Maliye

2018 Genç Yetişkinler için En İyi Otomobil Sigortası Kim?

Genç ya da genç bir yetişkin olduğunuzda, araba sigortası satın almak en keyifli deneyimler değildir.

Bir yandan, ABD'deki her eyaletteki tüm sürücüler için otomatik sigorta kapsamı gereklidir (New Hampshire hariç). Diğer yandan, gençler ve genç yetişkinler kapsama için en yüksek primleri öderler.

Genç yetişkinler için en ucuz otomobil sigortası sağlayıcılarının bir listesini sunarak bu sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

Neden Oto Sigorta Genç Sürücüler için Daha Pahalı

Gençlerin otomobil sigortası için en yüksek primleri ödemesi nedeni çoğu sürüş deneyiminden kaynaklanmaktadır.

Sürüş, refleks bir tepki ve inkar edilemez bir sezgi seviyesi gerektirir. Deneyimsiz bir sürücü olarak, gençler sadece bu niteliklere sahip değiller.

Bir sigorta şirketi açısından, ölçülebilir sürüş geçmişi eksikliği de var. Tüm sigorta şirketleri politikalarını risk Sigortalı şirket için hediyeler. Hiçbir zaman kullanmayan birinin riskini yeterince değerlendirmenin hiçbir yolu yoktur. Sadece bir ya da iki yıl sürmüş olan genç için bile, sicil kaydı bir kararlılık yapmak için yetersiz sayılır. Bu, birkaç yıl süren daha yüksek oranlara yol açar.

Ne yazık ki, genç yetişkinlerin sürüş alışkanlıklarıyla da ilgisi var. Sürüş sırasında dikkat dağıtmaya daha yatkındırlar.

Bunlar arasında cep telefonlarından konuşma, mesajlaşma ve eğlence ortamlarını ayarlama yer alabilir. Tüm bu olanakların gençlere ikinci tabiat olmasıyla, hiç kimsenin mutlaka sürüşle birlikte kolayca çalışamayacağını anlamıyorlar.

Son olarak, hiçbir zaman genellemek istemeseniz de, genç sürücülerin pervasız sürüşe geçme olasılıklarının daha yüksek olduğu bir gerçektir.

Gençlik ve deneyim eksikliği, genç sürücülerin pervasız sürüşün sonuçlarını yansıtmasını zorlaştırıyor. Hız, genç sürücüler arasında özellikle yaygındır. Yayınlanan hız sınırlarını gözlemleme ihtiyacını hafife alabilirler.

Alkol ve uyuşturucu gibi madde bağımlılığıyla uğraşmak, elbette, pervasız davranışlara karşı da önlemler alır. Gençler ve genç yetişkinler, alkol gibi yasal bir şeyden ve sürüşün nasıl bozulduğundan daha az deneyimlidirler.

Bunlardan herhangi birinden suçsuz olsanız bile, hala sizin yaş grubunuzun geri kalanıyla uğraşıyorsunuz demektir. Bu adil olmayabilir, ama otomatik sigortanın işleyiş şeklidir.

Genç Yetişkinler İçin En Ucuz Otomatik Sigorta

Aşağıda, genç sürücüler için en iyi sigortayı sunan şirketler olduğuna inandığımız kişilerin bir listesini hazırladık. Tesadüfen, bunlar yaşlı yetişkinler için en düşük primleri sunan şirketler olma eğilimindedir.

Bazı durumlarda, genç yetişkin sürücülere özgü programlar veya indirimler var. Ancak daha büyük olasılıkla, primlerini rekabetten daha düşük tutmak için indirimlerden oluşan bir kombinasyon sunuyorlar.

Bir feragatname olarak, tüm otomatik sigorta şirketlerinin iş yaptıkları her devlet için farklı prim yapılarına sahip olduklarını da açıklamak zorundayız. Bu, devlet oto sigortası düzenlemelerinin, dava açma olasılığının ve her eyalette otomatik sigortacının özel deneyiminin bir kombinasyonuna bağlıdır.

