Yatırım

SeçeneklerEncele İnceleme - En İyi Ticaret Araçları

OptionsHouse biri olarak bir itibar geliştirdi en yüksek yatırım aracılık platformları endüstride. Bu, platformun adını belirttiği için, seçenekler ticaret kapasitesi için özellikle doğrudur. OptionsHouse, finansal basında üst düzey bir aracı kurum olarak ve özellikle de seçenekler alanında iyi tanınmıştır.

Çok düşük maliyetli bir yatırım aracılık firması arıyorsanız, aynı zamanda en üst düzey ticaret teknolojisi ve ticaret kaynakları da vardır. OptionsHouse düşündüğünüz platformlardan biri olmalı.

Yeni ve küçük yatırımcıların yanı sıra aktif tüccarlar için sadece çok düşük işlem ücretleri nedeniyle değil, aynı zamanda gerekli hesap minimum bakiyeleri olmadığı için mükemmel bir ticaret platformudur.

Yatırım yapma kararınızı vermeden önce, yatırım ihtiyaçlarınız için en iyi kararı verebilmeniz için en iyi seçeneklerinizi anlamanızı ve öğrenmenizi öneririz. Referansınız için birçok yorum gönderdik, buradan kontrol edin:

 • Motif Yatırım İncelemesi
 • Kredi Kulübü İnceleme
 • İyileştirme İncelemesi
 • Kişisel Sermaye İncelemesi
 • E * Ticaret İnceleme

Seçenekler Hakkında

OptionsHouse, 2005 yılında faaliyete geçti. Aktif tüccarlara düşük fiyat, yüksek hızda uygulama ve birinci sınıf ürünler sunan bir aracılık platformu sunuyor.

Ticaret platformu size gerçek zamanlı piyasa verileri, hızlı uygulama ve kapsamlı araştırma araçları sunar. İşlemleri hızlı bir şekilde yürütebilmeniz için sağlam ve özelleştirilmiş seçenekler zincirleri sağlar. Bu, 16 farklı seçenek zincirini görüntüleme ve siparişlerinizi aynı sayfadan hızlı bir şekilde yerleştirmek için tek seçenek ve stratejileri seçme yeteneğini içerir.

2016 yılında, Barron, yılın en iyi online brokerleri arasında listelenen OptionsHouse'u listeledi. Bu, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012 ve 2011 için en iyi broker ve “Best for Options Trader” ödülüne layık görülmüştür.

2016 yılında, Yatırımcı'nın İş Günü, en üstteki “Seçenekler Ticaret Platformu” olarak OptionsHouse'u seçti ve “Düşük komisyonlar ve ücretler” için tüm brokerler arasında dördüncü sırada yer aldı. Bu onları daha iyi bilinen aracı kurumlar gibi aynı derecelendirmelere koyar Scottrade ve E * Ticaret.

Ayrıca 2016 yılında StockBrokers.com, Komisyonlar & Ücretler, # 1 Web Tabanlı Platform ve Seçenekler İşlemi için # 1 için OptionsHouse # 1'i seçti. Aynı yıl 2015'te # 1 Web Tabanlı Platform ve aynı zamanda Mobil Ticaret için En İyi Sınıf olarak sıralandılar.

OptionsHouse Özellikleri ve Faydaları

OptionsHouse daha iyi ve daha müreffeh bir tüccar olmanıza yardımcı olacak zengin özellik ve avantajlar sunar. Daha önemli özellik ve faydalardan bazıları şunlardır:

Minimum başlangıç ​​depoziti / hesap minimum bakiyesi. OptionsHouse En az ilk para yatırma tutarına ya da hesap minimum bakiyesine sahip değildir, ancak katıldığınız ticaret türüne bağlı olarak finansman gereksinimleri olabilir. Örneğin, hesabınıza bir nakit hesap için en az 1000 dolar yatırılmasını öneririz. ve bir marj hesabı için en az 2,000 dolar gerekir. Hesap bakiyesi, 2.000 ABD Doları'nın altında olmak zorundaysa, hesap bir teminat hesabından bir nakit hesaba dönüştürülür.

