Yatırım

Scottrade Review 2017: Çevrimiçi İşlem Hesabı Açma

Scottrade yakın zamanda TD Ameritrade tarafından satın alındı. Scottrade web sitesi hala aktifken ve yeni yatırımcıları kabul ederken, Scottrade’in TD Ameritrade’e aktarılmayacağını garanti edemeyiz. Size söyleyebildiğimiz, TD Ameritrade'in çok rekabetçi bir aracılık olduğunu ve ETF ve yatırım fonu için en iyi aracı kurumlardan biri olduğudur. TD Ameritrade incelememizde onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Düşük maliyetli esnaf ve mükemmel müşteri hizmetleri sunan bir indirim komisyoncusu arıyorsanız, Scottrade biri en iyi aracılık seçenekleri dışarıda. Yaptığınız her işlem için sadece 7 dolarlık standart bir ücret değil, aynı zamanda en sevdiğim beyzbol kenti St. Louis'de de bulunuyorlar. Kardinaller git!

Sadece 7 $ 'lık üst düzey çentik ve verimli hisse senedi alım satımlarına ek olarak, Scottrade, ticaret başına 7 $' lık opsiyonlar ile sözleşme başına 1,25 dolarlık opsiyonlar sunabiliyor. Maliyetiniz bir endişe kaynağıysa veya sık sık ticaret yapmayı tercih ederseniz, bu düşük maliyetli ücret tarifesi sadece size uygun bir zaman aralığı içinde faydalanabilir. Bu arada, daha önce görülmemiş bir yatırım seçenekleri ve bir dizi iyileştirilmiş yatırım araçlarına erişim, Scottrade'in rakipleri arasında öne çıkmasına da yardımcı oluyor.

Son yatırım kararınızı vermeden önce, tüm büyük yatırım seçenekleri. Çok yönlü bir karar alabilmeniz için referansınız için daha fazla inceleme gönderdik, aşağıdakileri kontrol edin:

 • Motif Yatırım İncelemesi
 • Kredi Kulübü İnceleme
 • İyileştirme Yatırım İncelemesi
 • Seçenekİnceleme
 • Kişisel Sermaye İncelemesi
 • E * Ticaret İnceleme
 • TradeKing İncelemesi

Scottrade sizin için en iyi seçenek ise, bu inceleme size bu online yatırım şirketi hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi anlatacaktır.

Scottrade: Bilmeniz Gerekenler

Scottrade'in yatırıma yönelik müşteri odaklı yaklaşımı, hem acemi hem de deneyimli yatırımcılar için mükemmel bir çevrimiçi ev haline getirmektedir. Kullanımı kolay web siteleri, büyük bir destek sunarken yatırım deneyimini önemli ölçüde geliştiren birkaç farklı platform ve araç sunuyor.

1980'den bu yana inşa edilen Scottrade, o zamandan beri ülke çapında 500'den fazla lokasyona sahip bir şube ağına yayıldı. Tuğla ve harç lokasyonlarına sahip bir üst yatırım firması olarak tanınmasına ek olarak, Scottrade, J.D. Power tarafından da iş yapmak için en iyi çevrimiçi aracı kuruluşlardan biri olarak kabul edilmektedir.

Bu ikili tanıma, firmanın öne çıkmasına yardımcı oldu. İstisnai şahsi müşteri etkileşimi ve yatırım sonuçları ile ödüllü bir çevrimiçi yatırım platformu sayesinde, birçok kişi Scottrade'i her iki dünyanın en iyisini sunan bir firma olarak görüyor.

Günün sonunda, bu, Scottrade'in her türden geçmişten gelen farklı bir yatırımcı topluluğu tarafından kullanıldığı anlamına gelir. Yatırımcılara oyunlarının herhangi bir aşamasında fayda sağlayacak özellikleri ile, Scottrade hem eleştirmenler hem de hayranları ile sağlam bir ün kazandı.