Aşağıda listelenen şirketler genellikle genç sürücüler için en iyi sigortayı sunmaktadır, ancak bunlardan herhangi biri yaşadığınız yerde rekabetçi olmayabilir. Birkaç tane ile kontrol edin ve eyaletinizdeki en düşük prim için en iyi kapsama sahip şirketi bulun.

amica

Amica, genç yetişkinler için en ucuz otomobil sigortasına sahip olduğu için iyi bilinmemektedir. Ancak, genç sürücülerle birlikte ciddi azalma otomatik sigorta primlerinde.

Bu listede yer alan birçok şirket gibi, Amica, hak talebinde bulunmayan bir deneyiminiz varsa indirim sunar. Son üç yıl içinde hak talebinde bulunmadıysanız indirim uygulanacaktırCamdan başka (düşünebilir ön camlar) veya çekme talepleri.

Ayrıca bir İyi Sürüş İndirimi. Bu indirimden en az üç yıl sonra bir arıza veya kaza geçirmeden kazaya girerseniz hak kazanırsınız.

İyi Öğrenci İndirimi, priminizi% 25'e kadar azaltabilir. Dahası, üniversiteden mezun olduktan sonra bile 25 yaşına kadar devam edecek.

Onlar da bir teklif Okul İndiriminde Öğrenci Adayı. Evden okula giderseniz ve sadece evdeyken giderseniz, bu indirime hak kazanabilirsiniz. Olmalısın 25 yaşın altında ve bir tam zamanlı öğrenci Bu indirim için hak kazanmak için.

Amica tarafından sunulan belki de en ilginç indirimler bağlılık ve miras indirimler.

Sadakat İndirimi kapsamında, şirketle en az iki yıl süreyle bir politika yürüttükten sonra indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz. İndirim Amica ile daha uzun süre artacaktır.

Eski Indirim kapsamında, 30 yaşın altındaysanız indirim alabilirsiniz. ailen En az son beş yıldır bir Amica otomatik sigorta poliçesi vardı.

GEICO

GEICO, piyasadaki en rekabetçi fiyatlı otomobil sigorta şirketlerinden biridir. Genç sürücüler için özel programlar sunuyorlar.

Özel bir program, GEICO Aile Fiyatlandırması programıdır. Bu, genç sürücülerin aynı aile içinde daha deneyimli sürücülerle aynı politika oranlarını elde etmelerini sağlar.

Yeni sürücüler için tipik olan yüksek primleri ödemek zorunda kalmadan genç bir sürücünün iyi bir sürüş kaydı oluşturması için bir fırsat.

GEICO ayrıca Kaza Bağışlama programlarını sunuyor. Kazanılabilir veya satın alınabilir. Kaliforniya, Connecticut veya Massachusetts'te mevcut değil.

Sadece tek bir politikada ailenin sadece bir üyesi için geçerlidir. Bu, ailenin bir üyesi tarafından meydana gelen bir kazanın ek ücrete yol açmayacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, politikadaki tüm sürücüler için geçerli değildir, sadece bir arıza kazası olan ilk.

Ayrıca, Beş Yıllık Kaza Yetersiz İyi Sürücü İndirimi ile priminizde% 26'ya kadar tasarruf edebilirsiniz. Beş yıl uzun bir zaman gibi görünebilir, ancak 16'da bir politika alırsanız, 21 yaşınızdayken indirime hak kazanırsınız.

GEICO ayrıca çalışan indirimleri (katılımcı işverenlerde) ve aynı zamanda federal çalışan indirimi sunmaktadır. Kartal İndirimi programı. Primi% 8'e kadar azaltabilir.

Askeriye üye iseniz de% 15'e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Ve sonunda, İyi öğrenci Tam zamanlı öğrenciler olan 16 ve 24 yaş arası sürücüler için indirim ve minimum B ortalamasını elde etme olanağı vardır.

USAA

USAA, genç sürücüler için birkaç farklı indirim sunuyor.