OptionsHouse ayrıca, kontrol yazma ayrıcalıkları sağlamak için en az 2,000 $ gerektirir. Hem nakit hem de marj hesapları için banka kartı ayrıcalıklarını oluşturmak için minimum 10.000 ABD Doları tutarında bir bakiye gerekir.

Hesabınıza para yatırın. Finansal kurumlar (ACH), banka havalesi, diğer aracı kurumlardan hesap transferleri (ACAT) veya çek ile elektronik transfer ile hesabınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınızı çek ile finanse ederseniz, fonlar üç iş günü içinde işlem görmeye müsait olur.

Mevcut hesap türleri. OptionsHouse, bireysel, ortak kiracılara ait haklar, hesaplar, şirket hesapları, ortaklık hesapları, yatırım kulüpleri, mülk hesapları, mülk hesapları, mülk hesapları, mülk hesapları ve vergi muafiyeti sağlayan kuruluşlar gibi hesaplar açmanıza olanak tanır. Ayrıca Coverdell hesapları da dahil olmak üzere UTMA ve UGMA eğitim hesaplarını açabilirsiniz.

Mevcut emeklilik hesapları geleneksel dahil olmak üzere tüm IRA'ları içerir. Roth, rollover, yararlanıcı, SEP ve BASİT IRA hesapları.

Yatırım ürünleri mevcut. OptionsHouse, hisse senetleri, opsiyonlar, vadeli işlemler, yatırım fonları, borsa yatırım fonları (ETF) ve tahviller ticareti yapmanızı sağlar.

OptionsHouse paperTRADE hesabı. OptionsHouse ile gerçek bir ticaret hesabı açtığınızda otomatik olarak sürücü stratejilerini test etmenize ve sanal para kullanarak platformu öğrenmenize izin veren bir paperTRADE hesabına erişim verilir. Bu, gerçek para riski olmadan, hem öğrenmede hem de alım satımda elinizi denemenizi sağlar.

Müşteri servisi. OptionsHouse, müşteri hizmetlerine ulaşmak için üç yol sunar:

 1. Telefon: Pazartesiden cumaya 07: 00-07: 00 saatleri arasında, tatil günleri hariç, 800'den fazla müşteri hizmetiyle müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 2. E-posta: Her zaman kullanılabilir
 3. Çevrim içi sohbet: Pazartesiden cumaya 08: 00-14: 00 saatleri arasında

Uzatılmış saatler ticareti. OptionsHouse, pazartesiden cumaya pazar günleri hariç olmak üzere, pazartesiden cumaya kadar, pazartesi saatiyle 07: 00'dan 16: 00'ya kadar uzatılmış saat ticareti sağlar.

Temettü Yatırım Planları (DRIPs). DRIP'ler, DRIP katılımı için uygun oldukları sürece, portföyünüzde tuttuğunuz tüm stoklarla kurulabilir. DRIP'ler ana sınırlı ortaklıklar, sınırlı ortaklıklar ve telif hakkı güvenleri için mevcut değildir.

TİCARET OptionsHouse, müşterilere pazar araştırması web sitelerinden hızlı bir şekilde doğrudan hisse senedi alım satımı yapmak için TRADE IT ile ortaklık kurmuştur. Bu özellik sadece hisse senedi işlemlerinde kullanılabilir, ancak limit, emir, stop ve stop limitlerini kullanabilirsiniz. Şu anda, TheStreet.com için kullanılabilir, ancak gelecekte başka kaynakları da içermesi bekleniyor.

Uluslararası hesaplar. OptionsHouse, belirli ülkelerin vatandaşı veya daimi ikameti veya bu ülkelerde ikamet eden bir ABD vatandaşıysanız, bir hesap açmanıza izin verir. Bu ülkeler arasında Çin, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Singapur, Tayvan ve İngiltere bulunmaktadır.

