Kredi

Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı

Bu teklif artık geçerli değil.

Sağlam bir iş ödülleri kredi kartı bulmak her zaman kolay değildir. Bazen yüksek yıllık ücretler vardır, diğerleri ise herhangi bir gerçek ödülün başlamasından önce binlerce dolar harcamanız gereken ödüller getirir.

Her bir harcama kategorisinde (tipik olarak ofis malzemeleri, telekomünikasyon, gaz, yemek ve lojman sadece birkaç isim) en fazla faydayı sağlamayı amaçlayan bir dizi ayrı kredi kartına sahip olmak istemeyen işletme sahibi için tüm katı kartlarını bulmak zor.

Kim sadece taşımak istemez birkredi kartı yerine beş?

Girmek Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı günü kurtarmak için.

Spark Cash Business Kredi Kartını Farklı Yapan Nedir?

Bu iş için nakit geri kredi kartı üç büyük farklılaştırıcılar vardır.

Kolay Bonus Ödüller - 150 ABD Doları Alın

Bazı ticari kredi kartları, ekstra bonus para kazanma olanağı sunar, ancak normal şartlar, binlerce dolar harcamanın binlerce olmasıdır.

Başkentin Spark Cash Business Kredi Kartı farklıdır: ekstra nakit para kazanmak basittir.

Toplam 150 $ tutarında bonus ödülü kazanmanın iki yolu vardır:

  • Kartın ilk 3 ayında alışverişlerde 1.000 $ harcayarak 100 $ kazanın
  • İlk 60 günde bir veya daha fazla çalışan kartını açmak için 50 ABD doları kazanın

Bu kadar. Fantezi kadro yok, çemberler arasında atlama yok. Biraz para harcayın (neredeyse her iş üç ayda 1.000 dolar harcıyor) ve bir çalışan kartı ekleyin ve Capital One size 150 dolar ücretsiz verecektir.

Bonus parasını geri 150 dolar ister misin? Bugün bir Capital One Spark Cash Business Kredi Kartı açın.

Tutarlı Nakit Geri Ödeme Herşey harcama

Bir grup rastgele kategori için maksimum ödüller kazanmak için birden fazla kredi kartını kullanma zamanı olan işletme sahibi veya daha kötüsü, paraya çevrilmiş ve uçakta bulunan kredi kartları birbirine karışmış, sahiplerinin elleri üzerinde çok fazla zamana sahip olan işletme sahibi.

En azından teoride, belirli kategorilere% 3 ile% 5 arasında para ödeyen ve genel olarak daha yüksek bir geri ödeme yapabilen bir dizi kart alabilmeniz doğrudur. Ama en azında birden fazla kart hokkabazlık yaparsın. Bu bonus kategorilerinden bazıları kapaklar ödüllendirdi, böylece kapa vurduktan sonra herhangi bir bonus ödülü kazanamazsınız. Daha da kötüsü, tüm bu kartların yıllık ücretleri muhtemelen kazanılan bonusların çoğunu silecektir.

Bu sana zaman kaybı gibi gelmiyor mu?

Nasıl olduğunu düşünün Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı bunun yerine çalışır:

  • Her alışverişte% 2 para kazanın, her gün
  • 100 $ nakit bonus kazanın - sadece 1,000 dolar harcayınalımlardailk 3 ay içinde
  • Bir veya daha fazla çalışan kartına üye olarak 50 $ nakit bonus kazanın
  • Ödüllü küçük işletme müşteri hizmetlerinin tadını çıkarın
  • İlk yıl için 0 $ intro yıllık ücret; Bundan sonra 59 dolar
  • Herhangi bir tutar için, herhangi bir tutar için, nakit ödemelerinizi kullanın.
  • Zaman geçmeyen sınırsız nakit ödüller kazanın

Ortalamanın üstünde bir ödül oranıyla daha basit bir program.

Düşük Yıllık Ücret

Yıllık ücretler nakit geri ödüllerinizin değerini artırıyor. Yüksek yıllık ücretler bazı ticari ödüller kazanmaya değmez kartlar yapar - neredeyse yüzlerce dolarlık bir yıllık ücretin üstesinden gelmek için neredeyse hiç ödül kazanmazsınız.

