Emlak

Aile Güveni Nedir ve Siz Bir Kez Kurmalısınız?

Bir kavram aile güveni- geri alınabilir bir güven olarak bilinir-pek çok kişi tarafından çok iyi anlaşılmamıştır. Örneğin, bir güven ve basit bir irade arasındaki farklar sıklıkla karıştırılır.

Her ne kadar biraz daha fazla zaman harcadığı ve bu nedenle, daha pahalı bir aile güveninin iraden daha hazırlıklı olmasına rağmen, birçok kişiye olan güvenin önemli faydaları vardır. Çok fazla müşterim var.bir güven kurmak zorunda“. Bence birçok kişi masraftan kaçınmak istiyor. Lütfen durumun dört harfli bir kelime olmadığını unutmayın.

Bir ailenin güvenini kurmaktan vazgeçmek istemem ama her durumda bir zorunluluk değil.

Aile Güveninin İşlevleri Nasıl

Bir aile tröstü, bireyin yaşamı boyunca varlıklarını kapsayan ve bu varlıkların ölüm veya iş göremezliğinden sonra dağıtılması şartlarını belirten yasal olarak bağlayıcı bir belgedir. Güveni kuran kişi, genel olarak malvarlığının tümünün varlıklarını transfer edeceği, yani bireyin kendisinin değil mülk sahibi olduğu anlamına gelir.

Pratik anlamda, ayrım teknik bir şeydir; Tüccar hâlâ tüm mal varlığını kontrol edecek ve kullanacaktır.

Bir vekil-şartları yerine getirecek kişi (ler), güvenin oluştuğu zamanda tayin edilir, ancak zayiat ölen veya işten çıkarılıncaya kadar hiçbir rolü yoktur. Mütevelli bir aile üyesi, yakın bir aile arkadaşı, hatta bir finans kurumu olabilir (aracı kurumlar için bir düşünce bankası).

Müvekkillerimin, birincil mütevelli veya ardıl vekili olmaları için yukarıdakileri seçmelerini sağladım. Bir finans kurumu seçmen olarak seçmenin en masraflı olacağını aklınızdan çıkarmayın. Bu kurumlar, bir aile dostunun güvenin getirdiği tüm sorumluluklar ile yük altına alınabileceği bu konularda uzmanlaştıkça haklı çıkarılabilir.

İçerdiği güven ve tam varlıkların şartları, herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Örneğin, yeni bir araba satın alınırsa, bu güvene eklenebilir. Bu, maddi varlıkların (konutlar, taşıtlar, vb.) Ve maddi olmayan duran varlıkların (menkul kıymetler ve diğer finansal yatırımlar) tüm önemli alımları ve satışları ile doğrudur. Benzer şekilde, mütevelli (ler) in ve yararlanıcıların kimlikleri, herhangi bir zamanda para birimi tarafından değiştirilebilir.

Değişebilir de, varlıkların nasıl dağıldığıdır. Örneğin, ailenin güvenini hayatta kalan çocuğunuzun çeşitli yaşlarındaki varlıklarını dağıtmak için kurabilirsiniz. 45 yaşın 1 / 3'ünü elde edebilir. 55'te diğer 1 / 3'ü ve 65 yaşında son ödemeleri. Bu, bir aile güveninin nasıl kurulabileceğine dair binlerce ihtimalin sadece bir örneğidir.

Sadece üslerimi kapattığımdan emin olmak için, Adam B. Law Firm, LLC'nin bir arkadaşı ve meslektaşı Adam Lawler'a ulaştım. Eklemek zorunda olduğu şeyler:

Benim dünyamda, bir “aile tröstü”, normal olarak, ortak kiracılıktan geri alınabilir bir güvene (koca ve karı), tacizciler (müfettişler), mütevelli ve faydalanıcılar (yaşam süreleri boyunca vekil ve faydalanıcı) olarak atıfta bulunur. Sadece bir birey söz konusu olduğunda, normal olarak yaşayan güven, geri alınabilir güven, grantor tröstü, vs. denir.

FYI- ilk mütevazi neredeyse her zaman (% 99,99) bu güvenin grantoru / yerleşkesidir. Profesyonel güvenceler normalde sadece ölümden sonra resme girer ve eğer yeteri kadar çocuk, amca, vb.

