Vergi

IRS'den Kaçınmak için 6 Kırmızı Denetim Bayrakları

En çok kaçamak istediğim deneyimler hakkında düşündüğüm zaman aklıma bir çok düşünce gelir.

Bir kasırganın ortasında yakalanmak. Bir boz ayı tarafından saldırıya uğramak. Ve IRS tarafından denetleniyor. (Üzgünüm IRS. Muhtemelen o kadar da kötü olmadığınızı biliyorum, ama şimdilik sizi uzak mesafeden tutmak istiyorum. 🙂)

Neyse ki, beni kontrol altında tutan iyi bir CPA'm var. * Parmak çarpı işareti * asla denetlenmeyeceğiz.

Geçen sene sadece 1,6 milyon vergi mükellefinin denetlendiği şaşırtıcı bir istatistik okudum. Bu, 200.000 dolardan daha az para kazanan vergi dosyalarının sadece% 1'i. Aynı rapor, milyonerlerin% 12'sinden fazlasının da dosya teslim edilmediğini gösterdi.

O zaman neden çıldırıyorum? Eh, yeni başlayanlar için, serbest meslek olarak kabul edilir.

Bir iş açısından, bu harika bir şey! Bir “denetlenecek potansiyel”Bakış açısı, çok değil.

IRS'den gelen veriler şunu gösteriyor: 100 bin dolar ile 200 bin dolar arasında kefil olan şahıslar, ikinci bir görünüm elde etmek için 5 kat daha fazladır Tipik bir çalışandan daha.

Söylemeye gerek yok, bu soğuk-ürpertici bir his var, sadece bir zaman meselesi.

Denetlenmekten mi endişeleniyorsun? Umarım istenmeyen aramayı engellemek için, burada Kaçınılması gereken 6 denetim kırmızı bayrak.

1. Kontrolünüzü C’de Kontrol Edin.

Zaman çizelgesi, IRS'in vergi açığını telafi etmesini istediği için yıllık olarak yakın bir görünüm kazanır (ödenen federal vergi ve federal vergiler arasındaki fark). Çizelge C'leri genellikle soluyucular ve küçük işletme sahipleri tarafından dolduruldukça, kanıtlanması zor olabilecek önemli kesintiler talep etme şansı artar.

2. Milyon Dolar Yapmayın.

Milyonerler bir sebeple muhasebeciyle çalışırlar - genel olarak, vergi uzmanları tarafından hazırlanan beyanlar, DIY'lerden çok daha az kırmızı bayrak çıkarır. Bu yıl yaklaşık 1 milyon dolar kazanacak olursanız, bu makalenin ilk paragrafına bakın ve potansiyel olarak vergiye tabi bazı gelirlerin 2013 yılında ertelenmesinin akıllıca olup olmayacağını düşünün.

3. Matematik Kontrol Edin

Hesap makineleri kolayca mevcuttur ve federal dönüşünüzün dosyalanması söz konusu olduğunda yazılım kadar önemli olabilirler. IRS, dönüşlerde vasat matematiği fark eder. İş Öde Kredisi yapma gibi özel vergi kredilerinin mevcut olduğu yıllarda para biriktirmek için vergileri bile yeniden hesapladı.

Bununla birlikte, aynı inceleme yoluyla rapor edilmemiş ve bildirilmemiş vergiye tabi gelir de bulmaktadır. Aslında, IRS 2010 yılı için vergi beyannamelerinde geçen yıl 4.2 milyon matematik hatası buldu.

4. Çok Fazla Vergi Kesintisi Al

Paranızı kaybettiren küçük işletme girişimin gerçek bir hobi mi? Bir hayır kurumuna 4,000 dolarlık ofis malzemeleri bağışladınız mı ve bunu telafi etmek için makbuzlarınız var mı? IRS, rutin olarak fahiş görünen kesintiler için iade kontrol eder.

EBM'm, Şerefiye gibi yardım kuruluşlarına çok miktarda bağışta bulunursanız, kayıt tutmak için fazla bir şey yapamayacağınızı öne sürdü. Bağışlarınızdan gelen makbuzları tutmanın yanı sıra, bağışta bulunduğunuz şeylerin fotoğrafını davanızı tam olarak destekleyecektir.

