Kredi

Hayatınızı Optimize Edin ve Borçtan Çıkın: Kredi Susamı İncelemesi

Bugünün dünyasında, etrafımızda neler olup bittiğini çözmek çok kolay. Özellikle de paramızı nasıl harcadığımıza veya bazı durumlarda paramızı nereden aldığımızda. Cumartesi gecesi dışarı çıkmak ve akşam yemeğinde 100 dolar harcamak kolay ve ertesi gün onu yavaşça unutmaya çalışın. Birisi size caddede yürürken ve geçen hafta ne kadar para harcadığınızı sorsaydı, büyük olasılıkla onlara bir top parkı figürü verebilirdiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için hazır mısın. İçin kaydolun ücretsiz Kredi Susam hesabı şimdi.

Çoğu durumda, bu top parkı figürü o hafta harcadığınız gerçek miktarın altında olacaktır. Bu oyunu kendimle sadece geçen gün oynadım ve kendime geçen hafta ne kadar para harcadığımı sordum. Ne yaptığımı düşündüm ve 250 dolara söyledim. Bunun büyük bir cevap olduğunu ve belki de gerçek rakamın ne olabileceğinden biraz daha yüksek olduğunu hissettim. Daha sonra, 400 $ 'a daha yakın harcadığımı öğrenmek için kredi kartı ekstreminin yanı sıra çek hesabım ile ilgili açıklamalarımı incelemeye devam ettim. Yediğim üç öğünü tam anlamıyla unutmuştum, ayrıca benzin istasyonuna yaptığım geziyi de toplamıma dahil etmeyi ihmal etmiştim. Hikâyenin ahlakı, eylemin ardındaki gerçek masrafı düşünmeden günlük rutinin bir parçası olarak ödeme için bir kartın kaydırılması kolaydır.

Benzer şekilde, bu durum, kredi kartı borcu, araba kredisi veya hatta bir ipotek kredisi olsun, sahip olduğumuz borç söz konusu olduğunda. Biz bunun bizim sahip olduğumuz ve alışılagelmiş bir şekilde ödünç verdiğimiz kredi olduğunu kabul ediyoruz. Bildiğim kadarıyla, her ay kredi kartı şirketine ödeme yapılmasını kastediyorum. Bu, çoğu durumda Amerikalıların çoğunluğunun bakiyeyi ödemeyeceğini, bunun yerine asgari ödemeyi ödeyeceklerini, dolayısıyla da orada harcamalar için faiz ödeyeceklerini kastediyorum.

Bir araba kredisi için de aynen, ne zaman dört yıl önce mali durumunuz şu an olduğundan daha az kesin olduğu zaman araba kredisini aldınız? Bu faiz oranını düşürmenin bir yolunu buldunuz mu? Böylece, araba için fazla ödeme yapmamanız mıydı, yoksa bugün daha iyi bir faiz oranına sahip olsanız bile, sadece şartları kabul ettiniz ve araba için ödediğiniz ücreti ödeyebildiniz mi?

Kredi Susamı Tanıtımı

Sahip olduğunuz plana bağlı kalmaktan başka seçenekler de var çünkü farklı bir kredi anlaşması bulmanın çok zor veya yüksek riskli olacağını düşünürsünüz. Durum böyle değil Kredi Susamı.

Kredi Susam, diğer birçok site gibi, tüm finansal bilgilerinizi, gelirler, mevcut borçlarınızın şartları dahil olmak üzere tüm borç harcamaları ve diğer bütçe bilgileri gibi web sitelerine koymanızı sağlar. Daha sonra, kredi puanınızı ve paranızı nasıl harcadığınızı gösteren grafiksel sunumlara erişebileceksiniz. Tüm bu bilgileri girdikten sonra, Kredi Susamı kredi beklemenizi ve serbest nakit akışınızı değerlendirebilecektir, böylece farklı türde krediler için ödeme yapmanız gerekir, bunlar sizin için bir kredi optimizasyon raporu hazırlar.

İşte en iyi bölüm: ücretsizEvet, ücretsiz. Ve 30 günlük bir deneme süresinden sonra kredi kartınızdan ücret aldıkları ücretsiz gibi değil. Hatta kaydolmak için kredi kartına bile ihtiyacınız yoktur. Hakkında daha fazla öğren ücretsiz hesabınıza kaydolmak.

Kredi Susam Kredi Optimizasyonu

Kredi optimizasyonu, şu anda ödeyeceğinizden daha iyi kredi koşulları için uygun olup olmadığınızı görmek için süslü bir terimdir. Credit Susam'ın, karşılaştığım diğer herhangi bir bütçeleme web sitesinden ayrı olarak yerleştirdiği yer burası. Daha iyi kredi koşulları elde etme yeteneği, uzun vadede size çok para kazandırabilir.

Örneğin, krediye 40.000 dolarlık bir borç paranız kaldığını varsayalım. Şu anda arabada yüzde on beş yıllık kredi veriyorsunuz. Bu şartlara dayalı ödemeniz, aylık olarak yaklaşık 425 ABD doları olacaktır. Bu, araç kredisine yaklaşık 51.000 ABD doları ödeyecek.

Şimdi, kredi puanınızı geliştirebildiğinizi ve daha istikrarlı bir mali duruma sahip olduğunuzu söyleyebildiğinizi, Credit Susam tarafından kredi durumunuzu en iyi duruma getirebileceğinizi ve size% 10'luk bir 3,5 kredi vereceğinizi söyleyebiliriz. Bu yeni krediyi alabiliyor ve arabada borçlu olduğun 40.000 dolarlık borcunu ödeyeceksin ve bu yeni kredinin ödemesini bir bankaya Credit Susam ile yapacaksın.

