Emlak

Bir Güvenin Amacı Nedir?

Bu, JoeTaxpayer'in site planlamasında iki bölümlük dizinin ikinci kısmı. İlk gönderiyi kontrol ettiğinizden emin olun Emlak Planlama Nedir?

Daha önce, belirlenen faydalanıcılar hakkında konuştuk. Belirlenmiş faydalanıcıları kullanan hesapların muaf tutulması ve kamuya açıklamaya tabi olmamaları önemlidir. Bu bizi bir sonraki konuya yönlendirir, güvenir. Vakıflar aynı zamanda sürecin bir parçası değildir, ancak her birinin kendi ek faydaları olan farklı güven türleri vardır.

Özel İhtiyaçlar Güveni (Ayrıca Ek İhtiyaç Güveni olarak da adlandırılır)

Bu güven, bir sakatlığı olan bir yararlanıcıya yönelik varlıkları bir kenara bırakmanıza ve aksi takdirde bu fonları doğrudan miras alırlarsa devlet yardımını almaktan diskalifiye edilmenize izin verir. Siz hala hayatta iken, bize güvenilmez bir güven kaynağı olarak güven verilmelidir.

Bir harcanabilirlik trendi, özel ihtiyaçlara benzer, aksi takdirde geri alınabilir veya geri alınamaz olabilir. Temel amacı, yararlanıcıyı kendi umursamaz harcamalarından korumaktır. İzin verilecek kesin para çekme, yüzde, sabit bir dolar miktarı veya ikisinin bazı kombinasyonları belirtmek için vekaletle çalışabilirsiniz. Varsa ek para çekimlerine izin veren koşulları daha ayrıntılı olarak belirtebilirsiniz. Dağıtım miktarının ötesinde herhangi bir kuralı dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneriyorum. Yararlanıcı, koşullar kamu yararına giderse bir güvenin kırılmasını isteyebilir. Mirasçılarını korumak istiyorsun, onların hayatını mezardan yönetme.

Emlak Vergisi İstisnası Arttı

Çok uzun zaman önce, emlak vergisi muafiyet tutarı 1.000.000 $ oldu. Bu yıl 3.500.000 $ 'a yükseltildi ve şu anki emlak vergisi yasalarını yerinde tutmak için House geçen hafta oy kullandı. Bu rakamlar bir oylamaya tabi olduğundan ve herhangi bir yılda 1 milyon dolara kadar geri dönebileceğinden, 1 milyon dolara dayanan tartışmaya devam etmeyi tercih ederim. Hayatınızın sonuna yaklaşırken ve potansiyel olarak son dakika planlaması yapamazken kurallarını değiştirmemek için kanun yapıcıların nezaketine güvenmek ister misiniz? Bir milyon dolar, senin yaşamın için ayarlanmış, zengin olduğun anlamına geliyordu. Şimdi bir ev ve sigorta dahil olmak üzere güzel bir orta sınıf yaşam tarzını yansıtan bir veya her iki eşin bir parçası olarak ilerleyebilir. 2 milyon dolarlık bir emlak düşünün. Herhangi bir planlama yapılmadığında, geçtiğinizde eşiniz herhangi bir vergi ödemeden sınırsız bir tutarı miras alır. Ancak, geçtiğinde, 2 milyon ABD Doları değerindeki meblağ, 1 milyon dolardan fazla olan miktarın% 55'ine kadar vergilendirilecek. Vergi memuruna 550 bin dolar.

Baypas Güvenini tanıtma zamanı.

Bu, yaşamı boyunca hayatta kalan eşe gelir sağlamaya devam ederken, ilk muafiyetin korunmasının bir yoludur. Güvenin mekaniği basittir. İlk eşin geçmesinden sonra muafiyet miktarını alacak güvenler belirlenir. (Not - güven aslında geçme sırasında geçerli olan muafiyet miktarının alındığını belirtmek için yazılabilir. Aksi halde, bir avukat ile yıllık ziyarete gelirdi, bu da pahalıya mal olabilirdi.) Bu güven, hayatta kalan eşi sunar. Her yıl, hangisi daha büyükse% 5 veya 5,000 dolar çekilme hakkı. Ek olarak tıbbi faturalar gibi belirli durumlarda izin verilir, ancak çekilme hakkı sınırsız değildir. Hayatta kalan eşler geçtiğinde, güven, bir sonraki yararlanıcıya, hesaptaki büyümeden bağımsız olarak hiçbir vergi ödemeden ödenebilir. Esas olarak, güven varlıkları ilk olarak elde ettiğinde ortaya çıkan bir adım yoktur, bu yüzden maliyet temeli oluşturulmakta ve varlıkların satışı karşılığında sermaye kazançları doğabilir. Sonuç olarak, bu tröstlerin yaratılma maliyeti, potansiyel emlak vergileriyle karşılaştırıldığında hiçbir şeyden kaçınmamaktadır.

