Yatırım

E * TİCARET İnceleme - Aktif Tüccarlar İçin En İyisi

E * TİCARET bugün ABD'de en popüler ticaret platformlarından biridir. Tüm yatırım hizmetlerini ve yatırım seçeneklerini sunarlar. 8000'den fazla yatırım fonu ve ETF'ler dahil olmak üzere çok çeşitli menkul kıymetlere yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olduğu kadar çok veya az kişisel yardım alabilirsiniz. E * TİCARET, uzmanlık düzeyiniz ne olursa olsun sizinle birlikte çalışabilir.

E * TİCARET nispeten az alım satım gerektiren alım-satım yatırım stratejilerini destekleyenler gibi uzun vadeli yatırımcılar için mükemmel bir platformdur. Ücret yapıları daha yüksek büyük aracı kurumlarFakat bunu sağladıkları tüm yatırım hizmetleri ve araçları ile telafi etmekten daha fazlasıdır.

E * TİCARET Hakkında

E * TİCARET ABD'nin önde gelen finans hizmetleri şirketlerinden biridir ve 30 yılı aşkın bir süredir bireysel yatırımcıların ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Şirket, çevrimiçi aracılık hesaplarına geldiğinde öncü firmalardan biridir ve yatırım eğitimi de dahil olmak üzere başarılı bir yatırımcı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Şirket 1982'de kuruldu ve ilk online ticaretini 1983'te gerçekleştirdi. E * TİCARET 1996 yılında halka açık bir şirket haline geldi ve o zamandan beri sürekli ve hızla büyüdü. Şu anda 3,3 milyon aracılık hesabı ve 495 milyar $ 'lık emeklilik varlıkları da dahil olmak üzere müşteri yatırım hesaplarında 285 milyar dolarlık bir paya sahiptir.

2016 Webby Ödülleri'nde, E * TİCARET resmi bir onur derecesi ayrımında Web: Finansal Hizmetler / Bankacılık kategori.

Mart 2016'da, E * TİCARET, Barron'un yıllık çevrimiçi komisyoncu anketinde genel olarak beş yıldızdan dörtünü kazandı. Şirket, araştırma olanakları, müşteri hizmetleri, eğitim ve güvenlik ve mobil olarak yüksek puan aldı.

Yine Mart 2016'da E * TRADE, yatırım seçimi için “En İyi Online Brokerler” ve “En İyi IRA Sağlayıcıları” ve “En İyi IRA Sağlayıcıları” olmak üzere 2016 Yatırım Ödülleri, 2016 Yatırım Ödülleri'ne üye olarak kabul edilmedi.

Bu arada, Şubat 2016'da Stockbrokers.com, genel olarak yatırım, platform ve araçların sunulması dahil olmak üzere, E * TRADE'e toplamda 4.5 üzerinden 5 yıldız notu ve # 1 Smartphone App Endüstri Ödülü verdi. Müşteri hizmetleri, eğitim, mobil, yeni yatırımcılar ve sipariş yürütme.

E * TİCARET ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

İşte size sunulan daha önemli özelliklerin ve faydaların sadece bir özeti E * TİCARET:

Bir E * TİCARET hesabı açmak. Bir hesap açmak için çevrimiçi bir başvuru yapmalısınız. Adres, doğum tarihi, Sosyal Güvenlik numarası ve işveren adı ve adresi dahil olmak üzere sadece genel bilgi gerektirecektir.

E * TİCARET hesabı açmak için geçerli bir Sosyal Güvenlik numarasına sahip bir ABD vatandaşı olmanız gerekir.

Mevcut hesap türleri. Vergilendirilebilir bir aracılık hesabı (bireysel veya müşterek), bir vadeli işlem hesabı, bir Forex ticaret hesabı ve bir yatırım kulübü hesabı açabilirsiniz. Ayrıca emanet hesapları, güven, site ve konservatuarlar için hesapların yanı sıra Coverdell eğitim tasarruf hesapları ve kurumsal kurumsal LLC hesaplarını açabilirsiniz.

E * TİCARET ayrıca bir dizi emeklilik hesabı sunmaktadır. Bu geleneksel ve içerir Roth IRA hesaplarıküçük işletme emeklilik planları, 401 (k) devir hesapları, faydalanıcı IRA'lar, bireysel 401 (k) s, reşit olmayanlar için İRA'lar, SEP IRA'lar ve Basit IRA'lar ve hem kar paylaşımı hem de para satın alma planları.