5. Onu Yaşamak

IRS sosyal medyayı değerlendiriyor mu? Evet, tıpkı birçok insanın yaptığı gibi. IRS yıllardır iyi bir dedektiflik yaptı; Müfettişler, hatalı bir vergi mükellefinin daha iyi bir resmini elde etmek için DMV ve istihdam kayıtlarını kontrol etmeyi biliyorlar.

Bugün, Facebook ve MySpace ve Twitter'daki fotoğraflar ve yayınlar, potansiyel olarak değerli bilgi yığınlarına, özellikle de geri dönüşlerinin görünmeyeceği servet haline gelen genç vergi mükellefleri hakkında telgraf çekebiliyor.

6. Vergi Durumunuzu Tanın ve Erteleme

Şaşırtıcı sayıda Amerikalı, federal vergilerine çok az ilgi göstermiyor. Capital One Bank'ın 2012 Vergi ve Tasarruf Araştırmasına göre, Amerikan vergi mükelleflerinin% 11'i son anda dosya seçmeyi tercih ediyor. Bu nedenle, Amerikalıların yaklaşık% 5'i (bu 7 milyon kişi) federal getiri vermez - ve bazı durumlarda, sadece yeterli vergilendirilebilir gelir elde etmemeleri değil.

Not: Siz ya da tanıdığınız birileri para için uygun olabilirsiniz. IRS, 2008 yılı için federal vergi iadeleri göndermeyen ABD vergi mükelleflerinin beklemesini talep etmeyen 1 milyar dolardan fazla iadeye sahip. IRS, bu tür geri ödemenin 637 $ olduğunu tahmin ediyor. Siz ya da tanıdığınız bir kişi misiniz? Daha fazla bilgi için bu web sayfasını ziyaret edin.

Eğer uygunsanız, 2008 federal dönüşünü (ve postaya koyun) ASAP'a göndermeniz gerekir - son başvuru tarihi 17 Nisan 2012 Salı.

Popüler Mesajlar

Kategori Vergi, Sonraki Makale

Ücretli Süslemeyi Durdurma
Vergi

Ücretli Süslemeyi Durdurma

Geri vergilerin ödenmemesi veya vergilendirilmemiş vergi iadeleri nedeniyle IRS'ye borçlanırsanız, Sam Amca'nın emrini alabilmesinin yollarından biri, ücretlerinizi telafi etmektir. Ancak, bu adımda bitmek zorunda değildir. Aslına bakılırsa, hapishaneye gitme olasılığınızla karşı karşıya kalmadan önce maaş düzenlemesi “son çare” dir.
Devamını Oku
Değiştirilmiş bir vergi beyannamesi nasıl dosyalanır
Vergi

Değiştirilmiş bir vergi beyannamesi nasıl dosyalanır

Homer Simpson'ın “Doh!” Gibi bir an olması, vergi iadenizi yerine getirirken en çok hissedilen duygu değildir. Ama hatalar olur; En iyilerimize bile. Vergi beyannamesiyle ilgili bir hatanın yapıldığı gerçeğinin farkına varmak, denetimlerden veya gecikmiş geri ödemelerden herhangi birinin tedirginlik duymasına neden olabilir mi?
Devamını Oku
Vergi Oranınızı Azaltma
Vergi

Vergi Oranınızı Azaltma

Kimse vergi ödemeyi sevmez. Kesinlikle ihtiyacımız olan şeyler için ödeme yapmıyorlar. Yollar, bazı sağlık hizmetleri, hükümette temsil ve Amerika'nın kendini yönetmeye devam etmesi gereken birçok şey. Onlar uygar bir toplumda gerekli bir kötülüktür. Ama yine de - hepimiz onlara ödemekten nefret ediyoruz.
Devamını Oku
Kayıp vergi son tarihi? Bir Uzantı Dosyası
Vergi

Kayıp vergi son tarihi? Bir Uzantı Dosyası

Bu, JoeTaxpayer tarafından yapılan bir misafir yayını. Vergi son tarihine hızla yaklaşırken, Joe'ya adımların paylaşılmasını ve vergi uzatımı için dosyaya gerek duyulmasını talep ettim. Bir hatırlatma olarak, vergi beyannamenizi geç veya hiç vermediğinizde veya değiştirilmiş bir geri dönüşü doldurmak için bilmeniz gerekenler olduğunda gerçekleşen şey.
Devamını Oku