Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

On küçük ayda sekizinci günde sekizinin başarısız olduğunu biliyor muydunuz?

Seni bilmiyorum ama bu numarayı şok edici buluyorum.

İlk işime on yıl önce başladığım gerçeği, bu istatistiğe baktığımda başarıyı daha da güzelleştiriyor.

Hiç başarısız olmaz, arabamda, toplumumda araba sürdürebilirim ve umutlu bir işin ön penceresinden sarkan kapalı bir işaret görecek ve maalesef 10 şirkette bu 8'den biri olacak.

Muhtemelen, yeni bir iş yerini açacak ve süreci yeniden başlatacak.

İşin hayatta kalamadığı nedenin ne olduğunu merak ediyorum. Onları kapatan ekonomi, başının üstünde bir iş sahibi olan bir iş sahibi miydi, ya da belki başka bir şey?

Tabii, suçu ekonomi üzerine koyabilirsiniz. Bu kolay bir cevap, ama bu doğru olsaydı, o da altına giren çok daha fazla iş olmaz mıydı?

Suçun çoğunluğunun doğrudan işletme sahibine düştüğüne inanıyorum.

Her iş farklıdır ve bir işletmenin başarısız olduğu milyonlarca farklı sebep olabilir, fakat benim tecrübemde küçük işletmelerin hayatlarını talep etmeye devam eden beş neden var.

Başarılı bir iş kurmanın stresli bir savaş olabileceğini biliyorum, ama olması gerekmiyor. Eğer küçük bir işletmenin sahibi iseniz veya kendi işinizi açmayı planlıyorsanız, genel tuzakları ve bunlardan sakınmanın yollarını bilmeniz önemlidir.

Belki de ekonominin göründüğünden daha zor olması, özellikle de girişimcilerin ayaklarını ıslatması için daha zor. Ya da, belki de insanlar kafalarının üstünden gelirler.

Günün sonunda küçük işletmelerin başarısız olmasının binlerce nedeni vardır. Bazı insanlar için, işletmelerinin değerli gelirlerini kaybetmesine neden olan planlama eksikliği. Diğerleri için, delege edilememesi, üstesinden gelinemeyecek önemli sorunlara neden olur.

Her durumda, QuickBooks Online gibi bir hizmet, büyümek ve gelişmek için yardıma ihtiyaç duyan küçük işletmeler için çok değerli olabilir. İşte küçük işletmelerin başarısız olmasının nedenlerinden birkaçı ve QuickBooks Çevrimiçi'in neden cevabı olabilir:

Sebep # 1: Yeni işletme sahipleri çok fazla şapka giymeyi deniyor.

Tanıştığım en iyi elektrikçilerden biri olan bir müşterim vardı ve kendi işini açmak istiyordu. Kablolama söz konusu olduğunda, işin doğru yapılmasını sağlamak için daha fazla güvenebileceğim kimse yok.

Sorun? Hiç iş düşünmemişti. Zanaatında en iyisi olsa da, bir işi yürütmenin çeşitli yönlerini nasıl yöneteceğini bilemezdi. Daha kötüsü, bu sorumlulukları denemeye ve görevlendirmeye istekli değildi.

Mesleki bir alanda çalışıyor olsanız bile, herhangi bir işi yürütmek çok zaman alır. Düzenli elektrik işlerinizi yapmakla kalmaz, aynı zamanda pazarlama, yönetim, bordro, vergi ve müşteri hizmetleri ile de ilgilenmeniz gerekir.

Her şeyi kendiniz yapmaya çalışmak yerine, özellikle faturalandırma veya bordro yönetme konusunda sıfır deneyiminiz varsa, verimli bir şekilde nasıl işe alınacağınızı anlamak önemlidir.

Zamanınızın bir kısmını serbest bırakmanın basit bir yolu, QuickBooks Online gibi muhasebe yazılımlarını kullanmaktır. QuickBooks, küçük işletme muhasebe yazılımlarında liderdir. Bordroyu yönetmenize, masraflarınızı takip etmenize, karlarınızı kontrol etmenize ve çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Daha da iyi haber, şimdi QuickBooks Online'a aboneliğinizin% 70'ine kadar tasarruf edebiliyor olmanızdır! Bu benim kitabımda bir kazan-kazan!

QuickBooks'tan en iyi şekilde yararlanmak ve işinizin kapıları açık tutmak için paraya sahip olmasını sağlamak için bir muhasebe profesyoneli olmak zorunda değilsiniz. Yazılımı kurup topu döndürdüğünüzde, QuickBooks'un girişini ve nakit akışını az çabayla yönetmesine izin verebilirsiniz.

Sebep # 2: Uzmanlık alanlarına odaklanmayı kaybediyorlar.

9 yaşındaki oğluma bir iş olduğunu düşündüğü şeyi sorduğumda, ilk cevabı basit, “para kazandıran bir şey” idi.

