Emlak

Yararlanıcınız için bir IRA Nasıl Uzanır?

Emeklilik sırasında varlıklarınızı bir IRA'ya indirmeyi beklemiyorsanız, hesap bakiyesini varislerinize hesabın vergi ertelenmiş büyüme potansiyelini uzun süre koruyacak şekilde en verimli şekilde transfer etmek için iyi bir fikirdir. olabildiğince.

Birçok Amerikalı için, serveti çok kuşaklı bir gergin IRA ile transfer etmek ideal bir çözüm olabilir.

Daha genç bir bireyi faydalanıcı olarak isimlendirerek, (daha uzun) yaşam beklentisine dayanarak (daha küçük) gerekli çekimleri yaparak IRA'nın ömrünü uzatabilir.

“Gerilebilir bir IRA” stratejisiyle, vergiden mahrum bırakılmış büyümenin devam etmesi potansiyeli ile IRA'da daha fazla para kalabilir.

Şu anda herhangi bir IRA yararlanıcısı olmayanlar için, esneme tekniği, hesap bakiyenizin vergilendirilebilir bir götürü miktar dağılımı olarak mülkünüze ödenmesine izin vermekten çok daha uzun vadeli faydalar sağlayabilir.

IRS, IRA'lardan gerekli asgari dağılımları (RMD) düzenleyen kuralları revize ettiğinde, Stretch IRA'lar önemli ölçüde daha uygun hale getirildi. Gerekli minimum dağıtımların 2009 yılı için askıya alındığını, ancak 2010'da devam edeceğini lütfen unutmayın. Gerilim IRA'yı etkileyen üç temel kural değişikliği şunları yapmanızı sağlar:

  1. RMD'ler başladıktan sonra isim faydalanıcıları
  2. Hesap sahibinin ölümünün ardından yararlanıcı tanımlarını değiştirin
  3. Kendi yaşam beklentinize göre hesaplanan bir Yararlanıcı olarak RMD'ler alın

İster bireysel emeklilik hesabında (IRA) ister yıllar boyunca düzenli katkılarda bulunarak ya da bir işyeri emeklilik planından bir toplu ödeme dağıtımı yaparak topladığınız olsun, bunun gerekli olup olmayacağını düşünmek isteyebilirsiniz. Bu paranın hepsini emeklilik sırasında desteklemek için. Eğer cevap “hayır” ise (hatta “belki” değil) o zaman hesap bakiyenizi mirasçılarınıza bırakmanın en etkili yolunu belirlemeli ve aynı zamanda birikmiş zenginliklerinizi olabildiğince uzun süre koruyacaksınız.

Uzatmak

Birçok Amerikalı için, serveti çok nesilli bir “streç” IRA ile transfer etmek ideal bir çözümdür. Gerilim İRA, hesap sahibinin ölümüne kadar hesap sahibinden daha genç bir yararlanıcıya geçen geleneksel bir IRA için bir stratejidir. Genç yararlanıcı, orijinal IRA sahibinden daha uzun bir yaşam beklentisine sahip olduğundan, her yıl kendi yaşam süresi boyunca daha küçük asgari dağılımlar (RMD'ler) alarak IRA'nın ömrünü “uzatabilir”. Daha sonra, vergiden erimeye devam eden büyümeye devam etme potansiyeli olan IRA'da daha fazla para kalabilir.

Bir streç IRA oluşturmak, hesap sahibinin yaşam süresine bağlı olmaya devam eden minimum dağıtım gereksinimleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bununla birlikte, hesap sahibi öldüğünde, faydalanıcılar kendi yaşam beklentilerine göre RMD almaya başlar. Bir gergin IRA'nın sahibi, 70 / 70'e ulaştıktan sonra RMD'leri almaya başlamalı iken, bir gerici IRA'nın faydalanıcısı, hesap sahibinin ölümünden sonra RMD'leri almaya başlar. Her iki senaryoda da, o zamanki cari gelir vergisi oranlarında dağıtıcılar vergiye tabidir.

Faydalanıcıların, hesap sahibinin ölümünden sonraki beşinci yıl sonunda, devralınan IRA varlıklarının tam değerini alma hakkına sahip olduklarını da belirtmek gerekir. Ancak, bunun yerine sadece gerekli asgari tutarı almayı tercih eden bir yararlanıcı, IRA ve vergi ertelenmiş büyümesini teorik olarak kendi ömrü boyunca uzatabilir.

Eklenen Perspektifler

IRA varlıklarını genişletme yeteneğiniz, IRS'nin IRA'lardan gelen RMD'lerle ilgili kuralları sadeleştirme kararının doğrudan bir sonucudur. Yeni kurallar, hesap sahibinin RMD'lerinin başlamasıyla hak sahiplerinin isimlerinin verilmesine izin verir ve hesap sahibinin ölümünden sonra yararlanıcı isimleri değiştirilebilir (bu noktada yeni faydalanıcıların isimleri belirtilmese de). Ayrıca, bir faydalanıcının RMD tutarı, orijinal hesap sahibinin RMD'leri çoktan başlamış olsa bile, kendi yaşam beklentisine dayanmaktadır.