Uluslararası bir hesap açmak için uymanız gereken belirli düzenlemeler ve kısıtlamalar vardır. Ancak bu, tüm aracı kurumların bu ayrıcalığı sağlaması nedeniyle OptionsHouse ile büyük bir avantajdır.

Hesap koruması Takas firması olan Apex Clearing Corporation aracılığıyla OptionsHouse, yatırımcının hesaplarında hem FDIC hem de SIPC sigortası teminatını sağlıyor. Çeşitli mevduat kurumlarında FDIC sigortalı mevduat hesaplarına taranan nakit bakiyeleri 2.500.000 $ 'a kadar sigortalıdır.

SIPC kapsamı, hesabınıza 250.000 $ 'a kadar nakit dahil olmak üzere 500.000 $' a kadar para yatırır. Apex Clearing, herhangi bir müşterinin menkul kıymetleri için en fazla 37.5 milyon $ ve en fazla 900.000 $ 'a kadar olan menkul kıymetler ve 150 milyon $' lık nakit para için ek koruma sağlar.

Hem SIPC hem de ek sigorta kapsamı, aracı piyasa başarısızlığına karşı sigorta sağlamaktır, ancak yatırım piyasası koşullarından kaynaklanan değer düşüşlerine karşı değildir.

Hesap Güvenliği. OptionsHouse, hassas verileri korumak için güçlü 256 bit SSL şifreleme ve diğer endüstri en iyi uygulamaları sunar. Bu, finans kurumunuz dahil olmak üzere tüm çevrimiçi işlemler için en gelişmiş şifreleme teknolojisini içerir.

OptionsHouse Araçları ve Hesap Makineleri

OptionsHouse özellikle opsiyon yatırımcılarına fayda sağlayan çok çeşitli araçlara ve hesap makinelerine sahiptir. Bu araçlardan ve hesaplardan bazıları şunlardır:

tradeCYCLE. Bu araç, OptionsHouse ticaret platformunun daha derin bir anlayışını geliştirmenizi sağlar. Altı adım kullanır:

 1. Adım 1 - Ödevinizi Yapın - Bu, platformda mevcut olan araştırma seçeneklerinin nasıl yönetileceğini gösterir.
 2. Adım 2 - Bir Stratejiyi Bulma / Oluşturma - Bu, farklı pazar stratejilerini nasıl test edeceğinizi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlar
 3. Adım 3 - Stratejiyi Test Edin - Pozisyonlar sayfasını nasıl yapılandıracağınızı ve performansınızı daha hızlı bir şekilde görebilmeniz ve daha hızlı işlem yapabilmeniz için ayarları nasıl özelleştireceğinizi gösterir.
 4. Adım 4 - Ticaretin Yürütülmesi - Ticaretin nasıl yürütüleceğini öğretir ve platformda sunulan ileri teknikleri kullanarak güven kazanmayı öğretir.
 5. Adım 5 - Çıkmanızı Planlayın - Bu, uyarıların nasıl ayarlanacağını ve pazarın içine ve dışına nasıl taşınacağınızı öğreneceğiniz yerdir.
 6. 6. Adım - Gerektiği gibi ayarlayın - Bu, piyasadaki değişikliklere uyum sağlamanıza yardımcı olmak için platformda bulunan birçok araç boyunca size yol gösterecektir.

tradeLAB. Bu araç, kar / zarar oranı anlık görüntüsünü sağlayarak piyasa hareketlerinden kâr elde etmenizi sağlar. Her açıdan ticarete bakmanın en iyi yollarına bakma yeteneği sağlar.

