Emlak

Aile Güveni Nedir ve Siz Bir Kez Kurmalısınız?

Bir kavram aile güveni- geri alınabilir bir güven olarak bilinir-pek çok kişi tarafından çok iyi anlaşılmamıştır. Örneğin, bir güven ve basit bir irade arasındaki farklar sıklıkla karıştırılır.

Her ne kadar biraz daha fazla zaman harcadığı ve bu nedenle, daha pahalı bir aile güveninin iraden daha hazırlıklı olmasına rağmen, birçok kişiye olan güvenin önemli faydaları vardır. Çok fazla müşterim var.bir güven kurmak zorunda“. Bence birçok kişi masraftan kaçınmak istiyor. Lütfen durumun dört harfli bir kelime olmadığını unutmayın.

Bir ailenin güvenini kurmaktan vazgeçmek istemem ama her durumda bir zorunluluk değil.

Aile Güveninin İşlevleri Nasıl

Bir aile tröstü, bireyin yaşamı boyunca varlıklarını kapsayan ve bu varlıkların ölüm veya iş göremezliğinden sonra dağıtılması şartlarını belirten yasal olarak bağlayıcı bir belgedir. Güveni kuran kişi, genel olarak malvarlığının tümünün varlıklarını transfer edeceği, yani bireyin kendisinin değil mülk sahibi olduğu anlamına gelir.

Pratik anlamda, ayrım teknik bir şeydir; Tüccar hâlâ tüm mal varlığını kontrol edecek ve kullanacaktır.

Bir vekil-şartları yerine getirecek kişi (ler), güvenin oluştuğu zamanda tayin edilir, ancak zayiat ölen veya işten çıkarılıncaya kadar hiçbir rolü yoktur. Mütevelli bir aile üyesi, yakın bir aile arkadaşı, hatta bir finans kurumu olabilir (aracı kurumlar için bir düşünce bankası).

Müvekkillerimin, birincil mütevelli veya ardıl vekili olmaları için yukarıdakileri seçmelerini sağladım. Bir finans kurumu seçmen olarak seçmenin en masraflı olacağını aklınızdan çıkarmayın. Bu kurumlar, bir aile dostunun güvenin getirdiği tüm sorumluluklar ile yük altına alınabileceği bu konularda uzmanlaştıkça haklı çıkarılabilir.

İçerdiği güven ve tam varlıkların şartları, herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Örneğin, yeni bir araba satın alınırsa, bu güvene eklenebilir. Bu, maddi varlıkların (konutlar, taşıtlar, vb.) Ve maddi olmayan duran varlıkların (menkul kıymetler ve diğer finansal yatırımlar) tüm önemli alımları ve satışları ile doğrudur. Benzer şekilde, mütevelli (ler) in ve yararlanıcıların kimlikleri, herhangi bir zamanda para birimi tarafından değiştirilebilir.

Değişebilir de, varlıkların nasıl dağıldığıdır. Örneğin, ailenin güvenini hayatta kalan çocuğunuzun çeşitli yaşlarındaki varlıklarını dağıtmak için kurabilirsiniz. 45 yaşın 1 / 3'ünü elde edebilir. 55'te diğer 1 / 3'ü ve 65 yaşında son ödemeleri. Bu, bir aile güveninin nasıl kurulabileceğine dair binlerce ihtimalin sadece bir örneğidir.

Sadece üslerimi kapattığımdan emin olmak için, Adam B. Law Firm, LLC'nin bir arkadaşı ve meslektaşı Adam Lawler'a ulaştım. Eklemek zorunda olduğu şeyler:

Benim dünyamda, bir “aile tröstü”, normal olarak, ortak kiracılıktan geri alınabilir bir güvene (koca ve karı), tacizciler (müfettişler), mütevelli ve faydalanıcılar (yaşam süreleri boyunca vekil ve faydalanıcı) olarak atıfta bulunur. Sadece bir birey söz konusu olduğunda, normal olarak yaşayan güven, geri alınabilir güven, grantor tröstü, vs. denir.

FYI- ilk mütevazi neredeyse her zaman (% 99,99) bu güvenin grantoru / yerleşkesidir. Profesyonel güvenceler normalde sadece ölümden sonra resme girer ve eğer yeteri kadar çocuk, amca, vb.

