Para ve Ödüller İçin En İyi 13 Anket ve Araştırma Sitesi

Hayatta ilerlemek için birçok yol olsa da, daha az para kazanmak kadar az fayda vardır.

Gelirinizi zaman içinde artırarak, nakit tasarruf oranınızı artırabilir, emekliliğiniz için daha fazla para biriktirebilir ve hatta bir süre sonra bir ihtiyat efekti elde edebilirsiniz.

başlamaya hazır mısın?

Para için Anketler - Quicklinks

 1. Mysurvey
 2. Vindale Araştırma
 3. Anketi Junkie
 4. E-Poll Pazar Araştırması
 5. Ipsos iSay
 6. Gelen Kutusu Dolar
 7. Çam kozalağı araştırma
 8. Swagbucks
 9. Amerikan Tüketici Görüşü
 10. Pro Görüşü
 11. Harris Anket Çevrimiçi
 12. Küresel Test Pazarı
 13. Merak etmek

Daha fazla paraya sahip olmak, kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlarsa, muhtemelen geceleri daha iyi uyuyacaksınız.

Tabii ki, gelirinizi artırmak her zaman kolay değildir. Örneğin, işvereniniz zamlarımdan nefret edebilir, ya da iş yerinde fazla mesai azalıyor. Eğer durum böyleyse, yarı zamanlı bir iş bulmanız, evinizdeki bir yan koşuyu başlatmanız veya boş zamanlarınızda para kazanmanın alışılmamış yollarını aramanız gerekebilir. Uber sürücüsüne nasıl ulaşacağımıza dair bir yazıya göz atın, bu harika bir yan koşuldur, çünkü kendi programınızı yapabilir ve sizin için uygun olduğunda ekstra para kazanabilirsiniz.

Para Siteleri Anketler almak için en iyi 13 Get

Zamanında kısaysanız ve hızlı bir şekilde para kazanmayı düşünüyorsanız, en kolay yollardan biri çevrimiçi anket siteleridir. Ödemeler değişebilirken, bu anket şirketleri soruları yanıtlamak, internette gezinmek ve daha fazlası için para kazanmanızı sağlar.

Ayrıca, sıkı saatler ve standart işe gidip gelen bir yarı zamanlı işten farklı olarak, gerçek boş zamanlarınızda - çocukların yatakta olduğu gece, işten erken sabahları veya TV seyrederken - anketleri tamamlayabilirsiniz.

Mysurvey

MySurvey aslında ve 1946 yılında başlatılan bir programın uyarlanmasıdır. Posta yoluyla anket göndermek için kullanılan Ulusal Aile Görüşü organizasyonu olarak başlamıştır. 2001 yılında, dijital çağa katıldılar ve şimdi etraftaki en iyi anket sitelerinden biri. Web sitesine göre üyelere 15.000.000 $ 'dan fazla ödül verdiler.

MySurvey anketlerinin ödülleri, diğer sitelerin çoğuyla (veya bazıları) daha iyidir. Tamamladığınız her bir anket için 0,50 ila 1,25 dolar teklif ediyorlar ve daha kısa anketler sadece 5 dakika sürüyor. Para çekmek istediğinizde, diğer sitelerden daha az olan 10 TL kazanmanız gerekir. Çek, PayPal, Amazon hediye kartı veya 60'tan fazla parayla paranızı alabileceksiniz. diğer hediye kartı seçenekleri. Ücretsiz bir mysurvey hesabı için kaydolun BURAYA.

Vindale Araştırma

Vindale Research, en yüksek ödeme yapan anket siteleri olmayacaktır, ancak bu, otomatik olarak ortadan kaldırmanız gerektiği anlamına gelmez. Anket sitelerinize mükemmel bir katkı sağlar ve her ay birkaç ekstra dolar kazanmanıza yardımcı olabilir.

Vindale Research, orada bulunan en eski araştırma sitelerinden biridir, bu da şirketin ne yaptığını bildiği anlamına gelir. Her bir anket için, yatırım yapacağınız süre için para değil, 1 $ ila 5 $ arasında bir yer alırsınız. Açıkçası, bir anket ne kadar ayrıntılı olursa, o kadar fazla ödeme alırsınız.

Şirket ayrıca, daha fazla para kazanacağınız ürün değerlendirmeleri de sunuyor (çünkü daha fazla zaman harcıyorlar). Size bir ürün ya da hizmet verecekler ve üzerinde dürüst bir inceleme yazmanız gerekecek. Bu, 5 ila 75 $ arasında herhangi bir ücret ödeyebilir. Vindale Araştırma BURAYA kaydol.

