Maliye

SoFi ─░ncelemesi

SoFi - k─▒sa Sosyal Finans A.┼×. - e┼čler aras─▒ (P2P) bir borç veren ve grup aras─▒nda yükselen bir y─▒ld─▒z. ┼×irket, ö─črenci kredisi borçlar─▒ için refinansman yapmaya ba┼člad─▒, ancak ipotek ve ki┼čisel kredilere dönü┼čtü. Ödünç vermenin ötesinde, ┼čimdi servet yönetimi ve hayat sigortas─▒ sunuyorlar.

California, Healdsburg'da yerle┼čik ve 2011 y─▒l─▒nda kurulan SoFi, 425.000'den fazla üyeye 25 milyar dolardan fazla borç sa─člam─▒┼čt─▒r. Ö─črencilerin kredi refinansilerinin üyelerini iyi bir ┼čekilde kurtard─▒klar─▒n─▒ iddia ediyorlar. 2 milyar dolar faiz ödemelerinde.

Dahas─▒, SoFi üyeleri için bir topluluk olarak i┼člev görür. Kariyer Dan─▒┼čmanl─▒─č─▒ Grubu, Topluluk Etkinlikleri ve Giri┼čimci Program─▒ var. Platform ayr─▒ca üyelerin önemli finansal kararlar almas─▒na yard─▒mc─▒ olmak için birkaç hesap makinesi sunmaktad─▒r.

Sadece birkaç y─▒l içinde, SoFi geni┼čleyen bir finansal hizmet yelpazesi sunan bir platforma dönü┼čtü. A┼ča─č─▒da her hizmeti aç─▒klayaca─č─▒z.

SoFi Ö─črenci Kredisi Refinansman

Bu, SoFi'nin en çok bildi─či finansal hizmettir.

Ö─črenci kredisi refinansman─▒na giden kaynaklardan biri haline gelmi┼čtir. Asl─▒nda, SoFi, ABD'de en fazla ö─črenci borcuna sahip olduklar─▒n─▒ iddia ediyor. Ayr─▒ca, ö─črenci kredilerini platform arac─▒l─▒─č─▒yla yeniden finanse eden üyelere rapor veriyorlar. ayda ortalama 288 dolar tasarruf et ve Ortalama bir kredinin ömrü boyunca 22,359 $.

Bir SoFi ö─črencisi kredisi kredisi için kaydolmak di─čer P2P kredi platformlar─▒na benzer bir süreçtir.

Tam bir ba┼čvuru yapmadan önce çevrimiçi bir ön onay alarak i┼če ba┼člay─▒n. Kredi, kredi puan─▒n─▒z─▒ etkilemeyecek bir kredi ÔÇÜsoftúsoft pullÔÇÜÄù yapacak. Kredi planlar─▒ size belirli ödemeler, oranlar ve ┼čartlar ile sunulacakt─▒r.

Bir kredi seçtikten sonra, tam uygulamay─▒ tamamlayabilirsiniz. Daha sonra ekran görüntülerini veya ak─▒ll─▒ telefon foto─čraflar─▒n─▒ kullanarak belgeleri yükleyebilir ve imzalayabilirsiniz.

Belgeler elektronik olarak imzalanabilir.

Ö─črenci Kredisi Hesaplay─▒c─▒s─▒, bir SoFi Ö─črenci Kredisi Refinans─▒ ile ne kadar tasarruf edebilece─činizi gösterir.

Ö─črenci kredileri türleri yeniden finanse edildi. Federal ve özel krediler.

Oranlar ve Ücretler. Var ön ödeme cezalar─▒ yok, ve kaynak ücreti yok ço─ču eyalette. Faiz oranlar─▒ de─či┼čken faizli kredilerde% 2,750'den APR'ye% 6,840'a, sabit faizli krediler için ise% 3.250 ile APR ve% 7.500 APR aras─▒nda de─či┼čmektedir. (Yukar─▒da belirtilen oranlarda zaten yans─▒t─▒lm─▒┼č olan Otomatik Ödeme özelli─čini eklerseniz, oran─▒n─▒z% 0,25 oran─▒nda azalt─▒labilir.)

Minimum kredi tutar─▒. $5,000

Maksimum kredi tutar─▒. Kalifiye e─čitim kredilerinizin tam dengesi.

Kredi erteleme. Yar─▒ zamanl─▒ veya tam zamanl─▒ olarak lisansüstü ö─črenimine dönerseniz, engelli rehabilitasyona girdi─činizde veya aktif askeri görevde bulunursan─▒z, mevcut bir kredinin ertelenmesini talep edebilirsiniz.