Aile Güveninin Faydaları

Bir aile güveninin sayısız avantajları arasında:

  • Muafiyet sürecinden kaçınma. Eğer mülk sahibi ölürse, mülkün muhakeme mahkemesinden kaçınılabilir, basit bir irade üzerinde önemli bir fayda söz konusu olabilir;
  • Varlık dağıtımı için yasal zorluklardan kaçınma. Bir aile güveni esasen yasal olarak hava geçirmez, basit bir irade üzerinde bir başka potansiyel avantajdır.
  • Emlak vergisine maruz kalmanın sınırlandırılmasıuygun bir emlak planlama sürecinin bir parçası olarak.
  • Basitlik ve Esneklik. Bir aile tröstü, özellikle bir emlak planlama avukatının yardımı ile hazırlanmak ve hesaplamak için nispeten kolay bir belgedir. Varlık sahipliğini güvene aktarmak kolay bir iştir. Şartları herhangi bir zamanda değiştirme ve ayarlama yeteneği, onu çok yönlü bir araç haline getirir.
  • Kontrol. Güvenin koşulları, özürlü ya da ölen kişi olmanız durumunda varlıklarınızla tam olarak ne yapılması gerektiğini belirler. Mütevelli heyetin talimatlarını mektuba yapmalı veya hukuk davalarına ve muhtemelen cezai kovuşturmaya tabi tutmalıdır.

Alt Satır - Bir Aile Güveni Ne Yapar?

Aile güveni nispeten basit ve ucuz, ancak potansiyel olarak güçlü bir yasal araç olup, geniş bir kişi topluluğu için birçok faydaya sahiptir. Aile güveni esas olarak, varlıklarınızın sizin istediğiniz gibi tahsis edilmesini, sizin için bir şey olması gerektiğini ve belirttiğiniz yararlanıcıların kendi mirasına - hızlı ve tam olarak - niyetiniz doğrultusunda erişebileceklerini kesinleştirir. Bu gerçeklikte sadece huzur, süreci önermek için yeterli olabilir.

İrademizi ve vasiyetçi güvenimizi oluşturmak için yerel bir avukat tuttum, ancak daha ucuz olan çevrimiçi seçenekler. Bir örnek Roket avukat. Henüz bir isteğiniz yoksa veya bir ÜCRETSİZ Yaşam Güvencesi, onlara bir şans ver.

Videoyu izle: İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo

Popüler Mesajlar

Kategori Emlak, Sonraki Makale

Yararlanıcı Seçeneklerini Anlama - Eski Planınız Nedir?
Emlak

Yararlanıcı Seçeneklerini Anlama - Eski Planınız Nedir?

Eski planın nedir? Bu, sık sık müşterilerime sorduğum bir sorudur. Bunu birçok nedenden ötürü soruyorum, ama asıl neden, burada olmadıklarında neler olduğunu düşünmelerini sağlamaktır. Onların iradeleri, hayat sigortası poliçeleri ve bu tartışma için özen gösterdiler: Emeklilik planı yararlanıcıları.
Devamını Oku
İlk ev satın alma üzerinde 12 işaretçiler
Emlak

İlk ev satın alma üzerinde 12 işaretçiler

İlk evinizi satın alma ipuçlarına girmeden önce, bir şeyi netleştirmek istiyorum. Bu ipuçları için, oturduğunuz ve bir evde ne kadar paraya ve ne aradığına karar verdiğinizi varsayıyorum. Evden eve girmeden önce, ev satın almaya giden çok fazla iş var.
Devamını Oku
Faydalanıcılığınızı Gözden Geçirmenin Uber Önemi
Emlak

Faydalanıcılığınızı Gözden Geçirmenin Uber Önemi

Bugün, bireysel emeklilik hesaplarınız, hayat sigortası poliçeleriniz ve hatta mevcut işinizdeki 401K'nızdaki yararlanıcı atama formlarını gözden geçirmenin neden bu kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Faydalananları gözden geçirmeyi düşünmemek büyük bir şey mi? Bunun neden bu kadar önemli olduğunu ve bir küçük gözetimin aileniz için nasıl büyük bir fark yaratabileceğinin hızlı bir hikayesini paylaşmama izin verin.
Devamını Oku
Kiralık Vs. Sahip Olma: Ne Zaman Satın Alır?
Emlak

Kiralık Vs. Sahip Olma: Ne Zaman Satın Alır?

Dün, ev satın almayı satın almanın mantıklı gelebileceğini teklif ettim. Bugün, Miranda konuyla ilgili iki “sent” sunmaktadır. Konut piyasası krizinin bize öğrettiği bir şey, herkesin bir ev satın almaya hazır olmaması. Amerikan Rüyası'nın bir parçası olarak ev sahipliğini düşünmek için çok kullanılıyoruz, bazen bazı insanların bir ev satın almasının elverişsiz olduğunu unutuyoruz.
Devamını Oku