Yatırım

Banka Kazançları ile Tercih Edilen Tercih Edilen Borsalar. Yatırım Zamanı Var mı?

Piyasaların Tercih Edilen Stok segmentinde son gelişmeler olmuştur. Bu firma LPL Financial tarafından hazırlanan en son araştırma raporu.

 • İkinci çeyrekte kazançlar sezonu, finansal sermayedarlardan gelen olumlu haberleri içeriyor.
 • Daha yüksek sermaye oranları, temettü erteleme veya askıya alma veya ortak hisse senedi borsalarındaki değişimler büyük ölçüde azaldığından, tercih edilen hisse senedi sahiplerine yönelik yakın vadeli risklerin en aza indirilmesine yardımcı olmuştur.
 • Haberlere rağmen, tercih edilen hisse senedi performansı kazanç açıklamalarının ardından susturuldu, yatırımcılar ise 2009'un ikinci yarısında daha fazla netlik bekliyor.
 • Kalan riskler, şirket tahvillerini ve yüksek getiri bonolarını vurgulamanın bir nedenidir; Ancak, tercih edilen hisse senetlerini cazip bulmaya ve gelir odaklı yatırımcılar için portföyün bir parçası olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Finansal firmalar, tercih edilen borsaların yaklaşık olarak% 80'ini oluşturduğundan, banka kazançları bu özkaynaklardaki yatırımcıların temel çıkarlarıdır. 2009 yılının ilk çeyreğinde, tercih edilen pazar tarihi bir düşük seviyeye ulaştı, çünkü yatırımcılar gayrimenkul kredilerinde yükselen kayıpların finansal firmaların temettü veya faiz ödemelerini tercih edilen hisse senedi sahiplerine bırakacağı anlamına geliyor. Risk iştahı arttıkça ve hisse senedi piyasası yeniden yükselirken, tercih edilen hisse senetleri de güçlü bir şekilde geri döndü. Mayıs ayı başlarında, hükümet tarafından zorunlu kılınan stres testleri, bazı bankaların yeterli sermayeye sahip olmak için ek sermaye artırmaya ihtiyaç duyduğunu gösterdi. Stres testleri, büyük kayıpların bir bankanın borçlulara borç verme ve mevduat sahiplerinin tasarrufunu tehlikeye atma yeteneğini bozmayacağı şekilde sürdürülmesi gereken asgari sermaye oranını göstermek için tasarlandı.

İkinci Çeyrek Kazanç

İkinci çeyrek kazançlar sezonu, bankaların dengede, bu ana sermaye oranlarını destekleyebildiğini gösterdi. Bankalar bunu başardı
öncelikli olarak ek ortak hisse senedi ihraç ederek ve daha iyi işletme sonuçları ile iyileştirme. Gösterdiğimiz iki oran, Çekirdek Sermaye (veya Seviye 1) Oranı ve Maddi Ortak Sermaye (TCE) oranıdır; İkincisi, hükümet düzenleyicileri tarafından daha yakından incelenmektedir. Daha yüksek sermaye oranları, tercih edilen hisse senedi sahipleri için yakın vadeli risklerin en aza indirilmesine yardımcı oldu. Daha yüksek sermaye oranları, tercih edilen hisse senedi sahipleri için en büyük risklerden biri olan temettü erteleme veya askıya alma riski büyük ölçüde azalmaktadır. Tercih edilen menkul kıymetler çok uzun vadelere sahip olduklarından veya bazı durumlarda kalıcı olmadıklarından (yani, vadeleri geçmediğinden), faiz geliri yatırım performansının ana itici gücüdür. Bu gelir akışının devamı, tercih edilen hisse senedi yatırımcıları için çok önemlidir.

Bir ikincil seviyede, daha yüksek sermaye oranları, tercih edilen hisse senedinden hisse senedine zorunlu bir değişim riskini azaltır. Tercih edilen hisse senedi yatırımcıları için bir ortak değişim, aynı zamanda gelir akışının sona ermesi anlamına da gelebilir. Bir hisse senedine temettü ödenmesi durumunda, bu genellikle daha düşüktür. Şimdiye kadar tamamlanan borsaların, tercih edilen hisse senedi sahiplerine nispeten olumlu şartlar getirdiğini belirtmek gerekir. Çoğu durumda, sunulan toplam tazminat, 4Ç08 ve 1Ç09'da geçerli olan tercih edilen hisse senedi piyasa değerinin üzerindedir. Gelecekteki değişim teklifleri, oluşmaları halinde, tercih edilen sahipler için mutlaka olumsuz olmayabilir.

Olumlu haberler Tercih edilen hisse senedi için iyi haber?

Bu olumlu habere rağmen, piyasa performansları gevşetilmiş, yatırımcılar ise 2009'un ikinci yarısında daha fazla netlik bekliyor.
Tercih edilen pazar, kazanç sezonu başlangıcından önce, belki de beklentisiyle iyi bir performans göstermişti, ancak odak noktası, 2009'un ikinci yarısına kaymış durumda. Ve tercih edilen hisse senetleri, Mart ayı boyunca keskin bir şekilde yükseldi.

Özellikle, yatırımcılar, bankaların tüketici kredileri üzerindeki sermaye oranlarını aşındırabilecek kayıplarını sürdürme potansiyeli konusunda endişe duymaktadır. İkinci çeyrek kazanç raporlarına göre bir negatif, kredi bozulmasının devam etmesiydi. Sermaye oranları yeniden düşerse, tercih sahiplerine yönelik riskler artacaktır.