Gelir vergisi bedeli. SoFi kredileri, federal ve eyalet vergisi de─čerlendirmesi için ö─črenci kredileri olarak kabul edilir.

SoFi Ö─črenci Kredi Refinans Uygunluk Gereksinimleri

Uygun olmak için bir Birle┼čik Devletler vatanda┼č─▒, kal─▒c─▒ ikamet eden yabanc─▒ veya vize sahibi. En az─▒ndan sen olmal─▒s─▒n 18 ya┼č─▒nda. Nevada d─▒┼č─▒ndaki tüm eyaletlerde ve Columbia eyaletinde krediler mevcuttur.

Ayr─▒ca ┼čunlar─▒ da yapmal─▒s─▒n─▒z:

 • Çal─▒┼čt─▒r─▒n, ba┼čka kaynaklardan yeterli gelir elde edin veya 90 gün içinde i┼če ba┼člayaca─č─▒n─▒z bir i┼č teklifine sahip olun.
 • Bir ünvan derecesine sahip veya bir Ba┼čl─▒k IV okulundan daha yüksek mezun oldum.
 • Yeniden finanse edilen krediler, e─čitim borcu. Bar kredileri ve ikamet kredileri, refinansmana uygun de─čildir.
 • Mevcut ö─črenci kredilerinde iyi durumda olun.
 • Güçlü ayl─▒k nakit ak─▒┼č─▒ var.
 • Sorumlu bir mali geçmi┼če sahip olun.

Kosinüslerin kullan─▒m─▒. Bir mü┼čterinin eklenmesi daha dü┼čük bir faiz oran─▒na neden olabilir. Ama yine de kendi mali profilinize göre nitelendirilmelisiniz. Cosigner'─▒n serbest b─▒rak─▒lmas─▒ için bir hüküm yoktur.

─░┼čsizlik Korumas─▒ ve SoFi Kariyer Dan─▒┼čmanl─▒─č─▒ Grubu

─░┼čsiz kal─▒rsan─▒z, SoFi gelir kayb─▒n─▒ engellemenize yard─▒mc─▒ olacak baz─▒ avantajlar sa─člayacakt─▒r.

─░┼čsizlik Korumas─▒. ─░┼činizi kendi hatalar─▒n─▒zdan kaybederseniz, bu program için uygun olabilirsiniz. Onayland─▒ysan─▒z, krediniz ho┼čgörüye al─▒nacakt─▒r. Ayl─▒k ödemeleriniz bir seferde üç aya kadar ve toplamda 12 ay boyunca ask─▒ya al─▒nacakt─▒r (üç ayda bir koruma yenilemeniz gerekir). Ödenmemi┼č faiz, yaln─▒zca faiz ödemelerini yapma seçene─činiz olsa da, ana bakiyenize eklenecektir.

─░┼čsizlik Korumas─▒'na hak kazanmak için, mevcut bir SoFi üyesi olman─▒z, i┼č kayb─▒n─▒ istemsiz olarak belgelemeniz ve i┼čsizlik ödene─či için uygun olman─▒z gerekir. Ayr─▒ca yeni bir i┼č bulmak için SoFi Kariyer Dan─▒┼čmanl─▒─č─▒ Grubu ile aktif olarak çal─▒┼čmal─▒s─▒n─▒z.

Kariyer Dan─▒┼čma Grubu. Bir koçluk ekibi i┼č arama stratejinizi de─čerlendirecek ve size yard─▒mc─▒ olacak özel bir dizi öneri ve kaynak sa─člayacakt─▒r. ─░lerlemenizi bildirmek için düzenli kontrolleri tamamlayacaks─▒n─▒z. Yol boyunca yard─▒m sa─članacakt─▒r. Ayr─▒ca bir kariyer koçu ile bire bir zaman geçireceksiniz.

SoFi Di─čer E─čitim Kredisi Ürünleri

Ö─črenci kredisi refinans─▒ ek olarak, SoFi de özel e─čitim ilgili ni┼č kredileri vard─▒r.

T─▒bbi Yerle┼čik ve Ö─črenci Refinansman

Uzmanl─▒k, uzmanl─▒─ča ba─čl─▒ olarak, e─čitim sürecine iki y─▒ldan yedi y─▒la kadar her yerde ekleyebilece─či ek t─▒bbi e─čitim ve e─čitimdir. Arkada┼č grubu nöro┼čirürji gibi t─▒bbi alt uzmanl─▒klara yönelik daha spesifik e─čitim ekler. SoFi'nin t─▒bbi ikametgah─▒ ve di─čer ö─črenci refinansman program─▒, mezunlar─▒n bu amaçlar için al─▒nan kredileri yeniden finanse etmelerini sa─člar.