Sürücü Eğitimi 21 yaşın altındaysanız indirim alabilirsiniz ve temel bir sürücü eğitim kursunu tamamlıyorsunuz. (İndirim Hawaii, North Carolina veya New York'ta mevcut değildir).

Güvenli Sürüş İndirimi. En az beş yıl boyunca iyi bir sürüş kaydını sürdürürseniz, primlerini azaltabilirsiniz.

İyi Öğrenci İndirimi. Okulda iyi notlar aldığınızda bir mola verirsin.

Otomatik Lisans Bu, genç sürücüler tarafından iyi bir sürüş teşvik etmek için tasarlanmış USAA tarafından sunulan ücretsiz bir programdır. Aracın yerleşik diyagnostik portuna takılan ücretsiz bir adaptör alırsınız ve akıllı telefondaki bir akıllı telefona bağlanır.

Esurance

Esurance'taki avantajlardan biri, sürekli olarak endüstrideki en düşük fiyatlı otomatik sigorta şirketlerinden biri olmasıdır. Bu, genç sürücüler için de en iyi sigorta olmalarını büyük ölçüde olası kılar.

Esurance, iyi bir öğrenci indirimi sunuyor. Tam zamanlı bir öğrenci olmalısınız ve kalifiye olmak için 3.0 (B) veya üstü bir not ortalaması elde etmelisiniz. Ayrıca, politikaya birden fazla araç eklemek için Çoklu Otomobil indirimi kapsamında kalifiye olmanız gerekir.

Diğer sigorta şirketlerinin çoğu gibi, Esurance, hırsızlık önleyici cihazlar gibi otomobilin güvenlik özelliklerine göre birden fazla indirime sahiptir. Ayrıca çoklu politika indirimleri ve çoklu araç indirimleri de sunuyorlar.

Onların İddiasız İndirimi En az beş yıl boyunca, hatalı bir kaza veya hareket ihlali olmaksızın sürdüyseniz kullanılabilir. Bu indirim, mevcut priminizde% 10 ile% 25 arasında tasarruf sağlar.

Belki en ilginç indirim PAC 12 İndirimdir. PAC 12 üniversitelerinden birine (USC, UCLA, Stanford, Cal Berkeley, Washington, Washington Eyaleti, Oregon, Oregon Eyaleti, Arizona, Arizona Eyaleti, Utah ve Colorado) katılırsanız,% 15'e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. düzenli prim.

Yine ilginç bir indirim, Esurance Switch & Save Discount. Başka bir şirketten otomatik sigorta kapsamına sahipseniz ve Esurance'a geçerseniz, priminizden% 5'e kadar indirim alabilirsiniz.

İndirim yalnızca ilk iki politik şartınız için kullanılabilir.

Ve hala iki ilginç indirim: Hızlı 5 ve Tam İçinde Öde. Hızlı 5 İndirim kapsamında, yalnızca çevrimiçi başvuru için priminizde% 5 indirim alırsınız. Bu arada, Tam Ödemeli İndirim, priminizden% 10 indirim alır.

ilerici

Esurance gibi Progressive, mümkün olan en düşük otomatik sigorta oranlarından bazılarına sahip olduğu için iyi bilinir.

Genç yetişkinler için en ucuz oto sigortasına sahip olmaları bile mümkün. Ama neredeyse tüm otomatik sigorta sağlayıcıları gibi, gerçekten de sundukları indirimler aşağı geliyor.

Progressive'ın Güvenli Sürücü İndirimi, sektördeki en saldırganlardan biridir. Son üç yıl içinde herhangi bir hata veya kaza geçirmediğiniz takdirde priminizde% 31'e kadar tasarruf edebilirsiniz. Diğer sigorta şirketlerinin çoğu daha az indirim sunar ve herhangi bir olay olmadan en az beş yıl gerektirir.

