Kazanmak

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın

Benim emekleme alanımın altında bir Rubbermaid kutusunda, porselen tavuklardan oluşan bir koleksiyonum var. Onları özellikle tutmamaya özen gösterdim, bu yüzden onları satmayı düşünüyorum. Ancak, ne kadar değer olduklarından emin değilim.

Onları satmadan önce bir çek yapmam gerek. Eminim, sadece eBay'den, en az birinin 75 dolar civarında bir değere sahip olduğunu düşünüyorum. Ama bu tavuklardan bazılarının kemikli antikalar olduğunu görünce, onları satmaya çalışmadan önce onları değerlendirmek isteyebileceğimi düşünüyorum.

Tabii ki, kimseye değmez diyorlarsa, bu tavuklar sadece birilerinin bana kendileri için para ödemeye razı olduğuna değecek. Eşyalarınızın değerinin ne olduğunu ve çeşitli öğeler için muhtemelen satın alabileceğiniz fiyatı düşündüğünüzde, düşünmek iyi bir fikirdir. nerede Belli ürünleri satmalısın ve onlardan en çok parayı nasıl kazanacağın muhtemel.

Garaj satışı

Birçok insan garaj satışına sahip olmayı sever. Hızlılar, ve bahçenizdeki satışı doğru yaparsanız, bir sürü şeyden kurtulabilirsiniz ve biraz paranız kalıyor. Bir garaj / bahçe satışı ile en iyi bahsiniz, giyim, oyuncak ve ev eşyaları gibi küçük, portatif ürünlere odaklanmaktır. Bebek giysileri ve oyuncaklar bahçe satışlarında büyük satıcılar olabilir. Ancak, şüphelendiğiniz bir şey gerçekten değerli olabiliyorsa, bunu bir garaj satışında sunmayın - insanlar pazarlık almayı beklerler ve sadece toplayıcılara satabilecekleri ürünler için dolar paralarını ödemek isteyen avukatlar vardır .

Yerel İlanlar

Daha büyük, daha büyük öğeler satmak için nispeten ucuz bir yol arıyorsanız, yerel İlanlar gitmek için yol olabilir. İnsanlar, bu tür eşyaları almaya gelmek zorunda kalacaklarını ve yeterince büyük bir araç için uygun düzenlemelerin yapılmasını bekleyecekler. Craigslist'i bu tür öğeler için de kullanabilir ve bunları yerel bölgenizde listeleyebilirsiniz. Potansiyel alıcılarla pazarlık etmek zorunda kalabilirsiniz, ancak eşyalarınızı bir garaj satışından alacağınızdan daha fazla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi Siteler

Bazı durumlarda, daha az değerli koleksiyonları ve diğer ürünleri çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Ancak, kendinizi daha küçük öğelere sınırladığınızdan emin olmak istersiniz; nakliye için büyük bir ödeme yapmak istemezsiniz. Eşyaları düzgün bir şekilde paketlemelerine de dikkat etmelisiniz ki kırılmasınlar. Neleri alabileceğinizi öğrenmek için sattığınız ürüne benzer öğeler için tamamlanmış girişlere göz atın.

gönderi

Eşyalarınızda para kazanmanın gittikçe popüler olan yollarından biri, sevkıyattan yararlanmaktır. Konsinye dükkânları her yere geliyor. Bu düzenlemede, bir mağaza eşyalarınızı sizin adınıza satıyor ve karları sizinle paylaşıyor. Bizimle birlikte almak istemediğimiz bazı şeyleri boşaltmak için ülke dışına taşınmadan önce bir konsinye mağazası kullandık. Gerçekten iyi çalıştı. Yine de imzalamadan önce anlaşmayı anladığınızdan emin olun ve sunduğunuz ürüne dikkat edin.

Müzayede, Antika Bayileri ve Rehin Dükkanları

Gerçekten değerli olan öğeleriniz varsa (önce bağımsız olarak değerlenmelerini sağlayın), öğeyi açık artırmada satmayı veya bir antika satıcısına sunmayı seçerseniz en iyisini yapabilirsiniz. Bazı piyon dükkanları bile benzersiz ve değerli eşyalar için - ve iyi - ödeyecek. Anlaşmaya başlamadan önce gerçek değeri anladığınızdan emin olun.

Alt çizgi

Eşyalarınız için para kazanmanın bir çok yolu var. Satılamıyor olsanız bile, Freecycle gibi bir sitede takas edebiliyor olabilirsiniz, ya da bir hediyelik eşya dükkanına iyi durumda bağışta bulunabilirsiniz ve bir vergi indirimi alabilirsiniz (bir makbuz aldığınızdan emin olun).

Videoyu izle: Tüm İkinci el elektronik eşya Alım!

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın
Kazanmak

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın

Benim emekleme alanımın altında bir Rubbermaid kutusunda, porselen tavuklardan oluşan bir koleksiyonum var. Onları özellikle tutmamaya özen gösterdim, bu yüzden onları satmayı düşünüyorum. Ancak, ne kadar değer olduklarından emin değilim. Onları satmadan önce bir çek yapmam gerek. Eminim, sadece eBay'den, en az birinin 75 dolar civarında bir değere sahip olduğunu düşünüyorum.
Devamını Oku
Bundan Bir Yıl Sonra Zengin Olmanın 12 Yolu (2018)
Kazanmak

Bundan Bir Yıl Sonra Zengin Olmanın 12 Yolu (2018)

Hatta bilmeden, yılın başında yaptığınız Yeni Yıl kararlarının gerçekleşmediğine bahse girerim. Bunun için acı veren bir nokta yok - çoğu insan için olan şey bu. Ama bunun hakkında bir şeyler yapabilirsin. Bundan bir yıl sonra daha zengin olmanın 12 yolu var. Elbette hepsini yapmak zorunda değilsiniz, ama sadece birkaçını başarmak hayatınızdan bir yıl sonra büyük bir fark yaratabilir.
Devamını Oku