Scottrade Özellikleri

Scottrade’in sayısız faydasına girmeden önce, Scottrade’i sınıfının zirvesine itmeye devam eden temel bileşenleri özetlemek istedim. Aşağıdaki özellikler Scottrade'in öne çıkmasına yardımcı olur:

Scottrade'nin Ticaret Platformu

Scottrade'nin online ticaret platformu hem kullanıcı dostu hem de basittir. Bir bilgisayar veya mobil uygulama yardımıyla, neredeyse herkes bu platformda gezinebilir ve bir düğmeye dokunarak 7 dolarlık işlem yapabilir. Bir komisyoncu aracılığıyla işlem yapmayı tercih ederseniz, 32 $ sabit bir ücret ödersiniz. İster kendi başınıza rahat bir şekilde ticaret yapıyor olun, ister yardıma ihtiyacınız olsun, Scottrade olağanüstü bir değer sunuyor.

ScottradeELITE

Hesaplarını finanse etmek için en az 25.000 dolarlık yatırımcı için yaratılmış olan ScottradeElite, daha önce hiç olmadığı kadar çok ekran, araç ve grafik içeren özelleştirilebilir bir işlem platformu sunmaktadır. Sürekli hareket halindeki aktif bir tüccarsanız, bu ekstra avantajlar işleminizi bir sonraki seviyeye getirmenize yardımcı olabilir.

Scottrade Seçenekleri

Gelişmiş opsiyon ticaretine erişmek isteyen yatırımcılar, Scottrade OptionsFirst'ten daha fazla görünmemelidir. Bu istisnai program sayesinde, opsiyon tüccarları, sözleşme siparişlerini ticaret başına 7 ABD doları karşılığında, ancak her bir opsiyon sözleşmesi için 1,25 dolar ekleyebilir. Opsiyon ticareti herkes için geçerli olmasa da, bu işlemleri yapmak için bir platforma sahip olmak kitabımda büyük bir artı.

Scottrade Streaming Tırnaklar

Canlı yayınlara erişmek istiyorsanız, aktarma sözleri, Scottrade olacak yer. Yeni bir Scottrade hesabı açın ve ilk günden itibaren yayın tekliflerine erişim elde edersiniz. Birçok broker gerçek zamanlı teklifler için bir ücret talep ederken, Scottrade bu hizmeti müşterileri için bir destek olarak içerir. Canlı akış teklifleri, gün boyunca piyasa hareketleri ve hisse senedi performansı ile sizi iletişim halinde tutabildiğinden bu büyük bir avantajdır.

Scottrade Mobile

Bu avantajların geri kalanı yetmezmiş gibi, Scottrade bir akıllı telefon kullanımı ile ticaret yapmanızı sağlayan bir mobil plan sunuyor. Giderek daha fazla tüketici telefonlarını iş veya eğlence amaçlı seyahat etmek için kullanan bu mobil uygulama son derece akıllı bir fikirdir. Telefonunuzdan işlem yapabilmeniz, aynı zamanda, tüm gün bilgisayarınız önünde oturmadığınız için bir yatırım fırsatını kaçırmayacağınız anlamına da gelir.

Scottrade ile Hesap Açma

Bir hesap açmak son derece basittir - bu, sahip olduğunuz ilk çevrimiçi aracılık hesabı olsa bile. Başlamak için ihtiyacınız olan tam olarak şunlar:

 • Zamanının 10 dakikası
 • Sosyal Güvenlik Numarası veya Bireysel Vergi Kimlik Numarası
 • İşvereninizin adı, adresi, telefon numarası
 • Faydalanıcının sosyal güvenlik numarası, tarihi veya doğum tarihi ve adresi

Bu küçük örnekleme toplayarak ve ile yeni bir hesap açmak Scottrade bugün, hiçbir zaman 7 dolara kadar yolunda olabilirsiniz.

Scottrade'in faydaları

Tetikleyiciyi çekmeden önce, Scottrade'in paketten çıkarılmasına yardımcı olan temel faydalardan bazıları:

Büyüme için Olağanüstü Araçlar

Scottrade Müşterilerinin yatırım stratejilerini zaman içinde iyileştirmelerine yardımcı olmak için ekstra mil gidiyor. Çevrimiçi olarak erişilebilen binlerce makale ve etkileşimli araç sayesinde, profesyonellerin kullandığı aynı bilgi ve araçlara erişebileceksiniz. Scottrade ayrıca Amerika Birleşik Devletleri genelinde yüzlerce ücretsiz bilgilendirme seansı sunmaktadır. Seanslar, profesyoneller tarafından, müşterilere karmaşık yatırım teknikleri sunma amacı ile yürütülür.

