Yatırım

Bugün Portföyünüze Katılmak İçin Yüksek Getiri Yatırımları 4

Yüksek getirili yatırımlara veya herhangi bir yatırıma odaklanmadan önce, borçlara yüksek faiz ödemediğinizden emin olmalısınız.

Borç faiziyle ilgili daha fazla ödeyecek olursanız, yatırımlarınızdan daha fazla kazanç elde edersiniz, yatırım getirinizi hemen düşüreceksiniz.

Başka bir deyişle, borçları azaltarak kazandıracağınız faiz, yatırım yaparak elde edeceğinizden daha yüksektir.

Örneğin, kredi kartı bakiyelerine% 18 faiz ödüyorsanız ve yalnızca en iyi yatırımınızdan% 9 getiri elde ederseniz -% 9'a mal olur.

Herhangi bir yatırım planının ilk adımı tüm yüksek faizli borçları ödemek olmalıdır.

Borçsuz iseniz ya da sadece düşük faizli borçlarınız varsa, yüksek faizli yatırım hesapları, akran kredilendirme hizmetleri, işe başlama ve düşük maliyetli endeks fonları dahil yüksek getirili yatırımları yönetmek için bazı seçenekleriniz vardır.

Seçtiğiniz yöntemler hangisi olursa olsun, en iyi sonuçları, rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir programa göre, hem tasarruf hem de yatırım için otomatik birikimler oluşturmaktan gelirsiniz.

1. Yüksek Verim Tasarruf Hesapları veya Mevduat Belgesi

Acil bir fona kaydedilen yaklaşık üç ila altı aylık yaşam harcamalarının olması iyi bir fikirdir. Ne olacağını asla bilemezsiniz, ve kendinizi daha az gelirle veya işsiz olarak bulursanız - bu fon sizi borca ​​veya aşırı mücadeleye sokmaktan kurtarabilir. (Tüm harcamalarınızı gibi bir bütçe aracıyla takip ettiğinizden emin olun.) nane.)

Çevrimiçi banka hesapları genellikle yerel bankanızdan daha yüksek faiz oranları sunar ve ayrıca parayı bir Mevduat Sertifikasında kaydetme seçeneğine de sahipsiniz, ancak ihtiyacınız olduğunda onu çıkarmak kolay değildir.

Evet, bunun şu anda çok “yüksek” olmadığını biliyorum, ancak alışveriş yapmak için para ödüyor. İnsanların belirli banka promosyonları ile% 2'ye yakın olabildiği, diğerlerinin ise% 15'lik bir ödeme yapması durumunda hesaplarında bıraktığı durumlar gördüm. Büyük bir meblağınız yoksa, geçiş yapmak buna değmez. Ama eğer birkaç yüz binin varsa, gözlerini dışarıda tut.

Neyse ki yüksek getiri tasarruf hesabı veya CD açmak için bir online banka seçerken seçim için geniş bir seçenek yelpazesi var: Başkent 360, Ally Bank, keşfedin, ve EverBank hepsi çok popüler bankalar. Onları kontrol edin ve sizin için en uygun olana karar verin.

2. Borç Verme Kredisi

Acil durumlar için bir kenara para ayırdıktan sonra, Borç Verme Kulübü gibi akran kredilendirme hizmetlerine bakabilirsiniz. Lending Club, sitelerine diğer insanlara borç veren kişiler için% 5,80 ila% 9,59'luk bir yatırım getirisi oranı tanıtır. Eşler arası kredilendirmeye yatırım yapmak daha kolay olamazdı: kredilerinizi seçebilir veya sadece bir kredi portföyüne yatırım yapabilirsiniz.

Borç veren bir hesap açın Peer-to-Peer Lending ile yüksek getiri kazanmaya başlamak. Lending Club’ın nasıl çalıştığına dair daha derinlemesine konuşmak istersem Ödünç Club incelemesi. Diğer insanların kredilerine nasıl yatırım yapabileceğiniz konusunda çok daha fazla.

3. Bir İş Başlatın

Başarılı bir işletme sahibi için bir işletme, yatırım fırsatlarından yüksek getiri sağlar. Ürün satan veya bir hizmet sunmaya başlamanıza olanak tanıyan becerileriniz varsa, iş sahibi olmanız, katılabileceğiniz başka bir yatırım türüne yaptığınız yatırımdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlayabilir.