Sunulan yatırımlar. E * TİCARET, hisse senetleri, ETF'ler, yatırım fonları, hedef tarih fonları, tahviller ve sabit getirili menkul kıymetler, opsiyon ve vadeli işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. ETF yatırımları rekabet etmelerine yardımcı oluyor Motif benzeri broker sadece ETF'lerde anlaşma.

Minimum İlk Para Yatırma. Bir yatırım ve ticaret hesabı açmak için en az 500 $ 'lık bir ilk depozito gerekmektedir. Emanet veya emekli hesapları için asgari başlangıç ​​depozitosu gerekli değildir.

Platform. E * TRADE'in platformu ücretsiz bağımsız araştırmalar, gerçek zamanlı teklifler, özelleştirilebilir planlama araçları ve kendiniz yatırım yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Platform, hisse senetleri, opsiyonlar, fonlar ve tahviller dahil olmak üzere, işlem yapmak istediğiniz her şeye kolay erişim sağlar. Daha iyi yatırım kararları vermenize yardımcı olacak zengin bir araştırma eğitimi de vardır. Platform ayrıca doğrudan cihazınızla da senkronize edilir. Kişisel Sermaye hesabıTüm yatırımlarınızın takibini tek bir yerde yapmak.

E * TİCARET Mobil. Mobil uygulama iPhone, Android, tabletler ve şimdi Apple Watch için kullanılabilir. Uygulamaya, yatırımcılara fon sağlayan araçlar, hisse senetleri, ETF'ler, yatırım fonları, opsiyonlar, endeksler ve koşullu siparişler için gelişmiş teklif bilgileri, bir tetikleyici-diğer (OTO), koşullu ve stop loss siparişleri de dahildir. Kişiselleştirilmiş emeklilik merkezinizin yanı sıra tam kontrol panelinize de erişebilirsiniz.

Müşteri servisi. E * TİCARET ile telefonla 24 saat irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca e-posta ile iletişim ve çevrimiçi canlı sohbet, ayrıca posta veya diğer belgeleri postalamanız gerektiğinde doğrudan posta da sunarlar.

Yüz yüze görüşmeyi tercih etmeniz durumunda, E * TİCARET'in ülke çapında birçok büyük şehirde şubesi bulunmaktadır.

E * TİCARET Bankası. Bu, E * TİCARET müşterilerinin yararına oluşturulan E * TİCARET'in kendi bankasıdır. Bankacılık hizmeti, ücretsiz bir havale hizmeti, telefonunuz için bir mobil uygulama ve tabii ki her bir yatırımcıda 250.000 $ 'a kadar hesaplarda FDIC sigortası sunar.

Normal kontrol hesabı faiz ödememektedir, ancak hesap bakiyesi yoktur ve aylık hesap ücreti yoktur. İlk minimum 100 $ depozito yapmalısınız.

Banka ayrıca, 15 $ 'lık aylık ücreti engellemek için faiz ödeyen ve en az 5.000 $' lık asgari bir aylık bakiye gerektiren Maks-Oran kontrol hesabını da sunuyor. Aynı zamanda başlangıçta 100 $ tutarında bir ilk depozito gerektirir.

Bankacılık hizmeti size ücretsiz bir Visa banka kartı ve sınırsız çek işlemleri sağlar. Bankacılık hizmeti de ipotek sağlamaktadır.

Varlık koruması. Tüm E * TİCARET banka hesapları, mevduat sahibine 250.000 dolara kadar FDIC sigortası var. Ancak, aynı zamanda 1,25 milyon $ 'lık kapsama sahip mevduat hesapları için de genişletilmiş bir sigorta var.

E * TİCARET ayrıca SIPC sigortası da sağlar, 500.000 $ 'a kadar nakit ve 250,000 dolar nakit parayı korur. Londra Sigortacısı aracılığıyla 150 milyon dolara kadar ek aracılık koruması da var.

Hesap Güvenliği. E * TRADE, oturum açma ve işlem aktivitenizi korumak için güvenli güvenlik duvarlarının yanı sıra 128 bit şifreleme kullanır. Ayrıca oturum zaman aşımları ve güvenlik uyarıları sağlarlar. Ayrıca, E * TRADE Dolandırıcılık Koruması, şirketin “aracılık, bankacılık veya borç verme hizmetlerinin yetkisiz kullanımı” ndan kaynaklanan herhangi bir zararı karşılama taahhüdüdür.