Geri Dönülmez Hayat Sigortası Güven

Son güven türü (evet, daha da fazlası var) tartışacağım bir ILIT, bir Geri Dönülmez Hayat Sigortası Güvenidir. Hayat sigortası gelirlerinin vergiye tabi olmadığı konusunda bir yanlış anlama var. Bir eşin, ölen kişinin mülkünden sınırsız miktarda miras alabilmesi nedeniyle, bu pek çok durumda doğru olabilir, fakat hepsi değil. Eğer bir çift aynı zamanda geçerse, mirasçıları sigorta poliçelerinin gelirlerinin mülklerinin bir parçası olduğunu göreceklerdir. Ya da, farklı zamanlarda geçse bile, her iki politikanın gelirleri de ikinci eşin mülkünün bir parçası. Ucuz sigortanın ne kadar pahalı olabileceği düşünüldüğünde, bu olağandışı bir olay değildir. ILIT’i giriniz. Sigorta poliçelerinizin doğrudan sahiplenilmesi yerine, her eşin sigortası için ILIT kurulmuştur. Siz ve siz değil, politikanın sahibi, bu nedenle, geçtiğinizde, sizin mülkünüzün bir parçası değildir. Aynı zamanda, ILIT'i bypass güveniyle benzer hükümlerle kurmak, hayatta kalan eşe ve daha sonra bir sonraki faydalanıcıya geçmek için tipik bir şeydir.

Hediye Vergi Hariç Tutmaları

Bu, yıllık hediye hariç tutmanın bazı tartışmasını eklemek için iyi bir yerdir. Halen hayattayken varlıklarınızı vermek için rahat olduğunuz bir konumda bulunuyorsanız, geçerli hariç tutmanın her alıcı için yılda 13.000 ABD doları olduğunu unutmayın. Bu küçük bir miktar gibi görünebilir, ancak potansiyel alıcıları sayar ve hem siz hem de eşinizden vermeyi dahil ederseniz hızlıca çoğalırsınız. İki çocuk, eşleri ve dört torunu, sekiz alıcıya ya da her yıl hediye edebileceğiniz toplam 208.000 dolar toplar. Bu torunlardan herhangi biri kolejdeyseniz, harç faturalarını herhangi bir tutarda, herhangi bir vergi ödemeksizin ödemeyi kabul edersiniz. Sunulan numaralardan herhangi birinde olduğu gibi, bu sayı yıllar içinde değişebilir. 2008'de 12.000 dolar, hem 2009 hem de 2010 için 13.000 dolardı.

Bu tartışmayı kapatmadan önce, bir kişinin emlak planlamasının bir parçası olarak hayat sigortası kullanımı hakkında konuşmak istiyorum. Bir sigorta poliçesinin başka bir likit olmayan emlak durumu için gerekli nakit sağlayabileceği birçok durum vardır.Birinin hayatının sonuna doğru, evlerinin ödenmesi ve varlıklarının büyük kısmını oluşturması, olağandışı bir durum değildir. Bir milyon dolarlık evi ve birkaç yüz bin doları iki veya daha fazla faydalanıcı arasında nakit ve hisse senedi bölmek zor. Bir işten bir çocuğa ayrılırken aynı bölünmezlik sorunu ortaya çıkabilir, ancak yine de diğer (ler) ine adil davranmak isteyebilir. Her iki durumda da, iyi planlanmış bir sigorta poliçesi, bir evin veya işin zorla satılmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Unutmayın, rakamlar kendi durumunuza göre değişecektir, zamanla. Bu makalede, yaşam süreniz boyunca biriktirmek için çok çalıştığınız varlıkları daha iyi korumanıza yardımcı olabilecek emlak planlamasının bazı ayrıntılarını ortaya çıkarmaya çalışıyorum. Bir güvenin uygulanmasına devam etmeye karar verirseniz, bilgili bir vekilin tavsiyesine başvurunuz. Bu, genel bir pratiğe sahip birine getirmek için bir şey değil; Bu alandaki en son yasalara uymak basit bir mesele değil.

Videoyu izle: Berkcan Güven - Sevgilinizin Neden Ayrıldığını Açıkladı.

Popüler Mesajlar

Kategori Emlak, Sonraki Makale

Faydalanıcılığınızı Gözden Geçirmenin Uber Önemi
Emlak

Faydalanıcılığınızı Gözden Geçirmenin Uber Önemi

Bugün, bireysel emeklilik hesaplarınız, hayat sigortası poliçeleriniz ve hatta mevcut işinizdeki 401K'nızdaki yararlanıcı atama formlarını gözden geçirmenin neden bu kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyorum. Faydalananları gözden geçirmeyi düşünmemek büyük bir şey mi? Bunun neden bu kadar önemli olduğunu ve bir küçük gözetimin aileniz için nasıl büyük bir fark yaratabileceğinin hızlı bir hikayesini paylaşmama izin verin.
Devamını Oku
Zorunlu Ev Satın Almak ve Para Kazanmak İçin Mülkiyet Kılavuzunu Okumak Gerekir… Ciddi Para
Emlak

Zorunlu Ev Satın Almak ve Para Kazanmak İçin Mülkiyet Kılavuzunu Okumak Gerekir… Ciddi Para

Bu, bir emlak dehası olmayı düşündüğüm arkadaşım Eric Moorman'ın 2. taksiti. Bunu kaçırdığınız takdirde, ilk yatırımını “Gayrimenkulde yatırım yapmak için yılda 250.000 dolar nasıl kazanacağımı” kontrol etmeyi unutmayın.Ayrıca, gayrimenkul yatırımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki ücretsiz bültenimize abone olduğunuzdan emin olun.
Devamını Oku