Teknoloji, birçok işletme sahibinin işlerine çok az finansal yatırım için başlamasını mümkün kıldı. Chris Guillebaeau'nın en çok satan 100 $ Başlangıç müteşebbis girişimcilerin ön saflarda fazla sermaye olmadan katı gelir elde edebildikleri sayısız örnekleri paylaşıyor.

Hangi işe başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte bir bakış ilk 13 küçük işletme fikri.

4. Düşük Maliyetli Endeks Fonlarına Yatırım Yapın


Kısa vadeli hisse senetlerini ne zaman alacağınızı ve satacağınızı anlamaya çalışmaktan kaçınmak için birçok kişi uzun vadeli opsiyonlara yatırım yapmayı sever.

Borsa ticaretinin iniş ve çıkışlarına yatırım yapmayı tercih ederseniz, böyle bir hizmeti düşünebilirsiniz. Betterment.com Bu sayede insanlar endeks ETF'lere yatırım yaparlar. Kimin ya da hangi İyiliğin olduğundan emin değil misiniz? Hakkında daha fazla bilgi edinin İyileştirme Roth IRA.

Bu sitenin yıllık yönetim ücreti, ortalama bakiyenizde% 25 ile% 35 arasında değişmektedir. Asgari bakiye, bekletme süresi, işlem ücreti ve diğer masraflar olmadan başlayabilirsiniz.

Satın alma ve tutma yatırım felsefesi için bir başka seçenek, bir programın kullanılmasıdır. Sermaye Bir ShareBuilder Bu, portföyünüzü istikrarlı yatırımlarla yavaşça büyütmenize olanak tanır.

İyileştirilmiş bir hesap açın Sadece bir hesap açmak için 25 $ alın. Yönetmek için büyük bir portföyünüz yok mu? Deneyin Sermaye Bir ShareBuilder Yatırımlarınızı oluştururken ücretlerinizi en aza indirmek için.

Videoyu izle: Hisse Senedi Nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Plemon Finansal Koçluğu Joe Plemon ile Röportaj
Yatırım

Plemon Finansal Koçluğu Joe Plemon ile Röportaj

Plemon Financial Coaching'in Joe Plemon'unda oturmanın ayrıcalığını yaşadım. Joe, Dave Ramsey aracılığıyla bir Sertifikalı Mali Danışman'dır ve ayrıca Southern Illinoisan'ın Para Bölümü için yazmaktadır. Bütçeleme ve diğer kişisel finans ile ilgili konular söz konusu olduğunda Joe'nun saçma tavsiyelerine hayranım. Joe, blogum için misafir yazmayı kabul etti ve okuyucularıma Joe Plemon'u tıklattıran şeyler hakkında biraz bilgi vermek istedim.
Devamını Oku
Roth IRA Recharacterization Kuralları - Bir Roth IRA Dönüşümünü Geri Al / Geri Al
Yatırım

Roth IRA Recharacterization Kuralları - Bir Roth IRA Dönüşümünü Geri Al / Geri Al

Hayatında kaç kez bir “yap” ya da “geri al” ı istediniz. Çoğu zaman yaptığınız kararla ve onunla birlikte gelen yankılarla sıkışmışsınız. Yatırım söz konusu olduğunda, çoğumuz yıllar boyunca hatalar yaptık. Emeklilik planınızı yeterince desteklemiyor ya da bir felakete dönüşen “sıcak hisse senedi” satın alıyor; bunlar geri dönüşü olmayan kararlardır.
Devamını Oku
Roth IRA Dönüşümünün Öngörülmeyen Sonuçları
Yatırım

Roth IRA Dönüşümünün Öngörülmeyen Sonuçları

Bu, JoeTaxpayer'den başka bir misafir gönderi. Blogumda, 2010'un Roth IRA dönüşüm etkinliğini büyük ölçüde ayrıntılı olarak ele alan birkaç makale paylaştım. Bu birçok kişi için harika bir fırsat olsa da, bir dönüşümün pek çok örneği yoktur. Roth IRA dönüşümünün bazı artılarını ve eksilerini ve sonuçlanabilecek öngörülemeyen sonuçları paylaşmak için JoeTaxpayer'a baktım.
Devamını Oku