Güvenebileceğiniz Müşteri Hizmetleri

Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinde 500 tuğla ve harç şubesiyle, Scottrade, hesap verebilirlik için yüksek standartlarını pekiştiren gerçek hayattaki bir varlığa sahip bir çevrimiçi aracıdır. Bu tuğla ve harç yerleri soruları cevaplamaya ve aksi halde öğrenemeyeceğiniz ileri ticaret teknikleriyle tanışmanıza yardımcı olabilir.

Tecrübemde, Scottrade'de çalışan profesyoneller hem arkadaş canlısı hem de yardımsever. İster ipleri öğreniyor olun, ister karmaşık yatırım stratejinizi yerine getirmeye çalışıyor olun, bu işçiler hem teknik hususlar hem de öneri konusunda yardımcı olacaklardır. İsterseniz, sizi adım adım yatırım sürecine götürebilirler. Bu da, nerede ve nasıl para yatırdığınızı daha güvenli hissetmenize yardımcı olabilir.

Farklı Yatırım Seçenekleri ve Fırsatları

Scottrade sadece stoktan daha fazla yatırım yapma fırsatı sunuyor. Çevrimiçi işlem platformuna erişerek yatırım fonlarına, hazinelere, bankacılık ürünlerine ve daha fazlasına yatırım yapabilirsiniz. Firmanın yatırım fonu teklifinin kendisinden 3,000'i işlem ücreti taşımayan kendi başına seçim yapabileceği 14.000'den fazla seçeneği vardır.

Aracılık aynı zamanda birden fazla yatırım hesabı türü sunar. Vergilerden korunmayan standart bir hesap açabilir veya teklif verebilirsiniz. en iyi Roth IRA hesaplarından biri ve bazı vergi ertelenmiş yatırım seçenekleri.

Esnek İyileştirme Programı

2013 yılında belirten Scottrade, sizin adınıza ek hisse satın almak için temettülerden nakit toplayan esnek bir yeniden yatırım programı sunmaya başladı. Bu hizmet için herhangi bir ücret alınmaz ve yatırım amaçlı yatırım fonlarınız için belirli stokları seçmenize izin verir. Bu yeniden yatırım programının 2013 yılında eklenmesi, Scottrade'i bir üst seviyeye çıkardı.

7 $ Çevrimiçi Ticaret ve Şeffaf Ücretler

7 $ esnaf ile, Scottrade piyasadaki en düşük ticaret başına maliyetlerden birini sunuyor. Sık sık ticaret yapan ve işlem maliyetlerini en aza indirmek isteyen biri iseniz, bunu görmezden gelemeyeceğiniz bir şeydir. Yapabileceğiniz esnaf sayısı sınırsızdır, ancak hiçbir zaman işlem yapılmaması için sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ayrıca, Menkul kıymetler yatırımcıları koruma kuruluşundan (SIPC) 25.000.000 dolar değerindeki güvenliğe de sahip olacaksınız.

Scottrade Dezavantajları

Scottrade, çevrimiçi brokerler arasında sınıfının en üstünde yer alırken, başlamadan önce farkında olmanız gereken birkaç küçük dezavantaj vardır:

Minimum İlk Para Yatırma

Scottrade ile bir hesap açmak basit ve ağrısız bir süreçtir, ancak başlamak için en az 500 $ 'a ihtiyacınız olacak - ya da geleneksel bir aracılık hesabı için 2.500 dolar. Bu, deneyimli bir yatırımcı için kolay olsa da, yeni başlayanların bir hesap açmak için ihtiyaç duydukları 500 $ veya 2.500 $ 'ı oluşturmak için biraz zamana ihtiyacı olabilir.

