? Eh, devlet hazine departmanınız olabilir. Çoğu eyalet, hak sahibine geri para almaktan sorumlu bölümlere sahiptir. Sahipsiz Mülkiyet Yöneticileri Ulusal Birliği, esas olarak her devletin hazinedarları tarafından oluşturulmaktadır. Grubun web sitesi www.unclaimed.org, katılımcı ülkeler altında arama yapmanızı sağlar.

Siteye hızlı bir ziyaret ve tüm yapmam gerekenler açılır menüde eyaletimi (Illinois) tıklamaktı. Yapmam gereken tek şey, benim yapmak zorunda olduğum tüm yerlerin eyaletimin Hazine bölümü sitesine girmekti ve benim adıma girip, eksik olan paramı bulmak için nereye gidileceğimi görmekti. Ne yazık ki, sonuçlar “Kayıt bulunamadı”Ve bir sonraki hazine avına gidiyorum.

2. www.missingmoney.com

NAUPA ayrıca tüm katılımcı kuruluşların ve bir kişinin adı olan www.missingmoney.com'un aramalarına izin veren bir site işletmektedir. Bu site kayıp banka hesapları, yetim emeklilik fonları, bölünmelerden hisse senetleri, vergi iadeleri ya da saklama dolaplarında ve kasalarda bırakılan eşyalarda 16 milyar doların üzerinde bilgi sahibi olduğunu iddia ediyor. Sen adını ver, onu aldılar.

Site, siteye sadece eski bir maaşı veya hiçbir zaman almamış olduğu bir hayat sigortası iddiası olduğunu bulmak için tökezleyen insanların birkaç başarı öyküsünü paylaşıyor. Şanslı biri olabilir miyim? Olmadığımı anlamak için beş saniyede bir araç.

Hazine Avcılığı

3. www.treasurydirect.gov

Yıllar içinde kaybolmuş eski bir bağınız olduğuna inanıyorsanız, hala şanslı olabilirsiniz. Sosyal Güvenlik numaranızı veya bir zamanlar eksik bir tahvile sahip olabilecek herhangi bir aile üyesine girebileceğiniz www.treasurydirect.gov adresindeki Hazine Avına gidin. Umarım ücretsiz para kazanacak bir şeyiniz olup olmadığına bakmak için “Hazine Avı” na başlayabilirsiniz.

Yıllardır benim için satın alan büyükannem sayesinde bazı EE tahvillerine sahip oldum. Onları yıllar içinde paraya çevirdim ama; belki, belki de, eksik olduğum daha fazla vardı. Bir kez daha, bu mesajı aldığımda hazine avım bir tuğla duvara çarptı:

Üzgünüz, ancak girdiğiniz kriterler için veritabanımızda eşleşme bulunamadı. Veritabanımız sık sık güncellenmektedir, lütfen aramanızı daha sonra tekrar deneyin.

Boş sonuçların seni durdurmasına izin verme. Kayıp paranızı bulmanıza yardımcı olmak için Treasury Hunt sitesinden bazı bilgiler.

Lütfen Dikkat: Hazine Avı veritabanı sınırlıdır.

  • Hazine Avı, tüm tasarruf bonolarının bir kaydını içermez. Bu sistem sadece 1974 ve sonrasında yayınlanan Seri E tahvilleri hakkında bilgi vermektedir.
  • Hazine Avı, kaybettiğiniz tüm tasarruf senetlerini tam olarak tanımlayamaz… sadece son vadeye ulaşmış olan ve 1974 ve sonrasında ihraç edilenler. Hazine Avı'nda teslim edilemeyen tahvilleri arayamazsınız. Tahvil talebinde bulunmak için aşağıdakilerden birini göndermeniz gerekir:
    • Kaybolan, çalınmış veya tahrip olmuş tahviller için Form PD F 1048'i gönderin.
    • Teslim edilemeyen tahviller için (tahviller alınmamıştır), Form PD F 3062-4'ü gönderin.

    Satın alma tarihleri, tahvillerdeki isimler ve diğer ilgili veriler hakkında bilgi vermeniz gerekecektir.

  • Kayıtlı Hazine notları ve tahvilleri için çoğu kayıt bu sistem üzerinden aranabilir.
  • Lütfen, 1974 tarihli Gizlilik Yasası uyarınca, tahvil sahibi veya ortak sahibi değilseniz, verebileceğimiz bilgilerle sınırlı olduğumuzu unutmayın.

Emekliliklerden ne haber?

4. www.search.tbgc.gov/mp

Benim için, bu bir emekli maaşım olmadığı için bulamayacağımız bir hazine. Eğer benim gibiyseniz, o zaman sevdiklerinize yardım etme şansınız. Kim bilir-sana bir bulucunun ücretini ödeyebilirler.

Emeklilik teklif eden bir şirkette çalışan bir aileniz varsa, mevcut veya eski bir işverenden biraz paranın kalma olasılığı vardır. Yapmanız gereken tek şey emeklilik maaşı garantili kuruluşa gitmektir, www.search.tbgc.gov/mp ve isminizi ve ikamet ettiğiniz devleti arayın.

Illinois'den bir liste çektim ve ortaya çıkan adların sayısına hayran kaldım. Bir şansınız olduğunu düşünüyorsanız, siteye gidin ve ücretsiz paranızı alın!

Eski Hayat Sigortası Talep Etme

5. www.naic.org

Son olarak, National Insurance of Insurance Commissioners, uzun zaman önce alınan prim ödemesi kadar az kanıtla kayıp bir politikaya bakmanızı sağlayacak bir hayat sigortası şirketi konum sistemine sahiptir. Site, kayıp politikaları bulmanıza yardımcı olacak güzel bir “nasıl yapılır” kılavuzuna sahiptir, ancak borcum olan hiçbir şeyi bulamadım.