Anketi Junkie

Anket Junkie anket oyununa atlamak için hızlı ve kolay hale getirir. Web sitelerine göre, “düşüncelerinizi paylaşmak için nakit para ve ödüller kazanmak için en popüler nokta” olduklarını söylerken, bu teknik olarak doğru olmayabilir, ancak bunlar en büyük anket sitelerinden biri. Onlar 2005 yılında (bir anket sitesi için oldukça eski) tüm yollarla başlatıldı ve 4.000.000'den fazla üyesi var.

Anket Junkie, ödülleri için bir puan sistemi kullanıyor. Tamamladığınız her anket için 50 - 450 puan arasında bir puan alacaksınız. 100 puan 1 $ eşittir. Diğer yarışmalardan farklı olarak, Survey Junkie ne kadar kazanacağınız konusunda çok dürüst. Web sitelerinde “Zengin Olmayacaksınız” anketlerini açık bir şekilde söylerler. Bu kadar çok web sitesinin günün işten ayrılabileceğini ve tüm gün evde anketler yaparak evde oturup görebileceğinizi görmek için canlandırıcı.

Puanlarınızı PayPal üzerinden veya hediye kartıyla nakit olarak ödeyebilirsiniz. Anket Junkie, paranızı anında alabileceğinizi iddia ediyor, ancak bu kesinlikle doğru değil. Çoğu durumda, PayPal üzerinden ödeme talep ederseniz ve 24 saate kadar sürebilir, ancak çoğu durumda bu derhal geçerlidir. Dışarıdaki diğer sitelere kıyasla, bu büyük bir avantaj. Bazı şirketler ve siteler sizi birkaç gün hatta haftalarca bekletebilir. Survey Junkie BURAYA için kayıt olun.

ePoll Pazar Araştırması

Daha az bilinen anket sahalarından biri ePoll Market Research. Şirket 1997 yılında kurulmuş ve bugün keyif aldığımız yüzlerce farklı online anket sitesinin önünü açtı.

Açık bir yönerge olmamasına rağmen, ePoll anketleri medya ve eğlence sektörünün etrafında dönme eğilimindedir. Bu nedenle daha genç anket katılımcıları ve TV / film izleyicileri muhtemelen ePoll’un diğer bazı demografiklerden daha fazla keyif alacaktır. EPoll ile, bir ticari, hatta bir televizyon bölümünü izlemeniz ve daha sonra anketle ilgili soruları yanıtlamanız gerekebilir. Aslında, nadiren de olsa, ePoll evde izleyebilmeniz ve sitede gözden geçirmeniz için bir film veya TV şovu gönderecektir. Bu fırsatlar sık ​​değildir ancak siteyi kullanmanın güzel bir ekidir.

Anketlerin çoğu 10-15 dakika sürer, eğer varsa, gereken görüntüyü izlemek için gereken süreyi saymaz. E-Anket için kaydolun

Ipsos iSay

iSay orada en popüler anket sitesi değil, ama fazladan harcama yapmak için bir yer ararken göz önünde bulundurulmalıdır.

Çoğu yönden, iSay listedeki diğer sitelerle aynıdır. Bunları birbirinden ayıran bir şey de “Poll Predictor” dır. Daha önce bir anket sitesinde olsaydınız, en sinir bozucu şeylerden birisinin bir ankete girmek, birkaç soruyu yanıtlamak olduğunu ve daha sonra başlamaması gerektiğini bilirsiniz. eleme. Eğer bu iSay ile olursa, bir Poll Predictor sorusu sorulur. Bunlar “Hiç yurtdışında bulundunuz mu?” Gibi sorulardır ve insanların yüzde kaçının evet dediğini tahmin etmeniz gerekir. Doğru cevaba yaklaştıkça; Ödül çizimini kazanmak için daha fazla şansınız olur.

İSay'i kullanarak ne kadar kazanacaksınız? Ödemeleri, diğer anket sitelerine kıyasla ortalama. Diğer sitelerdeki gibi, ödenen miktar anketin uzunluğuna bağlı olarak değişecektir. PayPal ile ödeme isteğinde bulunabilmeniz veya parayı hediye kartına aktarabilmeniz için en az 500 puan (5 TL) kazanmanız gerekir. BURAYA BURADA kaydol.