ScottradeElite için Minimum Hesap Bakiyesi

Diğer bazı çevrimiçi brokerlardan farklı olarak, Scottrade, en gelişmiş yatırım araçları ve platformu olan ScottradeElite'e erişmek için en az 25.000 $ harcayacağınızı tahmin ediyor. Bu, Scottrade'i bu gerekliliğe sahip olmayan diğer büyük oyuncularla karşılaştırırken küçük bir dezavantaj olarak ortaya koyuyor.

Scottrade'in İyi Olanları:

 • Hem bireysel hem de online olarak üstün müşteri hizmetlerine erişmek isteyen deneyimli ve yeni yatırımcılar
 • Scottrade'nin premium platformuna ve araçlarına erişmeyi ümit eden, hesabında en az 25.000 dolar olan yatırımcılar
 • Her biri sadece 7 $ ile sınırsız ticaret yapmak isteyen herkes

Scottrade'in İyi Olmadığı:

 • Geleneksel aracılık hesabı almak isteyen ancak kullanmaya başlamak için 2,500 ABD doları olan yatırımcılar
 • Nadir ticaret yapan alım-satım yatırımcıları
 • Yaptıkları her ticaret için bir komisyoncuya ihtiyaç duyan yatırımcılar

Son düşünceler

Scottrade Piyasadaki ticaret başına en düşük maliyet olmayabilir, ancak bir çok avantajı kayıt olmak için yeterli sebep. Mükemmel müşteri hizmetleri, yenilikçi çevrimiçi araçlar ve geniş bir yelpazede yatırım seçenekleri arasından övgüyle, hisse senedi alım satımı yapan herkes Scottrade'e ikinci bir bakış atmak için akıllıca olacaktır.

Çevrimiçi yatırımcıların çoğu, Scottrade'in sunabileceği tam olarak ne istiyor: Yenilikçi ve kullanışlı çevrimiçi araçlar ve ek destek için kişisel şubelerle güncellenmiş ve kullanımı kolay bir çevrimiçi yatırım platformu. Periler ve bu kalibrenin arkasındaki desteği ile Scottrade, hayatın her kesiminden yatırımcılar için en iyi seçeneklerden biridir.

Başlamaya hazır mısın? Ücretsiz Scottrade hesabınıza üye olun bugün.

Videoyu izle: Scottrade 2017'de Hisse Senedi Nasıl Alacaksınız?

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Roth IRA Dönüşümünün Öngörülmeyen Sonuçları
Yatırım

Roth IRA Dönüşümünün Öngörülmeyen Sonuçları

Bu, JoeTaxpayer'den başka bir misafir gönderi. Blogumda, 2010'un Roth IRA dönüşüm etkinliğini büyük ölçüde ayrıntılı olarak ele alan birkaç makale paylaştım. Bu birçok kişi için harika bir fırsat olsa da, bir dönüşümün pek çok örneği yoktur. Roth IRA dönüşümünün bazı artılarını ve eksilerini ve sonuçlanabilecek öngörülemeyen sonuçları paylaşmak için JoeTaxpayer'a baktım.
Devamını Oku
Kadınlar Tasarruf Ediyor ve Yatırım Yapıyor mu?
Yatırım

Kadınlar Tasarruf Ediyor ve Yatırım Yapıyor mu?

Finansal geleceğinizin kontrolünü ele almak, kadınlar için erkeklerden daha önemli olabilir. Sadece ortalama olarak daha uzun yaşamaya devam eden kadınlar, emeklilik ikramiyesiyle karşı karşıya gelmeleri anlamına gelmez. Erkek meslektaşlarına kıyasla, yuva yumurtalarına kısa süren kadınlara katkıda bulunan birçok faktör vardır.
Devamını Oku
9 Adımda Finansal Planlama Temelleri
Yatırım

9 Adımda Finansal Planlama Temelleri

Herkes sağlam bir mali plana sahip olmak ister, ancak Amerikalıların% 40'ından fazlası yoktur. Resmi bir strateji geliştirmedikçe - yazılı bir plan gibi - herhangi bir türden mali hedefe ulaşmak zor olabilir. Ve bununla yüzleşelim, eğer hedefinize ulaşırsanız, şansınız şansınız finansal kazancınızdan daha fazladır.
Devamını Oku