SoFi,% 3.50 APR'den% 8.13 APR'ye de─či┼čen sabit oranl─▒ refinansmanlar ve% 3,00 APR'den% 7.47 APR'ye de─či┼čen de─či┼čken faizli krediler sunmaktad─▒r.Refinansmanlar hem federal hem de özel ö─črenci kredilerini kapsar. Kredi ko┼čullar─▒ be┼č y─▒ldan 20 y─▒la kadar de─či┼čir.

asgari kredi tutar─▒ 10.000 $ve maksimum, nitelikli e─čitim kredilerinizin tam bakiyesidir. Kat─▒lan bir doktor olmaya ba┼člamadan önce ö─črenci kredi borçlar─▒n─▒z─▒ yeniden finanse edebilirsiniz.

Ba┼čvuru yaparken, tam bir ba┼čvuru yapmadan önce ön onay─▒n─▒z─▒ çevrimiçi olarak almaya ba┼člayabilirsiniz. Daha sonra sizin için en uygun olan oran─▒ ve terim kombinasyonunu seçersiniz. Ancak o zaman tüm uygulamay─▒ tamamlar, belgeleri teslim eder ve evraklar─▒ elektronik olarak imzalars─▒n─▒z.

Bu kredi program─▒nda ödemesiz dönem bulunmamaktad─▒r. Konut sakinlerinin, ikamet veya burs program─▒ bitimine kadar, en fazla 54 ay olmak üzere asgari 100 ABD dolar─▒ ödeme yapmalar─▒ gerekmektedir. O zaman, kredi tam amortisman durumuna dönü┼čecek ve bu durumda ödemeniz, kredinin belirtilen bir süre içinde ödenmesini sa─člayacak bir seviyeye ç─▒kacakt─▒r.

Ayl─▒k 100 ABD Dolar─▒ ödeme limiti dört y─▒l─▒ geçemez. Bu süre içinde ikametinizi veya bursu tamamlamad─▒ysan─▒z, ödemeler dört y─▒l sonunda tam amortisman seviyesine yükseltilecektir.

ÖNEML─░: Ayl─▒k 100 ABD Dolar─▒ ödemenin kapsam─▒na girmeyen faizler ÔÇťbüyük harfle yaz─▒l─▒rÔÇŁ ve temel dengeye eklenir.

Ana Krediler

Bunlar ebeveynlerin çocuklar─▒n─▒n e─čitimini finanse etmelerini sa─člayan SoFi kredileridir. SoFi, borçlular─▒n Federal Do─črudan Veli PLUS Kredisi ile kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒ld─▒─č─▒nda kredinin ömrü boyunca ortalama 3,637 $ tasarruf edebilece─čini bildirdi.

Asgari kredi tutar─▒ 5,000 $ 'd─▒r ve maksimum tutar, kat─▒l─▒m maliyetine kadard─▒r. Harçlar, kitaplar, yönlendirme ücretleri, oda ve yönetim kurulu, sa─čl─▒k hizmetleri ve di─čer ki┼čisel harcamalar─▒ kar┼č─▒lamak için kullan─▒labilir.

Ba┼čvuru süreci, SoFi'nin di─čer ö─črenci kredi programlar─▒na benzer. Çevrimiçi ön onay─▒n─▒z─▒ al─▒r, bir kredi seçer, belgeleri yükler ve elektronik olarak evraklar─▒ imzalars─▒n─▒z. Kredi, çocu─čun / ö─črencinin de─čil veli ad─▒na olacakt─▒r.

Ana Kredi Faiz ve Ücretleri. Sabit oranl─▒ krediler% 4.250 APR% 8.000 APR aras─▒nda de─či┼čmektedir. De─či┼čken oranlar% 3.790 APR'den% 7.215 APR'ye kadard─▒r. Üretim ücreti ve ön ödeme cezas─▒ yoktur.

Bu kredinin ödemesiz süresi yoktur. Anapara ve faiz ödemeleri derhal ba┼člamal─▒d─▒r.

Uygunluk. Uygun bir okulda tam zamanl─▒ bir ö─črencinin ebeveyni veya yasal vasisi olman─▒z gerekir. Ayr─▒ca, SoFi'nin ödünç verme yetkisine sahip oldu─ču 49 eyaletten birinde kal─▒c─▒ bir adresle ABD vatanda┼č─▒ veya daimi ikamet eden bir yabanc─▒ olmal─▒s─▒n─▒z.