Belgelerinizi çevrimiçi imzalarsanız, bu size% 7'ye varan indirim hakkı verir. Ödenen tutarın tamamını ödedikten sonra priminizde de tasarruf edebilirsiniz. Progressive politikaları altı aylık artışlarla faturalandırılır, bu nedenle sadece altı ödemenin bir kerede yapılması sorunudur. Ve beklediğiniz gibi, iyi bir öğrenci indirimi var, ancak Progressive ne kadar olduğunu belirtmiyor.

Progressive ayrıca kendi Snapshot programını sunuyor Hangi gerçek sürüş dayalı bir indirim verebilir.

Cihazı postada alırsınız ve aracınızın yerleşik tanılama bağlantı noktasına takın. Orada sürüşünüzü izler. Cihazı kullanmak için 25 dolar alacaksın. Progressive, aracın kullanımının ortalama sürücüyü 130 dolarlık bir indirim ile ödüllendirdiğini iddia ediyor.

Ayrıca kendi Fiyat Aracınızı İsimlerini de sunarlar. Bu gerçekten bir indirim değil, ancak ödemek istediğiniz tutarı tıklıyorsunuz ve araç sizin için bir politika belirliyor - bu fiyata mevcutsa. Sıfır girin, eminim sıfır sonuç elde edersiniz!

Özgürlük Karşılıklı

Liberty Mutual'ın bazı ilginç indirimleri var.

Onların altında Özel Tasarruf programı Liberty Sigorta Sigorta ile ortak olan 14.000'den fazla işveren, mezun dernek ve meslek birliğinden birine bağlıysanız, otomatik sigortanızda% 10'a varan bir kesinti yapabilirsiniz.

Liberty Mutual ayrıca Okul İndirimi'nde de Away'i sunuyor. Çocuğunuz bir öğrenciyse, okula evden en az 100 mil katılırsa ve sadece evde olduğu zamanlarda yürürse, bu indirim kullanılabilir.

Sürücü eğitim kursunun yanı sıra iyi bir öğrenci indiriminin tamamlanması için de indirim yapılır.En az 3.0 (B) not ortalaması elde etmeniz gerekiyor ve bu indirimden yararlanabilirsiniz. Ayrıca 25 yaşın altında olmanız ve okula tam zamanlı olarak katılmanız gerekir.

Ülke çapında

Ülke çapında Kaza Bağışlama programı sunuyor. Her eyalette mevcut değildir, ancak en büyük faydalardan biri, genç sürücüler için mevcut olmasıdır.

Bu genç sürücüler, kazalara daha eski sürücülerden daha fazla maruz kaldıklarından, bu önemli bir avantajdır. Plan kapsamında, priminiz bir kazadan sonra artacaktır (ama sadece bir tane!).

Tam zamanlı bir öğrenciyseniz, Nationwide, İyi Öğrenci İndirimi sunar. B veya daha iyi bir not ortalamasını sürdürürseniz indirime hak kazanabilirsiniz.

Ülke çapında birçok farklı indirim de sunuyor.

Ulusal çapta bir indirim planına katılan bir işveren için çalışıyorsanız, orada bir mola verebilirsiniz. Oto sigortanızı, kiracının sigortası gibi diğer politikalarla paketleyerek de indirim alabilirsiniz.

Ve çoğu zaman olduğu gibi, ailenizin otomatik sigorta planında kalarak orantılı olarak daha az masraflı teminat alabilirsiniz.

Progressive gibi, Nationwide ayrıca bir eklenti aygıtı kullanılarak belirlenen güvenli sürücü ölçütlerini karşılarsanız bir indirim sunar.

Ülke çapında SmartRide indirim diyor. Güvenli sürüş için indirim kazanmanızı sağlayan, kullanıma dayalı bir sigorta programıdır.

Devlet çiftliği

State Farm, Steer Clear programını 25 yaşın altındaki sürücüler için özel olarak sunmaktadır.

Son üç yıl içinde herhangi bir hata veya kaza geçirmemeniz durumunda hak kazanabilirsiniz. Bu% 15 kadar bir indirim ile sonuçlanabilir.