Bu kart da bu kategoride kazanır. İlk yıl için yıllık ücret yoktur. Bundan sonra sadece 59 $. Bu, işletme kredi kartı yıllık ücretler kadar düşük.

Yıllık 59 $ 'lık bir ücret ve% 1'lik ödül oranıyla, yıllık ücret için ödeme yapmak için ikinci yılda sadece 5.900 dolar harcamanız gerekir. (İlk yıldaki yeterlilikleri karşıladığınızda elde ettiğiniz 150 $ 'dan bahsetmeyin.) Çoğu işletme bundan daha fazlasını harcıyor ve bununla birlikte ödüller kazanacaksınız.

Alt çizgi

Basit fakat ödüllendirici bir kredi kartı isteyen işletme sahipleri için Sermaye Bir Kıvılcım Nakit İş Kredi Kartı sahip olabileceğiniz en iyi kredi kartlarından biridir. Düşük bir yıllık ücretle, 150 $ bonus para kazanma ve tüm harcamalarda% 1 nakit geri ödeme alma yeteneği ile bu kartın yönetilmesi ve ödüllendirilmesi kolaydır. Bugün Capital One ile bir hesap açın.
Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Subway Are Sleeping / Sadece Johnny Knows / Colloquy 2: Aşk Üzerine Bir Dissertation

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?
Kredi

Bankacılık Dolandırıcılığı: Bankaların Yasal Olarak Paranı Nasıl Çaldıkları ve Ne Yapabilirsiniz?

Aşağı ekonomi sadece genel halktan daha fazla zarar verdi - bankalar da tutamıyor. Daha fazla gelir elde etme çabası içinde, taktiklerinde oldukça yaratıcı ve sinsi hale geldiler. Bunlara 720CreditScore.com'da bankacılık dolandırıcılığı olarak değiniriz. Bankalar, aylar sonra aylarca sizden yasal olarak çalma biçimleridir, çoğu zaman bunu farketmeden bile.
Devamını Oku
İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları
Kredi

İyi Finansal Cent Yapan Kredi Kartı İpuçları

Bu, Bay Kredi Kartı'ndan www.askmrcreditcard.com adresindeki bir misafir gönderidir. Mr Kredi Kartı kredi kartlarını inceler ve sektörün ön ve yanlarını bilir. Bu yazıda, kredi kartlarınızı yönetirken bazı ses prensiplerini tartışacak. Mr Kredi Kartı mevcut en iyi kredi kartlarının bir listesini derledi.
Devamını Oku
Bir Yıllık Genç Bir Kişinin Yapabileceği En Kötü Yatırım mı?
Kredi

Bir Yıllık Genç Bir Kişinin Yapabileceği En Kötü Yatırım mı?

Annemin genç bir yetişkin olarak benim için yaptığı en iyi şeylerden biri benim için bir yatırım stratejisi başlattı. Bana yatırım yapmaya başlamak istiyordu, bu yüzden mali danışmanımla bir yatırım hesabı oluşturdum. O zamanlar ben gençtim, clueless ve tamamen kayıtsız kaldım. Ama kariyerine finansal danışman olarak başladığımda nihayet benim yaptığım yatırımlarla çok ilgilendim.
Devamını Oku
Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları
Kredi

Üniversite Bahar Tatili için En İyi Öğrenci Kredi Kartları

Arkadaşların son dakika Spring Break gezisi planlıyorlar, ama nasıl gideceğinizden emin değil misiniz? Yurtlarda geride kalmayın! Bazı çılgın maceralarda bahar tatilinde seyahat etmek, üniversite öğrencileri için bir pasajdır. Bahar tatilinizden 24 saat önce, Gulf Coast'a, Meksika'ya veya New York şehrine gitmeye başlamadan önce uçuş rezervasyonu yapmamış olsaydınız, henüz yaşamıyorsunuz.
Devamını Oku