E * TİCARET Araçları ve Hesap Makineleri

E * TİCARET Aşağıdakiler dahil olmak üzere sektördeki en büyük araç ve hesap makinesi tekliflerinden birine sahiptir:

E * TİCARET Pro. Bu platform gelişmiş hız, içgörü ve performans sağlar ve E * TRADE'in en aktif yatırımcılar için en üst platformudur. Seçenekler konumlarınızın altta yatan riskini değerlendirmek için, Yunanlılar ve profesyonel derecelerin yanı sıra daha yüksek hassasiyetle pozisyonları ve stratejileri değerlendirmek için bir Geliştirilmiş Seçenekler Analizcisi sunar.

E * TRADE Pro, daha hızlı işlem yapabileceğiniz bir nokta ve tıklama emri giriş sistemi kullanır. Ve hisse senetleri, ETF'ler ve platformun herhangi bir yerinden gelen hem temel hem de karmaşık seçenekleri ticaret için kullanabilirsiniz.

Stok ve Fon Görüntüleyicileri. Bu araç, yatırım hedeflerinize en uygun yatırımları bulmak için binlerce hisse senedini ve parayı gözden geçirmenizi sağlar. Elverişli eleme cihazları listesi, Hisse Senedi Taraması, Yatırım Fonu Ekranlayıcısı, ETF Screener, Bond Screener ve profesyonel tahvil fonu önerileri sağlayan Bond Fund Selector'u içermektedir.

E * TİCARET 360. E * TİCARET, bunu “yatırımcılar ve yatırımcılar için her şeyi yapma platformu” olarak değerlendiriyor. Ücretsiz bağımsız araştırma, gerçek zamanlı teklifler ve özelleştirilebilir planlama araçları sağlar.

Sanal Danışmanım. Bu araç, bir varlık tahsisini tavsiye eder ve yatırım hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru yatırım çözümünü belirlemenize yardımcı olur. Varlıklarınızı, sizin için önemli olana göre - birkaç dakika içinde - ayırmanıza olanak tanır. Araç, finansal hedeflerinize, risk toleransınıza ve zaman ufkuna göre hedef varlık tahsisi önerecektir

E * TİCARET Topluluğu. E * TİCARET bu topluluk aracılığıyla sosyal medyaya yatırım yaptı. E * TİCARET yatırımcılarının fikir ve stratejilerini birbirleriyle değiştirmeleri gereken yer burası. Ayrıca, finansal profesyoneller ile bağlantı kurabileceğiniz bir yer olduğu gibi, E * TİCARET müşterilerinin hangi mağazalardan alım sattığını görmek için bir fırsat. Ayrıca kişisel değişimler için tartışma panoları ve topluluk duygularının izlenmesi de vardır.

E * TRADE Ücretleri

Çoğu durumda, E * TİCARET çeyrekte yaptığınız işlemlerin sayısına göre iki ücretlendirme yapısına sahiptir. En iyi fiyatlandırma, daha az işlem yaparsanız daha yüksek ücretler olsa da, her çeyrekte 150 ya da daha fazla işlem yapan yatırımcılar içindir.

Stoklar ve opsiyon işlemleri. E * TİCARET, çeyrekte 150 ya da daha fazla işlem yaparsanız, hisse senetlerini ve basit opsiyonları içeren işlemlerde 7.99 $ 'lık bir komisyon alır. 150'den az esnaf yaparsanız, komisyon ticaret başına 6.95 $ 'dır. Her iki durumda da, sözleşme başına 0,75 dolarlık bir sözleşme ücreti vardır. Bu, onları fiyatlandırma için doğrudan rekabete sokar Scottrade benzeri brokerlarıama derin indiricilerden biraz daha yüksek Ticaret Kralışimdi Ally Invest olarak bilinir.

Karmaşık opsiyonlar için komisyon, opsiyon başına 30 veya daha fazla işlem yaparsanız, opsiyonlar / opsiyon işlem sözleşmelerinde sözleşme başına 6.95 +0.75 sent ve 150'den az işlem yaparsanız sözleşme başına 4,95 $ artı $ 0,50'dir.

Seçenekler / alıştırmalar için ücret 19.99 $ 'dır.

ETF. Komisyonu bulunmayan ETF'lerin ticaret komisyonu yoktur. Diğer ETF'lerde, her çeyrekte 150 ya da daha fazla işlem yaparsanız ve işlem başına her bir şirket için 150'den az işlem yaparsanız işlem başına 9,99 ABD Doları tutarındaki ücret, ticaret başına 6.95 $ 'dır.