Bu çok doğru olmakla birlikte, denklemin önemli bir bölümünü - insanların çoğu bir sorunu çözmelerine yardımcı olmak için var olduğu fikri - ortaya çıkarmaktadır.

İşte bir örnek: Son zamanlarda, kasabamda yeni bir kafe açıldı. Onların uzmanlık, lezzetli esnaf ekmek ve katil bardak kahve oldu. İlk başta büyük yaptım, çünkü onların kahvaltı hamur işleri ve kahve inanılmazdı!

Ancak sonunda, öğle yemeği vermeye başladılar. Sorun şu ki, bu onların uzmanlık alanı değildi ve sen söyleyebilirdin. Yemek o kadar da iyi değildi ve insanları kapattı. Ne yazık ki, kafe bundan kısa bir süre sonra kapanıyor çünkü artık kârlı kalmıyorlardı.

Bu, bir işletmenin herkes için her şey olmaya çalıştıklarında nasıl başarısız olabileceğinin sadece bir örneğidir. Buradaki ders mi? Niş bulmak ve onunla sopa.

Ve evet, bu QuickBooks Online gibi bir yazılımın oyun değiştirici olabileceği başka bir alan. Harika ekmekler pişirip harika kahve servis edemez ve dünyanın en iyi muhasebecisi ve bordro yöneticisi olabilirsiniz. Yardıma ihtiyacın var!

QuickBooks Online, küçük işletme sahiplerinin işlerini yapmadıkları yönlerinden uzaklaşmasına (para yönetimi) izin verir, böylece en iyi yaptıkları işe odaklanabilirler.

QuickBooks Online ile harcama faturalandırma, satış faturalama ve raporlama işlemlerinizi takip edebilirsiniz - hepsi tek bir yerde. Hala emin değilseniz, devam edin ve 30 günlük ücretsiz QuickBooks Online denemesini deneyin ve eminim ki hayatınızı çok daha kolaylaştıracaktır!

Sebep # 3: Güvenli oynuyorlar ve büyümeye çalışmayı bırakıyorlar.

Orduma konuşlandırılmadan önce, gönül rahatlığıyla ilgili değerli bir ders aldık. Çok rahat edince, düşmanın vurulduğu zaman söylendi.

Bu “eğer” meselesi değil, “ne zaman”.Askerlerin konuşlandırılması konusunda mükemmel bir tavsiyeydi, ama aynı zamanda yeni bir işletme sahibi için en iyi tavsiyelerinden biri.

Bir iş kurmak her zaman bir risktir, ancak bir işletme sahibi olmanın getirdiği riskler burada bitmiyor. Güvenli oynarsan, geride kalacaksın. Pazar yeri her zaman değişiyor ve güvenli çalmak, kayıtsızlığa eşdeğerdir.

Kulağınızı yere bırakmanız ve müşterilerinizin seveceği ürün ve hizmetleri dikte edebilecek yeni değişiklikler ve trendler aramanız gerekiyor.

Büyük bir çok uluslu marka olmanızı beklemiyorum, ancak her zaman kârınızı en üst düzeye çıkarmak veya işinizi büyütmek için bir ortaklıktan yararlanmak için yollar aramalısınız. Potansiyelinize ulaşmak için pazarlama, reklam ve bordro ile ilgili yardıma ihtiyacınız olabilir.

Unutma, her şeyi kendi başına yapamazsın!

Sebep # 4: Çevrimiçi pazarlamanın gücünü reddettiler

Sıfır çevrimiçi varlığa sahip bir işletmeye girdiğimde her defasında kandırıyorum. Ne tür bir iş yaptığının önemi yok. Teknoloji meraklı ortamımızda, kaliteli bir çevrimiçi varlığa sahip olmamak, herhangi bir iş için ölüm arzusudur.

Eğer web siteniz 1997'de yaratılmış gibi görünüyorsa, çevirmeli internet bu korkunç taşlama gürültüsünü oluşturduysa ve herhangi bir sosyal medya hesabınız yoksa, bugün kapıda kapalı bir tabela asabilirsiniz.

Çevrimiçi pazarlama, geleceğin bir tekniği ve bugünün bir yöntemidir. Bundan yararlanmıyorsanız, işinizi Smithsonian'a ait olarak gören binlerce müşteriyi kaçırıyor olabilirsiniz.

Çevrimiçi pazarlamada veya sosyal medyada herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, bir web sitesini güncellemek ve potansiyel müşterilerinize pazarlayabileceğiniz bir Facebook sayfası oluşturmak son derece basittir.

Kafanız karıştıysa, size yardımcı olmak için istekli bir üniversite öğrencisi veya genç bir kırbaç yiyici bulun.

Sebep # 5: Otomasyonu unutuyorlar.

