Vergi

IRS'den Kaçınmak için 6 Kırmızı Denetim Bayrakları

En çok kaçamak istediğim deneyimler hakkında düşündüğüm zaman aklıma bir çok düşünce gelir.

Bir kasırganın ortasında yakalanmak. Bir boz ayı tarafından saldırıya uğramak. Ve IRS tarafından denetleniyor. (Üzgünüm IRS. Muhtemelen o kadar da kötü olmadığınızı biliyorum, ama şimdilik sizi uzak mesafeden tutmak istiyorum. 🙂)

Neyse ki, beni kontrol altında tutan iyi bir CPA'm var. * Parmak çarpı işareti * asla denetlenmeyeceğiz.

Geçen sene sadece 1,6 milyon vergi mükellefinin denetlendiği şaşırtıcı bir istatistik okudum. Bu, 200.000 dolardan daha az para kazanan vergi dosyalarının sadece% 1'i. Aynı rapor, milyonerlerin% 12'sinden fazlasının da dosya teslim edilmediğini gösterdi.

O zaman neden çıldırıyorum? Eh, yeni başlayanlar için, serbest meslek olarak kabul edilir.

Bir iş açısından, bu harika bir şey! Bir “denetlenecek potansiyel”Bakış açısı, çok değil.

IRS'den gelen veriler şunu gösteriyor: 100 bin dolar ile 200 bin dolar arasında kefil olan şahıslar, ikinci bir görünüm elde etmek için 5 kat daha fazladır Tipik bir çalışandan daha.

Söylemeye gerek yok, bu soğuk-ürpertici bir his var, sadece bir zaman meselesi.

Denetlenmekten mi endişeleniyorsun? Umarım istenmeyen aramayı engellemek için, burada Kaçınılması gereken 6 denetim kırmızı bayrak.

1. Kontrolünüzü C’de Kontrol Edin.

Zaman çizelgesi, IRS'in vergi açığını telafi etmesini istediği için yıllık olarak yakın bir görünüm kazanır (ödenen federal vergi ve federal vergiler arasındaki fark). Çizelge C'leri genellikle soluyucular ve küçük işletme sahipleri tarafından dolduruldukça, kanıtlanması zor olabilecek önemli kesintiler talep etme şansı artar.

2. Milyon Dolar Yapmayın.

Milyonerler bir sebeple muhasebeciyle çalışırlar - genel olarak, vergi uzmanları tarafından hazırlanan beyanlar, DIY'lerden çok daha az kırmızı bayrak çıkarır. Bu yıl yaklaşık 1 milyon dolar kazanacak olursanız, bu makalenin ilk paragrafına bakın ve potansiyel olarak vergiye tabi bazı gelirlerin 2013 yılında ertelenmesinin akıllıca olup olmayacağını düşünün.

3. Matematik Kontrol Edin

Hesap makineleri kolayca mevcuttur ve federal dönüşünüzün dosyalanması söz konusu olduğunda yazılım kadar önemli olabilirler. IRS, dönüşlerde vasat matematiği fark eder. İş Öde Kredisi yapma gibi özel vergi kredilerinin mevcut olduğu yıllarda para biriktirmek için vergileri bile yeniden hesapladı.

Bununla birlikte, aynı inceleme yoluyla rapor edilmemiş ve bildirilmemiş vergiye tabi gelir de bulmaktadır. Aslında, IRS 2010 yılı için vergi beyannamelerinde geçen yıl 4.2 milyon matematik hatası buldu.

4. Çok Fazla Vergi Kesintisi Al

Paranızı kaybettiren küçük işletme girişimin gerçek bir hobi mi? Bir hayır kurumuna 4,000 dolarlık ofis malzemeleri bağışladınız mı ve bunu telafi etmek için makbuzlarınız var mı? IRS, rutin olarak fahiş görünen kesintiler için iade kontrol eder.

EBM'm, Şerefiye gibi yardım kuruluşlarına çok miktarda bağışta bulunursanız, kayıt tutmak için fazla bir şey yapamayacağınızı öne sürdü. Bağışlarınızdan gelen makbuzları tutmanın yanı sıra, bağışta bulunduğunuz şeylerin fotoğrafını davanızı tam olarak destekleyecektir.