Anlık Görüntü Analizi. Bu araç, herhangi bir noktada maksimum kar, zarar veya başabaş, risk / ödül oranları ve profilleri ve hassas rollover grafik görünümleri de dahil olmak üzere opsiyon ticaretinizin potansiyelini hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. “Ne” senaryolarını son kullanma süresiyle ve hatta daha fazlasını kullanarak bile çalıştırabilirsiniz.

Spektral analiz. Bu araç, son kullanma tarihine kadar olasılıkları görmek için renk kodlu bir spektral görüntülemenizi sağlayarak stratejinizin potansiyelini keşfetmenizi sağlar. Bu, konumunuzun, temel güvencenin çeşitli yollarına göre nasıl değiştiğini ve “ne olursa olsun” senaryolarını oynatarak, oynaklığı ayarlayarak görebilmenizi sağlar. Daha sonra stratejinizi düzenleyebilir veya ticaretinizi Spektral Analiz ekranından önceden doldurulmuş bir siparişten yapabilirsiniz.

Tetik uyarıları. Bunlar, ön ödemeli siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan eyleme dönüştürülebilir uyarıları kullanarak bir sonraki işleminizi yapmaya hazır olmanızı sağlar. Bu, potansiyel olarak kârınızı maksimize etmenize veya kayıpları sınırlandırmanıza yardımcı olacaktır.

strategySEEK. Bu araç, tahmini ve risk önceliklerini hedefleyen binlerce seçenek stratejisi için canlı pazar verilerini tarar. Potansiyel stratejileri tanımlar ve mevcut ticaret yaklaşımınıza dayalı yeni fırsatları keşfetmenizi sağlar.

Seçenekler Ücretler

OptionsHouse, yıllık hesap ücretlerini ödemediği gerçeğine ilaveten, sektördeki en düşük ticaret ücreti yapılarından birini sunmaktadır.

Daha önemli yatırım faaliyetlerine ilişkin şu andaki ücretler:

Tüm büyük borsalardan hisse senetleri, ETF'ler ve hisse senetleri. OptionsHouse, hissedarlar ve ETF'ler için ticaret başına 4,95 dolarlık bir ücret talep etmektedir. Bu, en büyük aracı kurumlar arasında mevcut olan en düşük işlem ücretlerine eşittir. indirim komisyoncusu lideri Ticaret KralıArtık Ally Invest olarak bilinen ve sektördeki en düşük sektörlerden biri olan

Seçenekler esnaf. OptionsHouse, tek bacaklı işlemler için sözleşme başına 4,95 $ artı sözleşme başına 0,50 dolar ücret almaktadır. Spread, straddles ve combos için - kapalı aramalar hariç 4 aya kadar - ve 4.95 $ artı sözleşme başına 0,50 dolar.

Ayrıca, bir işlem için komisyoncu yardımı gerekiyorsa, 25 $ 'lık bir komisyoncu yardım ücreti talep ederler.

OptionsHouse'un Dime Geri Alım özelliği, komisyon ücretleri ve sözleşme ücretleri altında bir seçeneği 0.10 $ veya daha düşük bir fiyatla kapattığınızda satın aldığınızda feragat edilir.Özellik, 0.10 veya daha düşük bir tutarı kapatmak istediğinizde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

Vadeli işlemler. OptionsHouse şu anda yeni vadeli işlem yapan yatırımcılara 30 Eylül'e kadar sözleşme başına sadece 1.50 dolarlık bir fiyat sunuyor. 30 Eylül'den sonra vadeli işlem sözleşmeleri sözleşme başına 2,00 dolara çıkacak.

Yatırım fonları. Ticaret başına 20 dolar.

Marj hesabı faizi. Oranlar en az $ 1 milyon olan hesaplarda% 3.25 iken, 25.000 $ 'dan daha az olan hesaplarda% 7,75 gibi yüksek bir orana sahiptir.

Banka kartı. OptionsHouse, banka kartları için 75 ABD Doları tutarında bir ücret alır.