Tercih ettiğimiz pazarın bu riskin büyük bir kısmının fiyatında olduğuna ve cazip bir şekilde değerlendiğine inanıyoruz. Merril Lynch Tercih Edilen Menkul Kıymet Endeksi ile ölçülen tercih edilen borsa, ortalama% 7,9 (23 Temmuz itibariyle) verim ve ortalama A3 (Moody's) kredi notuna sahiptir. Hazinelere yayılan verim% 3.7 oranındadır. Tüketici kredilerinden nihai kayıp oranı veya geri kazanım değerinin tahmin edilmesi zor olduğundan riskleri göz ardı etmeyiz. Bu nedenle, Kurumsal Tahviller ve daha düşük bir oranda, Müşteri portföylerinde Yüksek Verim Bonoları tercih edilmeye devam ediyoruz. Ancak, cazip değerlemeler hâlâ tercih edilen hisse senetlerini iyi bir gelir aracı haline getiriyor ve bunları gelir odaklı portföylerimizde kullanmaya devam ediyoruz.

 • Bu materyalde dile getirilen görüşler yalnızca genel bilgi içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye veya tavsiyelerde bulunmayı amaçlamamaktadır. Hangi yatırımların sizin için uygun olabileceğini belirlemek için yatırım yapmadan önce mali danışmanınıza danışın. Tüm performans referansları tarihseldir ve gelecekteki sonuçların garantisi yoktur. Tüm endeksler yönetilemez ve doğrudan yatırım yapılamaz.
 • Ne LPL Financial ne de bağlı kuruluşlarından biri, tartışılan yatırımda bir piyasa oluşturmaz, LPL Financial veya onun bağlı kuruluşları veya görevlileri, LPL Financial ya da bağlı kuruluşlarının ne tavsiye edildiği konusunda ihraççıların herhangi bir menkul kıymetinde finansal çıkarları vardır. Son 12 ayda ihraççının herhangi bir menkul kıymetinin halka arzını yönetmiş veya ortak yönetmişlerdir.
 • Devlet tahvili ve Hazine Bonoları ABD hükümeti tarafından anapara ve faizlerin zamanında ödenmesi için garanti edilir ve vadeye kadar elde tutulursa sabit bir getiri oranı ve sabit anapara değeri sunar.Ancak, fon paylarının değeri garanti edilmez ve dalgalanacaktır.
 • Şirket tahvillerinin piyasa değeri dalgalanacaktır ve eğer tahvilin vadesinden önce satılması durumunda, yatırımcının getirisi, ilan edilen getiriden farklı olabilir.
 • Tahviller, vadeden önce satılırsa piyasa ve faiz oranı riskine tabidir. Bono faizleri faiz oranları yükseldikçe azalacak ve fiyatlara bağlı olarak değişebilir. Yüksek Verim / Önemsiz Tahvil, yatırım amaçlı menkul kıymetler değildir, önemli riskler içerir ve genellikle
 • sofistike yatırımcıların çeşitlendirilmiş portföyünün bir parçası. GNMA'lar ABD hükümeti tarafından zamanında anapara ve faize ilişkin olarak garanti edilir, ancak bu garanti, verim için geçerli değildir, ya da tahvillerin tüm temel ipoteklerin ödenmesinden önce satılması durumunda anapara kaybına karşı koruma sağlamaz.
 • Muni Tahviller, vadeden önce satılırsa piyasa ve faiz oranı riskine tabidir. Faiz oranları yükseldikçe tahvil değerleri düşecektir. Faiz geliri alternatif asgari vergiye tabi olabilir. Federal vergiden muaf, ancak diğer eyalet ve eyalet ve yerel vergiler geçerli olabilir.
 • Yatırım fonlarına yatırım yapmak, olası anapara kaybı dahil olmak üzere risk içerir. Özel sektör sektörlerindeki yatırımlar, izahnamede ana hatları olan ek risklere sahiptir.
 • Hisse senedi yatırımları, anapara kaybı dahil olmak üzere risk içerir.

Videoyu izle: BORSADA KOMİSYON ÜCRETLERİ - BANKA KOMİSYON ORANLARI

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

IRA için 401k Rollover için Seçenekleriniz Nelerdir?
Yatırım

IRA için 401k Rollover için Seçenekleriniz Nelerdir?

401K Devrilme Seçenekleri İşinizden ayrıldığınızda, gönüllü olsun ya da olmasın, 401 (k) ile ilgili önemli bir karar vermeniz gerekir. Birçoğu 401 (k) ile ne yapabileceklerine dair tüm seçeneklerine aşina değil, yanlış seçim yapmak sana mal olabilir. Çoğu insan 401 (k) rollover konseptine aşinadır, ancak hala süreç boyunca biraz yardıma ihtiyaç duyar.
Devamını Oku
Nasıl 200.000 $ yatırım (ve sağlam bir getiri)
Yatırım

Nasıl 200.000 $ yatırım (ve sağlam bir getiri)

200.000 $ 'lık yatırım yapmak aslında önemli bir eşik. Küçük yatırımcılar ve büyük olanlar arasındaki bölünme çizgisidir. Ve tüm yatırım tutarları gibi, 200.000 $ 'lık yatırım yapmak için benzersiz stratejiler gereklidir. Tamamen çeşitlendirmek için yeterince büyük miktarda para ve hatta bazı spekülatif şanslar. Aynı zamanda uygun şekilde korunması gereken yeterince büyük bir yuva yumurtası.
Devamını Oku