5. Onu Yaşamak

IRS sosyal medyayı değerlendiriyor mu? Evet, tıpkı birçok insanın yaptığı gibi. IRS yıllardır iyi bir dedektiflik yaptı; Müfettişler, hatalı bir vergi mükellefinin daha iyi bir resmini elde etmek için DMV ve istihdam kayıtlarını kontrol etmeyi biliyorlar.

Bugün, Facebook ve MySpace ve Twitter'daki fotoğraflar ve yayınlar, potansiyel olarak değerli bilgi yığınlarına, özellikle de geri dönüşlerinin görünmeyeceği servet haline gelen genç vergi mükellefleri hakkında telgraf çekebiliyor.

6. Vergi Durumunuzu Tanın ve Erteleme

Şaşırtıcı sayıda Amerikalı, federal vergilerine çok az ilgi göstermiyor. Capital One Bank'ın 2012 Vergi ve Tasarruf Araştırmasına göre, Amerikan vergi mükelleflerinin% 11'i son anda dosya seçmeyi tercih ediyor. Bu nedenle, Amerikalıların yaklaşık% 5'i (bu 7 milyon kişi) federal getiri vermez - ve bazı durumlarda, sadece yeterli vergilendirilebilir gelir elde etmemeleri değil.

Not: Siz ya da tanıdığınız birileri para için uygun olabilirsiniz. IRS, 2008 yılı için federal vergi iadeleri göndermeyen ABD vergi mükelleflerinin beklemesini talep etmeyen 1 milyar dolardan fazla iadeye sahip. IRS, bu tür geri ödemenin 637 $ olduğunu tahmin ediyor. Siz ya da tanıdığınız bir kişi misiniz? Daha fazla bilgi için bu web sayfasını ziyaret edin.

Eğer uygunsanız, 2008 federal dönüşünü (ve postaya koyun) ASAP'a göndermeniz gerekir - son başvuru tarihi 17 Nisan 2012 Salı.

Popüler Mesajlar

Kategori Vergi, Sonraki Makale

Aylık Tahmini Vergi Ödemelerini Nasıl Yapılır?
Vergi

Aylık Tahmini Vergi Ödemelerini Nasıl Yapılır?

Birçok kişi için vergi son tarihi yılda bir kez gelir. Herkes, bireysel vergi beyanlarının Nisan ayı ortasında dosyalanması gerektiğini biliyor. Devlete (federal ve eyalet) para borçlusanız, bu ödemeleri vergi beyannamesi ile yapmanız gerekir. Ne kadar vergi mükellefinin fark etmediği, aslında, üçer aylık vergi ödüyorlar.
Devamını Oku
IRA yeniden sınıflandırılması
Vergi

IRA yeniden sınıflandırılması

Borsa 2009 yılı rulo treni devam ederken, birçok olumlu haber arıyorlar. Eminim ki, orada çok iyi alımlar olduğundan eminim, kesin olan bir şey, vergi tasarruflarından faydalanmak için bakabileceğimiz. Nasıl, sen sordun? Peki, yatırımcıların bekleyeceği bir şey, diğer gelirleri dengeleyebilecek zararlardan yararlanmak için amortismana tabi tutulan malların satılmasını içeren, vergiye tabi yatırım hesaplarında vergi zararı toplama gibi şeylerden yararlanmaktır.
Devamını Oku
Ücretli Süslemeyi Durdurma
Vergi

Ücretli Süslemeyi Durdurma

Geri vergilerin ödenmemesi veya vergilendirilmemiş vergi iadeleri nedeniyle IRS'ye borçlanırsanız, Sam Amca'nın emrini alabilmesinin yollarından biri, ücretlerinizi telafi etmektir. Ancak, bu adımda bitmek zorunda değildir. Aslına bakılırsa, hapishaneye gitme olasılığınızla karşı karşıya kalmadan önce maaş düzenlemesi “son çare” dir.
Devamını Oku
Kolej İçin Amerikan Fırsat Vergi Kredisi
Vergi

Kolej İçin Amerikan Fırsat Vergi Kredisi

Emeklilik için tasarruf etmek yeterince zor. Yuva yumurtasını üniversitede çocuklarla finanse etmeye çalışmak neredeyse imkansız görünüyor. Gökyüzü roketi kolej harçları ödemek için çalışıyorum en iyi depresif ve her küçük yardımcı olur. IRS'den yardım almak isterseniz, Amerikan Fırsat Vergi Kredisi'ne hoş geldiniz.
Devamını Oku