Bir işletme sahibinin benimseyebileceği en kötü mantralardan biri “sadece kendimle başa çıkacağım” dır. Çok küçük işletmelerin içine düştüğü bir tuzaktır ve her zaman kendime anlattığım bir çizgidir.

Belirli bir işi yapmak için bir başkasını eğitmek veya bunun için bir süreç oluşturmak yerine, sürekli olarak her şeyi kendim yapıyordum.

Kırkları yumuşatırken ilk birkaç ay boyunca bunu yapmakta yanlış bir şey yok, ama sonuçta, senin yolunda duramayacaksın.

Bugünlerde ekibim ve ben her zaman süreçlerimizi iyileştirmek veya görevleri daha verimli hale getirmek için yeni yollar arıyoruz. Otomatikleştirmeye çalıştığımız faaliyetler, yeni müşterilerle nasıl iletişime geçtiğimizden dağıtımlarımızın yatırım hesaplarından nasıl gönderildiğine kadar her şeyi içerir.

Süreçlerimizi haftalık olarak gözden geçirir ve sonra her şeyi belgelendiririz, böylece tüm ekip süreçteki tüm adımların farkındadır.

İşletmenizin ne olduğuna bakılmaksızın, her zaman süreçleri düzene sokmanın ve bazı görevlerinizi olabildiğince otomatik hale getirmenin yollarını aramalısınız. Her seferinde otomatik olarak yapabileceğiniz küçük işleri yapmak için zaman kaybetmeyin.

Bunun en önemli örneği bordro, çevrimiçi faturalandırma ve fatura ödemeleridir. Bir kez daha, QuickBooks Online'ı kullanmak, işinizi finanse etmenin en iyi yollarından biridir. Nakit akışını yöneten her ödeme saatini ve saatlerinizi harcamayın ve tüm harcamalarınız için çek yazmayın.

QuickBooks'un hepsini ele almasına izin verin, böylece işinizi en çok artıran şeylere odaklanabilirsiniz.

Günümüz ekonomisinde kendi işinizi başlatmak korkutucu bir görev olabilir. Modern iş ortamı daima değişiyor ve yeni işinizin ne kadar süreceğini asla bilemezsiniz.

Bununla birlikte, kişisel maliyelerinizde olduğu gibi, iş gelirinizin ve gelirinizin kontrolünde kalmak önemlidir. Finansal yazılım veya fatura ile çalışma tecrübeniz olmasa bile, QuickBooks Online harcamalarınızı ve gelirlerinizi takip etmenizi, nakit akışınızı yönetmenizi ve bordro ve diğer işlemleri otomatikleştirmenizi kolaylaştırabilir.

İşletmenize 18 aylık markayı geçmenin en iyi fotoğrafını verin ve deneyin. QuickBooks Online bugün.

Videoyu izle: HUKUK OKUMAK İÇİN 5 NEDEN

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

GFC 096: İlk 1.000 $ 'lık Blog Oluşturma (22 adım eylem planı)

GFC 096: İlk 1.000 $ 'lık Blog Oluşturma (22 adım eylem planı)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_096__Make_1k_Challenge.mp3 Bir meydan okuma için hazır mısınız? Make 1k Blogging e-posta meydanım için kaydolun. Ana amacı, blog kurulumunuzu almanıza ve ilk 1.000 $ blogunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir 10 e-posta dizisidir. Sadece fazladan para kazanmak istiyorsanız kaydolun.
Devamını Oku
Zenginlik Kurmak İçin 9 Strateji (Finansal Danışmanınızın Size Söyleyemeyeceği)

Zenginlik Kurmak İçin 9 Strateji (Finansal Danışmanınızın Size Söyleyemeyeceği)

Beni tanıyanlar Roth IRA'yı ne kadar sevdiğimi biliyorlar. Aslında onu çok seviyorum aslında karımı üçüncü oğlumuz “Roth” olarak adlandırmaya ikna etmeye çalıştım. Ha, ha, şaka yapıyor olabilirim… Herzaman genç bir yatırımcıyı kendi Roth IRA'larını başlatmaya teşvik edebilirim. . Roth IRA'ya giderken ayda sadece 50 ila 100 dolar görebilirler, ancak emekli olduklarında 99'dan daha fazla mali olarak güvende olacaklarını biliyorum.
Devamını Oku
Serbest Meslek Sigortası için Ödeme

Serbest Meslek Sigortası için Ödeme

Daha önce, resmen serbest meslek sahibi olduğumda sağlık sigortası yaptırırken nelere dikkat etmem gerektiğini yazmıştım. Serbest meslek sahibi olduğunuz zaman sağlık sigortası için ödeme yapmak zor olsa da bazen bir sağlık sigortası taşıyıcısı bile bulmak zordur. Kadrolu yazar Miranda Marquit, iki “sent” ini serbest olarak sunuyor.
Devamını Oku