Yatırım

Bugün Portföyünüze Katılmak İçin Yüksek Getiri Yatırımları 4

Yüksek getirili yatırımlara veya herhangi bir yatırıma odaklanmadan önce, borçlara yüksek faiz ödemediğinizden emin olmalısınız.

Borç faiziyle ilgili daha fazla ödeyecek olursanız, yatırımlarınızdan daha fazla kazanç elde edersiniz, yatırım getirinizi hemen düşüreceksiniz.

Başka bir deyişle, borçları azaltarak kazandıracağınız faiz, yatırım yaparak elde edeceğinizden daha yüksektir.

Örneğin, kredi kartı bakiyelerine% 18 faiz ödüyorsanız ve yalnızca en iyi yatırımınızdan% 9 getiri elde ederseniz -% 9'a mal olur.

Herhangi bir yatırım planının ilk adımı tüm yüksek faizli borçları ödemek olmalıdır.

Borçsuz iseniz ya da sadece düşük faizli borçlarınız varsa, yüksek faizli yatırım hesapları, akran kredilendirme hizmetleri, işe başlama ve düşük maliyetli endeks fonları dahil yüksek getirili yatırımları yönetmek için bazı seçenekleriniz vardır.

Seçtiğiniz yöntemler hangisi olursa olsun, en iyi sonuçları, rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir programa göre, hem tasarruf hem de yatırım için otomatik birikimler oluşturmaktan gelirsiniz.

1. Yüksek Verim Tasarruf Hesapları veya Mevduat Belgesi

Acil bir fona kaydedilen yaklaşık üç ila altı aylık yaşam harcamalarının olması iyi bir fikirdir. Ne olacağını asla bilemezsiniz, ve kendinizi daha az gelirle veya işsiz olarak bulursanız - bu fon sizi borca ​​veya aşırı mücadeleye sokmaktan kurtarabilir. (Tüm harcamalarınızı gibi bir bütçe aracıyla takip ettiğinizden emin olun.) nane.)

Çevrimiçi banka hesapları genellikle yerel bankanızdan daha yüksek faiz oranları sunar ve ayrıca parayı bir Mevduat Sertifikasında kaydetme seçeneğine de sahipsiniz, ancak ihtiyacınız olduğunda onu çıkarmak kolay değildir.

Evet, bunun şu anda çok “yüksek” olmadığını biliyorum, ancak alışveriş yapmak için para ödüyor. İnsanların belirli banka promosyonları ile% 2'ye yakın olabildiği, diğerlerinin ise% 15'lik bir ödeme yapması durumunda hesaplarında bıraktığı durumlar gördüm. Büyük bir meblağınız yoksa, geçiş yapmak buna değmez. Ama eğer birkaç yüz binin varsa, gözlerini dışarıda tut.

Neyse ki yüksek getiri tasarruf hesabı veya CD açmak için bir online banka seçerken seçim için geniş bir seçenek yelpazesi var: Başkent 360, Ally Bank, keşfedin, ve EverBank hepsi çok popüler bankalar. Onları kontrol edin ve sizin için en uygun olana karar verin.

2. Borç Verme Kredisi

Acil durumlar için bir kenara para ayırdıktan sonra, Borç Verme Kulübü gibi akran kredilendirme hizmetlerine bakabilirsiniz. Lending Club, sitelerine diğer insanlara borç veren kişiler için% 5,80 ila% 9,59'luk bir yatırım getirisi oranı tanıtır. Eşler arası kredilendirmeye yatırım yapmak daha kolay olamazdı: kredilerinizi seçebilir veya sadece bir kredi portföyüne yatırım yapabilirsiniz.

Borç veren bir hesap açın Peer-to-Peer Lending ile yüksek getiri kazanmaya başlamak. Lending Club’ın nasıl çalıştığına dair daha derinlemesine konuşmak istersem Ödünç Club incelemesi. Diğer insanların kredilerine nasıl yatırım yapabileceğiniz konusunda çok daha fazla.

3. Bir İş Başlatın

Başarılı bir işletme sahibi için bir işletme, yatırım fırsatlarından yüksek getiri sağlar. Ürün satan veya bir hizmet sunmaya başlamanıza olanak tanıyan becerileriniz varsa, iş sahibi olmanız, katılabileceğiniz başka bir yatırım türüne yaptığınız yatırımdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlayabilir.

