Maliye

Düşmüş Askerin Hatırlanması- SSG Joshua Melton

Bu gönderi 23 Haziran 2009 tarihinde yayınlanmıştır.. Pek çok kahraman Anma Günü'nde tanınmayı hak ediyor. Bu benim kahramanım.
SSG Joshua Melton'ı hatırlamak

Pazartesi bir hafta başlamak için en kolay yol değildi.

Bu yazıyı yazmak daha da zor.

Bu sabah bir haber bülteni okudum “Afganistan'da iki Illinois Ulusal Muhafızları Öldü ”.

Hemen kalbim düştü.

2006 yılının Mart ayında Irak'tan ülkeye güvenli bir şekilde geri döndüğümde, C 2 / 123rd Topçu Topçusu'ndan gelen her askerin güvenli bir şekilde eve dönmesi beni çok mutlu etti. Bazı korkular ama artık her zaman arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yakın çağrı hikayelerinden başka bir şey değil.

Dokuz yıl boyunca Ulusal Muhafız hizmeti verdikten sonra emekli oldum. Hayatının bir parçası olan bir yerden uzak durmak çok zor ama zamanın olduğunu biliyordum. Benimle konuşlandırılan diğerleri, daha fazlasını sunabileceklerini hissettiler.

Daha çok fedakârlık. Bu askerlerden biri SSG Joshua Melton'du.

SSG Melton ve kızı

SSG Melton, Bağdat'ta olduğumuzda sadece bir E-4 Uzmanıydı. Yurduna olan sadakatini ve sevgisini göstererek eve geldiğinde hızla zirveye çıktı.

Geri dönmek zorunda değildi.

Karısı ve bir yaşındaki kızı ile evde olabilirdi. Daha önce konuşlandırılan arkadaşlarımın çoğu gitmek zorunda değildi.

Gönüllüler.

Kurban ettiler.

SSG Melton nihai kurban oldu.
26 yaşındayken, SSG Melton'un aracı Afganistan'daki bir konvoydayken vuruldu. O gün öldürülen o değildi.

Ayrıca bir diğerinin öldüğünü ve diğer iki askerin de yaralandığını öğrendim; Benimle Irak'a konuşlandırılan bir tane daha dahil. Almanya'ya uçtu. Şu anda onun yaralanmalarının boyutunu bilmiyorum. Tek yapabileceğim dua etmektir.

Güncelleştirme: Asker ciddi yaralandı, ancak tamamen iyileşti ve evde güvende.

Kahramanın haraç

Şimdi burada ne yapacağımı bilmiyorum. SSG Melton'un ailesini aramak ve onlara ne kadar üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Karısını ve kızını görmek ve onlara kocasının / babasının bir kahraman olduğunu söylemek.

Şimdilik, sadece sahip olduğum hatıraları anımsıyorum. Onun tuhaf espri anlayışı. Bütün bunlar, haber hikayesinin doğru olduğuna gerçekten inanmaya çalışıyor. Bu onun en son ölüm olarak okuduğum onun adı.

Bu olamaz mı?

Bu.

Bu mesajı sana öderim. Bana ve aileme ve sevdiğin bu ülkeye yaptığınız fedakarlık için.

Sen sormadın; sen az önce yaptın. Her zaman hatırlanacaksın. Her zaman benim kahramanım olacaksın.

“Bu kavgaya mide bulamayan hain, ayrılmasına izin verdi. Ama içinde hatırlayacağız. Biz azız, mutluyuz, kardeşler grubu! Bugün için, onun kanı benimle tutuyor, her zaman benim kardeşim olacak ”. Huzur içinde yat, kardeşlerim, unutulmadın. (W.Shakespeare)

Josh ve ailesinin daha fazla resmini tribün alanında burada görebilirsiniz.

Videoyu izle: Hıyanet Sarmalı 2. Bölüm HD

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Serbest Yazar Nasıl Olulur? (Ayda 0 ile 20.000 $ arasında)
Maliye

Serbest Yazar Nasıl Olulur? (Ayda 0 ile 20.000 $ arasında)

Serbest yazar olmanın nasıl bir yol olduğunu öğrenmek istiyorsanız, evinizden inanılmaz bir gelir elde edebilirsiniz, bu yazı tam size göre. Kendi patronunuz olduğunu, neredeyse sınırsız gelir potansiyeli olduğunu ve evden çalışmayı hayal edin. Bütün gün bir hücrenin içine işemek yerine, hayal gücünün hayatını inşa etmek için yaratıcı yeteneklerine ve katı iş ahlakına güveniyorsun.
Devamını Oku
2018'de En İyi 17 Banka
Maliye

2018'de En İyi 17 Banka

Muhtemelen bankaların çoğunun, bakiyeleri kontrol etmenize, ödemeleri yapmanıza, para transfer etmenize vb. Olanak sağlayan çevrimiçi yeteneklere sahip olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Ancak, orada hiçbir yerde sadece tuğla-harç lokasyonu olmayan online bankalar da var. Bu çevrimiçi bankacılık şirketleri federal hükümet tarafından talep edilen aynı güvenlik ve diğer yüksek standartlarda tutulur ve iyi olanlar FDIC tarafından sigortalıdır; Bu bankaların çoğu için gerçek bir fiziksel yer bulamazsın
Devamını Oku
Çocukların Ücretsiz Olduğu 58 Yer
Maliye

Çocukların Ücretsiz Olduğu 58 Yer

Çocukları yemeye götürmek her zaman iyi bir fikir gibi geliyor. Bazı anıları yaparken yemek pişirmekten kaçınabilirsiniz. Her şeyi kontrol edinceye ve büyüklüğünde bir ızgara peynirli sandviç için 9.99 dolar ödediğinize kadar harika gidiyor. Harcamalarınızı izlemeye çalışıyorsanız, o zaman ödemeyi ödemek her zaman acıyor.
Devamını Oku