Etkileri Düşün

  • Yeni faydalanıcıları RMD'lerden sonra isimlendirmek, çocuğunuzun ne zaman doğduğuna bakılmaksızın streç IRA stratejisine bir çocuk ekleyebileceğiniz anlamına gelir.
  • Hesap sahibinin ölümünün ardından lehdar atamalarını değiştirme yeteneği, bir yararlanıcının kendi faydalanıcı statüsünü reddetmeyi seçebilmesi anlamına gelir, böylece daha fazla varlık başka bir yararlanıcıya aktarılır. Örneğin, bir hesap sahibi oğlunu birincil yararlanıcı ve torun olarak ikincil yararlanıcı olarak adlandırırsa, oğul kendisini bir faydalanıcı olarak kaldırabilir ve tüm IRA'nın torununa geçmesine izin verebilir. Daha sonra RMD'ler oğlunun bir ömür boyu kalmasına değil, oğlunun bir ömür boyu kalmasına değil, oğlunun bir faydalanıcıya sahip olup olmadığı gibi olurdu. (Birden fazla yararlanıcı olduğunda, RMD'ler en eski yararlanıcının yaşam beklentisi kullanılarak hesaplanır.)
  • Yararlanıcıların, kendi yaşam beklentileri üzerine RMD'lere dayanma kabiliyetleri, IRA'nızda biriktirdiğiniz ve mirasçılara bıraktığınız paranın daha uzun sürmesi ve daha genç kuşaklar için daha fazla zenginlik üretme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir. (Örneğe bakın.)

Bu bilginin yalnızca eğitim amaçlı sunulduğunu ve vergi veya finansal tavsiye vermediğini unutmayın. Son düzenleyici değişikliklerin gerçekten çok-jenerasyonlu finansal planlama girişimlerinize gergin bir IRA'yı dahil etmeyi daha kolay hale getirdiği doğru olsa da, herhangi bir yeni vergi stratejisini uygulamadan önce bir vergi uzmanı ile konuşmak her zaman iyi bir fikirdir.

Streç IRA Eylemde

Mevcut IRS yaşam beklentisi tablolarına göre, tahmini yaşam beklentisi olan 77.7 yıl olan beş yaşındaki bir yararlanıcıya 100.000 $ IRA bıraktığınızı varsayalım.

Hesap, yıllık ortalama% 8'lik bir getiri elde ettiyse, değeri 55. doğum günü itibariyle 1,67 milyon dolara çıkabilir.

Bu miktar, 50 yıllık zaman diliminde hesaptan çekilebilecek olan yaklaşık 790.000 ABD doları vergilendirilebilir RMD'nin üzerindedir. *

* Sadece açıklama amaçlıdır. Belirli bir yatırımın göstergesi değil.

Popüler Mesajlar

Kategori Emlak, Sonraki Makale

Zorunlu Ev Satın Almak ve Para Kazanmak İçin Mülkiyet Kılavuzunu Okumak Gerekir… Ciddi Para
Emlak

Zorunlu Ev Satın Almak ve Para Kazanmak İçin Mülkiyet Kılavuzunu Okumak Gerekir… Ciddi Para

Bu, bir emlak dehası olmayı düşündüğüm arkadaşım Eric Moorman'ın 2. taksiti. Bunu kaçırdığınız takdirde, ilk yatırımını “Gayrimenkulde yatırım yapmak için yılda 250.000 dolar nasıl kazanacağımı” kontrol etmeyi unutmayın.Ayrıca, gayrimenkul yatırımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki ücretsiz bültenimize abone olduğunuzdan emin olun.
Devamını Oku
İyi Bir Ev Değerlemesi Neden Önemlidir?
Emlak

İyi Bir Ev Değerlemesi Neden Önemlidir?

Evinizin değeri ne kadar? İyi bir ev değerlendirmesi, bir ipotek için onaylanmanın en önemli bileşenlerinden biridir. Bu değerlendirme sonuçta bir bankanın size ne kadar borç vereceğine karar verir ve kötü bir değerlendirme, yeni bir ev için planlarınızı kötü bir kredi puanından daha hızlı bir şekilde öldürebilir. Bir konut değerlendirmesi, bir borç verenin anlaşmada yerlerinden mahrum kalmayacaklarını görmenin en iyi yoludur.
Devamını Oku
Okuyucu Soru-Bir Miras ile Ne Yapılır?
Emlak

Okuyucu Soru-Bir Miras ile Ne Yapılır?

Bir süre önce, Pete tarafından, okuyucularının bazı sorularına cevap vermek için Kutsal Kitabın Para Konuları'nı sordum. Bu, mirasla ne yapılacağına dair okuyucu sorularından biriydi. S: Borçtan tamamen kurtulmanın mı yoksa emeklilikte biraz paranın ödenmesinin daha iyi olup olmadığını merak ediyordum. Yaklaşık 170 bin dolar borçlu olduğumuz bir ipoteğe sahibiz ve ayrıca mirastan yaklaşık 100 bin dolar aldık.
Devamını Oku