Aile Güveninin Faydaları

Bir aile güveninin sayısız avantajları arasında:

  • Muafiyet sürecinden kaçınma. Eğer mülk sahibi ölürse, mülkün muhakeme mahkemesinden kaçınılabilir, basit bir irade üzerinde önemli bir fayda söz konusu olabilir;
  • Varlık dağıtımı için yasal zorluklardan kaçınma. Bir aile güveni esasen yasal olarak hava geçirmez, basit bir irade üzerinde bir başka potansiyel avantajdır.
  • Emlak vergisine maruz kalmanın sınırlandırılmasıuygun bir emlak planlama sürecinin bir parçası olarak.
  • Basitlik ve Esneklik. Bir aile tröstü, özellikle bir emlak planlama avukatının yardımı ile hazırlanmak ve hesaplamak için nispeten kolay bir belgedir. Varlık sahipliğini güvene aktarmak kolay bir iştir. Şartları herhangi bir zamanda değiştirme ve ayarlama yeteneği, onu çok yönlü bir araç haline getirir.
  • Kontrol. Güvenin koşulları, özürlü ya da ölen kişi olmanız durumunda varlıklarınızla tam olarak ne yapılması gerektiğini belirler. Mütevelli heyetin talimatlarını mektuba yapmalı veya hukuk davalarına ve muhtemelen cezai kovuşturmaya tabi tutmalıdır.

Alt Satır - Bir Aile Güveni Ne Yapar?

Aile güveni nispeten basit ve ucuz, ancak potansiyel olarak güçlü bir yasal araç olup, geniş bir kişi topluluğu için birçok faydaya sahiptir. Aile güveni esas olarak, varlıklarınızın sizin istediğiniz gibi tahsis edilmesini, sizin için bir şey olması gerektiğini ve belirttiğiniz yararlanıcıların kendi mirasına - hızlı ve tam olarak - niyetiniz doğrultusunda erişebileceklerini kesinleştirir. Bu gerçeklikte sadece huzur, süreci önermek için yeterli olabilir.

İrademizi ve vasiyetçi güvenimizi oluşturmak için yerel bir avukat tuttum, ancak daha ucuz olan çevrimiçi seçenekler. Bir örnek Roket avukat. Henüz bir isteğiniz yoksa veya bir ÜCRETSİZ Yaşam Güvencesi, onlara bir şans ver.

Videoyu izle: İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo

Popüler Mesajlar

Kategori Emlak, Sonraki Makale

7 Ücretsiz ve Ucuz Çevrimiçi Yasal Kaynaklar
Emlak

7 Ücretsiz ve Ucuz Çevrimiçi Yasal Kaynaklar

Avukatlar pahalı olabilir. Biliyorum çünkü aile dairemde iki (yakında dört kişi olacak) avukat var. Şanslıyım çünkü hukuki tavsiyem bedava ya da çok ucuz. Ancak, biraz daha fazla yardıma ihtiyacım olursa ne yapacağımı sık sık düşündüm. En karmaşık konular için, yetkin bir avukata, yüz yüze ve sizin tarafınıza denk gelebilecek çok az şey var.
Devamını Oku
Yararlanıcı Seçeneklerini Anlama - Eski Planınız Nedir?
Emlak

Yararlanıcı Seçeneklerini Anlama - Eski Planınız Nedir?

Eski planın nedir? Bu, sık sık müşterilerime sorduğum bir sorudur. Bunu birçok nedenden ötürü soruyorum, ama asıl neden, burada olmadıklarında neler olduğunu düşünmelerini sağlamaktır. Onların iradeleri, hayat sigortası poliçeleri ve bu tartışma için özen gösterdiler: Emeklilik planı yararlanıcıları.
Devamını Oku
Ailem neden ev sahibi olmaya karar verdi?
Emlak

Ailem neden ev sahibi olmaya karar verdi?

Bu, Hank Coleman'ın kişisel finans, yatırım ve emeklilik hakkında yazdığı Money Q & A adlı bir misafir yayını. Hank, karısının nasıl ev sahibi olmaya karar verdiğiyle ilgili hikayesini paylaşıyor. Bu konuyla ilgili ilk şeyi bilmediğimi anlatacağım, bu yüzden bunu düşünen herkesi, ev sahibi olmadan önce bunu okumak için cesaretlendireceğim.
Devamını Oku
Emlak Planlama nedir?
Emlak

Emlak Planlama nedir?

Bu, JoeTaxpayer'den başka bir misafir gönderi. Bu, emlak planlamasını tartışan iki bölümlük bir seri. Ben öleceğim. Hayır, bir terminal hastalığım yok, ben öleceğim çünkü insanım ve ölmek yaşamın bir parçası. Bir iradeye sahip olduğum için, daha doğrusu ölmeyeceğim, aslında, bir irade ile, işlerimi iyi bilerek daha iyi uyuyorum.
Devamını Oku