Üst Art─▒ Yeniden Finansman

Federal Parent Plus krediniz zaten varsa, bu program─▒ bu borçlar─▒ yeniden finanse etmek ve konsolide etmek için kullanabilirsiniz. Ba┼čvuru süreci di─čer SoFi ö─črenci kredileri ile ayn─▒d─▒r.

Üst Art─▒ Refinansman Oranlar─▒ ve Ücretleri. Sabit faizli krediler,% 3.250 APR'den% 6.780 APR'ye kadar olan oranlarda mevcuttur. De─či┼čken oranlar,% 2.750 APR ve% 6,590 APR aras─▒ndaki oranlarda mevcuttur. Ba┼čvuru veya men┼če ücreti yoktur ve pe┼činat cezas─▒ yoktur.

Kredi ┼čartlar─▒ ┼×artlar be┼č ila 15 y─▒l aras─▒ndad─▒r. Bir kez daha, ödemesiz dönem yok ve geri ödeme hemen ba┼člayacak.

Uygunluk. Ana Krediler ile ayn─▒.

Di─čer SoFi Kredi Programlar─▒

Ö─črenci kredisi refinansman─▒na ek olarak, SoFi ayr─▒ca ipotek ve ki┼čisel krediler sunmaktad─▒r.

SoFi ─░potekleri

Bu SoFi'nin daha yeni ürün tekliflerinden biridir. ─░potek teklif ediyorlar 3 milyon dolara kadar kadar az ile Pe┼činat için% 10 (ancak refinansmanlar mülkün% 80'ini geçemez).

Borç verenlerin ço─čunun,% 20'den daha az bir pe┼čin ödeme yapt─▒─č─▒n─▒z zaman özel mortgage sigortas─▒ (PMI) gerektirdi─čini biliyor musunuz? SoFi'nin bu ihtiyac─▒ yok.

Özel Mortgage Kredisi Gönderen. ─░pote─činizi SoFi'den almak için bir ba┼čka büyük avantaj var. Baz─▒ online mortgage borç verenlerinden farkl─▒ olarak, süreç boyunca size yard─▒mc─▒ olacak özel bir ipotek kredisi veren size sahip olacak. Bu online deneyime insani bir dokunu┼č kat─▒yor.

H─▒zl─▒ Uygulama Süreci. Di─čer SoFi kredilerinde oldu─ču gibi, birkaç dakika içinde ön yeterlilik kazanabilirsiniz. Ard─▒ndan istedi─činiz krediyi seçebilir, tam bir ba┼čvuru yapabilir, belgelerinizi yükleyebilir ve belgelerinizi elektronik olarak imzalayabilirsiniz.

Uygulamadan fonlamaya kadar süreç genellikle 30 gün içinde tamamlan─▒r.

Kredi programlar─▒ 15 Aral─▒k 2017 itibariyle a┼ča─č─▒daki oranlarda 5/1 Faiz Sadece ayarlanabilir oranl─▒ ipotek (ARM), 30 y─▒ll─▒k Sabit faizli ipotek, 15 y─▒ll─▒k Sabit ve 7/1 ARM dahil:

Onlar da kullan─▒┼čl─▒ bir ipotek hesap makinesi sa─člar. Yakla┼čan sat─▒n alma ya da iyile┼čtirme için farkl─▒ sat─▒n alma ve kredi senaryolar─▒ çal─▒┼čt─▒rman─▒z─▒ sa─člayacakt─▒r.

Kredi ücretleri. Üretim ücreti ve ön ödeme cezas─▒ yoktur. 30 günlük ücret kilitleri mevcuttur. Standart üçüncü taraf kapan─▒┼č masraflar─▒ gerekli olacakt─▒r

Kredi Kullan─▒labilirli─či. Massachusetts, Missouri, Ohio, Güney Karolina ve Bat─▒ Virginia d─▒┼č─▒ndaki tüm eyaletlerde sofi ipotekleri mevcuttur.

Uygun Özellikler Sahibinden kalan birincil konutlar ve ikinci konutlar. Bu, tek ailelik evler, apartman daireleri, iki ünite evler, kooperatifler ve planlanan birim geli┼čmeleri (PUD'lar) içerir. Yat─▒r─▒m amaçl─▒ gayrimenkuller uygun de─čildir.

SoFi Ki┼čisel Krediler

SoFi, herhangi bir amaç için kullanabilece─činiz ki┼čisel krediler sunar. Tüm krediler sabit oranl─▒d─▒r ve tamamen teminats─▒zd─▒r. Finansman genellikle sadece birkaç gün içinde gerçekle┼čir. Ki┼čisel krediler Mississippi ve Nevada hariç tüm eyaletlerde mevcuttur.