Gelen Kutusu Dolar

Gelen Kutusu Dolar ile, bir dizi etkinlik için para kazanacaksınız. Anketleri ve anketleri tamamlamak için ödüller kazanmanın yanı sıra, internette gezinmek, oyun oynamak, market kuponları yazdırmak ve çevrimiçi alışveriş yapmak için de ödeme alabilirsiniz. Hepsinden iyisi, kayıt olmak tamamen ücretsizdir!

InboxDollars sitesini düzenli olarak kullanırsanız, çeşitli etkinlikleriniz için genellikle ayda 20 $ veya 30 $ 'a kadar para kazanabilirsiniz. Artı, sadece kaydolmak için 5,00 ABD doları kredi alacaksınız!

InboxDollars için buradan kaydolun

Swagbucks

Swagbucks, internette görünen ilk ücretli anket sitelerinden biri oldu, ancak her geçen yıl para kazanmanın daha fazla seçeneğini ve daha eğlenceli yollarını sunması için büyüdü. Swagbucks ile çevrimiçi alışveriş yapmak, video izlemek, web'de arama yapmak ve anketleri yanıtlamak için puan kazanacaksınız.

Puanlarınızı kullanmak söz konusu olduğunda, çok çeşitli hediye kartları Swagbucks web sitesinde en iyi seçeneklerden bazılarıdır. Hediye kartları için anketler yapmak sizin işiniz değilse, puanlarınızı PayPal nakit olarak da kullanabilirsiniz.

Swagbucks'a kaydolmak kolay ve en iyisi bedava! Swagbucks ile para kazanmak için tüm farklı yolları görmek istiyorsanız, başlamak için buraya tıklayın.

Çam kozalağı araştırma

Pinecone Research, diğer ücretli anket siteleri gibi çok çalışıyor. Kaydolduktan sonra, tamamladığınız her anket için puan kazanırsınız. Ek bir bonus olarak, anketler sırasında verdiğiniz yanıtlar, pazara girmeden ve kendi pazarlama kampanyalarını etkilemeden önce yeni ürünler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Ve puanları raflamaya başladığınızda, para ya da ödüller için bunları kullanabilirsiniz.

Puanlarınızı kullanmak söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz olsa da, Pinecone araştırmaları, size hediye çekleri veya ürünler için ödeme yapmak yerine postayla bir çek gönderen birkaç çevrimiçi anket sitesinden biridir.

Ne kadar kazanabileceğinizi bulmak istiyorsanız, Pinecone Research'e buradan kaydolun.

Amerikan Tüketici Görüşü

İlk başta inanmak zor olsa da, Amerikan Tüketici Görüşü size para ödeyecek gerçek, gerçek para Görüşlerinizi paylaşmak ve çevrimiçi anketleri tamamlamak için. Çevrimiçi fikir paneline katıldığınızda, denediğiniz yeni ürünlerle ilgili görüşlerinizi bildirmeniz, yeni reklam kampanyalarını denemeniz ve şirketlere pazarlama teknikleri ve sloganları hakkında ne düşündüğünüzü belirtmeniz istenir.

Amerikan Tüketici Görüşü'nden ödemeler değişebilir, ancak ödemeniz nakit olarak kullanabileceğiniz “puanlar” şeklinde olacaktır. Paranızı PayPal üzerinden de alabilirsiniz, ayrıca geri ödemeler 1.000 veya 10 punto ile başlayabilir.

Amerikan Tüketici Görüşü ile başlayın!

Pro Görüşü

Pro Opinion ile uzmanlık alanınızdaki soruları yanıtlamak için ödeme alırsınız. Ayrıca, Pro Opinion web sitesinde uzman yanıtları ve makaleleri oluşturmak için kullanılan değerli bir araştırma sunacaksınız.

Kaydolduktan sonra, e-posta yoluyla çeşitli konularda ve ürünlerde anketler alacaksınız. Bu anketleri tamamladıktan ve bir "puan" birikimi oluşturduktan sonra, bunları PayPal üzerinden nakit, Amazon.com üzerinden yapılan alışverişler veya çeşitli perakendecilere hediye kartları için kullanabilirsiniz. Alternatif bir öneri olarak, ödüllerinizi Red Cross'a bağış olarak bile kullanabilirsiniz.

Başlamak için cinsiyet, ev adresi, doğum tarihi, iş durumu, eğitim seviyesi ve hane geliri dahil olmak üzere birkaç kişisel ayrıntı sunmanız gerekecektir. Ancak bundan sonra, bireysel güçlü yönleriniz ve mevcut bilgi birikiminize uyan anketlerle eşleştirileceksiniz.

Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? Pro Opinion ile buradan kaydolun.

Harris Anket Çevrimiçi

Amerikan Tüketici Görüşü gibi, Harris Poll Online düzenli olarak oturum açmak isteyen ve çevrimiçi anketleri ve anketleri doldurmak isteyen kişilere nakit teşvikleri sunmaktadır. Katıldığınızda, aldığınız her anket için ödül kazanmaya başlayacaksınız. Yeterli ödül “puanları” kazandıktan sonra, onları Amazon, iTunes, Home Depot ve Walmart gibi web sitelerinde yapılan alışverişler için açabilirsiniz. Tersine, Harris Poll web sitesinden doğrudan sipariş edilen film, kitap ve ev eşyaları için puanlarınızı da açabilirsiniz. Ayrıca, bir anketi her tamamladığınızda 10.000 dolarlık çekilişe gireceksiniz.

Anket başına kesin ödemeler reklamı yapılmamakta ve oldukça farklı olsa da, Harris Poll Online'a katılmak ücretsizdir ve eğer web sitesini yeterince sık kullanırsanız ödüller kazançlı olabilir.

Buraya TIKLAYIN Harris Poll Online'a katılmak ve boş zamanlarınızda nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek.

Küresel Test Pazarı

Küresel Test Piyasası, BBB'den akreditasyon alan nadir araştırma sitelerinden biridir. Arabalardan filmlere kadar her şeyi konu alan en farklı anket sitelerinden biri.

Tıpkı diğer anket siteleri gibi, anketlerden birini her tamamladığınızda, 35-250 puan arasında bir puan alırsınız. Bu, anket başına yaklaşık 1,50 ila 1,75 ABD dolarına eşittir. Ödeme için yeterli parayı bir kez tutturduktan sonra (en az 50 $ biriktirmeniz gerekir), paranızı almak için birkaç farklı seçeneğiniz olacaktır. Paranızı Çek hesabınızla çekebilir veya hediye çekleri için kullanabilirsiniz.

Her anket için puan almanın yanı sıra, aylık nakit çizimlere de girilir. Elbette, bir garanti yok, ama bu güzel bir ek teşvik. Küresel Test Pazarına BURAYA kaydolun.

Merak etmek

Bu listedeki diğer ücretli anket sitelerinin aksine, Wonder, sizi geniş bir konu yelpazesinde bağımsız araştırma yapmak için işe alacak. Bu anlamda, Wonder, boş zamanlarınızda tamamlayabileceğiniz yan işlerden çok daha fazla “yarı zamanlı iş” sunar.

Kriterleri karşılıyor ve işe alıyorsanız, tarihsel olaylardan hükümet yasalarına ve yönetmeliklerine kadar her konuda uzman araştırması yapacaksınız. Buna karşılık, bu araştırma bu hizmeti kullanmak için ödeme yapan profesyoneller tarafından kullanılır.

Kazançlarınız, beceri düzeyinize ve müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu önemli ayrıntıları bulmak için harcadığınız süreye bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gösterir. Yine de, bu, çevrimiçi olarak ve kendi evinizin konforunda para kazanmak için harika bir yoldur.

Wonder ve burada nerede çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

En İyi Çevrimiçi Anket Sitelerinden En İyi Nasıl Çıkılır?

“Ücretsiz paranın” cazibesinden uzaklaşmak zor olabilir, özellikle bu parayı sadece günde birkaç kez internete tıklayarak kazanabilirseniz. Yine de, zaman içinde kazandığınız para, mal ve hediye kartlarının miktarını en üst düzeye çıkarmanın birçok yolu vardır. İşte size yardımcı olabilecek bazı ipuçları:

Her meşru online anket sitesi için kayıt olabilirsiniz.

Bu sitelerin herhangi birinden kolayca para kazanabilmenize rağmen, her birinden kazanabileceğiniz para miktarı sınırlı olabilir. Elinizde çok fazla zaman varsa, birkaç çevrimiçi anket sitesine kaydolup her birine katılabilir.

Tamamladığınız daha fazla anket ve çevrimiçi görev, zamanla daha fazla para kazanırsınız. Hatta birkaç sitenin favorileriniz olduğunu veya bir sitenin diğerlerinden daha fazla nakit almanıza yardımcı olduğunu görebiliyorsunuz. Ne olursa olsun, her birini denemeden önce nasıl çalıştığını bilmeyeceksin.

Dolandırıcılar için dikkat edin.