Para transferi. ACH tarafından para transferi için ücret yoktur. Çekiyle birinci sınıf posta çeki, Cumartesi teslimatı için 25 ABD doları veya gecelik yurtiçi posta için 30 ABD Doları ücret alınır. Hesabınıza havale ile para yatırmak için herhangi bir ücret yoktur, ancak para çekerken ev içi kablolar için 25 dolarlık bir ücret vardır.

Belge ücretleri. OptionsHouse, evinize gönderilen kağıt beyannameler ve vergi belgeleri için 2,00 ABD Doları tutarında bir işlem ücreti alır.

Fiziksel hisse senedi sertifikası ücretleri. Sertifika başına en az 300 dolar ücret alınır. Sertifika herhangi bir nedenle iade edilirse, iade edilen sertifika başına en az 100 ABD Doları olacaktır.

SeçeneklerHavuz Uyarılar

OptionsHouse bazı sınırlamalara sahiptir, ancak sadece bir çift:

Nakit bakiyeleri düşük faiz oranı. OptionsHouse nakit bakiyeleri sadece% 0.01 öder. Bu oran elbette gülünç derecede düşüktür, ancak şu anki düşük faiz oranı ortamının bir sonucu olarak sektörde hiç de alışılmadık değildir.

Döviz takası. Bu hizmet OptionsHouse tarafından sunulmamaktadır

Seçenekler Sizin İçin Çalışacak mı?

OptionsHouse Şu anda en az 5.000 $ 'lık yeni bir hesap açtığınızda ve hesabınıza para yatırdığınızda 60 gün boyunca komisyon ücretsiz ticaret sunuyor. Teklif 100'e kadar esnafı kapsamaktadır. Ayrıca, en az 5.000 $ 'lık parayı yeni bir OptionsHouse hesabına transfer etmeniz durumunda, mevcut komisyoncunuz tarafından yüklenen ACAT ücretlerini karşılamak için 100 $' a kadar bir indirim teklif ediyorlar. Ayrıca, bu tür bir transferde yer alan tel ücretlerine karşı 25 dolarlık bir indirim sağlarlar.

OptionsHouse, yeni yatırımcılar, küçük yatırımcılar, uluslararası yatırımcılar, aktif tüccarlar ve özellikle aktif opsiyon tüccarları için mükemmel bir yatırım platformudur. Platform, ihtiyacınız olan tüm araçlara ve yatırımınızın geri dönüş oranını artırmaya yardımcı olacak çok düşük bir ücret yapısına sahiptir.

Yeni bir aracılık hesabı açmak istiyorsanız veya mevcut aracılık anlaşmanızın dışına çıkmayı düşünüyorsanız, OptionsHouse yatırım faaliyetleriniz için yeni brokerler listesine girmeyi hak ediyor.

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Önlemek için 12 yaygın IRA Hatalar
Yatırım

Önlemek için 12 yaygın IRA Hatalar

IRA'lar (Bireysel Emeklilik Hesapları) emeklilik planlamasında hayati bir araçtır. Genç yatırımcılar Roth IRA'yı tercih ederken, bebekler geleneksel IRA'yı seçebilir. Emekli olduğunuz zaman, tüm emeklilik varlıklarınızı bir rollover IRA'ya dönüştürmek isteyebilirsiniz. Çok fazla seçenek ve hatta daha fazla seçenek, emeklilik için planlarken doğru IRA'nın seçtiği bir şeyden ötürü birilerini geride bırakabilir.
Devamını Oku
CIT Banka İncelemesi
Yatırım

CIT Banka İncelemesi

CIT Bank, herhangi bir yerde mevcut olan en yüksek ödeme hesaplarından ve depozito (CD) sertifikalarından bazılarını sunan bir online bankacılık platformudur. Hem çevrimiçi hem de mobil bankacılık hizmeti sunarlar ve ücret talep etmezler. Yüksek faiz tasarrufları arıyorsanız, CIT Bank kısa kaynak listenizde yer almalıdır.
Devamını Oku