Kredi Amaçl─▒. Pratik olarak s─▒n─▒rs─▒z. Kredi kartlar─▒n─▒ ödeyin, evdeki iyile┼čtirmeleri yap─▒n, tatil veya di─čer ki┼čisel harcamalar─▒ ödeyin.

Kredi Tutarlar─▒. 5000 dolardan 100.000 dolara.

Kredi Ko┼čullar─▒. Kredi ko┼čullar─▒ 3, 4, 5, 6 veya 7 y─▒l olabilir ve tüm krediler sabit oran.

Ki┼čisel Kredi Uygunlu─ču. Uygun bir ülkede ikamet eden en az 18 ya┼č─▒nda bir ABD vatanda┼č─▒ veya daimi ikamet eden yabanc─▒ olmal─▒s─▒n─▒z.

Faiz Oranlar─▒ ve Ücretler. % 5,49'dan APR'ye% 14,24 oran─▒nda. Tahmini ücretler veya ön ödeme cezalar─▒ yoktur. (Ço─ču online ki┼čisel kredi hizmetleri, ödünç al─▒nan miktar─▒n% 1 ila% 6's─▒ aras─▒ndaki kaynak ücretlerini tahsil eder.)

Ba┼čvuru süreci. Di─čer SoFi kredileri ile ayn─▒.

─░┼čsizlik Korumas─▒. ─░┼činizi kaybederseniz, SoFi yeni bir i┼č bulana kadar ödemeleri geçici olarak duraklatacakt─▒r.

SoFi Kredisiz Programlar─▒

SoFi'nin sadece kredilerle ilgili oldu─čunu dü┼čünüyorsan─▒z, tekrar dü┼čünün. SoFi, yava┼č yava┼č tüm finansal evreni kendi platformlar─▒na dahil ediyor. ─░┼čte sunduklar─▒ kredilendirmeyen programlardan baz─▒lar─▒.

Giri┼čimci Program─▒

Bu, SoFi taraf─▒ndan sunulan en ilginç program olabilir. Program slogan─▒:

ÔÇťBüyük fikirlere sahip üyelere, ilerlemek için araçlara, istihbaratlara ve sermayeye eri┼čme konusunda yard─▒m ediyoruz.ÔÇŁ

SoFi Giri┼čimci Program─▒ a┼ča─č─▒dakileri sa─člar:

 • SoFi, ┼čirketinize çekirdek sermaye yat─▒r─▒m─▒ yapacak.
 • ┼×irketinizi test etmek ve payla┼čmak için SoFi üyelerine eri┼čim verilecektir.
 • ┼×irketinizi kurmak için ihtiyaç duydu─čunuz araçlara eri┼čebileceksiniz.
 • SoFi, SoFi Demo Günü'nde i┼činiz için en üst düzey kapitalistleri ve Melekleri kuracak.
Programa hak kazanmak için, bir SoFi Üyesi olman─▒z (bir SoFi krediniz olmal─▒), ┼čirketinizin kurucusu veya kurucusu olman─▒z ve i┼činizde tam veya yar─▒ zamanl─▒ olarak çal─▒┼čman─▒z gerekir. Ayr─▒ca, yenilikçi ve ölçeklenebilir bir teknik özellikli bir i┼čletme olu┼čturmal─▒s─▒n─▒z. ─░┼čletmeniz ya C-Corporation ya da LLC olmal─▒d─▒r.

2018 için 10 giri┼čimci programa kabul edilecek.

SoFi, nerede olursan─▒z olun i┼činizle çal─▒┼čabilecek bir sanal h─▒zland─▒rma program─▒ yürütür. Programa kat─▒ld─▒─č─▒n─▒zda, süresiz olarak ┼čebekenin bir parças─▒s─▒n─▒z.

Kaynak ve mentorluk içeren program─▒n temel faydalar─▒ Ocak'tan Ekim'e (9 ay) kadar sürecek.

Program, gelecek vaat eden yeni bir i┼čletme için gereken tek vuru┼č olabilir.

SoFi Servet Yönetimi

Bu SoFi'nin robo-dan─▒┼čman─▒. Bir robo-dan─▒┼čman dü┼čük maliyetli, online yat─▒r─▒m yönetimi platformudur. Modern Portföy Kuram─▒na (MPT) dayanan algoritmalar kullanarak SoFi Servet Yönetimi, küçük yat─▒r─▒mc─▒lar için çe┼čitlendirilmi┼č bir portföy olu┼čturur ve yönetir. Hatta portföyünüzün belirlenen varl─▒k tahsisleri ile tutarl─▒ kald─▒─č─▒ndan emin olmak için yat─▒r─▒mlar─▒n─▒z─▒n periyodik olarak yeniden dengelenmesini de sa─člarlar.