Tabii ki, bir politika için ilk kayıt olduğunuzda size yardımcı olmaz, ama kesinlikle amaçlayan bir şey.

Ayrıca Drive Safe & Save indirimini de sunuyorlar. İndirimlerinizi hesaplamak için akıllı telefonunuzdan veya aracınızın OnStar veya SYNC iletişim servisinden bilgi kullanırlar.

Ayrıca bir savunma sürüşü dersi alabilir ve bir indirim alabilirsiniz.

Devlet Çiftliği, aynı zamanda, Öğrenci İndirimini Okul İndirimi'nde sunar. 25 yaşın altında bir öğrenciyseniz, okula giderken ve sadece arabanızı evde kullanırken, bu indirime hak kazanabilirsiniz.

O zaman, otomatik sigorta priminizi% 25'e kadar azaltabilen İyi Öğrenci İndirimi de var.

Allstate

Allstate, hem gençler hem de genç yetişkinlerin otomatik sigortalarına ara vermelerine yardımcı olabilecek çok sayıda indirim sunar. Örneğin, 25 yaşın altındaysanız ve tam zamanlı bir öğrenciyseniz bir mola vereceksiniz. Ve çoğu otomobil sigortacısında olduğu gibi, Allstate iyi dereceleriniz varsa indirim de sunar. Bu sadece başlangıç.

Hem otomatik hem de kira sigortasını şirket ile sürdürdüğünüzde Allstate size bir indirim sunabilir.

Özel indirim programları sunan belirli işverenler için çalışıyorsanız indirim de vardır (işyerinde insan kaynakları ile kontrol edin). Serbest meslek sahibi iseniz ve evden çalışıyorsanız bile indirim alabilirsiniz.

Ancak, Allstate'in en çok bildiği şey, onların Kaza Bağışlama programıdır. İlk önce bir politika aldığınızda priminizi düşürmenize yardımcı olmaz. Ancak bir kaza geçirirseniz, priminiz artmaz. Kaza affetme sadece ilk kazanıza uygulanır. Bu küçük bir avantaj değil!

Allstate ayrıca Güvenli Sürüş Bonus programına da sahiptir. Bu özelliği politikanıza eklerseniz, postada her altı ayda bir kaza geçirmediğinizi kontrol edebilirsiniz. Allstate'in iyi sürüş alışkanlıklarını teşvik etme şekli.

Auto Insurance Premium'unuzu düşürmek için neler yapabilirsiniz?

Doğru sigorta şirketini seçmek muhtemelen en düşük prim için en iyi kapsamı elde etmenin en iyi yoludur.

Muhtemelen yukarıdaki şirket bilgilerinden toplandığınız gibi, çoğu sağlayıcıda ortak indirimler vardır. Bu, kendi amacınıza yardımcı olmak için yapabileceğiniz pek çok şey olduğu anlamına gelir, böylece bu indirimleri elde edebileceksiniz.

Ebeveyninizin otomatik sigorta poliçesinde kalmak en iyi başlangıçtır. Genç yetişkinin sürüş kaydı olmadığı için, bu durum ebeveynin sürüş geçmişinden faydalanmasını sağlar. Genellikle bir gencin bireysel bir politika ile elde edeceğinden çok daha düşük bir primle sonuçlanacaktır.

Güvenli bir sürüş geçmişi koruyun. Yeni veya yeni bir sürücü olarak, bu çok yardımcı olmaz.

Ama yıllar geçecek, ve onlar gibi, o güvenlik modelini inşa etmelisiniz. İyi sürücü indirimleri almaya başlamak genellikle üç yıldan beş yıla kadar sürecektir. Şimdi başlayın ve kalıbı devam ettirin. Yakında, güvenli sürücü indirimlerinden faydalanacaksınız.

Sürüş dersleri alın. Bunların hemen bir yararı var. Bir kursu tamamlarsanız, bir sigorta şirketi indirimden hemen sonra geçerli olur. Kursun sigorta şirketi tarafından onaylandığından emin olun ve kursun maliyeti indirimden daha ağır basmaz.