Yatırım fonları. Yüksüz, işlem ücreti olmayan fonlar * satıyorsanız, komisyon ücreti alınmaz. Diğer fon alımları, ticaret başına 19.99 $ 'lık bir komisyona sahiptir. Broker destekli işlemler, geçerli komisyona 25 dolarlık ek ücret alırlar.

* E * TİCARET, 2.700 no-load, işlem ücreti yatırım fonu gerektirmez.

Vadeli. Vadeli işlem sözleşmelerinin ücreti, her bir sözleşme başına 1.50 $, artı vadeli işlem sözleşmeleri ve NFA ücretlerinin yanı sıra, elektronik ortamda işlem görmemiş vadeli işlemler ve vadeli işlem opsiyon sözleşmelerinin yürütülmesi için taban aracılık ücretleridir. Bu ikincil masraflar değişime göre değişecektir ve E * TİCARET tarafından yapılan masraflar değildir.

Bağlar. ABD Hazine ihalesi işlemlerinde veya ABD Hazine ikincil işlemlerinde çevrimiçi olarak komisyon alınmamaktadır. Diğer tahvil türlerinde, tahvil başına $ 1, en az 10 $ ve en fazla 250 $ 'ya tabidir. Yardımlı bir ticaret yaparsanız, ücrete ticaret başına 20 dolarlık bir komisyon eklenir.

Marj faiz oranları. Marj oranları% 5,75 ile 1 milyon $ veya daha yüksek hesap bakiyeleri arasında, 10,000 $ 'dan az olan bakiyelerde% 9,25 gibi yüksek bir orana kadar değişmektedir.

Diğer ücretler. E * TRADE ayrıca aşağıdaki ücretleri de tahsil etmektedir:

  • Kağıt beyanı ücreti - beyan başına 2,00 dolar
  • Giden hesap transferleri - kısmi transferler için 25 ABD doları, tam transferler için 75 ABD doları
  • Stok sertifikası istekleri - sertifika başına 500 ABD doları
  • Banka havaleleri - gelen transferler için ücretsizdir, giden transferler için 25 ABD doları

E * TİCARET Yatırım Yönetimi

Eğer tamamen kendi başına yatırım yapmıyorsanız, E * TİCARET ihtiyaç duyduğunuz kadar çok veya az yatırım yardımı sağlayabilir. İhtiyacınız olduğunda tavsiyede bulunabilecek mali danışmanlar var. Bu, bir yatırım danışmanı oluşturmanıza, ihtiyacınız olan yatırımları seçmenize ve ayrıca portföyde yer alan riski yönetmenize yardımcı olacak bir finansal danışman ile bire bir yardımdır.

Ayrıca portföyünüzü sizin için seçip etkin bir şekilde yönetebilen E * TİCARET Sermaye Yönetimine de sahiptirler. Bu aynı zamanda, mali müşavirlerin bir plan oluşturmanıza, varlıklarınızı tahsis etmenize ve tahmini gelirinizi emekli maaşla tahmin etmenize yardımcı olabileceği emeklilik planlarına da uzanır. Doğrudan bir bireyle çalışacağınız için, bu bir Betterment benzeri robo-danışmanYatırımlarınızı algoritma ile yönetir.

E-TİCARET'e kendiniz yatırım yapmaktan kesinlikle geçebilirsiniz, ve size yardımcı olacak tüm araçlara sahipler. Ama eğer yol boyunca biraz veya çok fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bunun da örtüştüğünü görürsünüz.

E * TRADE Uyarıları

E * TİCARET ile şikayette bulunmak için fazla bir şey yok, ve bu biz ile gelebiliriz:

Ücret yapısı büyük aracı kurumların daha üstündedir. Sık sık bir yatırımcıysanız, E * TİCARET yatırım faaliyetleriniz için en iyi platform olmayabilir. Oldukça daha düşük ücret alan diğer büyük aracı kurumlar var. Bununla birlikte, E * TİCARET'in gücü, mevcut en iyi ticaret platformlarından biri ile bağlantılı olarak nispeten ılımlı ücretlerin birleşimidir.

E * TİCARET sizin için çalışacak mı?