Site ayrıca şunları da önerir:

Devlet sigorta departmanınız doğru sigorta şirketini bulamıyorsa, yerel kütüphanenize gitmeli ve Best'in Sigorta Raporlarını talep etmelisiniz. Bu yıllık raporda, sigorta şirketi isimleri ve adresleri, yeniden yapılanmalar, birleşme, isim değişiklikleri ve iflaslar listelenmektedir.

Son olarak, birçok hayat sigortası şirketi hayat sigortası ticaret birlikleri üyesidir. Mevcut politikanıza hizmet veren şirketi bulmak için ek yardım almak üzere aşağıdaki ticaret birliklerinden biriyle de iletişime geçmelisiniz.

6. www.mibsolutions.com

Bu size herhangi bir sonuç vermezse, bir alternatif var. Www.mibsolutions.com adresini ziyaret edebilir ve 75 $ 'lık bir ücret karşılığında arama yaparlar. 75 dolar, bir şey bulup bulmadıkları. Ödemeden önce, senin için orada bir şey olduğunu daha iyi bir önsezinin olsun. Hazineyi bulmaya çalıştığımdan beri ücrete gitmedim, kaybetme.

Faydalarınızı Alın

7. www.benefits.gov

Bir hükümet programından destek almaya hak kazanır mısınız? Sen boşanmış bir onurlu emektar mısınız? Bunlar, www.govbenefits.gov adresine giderseniz hak kazanabileceğiniz birkaç yardım örneğidir. Bir kez, bazı temel bilgi sorularını yanıtlayan 80-100 soru sınavından geçmeniz gerekir. Size sadece beş dakika sürer ve anketi tamamladıktan sonra, bir çıktı sizin için neleri kabul edebileceğinizi paylaşır. Siteden daha fazla bilgi:

İnternete ulaşmak için yapılan bu girişimlerin ilki, vatandaşlara devlet yardım ve yardım programlarına kolay çevrimiçi erişim sağlama çabası olan GovBenefits.gov oldu. GovBenefits.gov misyonu, hükümetle iş yapmanın zorluğunu ve zorluğunu azaltmaya ve vatandaşların bilgiye erişimini arttırmaya odaklanmaktadır. Sitenin lansmanı sırasında, on orijinal Federal ajans ortaklarını temsil eden 55 programa sahipti. Web sitesinde şu anda 17 Federal ortakları temsil eden 1000'den fazla program bulunmaktadır.

Ücretsiz Para Kazanma Zamanı!

Her ne kadar bedava para kazanma arayışım kısa olsa da, eminim ki bu yazıya fayda sağlayacak bir yazı olacak. Ücretsiz para bulursanız, benimle iletişime geçtiğinizden ve bana bildirdiğinizden emin olun. Bunu okuyucularımın geri kalanına ileteceğime emin olacağım.

Güncelleştirme:

31 Ekim ve 1 Kasım'da, ticari ve mali kurumlar, sahipsiz mülkiyet raporlarını çeşitli devlet hazinelerine sunmalıdır. Ve tüketiciler için, bu tarihler, onların haklı oldukları mülkleri kaybedecekleri için hatırlamak önemlidir.

Aslında, devletlerin belirli bir süre işlem yapılmadığında yasal olarak sizin adınıza para alabileceğini biliyor muydunuz? Her zaman olur ve buna escheatment denir. Her devlet, belirli bir süre sonra terk edilmiş mülkleri (banka hesapları, kasa kasaları, hisse senetleri, tahviller vb.) Talep etmelerine izin veren terk edilmiş ya da sahipsiz mülkiyet yasalarına sahiptir.

Genel olarak konuşmak gerekirse, üç ila beş yıl, uyuşukluk için tetikleyicidir - ancak duruma göre değişir. Sonuç olarak, devlet size borçlu olabilir!

Videoyu izle: telefonla internetten tarla içeren tapu parsel ada arsa sorgulama uydu harita konumu belirle tesbit

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Milyoner Olmak İçin 7 Şaşırtıcı Basit Yol
Kazanmak

Milyoner Olmak İçin 7 Şaşırtıcı Basit Yol

Bir milyoner olan birini duyduğunda ne düşünüyorsun? Ona bir bıçak takalım… Belki de bornozunda uzanmış, bakımlı portresinin uzun bir bardakını yudumlarken, malikanesinin portikosundan elde edilen dönüm noktasına bakan, bakımlı yaşlı bir adam. Ya da yakında bir Manhattan parkından geçerek, elli yıllık geliriniz değerinde bir iş anlaşması yapacak olan kurumsal toplantıya doğru yürürken, iyi giyimli bir genç bayan görürsünüz.
Devamını Oku
GF ¢ 019: Nihai Başarı İçin Finansal Zihniyetinizi Nasıl Değiştirirsiniz
Kazanmak

GF ¢ 019: Nihai Başarı İçin Finansal Zihniyetinizi Nasıl Değiştirirsiniz

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_19.mp3 Bazen hayatınızın geri kalanı için büyük bir etkisi olabilecek hayattaki küçük şeyler. İnsanlarla sürekli olarak bu basit kavramı yakalayamayan mali durumlarınızla tanıştım. İşte, finansal zihniyetinizi yeniden gözden geçirmeyi gerektiren bir okur sorusu: Blogunuzu sevin ve Todd Tresidder ile düşünceli ve düşüncenizi kışkırtıcı son podcast'in keyfini çıkarın.
Devamını Oku