İyi notlar al. Bu hemen hemen her zaman, 3.0 (B) veya üstü bir minimum not ortalaması elde etmeniz gerektiği anlamına gelir. Fakat bunun ek faydaları var. Sadece iyi öğrenci indirimlerinden yararlanmanıza olanak sağlamayacak, aynı zamanda iyi bir yüksekokul veya yüksek lisans okuluna girmenize ya da daha sonra iyi bir işe girmenize yardımcı olacaktır.

Genç Bir Sürücü Olarak En İyi Sigortayı Alma Konusunda Son Düşünceler

Dükkanı karşılaştırdığınızdan emin olun. Bunu yapmalısın periyodik olarak neyse.

Ancak aile politikanıza genç bir kişi eklemek, bir alışveriş çılgınlığı tetikleyen bir etkinliktir. Ek sürücü, genel politikada daha yüksek bir prim ödeyeceğiniz anlamına gelir. Alışverişe başlamak için en iyi sebep budur.

Bazen, bir rakipten sağlam bir alıntı almak, mevcut sağlayıcınızı daha düşük bir primle gelmek için motive etmek için yeterli olacaktır.

Otomatik sigorta ne zaman genç sürücüler için daha uygun hale gelir? Genelde 25 yaşına kadar daha yüksek bir risk olarak kabul edilirsiniz. Bundan sonra, otomatik sigorta primlerinizin düşmesini bekleyebilirsiniz.

Azaltmanın aniden gerçekleşmesini beklemeyin. Ne yazık ki, artışlar aniden olur, ancak azalmalar genellikle aşamalı olarak gerçekleşir. yavaşça!

Fakat yakın vadede bir miktar kurtuluş olabilir. Daha uzun sürdüğünüzde, bir arıza veya kaza geçirmeden gitmek, prim kesintisi olasılığı artar.

Elbette garantiler yok. Ancak, otomobil sigortası genç insanlar için büyük bir masraf olduğundan, her zaman priminizi düşürmek için her türlü çabayı göstermeye değer.

Videoyu izle: Zorunlu Trafik Sigortası neleri neler, neyi?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Freelance Survival için 8 En İyi Para Araçları
Maliye

Freelance Survival için 8 En İyi Para Araçları

Eğer bir serbest girişimciyseniz, PJ'lerinizde işe yarayan müthiş müdahalelerin, programınıza göre özgürlük ve esnekliğin ve daha fazla kazanma potansiyelinin farkındasınız. Tersine, serbest meslek de downsides ile birlikte gelir. Öncelikle, dahil olan ekstra finansal temizlik. Faturaların gönderilmesi ve yönetilmesi, kendi hesabına çalışan vergilerden tasarruf edilmesi ve dalgalanan gelir üzerinde bütçeleme yapılması, saçlarınızı koparmak isteyebilir.
Devamını Oku
GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?
Maliye

GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?

66 yaşındaki bir yatırımcı ve emekli paramedik olan Jim, bir şey ödüyordu biliyordu, ama ne olduğundan emin değildi. Böylece başka bir finansal danışmana geçmeye ve bazı cevaplar almaya çalıştı. Neden hiç kimsenin ilk etapta hiç kimseye sormadığını; Açıkçası, onun da ötesindeydi. Ama sonunda soruyu sormak için ona geldi: “Yatırım hesaplarıma ne kadar ödeme yapıyorum?
Devamını Oku
Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma
Maliye

Her Yeni Ebeveynin Yapması Gereken 23 $ Finansal Taşıma

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, yapılması gereken birçok karar vardır. Çocuğun yatak odası için ne tür bir mobilyaya ihtiyacınız var? Ne tür bir araba koltuğu satın almanız gerekiyor? Kasabadan çıkman gerektiğinde çocuğunu kim izleyecek? Bunlar şu anda ele alınması gereken önemli kararlar gibi görünse de, yapılması gereken diğer önemli bir karar var, ama çoğu insan göz ardı ediyor.
Devamını Oku