Kredinizi optimize ettikten sonra, şimdi aynı araba için yalnızca yaklaşık 47.000 ABD doları ödeyerek yaklaşık 395 ABD doları tutarında bir ödeme yapacağız! Arabanıza ayda bir otuz dolar veya yılda 360 dolar tasarruf edebilirsiniz. Genel olarak, aynı araba için neredeyse 4,000 dolar daha az ödeme yapacaksınız. Bu küçük örnek, ev krediniz veya şu anda ödediğiniz öğrenci kredileri için daha büyük bir ölçekte uygulanabilecektir.

Kredi Susam İş Yapalım

Kredi Susamı Sizin için daha iyi bir kredi türü yapmak isteyen bir banka bulmak için ABD'nin her tarafındaki yüzlerce bankada arama yapacak. En iyi bölüm, kredi yapana kadar tüm sürecin size ücretsiz olmasıdır. Bir kredi yaptıktan sonra bile, Kredi Susamı için daha fazla ödeme yapmıyorsunuz, banka için daha fazla kredi bulmak için bankadan ödeme alacaklar. Bu Credit Susame hakkında en büyük bölüm, onlar sadece size para tasarrufu sona erdiğinde para kazanmak!

Kredi Susam ile Borç Optimizasyonu

Geçmişteki borç optimizasyonu, tüm yerel bankalarınıza gitmesi ve farklı krediler için başvurması gereken uzun yorucu bir süreçti. Süreç çok sıkıcıydı ve Amerikalıların çoğunluğunun dışarı çıkıp kendilerine daha iyi bir anlaşma yapmaları için ekstra para ödemeyi tercih ettikleri ortaya çıktı. Şimdi, Kredi Susam ile, aynı süreç bilgilerinizi bir web sayfasına girmek kadar kolay ve Credit susam sizin için tüm bacak çalışmasını yapacak.Bugün paranızın kontrolünü ele geçirme zamanı ve Credit Susame sizin için yol gösterebilir.

Unutmayacaksın, olmaz

Credit Susam hakkında bir başka güzel şey, hedefleriniz veya kredi profilinizdeki herhangi bir değişiklikle ilgili sizi güncel tutan e-posta uyarılarıdır. Aşağıda, güncellenmiş Experian kredi puanımı kontrol etmek için beni hatırlatan yeni bir e-postanın gerçek bir ekran görüntüsü yer alıyor.

Kredi Susamı Sarma

Genel olarak, Credit Susam gibi bir hizmet, birçok insan için çok yararlı olabilir. Benim için kişisel olarak, bizim evimiz ve arabamız dışında, kredi puanımı vermekten başka sahip olduğumuz tek borç bu, çok fazla bir şey yapmadı. Credit Susam'ı denemek istiyorsanız, sizi teşvik ederim. onları kontrol et. Ücretsiz olduğunu unutma. Bunu geçmek zor 🙂

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?
Kredi

Son Kimlik Hırsızlığı Dolandırıcılığı İçin Düşmekten Nasıl Kaçıyorsunuz?

Kimlik Hırsızlığı, kişisel bilgilerini önemsemeyen alçakgönüllü insanlar yüzünden gittikçe yaygın bir suç haline geliyor. Kimlik hırsızlarının hayatını üstlenmeleri daha kolay, özellikle de suçu işlemek için kendilerine sunulan tüm yeni teknolojilerle. Bir kimlik hırsızı kişisel ve finansal bilgilerinize sahip olduğunda, fatura veya ehliyet gibi basit bir kaynaktan bile kimliğiniz başarılı bir şekilde çalınabilir.
Devamını Oku
Yıllık Binbaşı Rider # 3: Ölüm Yardımı Rider
Kredi

Yıllık Binbaşı Rider # 3: Ölüm Yardımı Rider

Gelirlerin tipik bir özelliği, hayatınızın geri kalanı için size bir gelir sağlamasıdır. Ancak, sınırlamalardan biri, birkaç yıl içinde bir yıllık ödeme süresi içerisinde ölürseniz, planda kalan herhangi bir fonun, varislerinize değil, sigorta şirketine geri dönmesidir. Temel bir ölüm ödeneği sağlayan bazı gelirler.
Devamını Oku
GFC TV Ep 002: 5 Neden Hiçbir Zaman Değişmeyen Faizler Almamalısınız?
Kredi

GFC TV Ep 002: 5 Neden Hiçbir Zaman Değişmeyen Faizler Almamalısınız?

Nefes al. Onu kokla? Değişken rantın kokusu. Eğer ağzına birazcık fırlatırsan, seni suçlamıyorum. Eğer yapmadıysanız, muhtemelen değişken maaşlar hakkında yeterince bilginiz yoktur. Değişken aylık nedir? Bir mal sahibi ile ihraççı arasında yapılan sözleşme, mal sahibinin ihraççı anapara vermeyi kabul ettiği ve karşılığında ihraççının zaman içinde mal sahibi değişken ödemelerini garanti ettiği bir sözleşmedir.
Devamını Oku
Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları
Kredi

Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları

Arkadaşların son dakika Spring Break gezisi planlıyorlar, ama nasıl gideceğinizden emin değil misiniz? Yurtlarda geride kalmayın! Bazı çılgın maceralarda bahar tatilinde seyahat etmek, üniversite öğrencileri için bir pasajdır. Bahar tatilinizden 24 saat önce, Gulf Coast'a, Meksika'ya veya New York şehrine gitmeye başlamadan önce uçuş rezervasyonu yapmamış olsaydınız, henüz yaşamıyorsunuz.
Devamını Oku