SoFi, bu platformu May─▒sÔÇÖ─▒n 17ÔÇÖsi boyunca yay─▒nlad─▒.

Portföyünüz, çe┼čitlendirilmi┼č endeks bazl─▒ döviz ticareti fonlar─▒ndan (ETF'ler) olu┼čacakt─▒r. Hisse senedi, tahvil, emlak ve yüksek getirili tahvillerden olu┼čan bir miktara yat─▒r─▒m yapacaklar. ETF'lerin kullan─▒m─▒, portföyünüzü sadece birkaç fon kullanarak binlerce bireysel menkul k─▒ymete yayacakt─▒r.

SoFi Servet Yönetimi, özellikle küçük yat─▒r─▒mc─▒lar için tasarlanm─▒┼čt─▒r. Bir hesab─▒ en az 500 dolar ile açabilirsiniz. Ayda en az 100 dolarl─▒k otomatik aktar─▒m ekleyerek bir hesab─▒ s─▒f─▒r ile bile açabilirsiniz.

Risk tolerans─▒n─▒z─▒ belirleyen k─▒sa bir anketi tamamlay─▒n. Portföyünüz daha sonra bu risk tolerans─▒, ya┼č─▒n─▒z, sahip oldu─čunuz yat─▒r─▒m yap─▒labilir varl─▒klar─▒n miktar─▒ndaki gelire göre yap─▒lacakt─▒r.

SoFi Servet Yönetimi Ücretleri. Hesab─▒n─▒zdaki ilk 10,000 dolar ücretsiz olarak yönetilmektedir. Daha sonra, 10,000 $ '─▒ a┼čan bakiyeler üzerinden y─▒ll─▒k% 0.25 ücret al─▒n─▒r. Bu, yaln─▒zca profesyonel olarak yönetilen 20.000 ABD Dolar─▒ yat─▒r─▒m portföyüne sahip olabilece─činiz anlam─▒na gelir. Y─▒lda 25 $. Ve bu yeterli de─čilse, ┼ču anda bir SoFi krediniz varsa y─▒ll─▒k ücret tamamen feragat edilir!

Fark─▒nda olmak için bir uyar─▒ platformu olacak Stoklarda% 100 E─čer agresif bir yat─▒r─▒mc─▒ olmaya karar verirseniz ve muhafazakarsan─▒z% 100 ba─čda iseniz. Her iki a┼č─▒r─▒ çe┼čitlilikten yoksundur. Risk seviyesinde s─▒n─▒fland─▒r─▒lmaktan kaç─▒nmak için iyi bir ┼čey yapars─▒n─▒z.

SoFi Hayat Sigortas─▒

SoFi vadeli hayat sigortas─▒ poliçeleri sunmaktad─▒r. Politikalar Koruyucu Ya┼čam arac─▒l─▒─č─▒yla sunulmaktad─▒r. SoFi, bir politikay─▒ 20 dakikadan k─▒sa bir sürede çevrimiçi olarak alabilece─činizi bildirdi.

Koruyucu, 1907'den beri faaliyet göstermektedir ve 50 eyalette hayat sigortas─▒ temin etmektedir.

T─▒bbi risk almadan 1 milyon dolara kadar olan teminat, belirli risk ve uygunluk ┼čartlar─▒n─▒ kar┼č─▒layan 40 ya┼č─▒na kadar olan ba┼čvuru sahiplerine aç─▒kt─▒r. Ancak, t─▒bbi s─▒navla 5 milyon dolara kadar bir poliçe alabilirsiniz.

Platform size, yakla┼č─▒k iki dakika içinde ki┼čiselle┼čtirilmi┼č bir hayat sigortas─▒ teklifi alman─▒z─▒ sa─čl─▒yor. Tam uygulamay─▒ tamamlamak için yakla┼č─▒k 20 dakika sürer. Daha sonra hayat sigortas─▒ poliçenizi gelen kutunuzdan bir i┼č günü kadar k─▒sa bir sürede alabilir ve imzalayabilirsiniz.