Teknoloji, birçok işletme sahibinin işlerine çok az finansal yatırım için başlamasını mümkün kıldı. Chris Guillebaeau'nın en çok satan 100 $ Başlangıç müteşebbis girişimcilerin ön saflarda fazla sermaye olmadan katı gelir elde edebildikleri sayısız örnekleri paylaşıyor.

Hangi işe başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte bir bakış ilk 13 küçük işletme fikri.

4. Düşük Maliyetli Endeks Fonlarına Yatırım Yapın


Kısa vadeli hisse senetlerini ne zaman alacağınızı ve satacağınızı anlamaya çalışmaktan kaçınmak için birçok kişi uzun vadeli opsiyonlara yatırım yapmayı sever.

Borsa ticaretinin iniş ve çıkışlarına yatırım yapmayı tercih ederseniz, böyle bir hizmeti düşünebilirsiniz. Betterment.com Bu sayede insanlar endeks ETF'lere yatırım yaparlar. Kimin ya da hangi İyiliğin olduğundan emin değil misiniz? Hakkında daha fazla bilgi edinin İyileştirme Roth IRA.

Bu sitenin yıllık yönetim ücreti, ortalama bakiyenizde% 25 ile% 35 arasında değişmektedir. Asgari bakiye, bekletme süresi, işlem ücreti ve diğer masraflar olmadan başlayabilirsiniz.

Satın alma ve tutma yatırım felsefesi için bir başka seçenek, bir programın kullanılmasıdır. Sermaye Bir ShareBuilder Bu, portföyünüzü istikrarlı yatırımlarla yavaşça büyütmenize olanak tanır.

İyileştirilmiş bir hesap açın Sadece bir hesap açmak için 25 $ alın. Yönetmek için büyük bir portföyünüz yok mu? Deneyin Sermaye Bir ShareBuilder Yatırımlarınızı oluştururken ücretlerinizi en aza indirmek için.

Videoyu izle: Hisse Senedi Nedir?

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

İyi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?
Yatırım

İyi bir bankada nelere dikkat etmelisiniz?

Kaç kişinin paralarını sadece herhangi bir bankaya koyması şaşırtıcıdır. Bütün bankalar eşit olarak yaratılmamıştır ve sadece bazılarının diğerlerinden daha fazla çözücü olduğunu ispatladık. FDIC sigortasının yanı sıra, başka hangi özellikleri aramalısınız - ve hangi soruları düşünmelisiniz? Bu banka ne kadar yakın?
Devamını Oku
Dayanılmaz 2 Yıllık Hazine Notu
Yatırım

Dayanılmaz 2 Yıllık Hazine Notu

2 yıllık Hazine notundaki getiri, geçen hafta düşüşünü sürdürdü ve haftayı 2009'un başlangıcından daha düşük bir seviyede tamamladı. 2 yıllık Hazine getirisinin şu andaki bazda düşük olması gerçeği haykırıyor Kurumsal Tahviller, Yüksek Verimli Tahviller, Emtialar ve hatta stoklar gibi riskli yatırımların güçlü performansını göz önünde bulundurarak.
Devamını Oku
40 Yaşındakiler İçin 40 Finansal Kural
Yatırım

40 Yaşındakiler İçin 40 Finansal Kural

Her on yılda hayatın mali zorlukları ve fırsatları vardır. 20'li yaşlarda, yenilmez hissediyorsun. 30'larınız kariyer ve aile gibi yeni bir dizi sorumluluk getiriyor. Ancak 40'larınız özellikle önemlidir, çünkü emekliliğinize kapılıyorsunuz. 20'li yaşlarınızda büyük bir para hatası yapmak, 40'lı yıllarınızda olduğu gibi, uzun vadeli beklentileriniz kadar yıkıcı değil.
Devamını Oku
GF ¢ 055: 9 Çocuğumun Bir Milyoner Olmasını Öğreteceğim (Babaları gibi)
Yatırım

GF ¢ 055: 9 Çocuğumun Bir Milyoner Olmasını Öğreteceğim (Babaları gibi)

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_055_9_Life_Lessons_Millionaire_.mp3 Her iyi ebeveyn, çocukları için en iyisini istiyor. Kesinlikle bir istisna değilim. Benim üç oğlum var. Etrafta koşup birbirleriyle oynadıkları zaman, onlara bazı dersler vermeye çalışıyorum. Niye ya? Çünkü çocuklara, milyoner olmak için ayak izlerimi takip etmenin mümkün olduğunu her fırsatta tuttuğumdan emin olmak istiyorum.
Devamını Oku