Bu yayında belirtilen her çevrimiçi anket sitesi kesinlikle meşru olsa da, bazı “kopya kedi” web siteleri ve hatta hileli web siteleri var.

Bir web sitesi ücretsiz para hakkında vahşi iddialarda bulunursa veya rahat bir şekilde verdiğinizden daha fazla kişisel bilgi isterse, bu iyi bir şey olmadığının göstergesidir. Kullanmaya başlamadan önce, bir web sitesinin meşru olduğundan emin olmak için incelemeleri okuduğunuzdan ve araştırma ile takip ettiğinizden emin olun. Doğru olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyle.

Her gün anketleri tamamlamak için bir kenara koyun.

Anketleri tamamlamak için zamanınız olmadığını düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Çoğumuz yoğun yaşamaktayız ve yeni bir yan koşmayı üstlenmeye devam etmek zor olabilir.

Yine de, her gün televizyon izlerseniz, anketleri online olarak tamamlamak için bolca zamanınız olur. Reklam aralarında en sevdiğiniz programı açın ve anket sorularını tamamlayın. Geceleri biraz sessiz zaman geçirmek isterseniz, çevrimiçi arama yoluyla ekstra para kazanmak veya dinlenirken birkaç çevrimiçi anketi tamamlamak için de harika bir zaman.

Alt çizgi

En iyi çevrimiçi anket siteleri, internette arama yapmanın hedeflenen videoları izlemesine, e-postaları açmasına, anketleri tamamlamasına ve ürünler ve hizmetler hakkında dürüst fikir vermenize kadar her şey için sizi ödüllendirecektir.

Ama bu özgür ve kolay paranın ellerine geçebilmek için önce kayıt olmalısın!

Çevrimiçi bir anket sitesi üzerinden hiç para kazandınız mı? Neden ya da neden olmasın?

Videoyu izle: KESİN ÇÖZÜM! Anket Gelmeme Sorunu - Google Ödüllü Anketler

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

Gerçek Zenginlik Oluşturma: Küçük Şirket Sermayesi

Gerçek Zenginlik Oluşturma: Küçük Şirket Sermayesi

Bu, başarılı bir girişimci olarak deneyimlerini paylaşan Omie Ismall tarafından harika bir konuk gönderidir. Kendi start-up şirketinizi sıfırdan oluşturmak mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bunu okuyun ve not alın. Birkaç yıl önce, gelecek yıl tazminatımı görüşmek üzere Yönetim Kurulu üyelerinden biriyle görüştüm. O gün bana hala yapışan bir şey söyledi, “Biliyorsun, maaşın önemli değil çünkü ondan asla gerçek bir servet inşa etmeyeceksin” diye düşündüm.
Devamını Oku
Kariyeriniz için bir “Seçenek” ile Büyük Nasıl Vurulur

Kariyeriniz için bir “Seçenek” ile Büyük Nasıl Vurulur

Aşağıda, Darwin'in misafir yayını var. Darwin para, yatırım ve kariyer fırsatları için evrimsel bir yaklaşım benimsiyor. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca bir şey öğrendiysek, teknolojideki değişimlere, işyerine, yatırım fırsatlarına sürekli adapte olmamız gerekir. Darwin'in Parası'nda daha fazla okuyun.
Devamını Oku
Pasif Gelirden Pat Flynn ile 7 Soru

Pasif Gelirden Pat Flynn ile 7 Soru

Sana bir sır söyleyeyim: İnternet pazarlamayı seviyorum. Bütün konsept beni büyülüyor ve blogumun katlanarak büyüdüğünü gördüğümden beri, beni daha da büyülüyor. Daha da büyüleyici olan şey, hayalindeki işin olması gereken şeyden atılan bir kişinin öyküsünü okuduktan sonra internet üzerinde değişen bir iş girişimi haline dönüşen bir hikayeyi okurken.
Devamını Oku
Küçük Başlangıçlarınızın Büyümesi: Başarılı Olmanız Gerekenler

Küçük Başlangıçlarınızın Büyümesi: Başarılı Olmanız Gerekenler

Büyümeye Başlama Zamanı Küçük bir işletmeye başlamak zor bir tekliftir - sadece başarı oranına bakın: 20'den az insan çalıştırıyorsanız, hayatta kalma şansının% 37'si. Onlara öyle bakarsanız istatistikler çok arzu edilmez. Olsa da iyi haber var - Başarısız olan% 64 ile başarılı% 37 arasında olmanız arasındaki fark, neye dahil olduğunuzu ve buna göre planladığınızı bilmektir.
Devamını Oku