Maliye

Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton

Bu gönderi 23 Haziran 2009 tarihinde yayınlanmıştır.. Pek çok kahraman Anma Günü'nde tanınmayı hak ediyor. Bu benim kahramanım.
SSG Joshua Melton'ı hatırlamak

Pazartesi bir hafta başlamak için en kolay yol değildi.

Bu yazıyı yazmak daha da zor.

Bu sabah bir haber bülteni okudum “Afganistan'da iki Illinois Ulusal Muhafızları Öldü ”.

Hemen kalbim düştü.

2006 yılının Mart ayında Irak'tan ülkeye güvenli bir şekilde geri döndüğümde, C 2 / 123rd Topçu Topçusu'ndan gelen her askerin güvenli bir şekilde eve dönmesi beni çok mutlu etti. Bazı korkular ama artık her zaman arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yakın çağrı hikayelerinden başka bir şey değil.

Dokuz yıl boyunca Ulusal Muhafız hizmeti verdikten sonra emekli oldum. Hayatının bir parçası olan bir yerden uzak durmak çok zor ama zamanın olduğunu biliyordum. Benimle konuşlandırılan diğerleri, daha fazlasını sunabileceklerini hissettiler.

Daha çok fedakârlık. Bu askerlerden biri SSG Joshua Melton'du.

SSG Melton ve kızı

SSG Melton, Bağdat'ta olduğumuzda sadece bir E-4 Uzmanıydı. Yurduna olan sadakatini ve sevgisini göstererek eve geldiğinde hızla zirveye çıktı.

Geri dönmek zorunda değildi.

Karısı ve bir yaşındaki kızı ile evde olabilirdi. Daha önce konuşlandırılan arkadaşlarımın çoğu gitmek zorunda değildi.

Gönüllüler.

Kurban ettiler.

SSG Melton nihai kurban oldu.
26 yaşındayken, SSG Melton'un aracı Afganistan'daki bir konvoydayken vuruldu. O gün öldürülen o değildi.

Ayrıca bir diğerinin öldüğünü ve diğer iki askerin de yaralandığını öğrendim; Benimle Irak'a konuşlandırılan bir tane daha dahil. Almanya'ya uçtu. Şu anda onun yaralanmalarının boyutunu bilmiyorum. Tek yapabileceğim dua etmektir.

Güncelleştirme: Asker ciddi yaralandı, ancak tamamen iyileşti ve evde güvende.

Kahramanın haraç

Şimdi burada ne yapacağımı bilmiyorum. SSG Melton'un ailesini aramak ve onlara ne kadar üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Karısını ve kızını görmek ve onlara kocasının / babasının bir kahraman olduğunu söylemek.

Şimdilik, sadece sahip olduğum hatıraları anımsıyorum. Onun tuhaf espri anlayışı. Bütün bunlar, haber hikayesinin doğru olduğuna gerçekten inanmaya çalışıyor. Bu onun en son ölüm olarak okuduğum onun adı.

Bu olamaz mı?

Bu.

Bu mesajı sana öderim. Bana ve aileme ve sevdiğin bu ülkeye yaptığınız fedakarlık için.

Sen sormadın; sen az önce yaptın. Her zaman hatırlanacaksın. Her zaman benim kahramanım olacaksın.

“Bu kavgaya mide bulamayan hain, ayrılmasına izin verdi. Ama içinde hatırlayacağız. Biz azız, mutluyuz, kardeşler grubu! Bugün için, onun kanı benimle tutuyor, her zaman benim kardeşim olacak ”. Huzur içinde yat, kardeşlerim, unutulmadın. (W.Shakespeare)

Josh ve ailesinin daha fazla resmini tribün alanında burada görebilirsiniz.

Videoyu izle: Hıyanet Sarmalı 2. Bölüm HD

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

401 (k) 'ınızda ne kadar var?
Maliye

401 (k) 'ınızda ne kadar var?

Herkes 401 (k) planlarına ne kadar katkıda bulunduğunu ya da 401 (k) planlarına ne kadar katkıda bulunmaları gerektiğini anlatıyor. Bu önemli, şüphesiz. Ama daha büyük soru son oyun olmalı. 401 (k) 'da ne kadar sahip olmalısınız. Ana parça olarak 401'i (k) içeren herhangi bir emeklilik planının başarısı veya başarısızlığı gerçek ölçüsüdür.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?"/>
Maliye

Sadece 2.5 Yılda 115 Bin $ 'lık Borcunu Kapamak İçin Ne Gerekir?

115.000 dolar borcunu nasıl aldın? 2003 yılında evlendik ve her biri evliliğe öğrenci kredi borcu getirdi. Her birimiz dereceleri elde etmek için özel üniversitelere gittik ve bu bizim borcumuzun büyük bir parçasıydı. Ayrıca bir araba kredisi ve bazı kredi kartı borcumuz vardı. 115.000 $ 'a kadar eklendi. O kadar borcunun olması ne hissetti?
Devamını Oku
1000 $ 'lık Hızlı Nasıl Yapılır (Bir Haftada veya Daha Azında)
Maliye

1000 $ 'lık Hızlı Nasıl Yapılır (Bir Haftada veya Daha Azında)

Geçtiğimiz yıl Atlantik'teki bir yazı, nakit olarak 400 dolarlık bir acil durum için ödeme yapamayan Amerikalılar için nasıl bir şey olduğunu gösterdi. Yazar, beklenmedik şeyleri kurtarmak için mücadelelerini ve bir şeyin yanlış gitmesi durumunda acil bir fonu olmaması gibi şeyleri anlattı. O yalnız değil - o ve Amerikalıların neredeyse yarısı aynı teknede.
Devamını Oku
Bir Gün Çevrimiçi 10 Dolar Yapmak için 32 Yolları
Maliye

Bir Gün Çevrimiçi 10 Dolar Yapmak için 32 Yolları

Para çevrimiçi yapmak harika geliyor, değil mi? Kendi programında para kazanırsın. Her gün çevrimiçi olarak 10 dolar kazanabilirseniz, her gün boş zamanınızın küçük bir kısmı ile birlikte olabilirsiniz? Bu 10 dolar, önemli bir değişim miktarını telafi etmek için zaman içinde toplanabilir. Günümüzün çılgın dolandırıcılık dünyasında ve bilginin aşırı yüklenmesi durumunda, çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde para kazanmanın en iyi yolunun ne olduğunu belirlemek zor olabilir.
Devamını Oku