SoFi Art─▒lar─▒ ve Eksileri

Sofi Art─▒lar─▒

 • Bu h─▒zl─▒ bir evrime dönü┼čüyor her ┼čey finansal web platformu. Ö─črenci kredi borcunu yeniden finanse etmek, bir ev sat─▒n almak veya yeniden finanse etmek, ki┼čisel bir kredi almak, gelece─če yat─▒r─▒m yapmak veya emeklilik için ya da bir hayat sigortas─▒ poliçesi almak için borç alabilirsiniz.
 • Kredi ön onaylar─▒ birkaç dakika içinde çevrimiçi olarak yap─▒labilir.
 • SoFi, kredinizde ÔÇťyumu┼čak bir çeki┼čÔÇŁ yapar, böylece kredi puan─▒n─▒z bundan etkilenmez.
 • Çok büyük mortgage kredilerinde PMI olmadan% 10 pe┼činat.
 • Ki┼čisel kredi tutarlar─▒ 100.000 ABD Dolar─▒ kadard─▒r. Bu, di─čer P2P kreditörleri taraf─▒ndan sunulan 35.000 dolar veya 40.000 dolarl─▒k tipik s─▒n─▒rdan çok daha yüksektir.
 • Kredi ve Repert Kulübü'nün oldukça alt─▒nda olan ki┼čisel kredi faiz oranlar─▒. SoFi var NO kaynak ücreti. Tipik P2P ki┼čisel borç veren, kaynak için% 1 ila% 6 aras─▒ ücretlendirir.
 • ─░┼čsizlik korumas─▒.─░stisnai bir ┼čekilde i┼činizi kaybetmeniz durumunda, SoFi kredileri çe┼čitli ödeme ask─▒ya alma seçenekleriyle birlikte gelir.
 • SoFi Servet Yönetimi, 500 $ 'a kadar olan hesaplar ve y─▒ll─▒k% 0.25'lik bir ücret kar┼č─▒l─▒─č─▒nda profesyonel yat─▒r─▒m portföyü yönetimi sunar. Ve ilk 10,000 dolar ücretsiz olarak yönetiliyor. Ancak ┼ču anda bir SoFi krediniz varsa, ücret tamamen feragat edilir.

SoFi Eksileri

 • SoFi, ö─črenci kredisi refinansilerini sunuyor, ancak ö─črencilere yeni krediler vermiyor. (─░stisna, Ana Kredi'dir.)
 • Federal bir ö─črenci kredisini SoFi ile yeniden finanse etmek, federal kredilere özgü olan önemli avantajlar─▒ kaybedebilir.
 • SoFi Servet Yönetimi, ço─ču robo-dan─▒┼čman─▒n popüler bir özelli─či olan vergi kay─▒plar─▒n─▒ toplama hizmeti sunmuyor.

SoFi Sizin için Do─čru Finansal Platform mu?

SoFi'nin yapt─▒klar─▒n─▒ yapan pek çok farkl─▒ çevrimiçi platform var, ama neredeyse hiç yok tüm bu sofi yapabilir. Bu, mevcut en kapsaml─▒ finansal platformlardan biridir. Her fonksiyon için ayr─▒ servis kullanmaya gerek yoktur.

SoFi'nin sundu─ču en büyük avantajlardan biri de kendi hayat─▒n─▒z büyüdükçe platform büyüyebiliyor. Örne─čin, yeni bir üniversite mezunu olarak, en acil mali ihtiyac─▒n─▒z bir ö─črenci kredisi tahsilat─▒n─▒ yeniden finanse etmek olabilir. Bir sonraki ihtiyac─▒n yat─▒r─▒m yapmaya ba┼člamak olabilir. Geleneksel veya Roth IRA'y─▒ açabilirsiniz.

Birkaç y─▒l sonra, bir ev sat─▒n alman─▒z gerekebilir. Bir ailen varsa, hayat sigortas─▒ alacaks─▒n.

SoFi hepsini yapabilir.

Hayat─▒n─▒z─▒n her a┼čamas─▒na geçti─činizde ve finansal hizmetler için ihtiyaçlar─▒n─▒z artt─▒─č─▒nda, SoFi kaynak olabilir. Yenilikçi bir i┼č fikriniz varsa, tohum paras─▒, risk sermayesi veya bir melek yat─▒r─▒mc─▒s─▒ elde etmenize bile yard─▒mc─▒ olabilirler.

Ve, SoFi her zaman yeni finansal ürünler ekliyor. Ve her biri internet teknolojisiyle akran deste─či içeriyor. Her mali hizmet, tu─čla-harç dünyas─▒nda bulaca─č─▒n─▒zdan daha kolay ve daha ucuzdur.