E * TİCARET Şu anda yeni bir brokerlik hesabı veya IRA hesabı açtığınızda 600 $ 'a kadar teklif veriyor. Ayrıca, 10,000 $ ya da daha fazla depozito karşılığında 60 günlük ücretsiz işlem olanağı sunuyorlar. Ve bu aslında sadece başlangıç. E * TİCARET, firma ile yatırdığınız miktara bağlı olarak kademeli bir nakit teşvik ve serbest işlem seviyesi sunar. 1 milyon dolar veya daha fazla mevduatlar için, 2,500 ABD doları, artı 60 gün boyunca ücretsiz işlemler alabilirsiniz.

E * TİCARET, yatırımcılar için her beceri seviyesinde mükemmel bir yatırım platformudur. Hangi seviyede olursanız olun, yatırım kabiliyetinizi geliştirmek için gerekli olan tüm araç ve bilgi kaynaklarına sahiptir. Ücretler sektördeki en düşük oran olmadığından, E * TİCARET muhtemelen çok aktif yatırımcılardan ziyade uzun vadeli yatırımcılara en uygunudur. Ancak aktif tüccarlar bile, çok çeşitli ticari araçların, uygulamaların ve hesap makinelerinin, diğer aracı kurumlardaki düşük ücretleri telafi etmekten daha fazla olduğunu görebilir.

Son Yatırım kararınızı vermeden önce yatırım aracılık şirketlerine yönelik diğer harika incelemelere göz attığınızdan emin olun:

  • TradeKing İncelemesi
  • Seçenekİnceleme

E * Ticaret ile Hesap Açın

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Paranızı Borsada Nasıl Çoğaltırsınız (Risksiz!)
Yatırım

Paranızı Borsada Nasıl Çoğaltırsınız (Risksiz!)

Dolar ve sentlerin başka bir baskısının zamanı geldi. Sorularınızdan birini cevapladığım yer burası. Bir sorunuz varsa, blogdaki iletişim formunu kullanın ya da Facebook Fanpage'ımı kullanın. Makalelerinizden birini Google üzerinden inceledim ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için ilk kez yatırımcının ne yapması gerektiği konusundaki düşüncelerinizi sormak istedim.
Devamını Oku
40 Yaşındakiler İçin 40 Finansal Kural
Yatırım

40 Yaşındakiler İçin 40 Finansal Kural

Her on yılda hayatın mali zorlukları ve fırsatları vardır. 20'li yaşlarda, yenilmez hissediyorsun. 30'larınız kariyer ve aile gibi yeni bir dizi sorumluluk getiriyor. Ancak 40'larınız özellikle önemlidir, çünkü emekliliğinize kapılıyorsunuz. 20'li yaşlarınızda büyük bir para hatası yapmak, 40'lı yıllarınızda olduğu gibi, uzun vadeli beklentileriniz kadar yıkıcı değil.
Devamını Oku
GFC'ye Soru 024 - Yardım - 1 Milyon Dolar Aldım - IRA'da!
Yatırım

GFC'ye Soru 024 - Yardım - 1 Milyon Dolar Aldım - IRA'da!

1 milyon dolar devraldıysanız heyecan verici - gerçekten heyecan verici. Ama eğer bir IRA'ya 1 milyon dolar harcadıysanız, bu da heyecan verici - ama aynı zamanda karmaşıktır. Son zamanlarda tam olarak bu konuda bir GFC sorusu sordum: Merhaba Jeff, yaptığınız her şey için teşekkürler ve harika çalışmaya devam edin! SORU: Eğer 30 yaşına geldiğinde, Büyükbaba'dan 1 milyon dolarlık İRA alınırsa ve 30 yaşından büyük bir kısmı IRA'ya ismini vererek% 50 oranında vergi ödeyecek ve böylece 1 milyon ABD
Devamını Oku
Bir Roth IRA Dönüşüm Mali Yardımı Etkiler mi?
Yatırım

Bir Roth IRA Dönüşüm Mali Yardımı Etkiler mi?

Blog'daysanız, Roth IRA 2010 dönüşüm etkinliğinde çok yazdığımı fark ettiniz. Roth IRA'nın vergiden muaf yararlarının tadını çıkarmaya istekli olduğu için, bir tonluk bir ton alıyor. Her şeyde olduğu gibi, komşunuz bunu yapıyor olduğu için, yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Roth dönüşümünün öngörülemeyen bazı sonuçlarına daha yakından baktık ve tüm gerçekleri bilmeden dönüştürdüğünüzde sahip olabileceğiniz bazı potansiyel tuzakları açığa çıkardık.
Devamını Oku