Ö─črenci kredisi refinansmanlar─▒nda ve ki┼čisel kredilerde mevcut olan en dü┼čük faiz oranlar─▒ndan baz─▒lar─▒n─▒ sunarlar. Bir SoFi krediniz varsa, SoFi Servet Yönetimi arac─▒l─▒─č─▒yla ücretsiz profesyonel yat─▒r─▒m yönetimi elde edersiniz. Ücretsiz olarak yönetilen 100.000 dolarl─▒k IRA hesab─▒ oldu─čunu mu dü┼čünüyorsun?

SoFi bunun için tek ba┼č─▒na kullan─▒lmaya de─čer.

Daha fazla bilgi isterseniz veya SoFi'nin finansal ürünlerinden birine kaydolmak isterseniz, Sofi web sitesini ziyaret edin.

Videoyu izle: HONDA CBR 600F ─░NCELEME & 600F ─░LE GSX-R1000 TOKATLAD─░M & GECE GAZLAMASI

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

ING Reliastar Hayat Sigortas─▒ ─░ncelemesi
Maliye

ING Reliastar Hayat Sigortas─▒ ─░ncelemesi

Hayat sigortas─▒na sahip olmak, sevilmeyenlerin ve hayatta kalanlar─▒n gereksiz bir mali s─▒k─▒nt─▒ya maruz kalmas─▒na gerek kalmayacakt─▒r - beklenmedik bir durum olsa bile. Bunun nedeni, bir hayat sigortas─▒ poli├žesinden elde edilen gelirlerin, bor├žlar─▒n ├Âdenmesi ve devam eden ayl─▒k faturalar─▒n ├Âdenmesi de dahil olmak ├╝zere ├že┼čitli farkl─▒ ┼čeyler i├žin kullan─▒labilmesidir.
Devam─▒n─▒ Oku
GFC TV Ep 006: 3 Bilmedi─činiz Uzun S├╝reli Bak─▒m Alternatifleri
Maliye

GFC TV Ep 006: 3 Bilmedi─činiz Uzun S├╝reli Bak─▒m Alternatifleri

Mary'nin (isim de─či┼čti) anne, be┼č y─▒ldan uzun bir s├╝redir bak─▒m tesisindeydi. Mary bana geldi─činde, yat─▒r─▒m hesab─▒n─▒, kocas─▒ ve annesinin hesab─▒yla (avukat─▒ vard─▒) Firman─▒n ─░ttifak Varl─▒k Y├Ânetimi'ne aktard─▒. Mary'ye hedeflerinin annenin paras─▒ i├žin ne oldu─čunu sorduk ve bize annenin paray─▒ Mary'ye ve torunlara b─▒rakmas─▒n─▒ istedi─čini s├Âyledi.
Devam─▒n─▒ Oku
Amica Hayat Sigortas─▒ ─░ncelemesi
Maliye

Amica Hayat Sigortas─▒ ─░ncelemesi

Hayat sigortas─▒, bir├žok ki┼činin mali planlar─▒n─▒n ├žok ├Ânemli bir bile┼čenidir. Bunun temel nedenlerinden biri, bir hayat sigortas─▒ poli├žesinden elde edilen gelirlerin, bor├žlar─▒n─▒ ├Âdemek, g├╝nl├╝k ya┼čam harcamalar─▒ i├žin gelirin yerini almak ve sigortal─▒lar─▒n cenaze ve di─čer masraflar─▒n─▒n y├╝ksek olmas─▒ gibi, ki┼činin hayatta kalanlar─▒n─▒n birden fazla ihtiyac─▒ i├žin kullan─▒labilmesidir. son masraflar.
Devam─▒n─▒ Oku
Y├╝ksek Kolesterol ile Hayat Sigortas─▒ Almak ─░├žin Stratejiler
Maliye

Y├╝ksek Kolesterol ile Hayat Sigortas─▒ Almak ─░├žin Stratejiler

Y├╝ksek kolesterol sa─čl─▒─č─▒n─▒z i├žin tehlikeli olabilir. Kaliteli ya┼čam sigortas─▒ alma ┼čans─▒n─▒z─▒ da azaltabilir. Y├╝ksek bir kolesterol oran─▒, hayat sigortas─▒ sigortac─▒s─▒na kalp hastal─▒─č─▒na yakalanma, kalp krizi ge├žirme veya fel├ž ge├žirme olas─▒l─▒─č─▒n─▒z oldu─čunu s├Âyler. Bu olsayd─▒ ve ├Âl├╝rseniz, sigortac─▒n─▒z poli├že ├Âl├╝m ├Âdene─činizin beklenenden ├žok daha erken ├Âdenmesine neden olabilir.
Devam─▒n─▒ Oku