Küçük İşletme İhtiyaçlarınız İçin En İyi Bankacılık Ürünleri Nasıl Belirlenir?

Bankalar, genel olarak ihtiyaç duyulan “küçük işletmelerin” ürünlerini tanıtmaktan hoşlanırlar. Gerçek bir işletme sahibi olarak, daha iyi bilirsiniz. Bir şey için, iki küçük işletme tam olarak aynı değildir. Aynı sektördeki şirketler bile farklı maliyet yapılarına, nakit akışı durumlarına veya ödeme koşullarına sahip olabilirler - hepsi farklı bankacılık ürünlerini onlar için iyi veya kötü bir anlaşma haline getirir. Bankacılık ürünlerini akıllıca seçebilmek için aslında faydalanacaksınız, bunları nasıl değerlendireceğinizi bilmelisiniz.

Kredi hatları

(Tüketici)

Küçük işletmelere ait oldukları bankalar tarafından sıklıkla kredi teklifleri sunulur (ve sahiplenmedikleri). Bu tekliflerin çoğu cazip gözüküyor. Mevcut sermayenizi anında artırma, üretimi büyütme veya büyük alımları finanse etme olanağı sunar. Yine de her kredi limiti her küçük işletmeye uymaz. Örneğin faiz oranlarını düşünün. İşletmeniz, daha sık bir denge oluşturmayı planlıyorsa, en düşük faiz oranını elde etmeyi önceliklendirmek istersiniz.

Ama eğer bir denge kurmayı planlıyorsanız? Bazı işletmeler sadece bir kredi hattını bilmenin güvenliğinden hoşlanıyorlar acil bir durumda. Bu tür işletmeler için daha yüksek bir faiz oranı (eğer nadiren, eğer varsa, devam edersiniz), daha kazançlı bir iş ödülleri programı gibi diğer faydalardan mahsup edilebilir.

İş Denetimi

(CarbonNYC)

İşletme kontrol hesapları da ihtiyaçlarınızın neler olduğu açısından değerlendirilmelidir. Bazı işletmeler, doğa tarafından, çok sık çekler yazıp alırlar. İşletmeniz bunlardan biri ise, bu, çok sayıda ücret ve ücrete tabi hesapları kontrol etmeyi engeller. Ayrıca, size mükemmel çevrimiçi bankacılık hizmetlerine ve yaygın ATM kullanılabilirliğine ihtiyacınız olduğunu söyler.

Öte yandan, nadiren çek yazıyorsanız ve sadece düzensiz durumlar için kontrol etmeniz gerekiyorsa, ücretler daha az önem kazanıyor. Ücreti en aza indirgemekten ziyade, asgari mevduat veya bakiyeler gibi diğer faktörleri, başlangıçta kaç tane ücretsiz kontrol aldığınızı değerlendirirsiniz.

Krediler

(woodleywonderworks)

Bankalar, kredi ürünlerini küçük işletmeler için oyun değiştirici olarak konumlandırmaya isteklidir. Ama gerçek şu ki, bunlar akıllı seçenekler olsun, işinizin nerede olduğu ve nereye gittiğinin bir işlevidir. Örneğin, şirketiniz için en iyi kredi, bir bankadan temin edilemeyebilir. Diyelim ki, 50.000 dolarlık bir anlaşmayı kapatmak için demir kaplı, garantili bir fırsatınız var, ancak bunu yapabilmek için hemen 10.000 $ 'a ihtiyacınız var.

Bu durumda hız kredi kazanımının sağlanması faiz oranından daha fazladır. Bu nedenle, kredi kartından nakit avansı kullanmak, banka onayını beklemek ve teknenizdeki anlaşmayı kaçırmaktan çok daha mantıklı olabilir. Öte yandan, eğer zaman bir faktör değilse (veya krediyi hızlıca geri ödeyemezseniz), bankanız tarafından sunulan daha düşük faiz oranları üstün bir seçenek olabilir.

Maaş bordrosu

(Dan4th)

Birden fazla çalışanı olmadıkça, bordro işleme hizmetleri genellikle gereksizdir. Bir düşünün: Eğer üç kişilik bir iş yürütüyorsanız (örneğin, kendiniz, eşiniz ve bir ofis asistanınız) maaş çeklerini yönetmek için neden üçüncü bir taraf ödemelisiniz? İnternet bankacılığı panelinizin içinde sadece birkaç fare tıklaması ile üçünüze ödeme yapabilirsiniz.

Bu 25 çalışanı varsa durum böyle durur. Birdenbire, vergi stopajı ve bordro işlemi üzerinde el ile kalmaya çalışmak, pahalı hatalara ve işin başka bir yerinde daha iyi kullanılabilecek boşa zamana eğilimli hantal bir iş haline gelir. Bu aşamaya geldiyseniz, işletmenizin bankanızın bordro hizmetinden yararlanabileceği iyi bir şans var.

Emeklilik ve Yatırımlar

Aynı durum emeklilik ve yatırım hizmetleri için de geçerlidir. Bankalar sizi ve çalışanlarınızı emeklilik ve aracılık hesaplarıyla hazırlarken mutlu olurken, sadece bir avuç dolusu çalışanınız varsa bunu yapmak daha az mantıklıdır. Üç veya dört çalışan, bu şeyleri kendi seçtikleri bankalarda kolaylıkla yapabilir.

Bununla birlikte, belirli bir boyutun ötesinde, işletme sahibi için bir banka kullanarak şirket aracılığıyla bu faaliyetleri merkezileştirme ve düzene koyma maliyeti düşüktür.

İş Ödülleri

(EvelynGiggles)

Ödül söz konusu olduğunda, tüketiciler için geçerli olan aynı tavsiye, işletmeler için de geçerlidir: faydalanacağınız ödülleri kullanın. Nakit geri ödeme kartları, işletmelerin günlük harcamalarda harcadıkları parayı telafi etmeleri için iyi bir yol olabilir. Daha önce belirtildiği gibi: Daha yüksek bir faiz oranını kabul ederseniz daha iyi bir ödül programı ile kredi kartları almak mümkün olabilir. Örneğin, yolda sürekli çalışanlarla bir kamyon şirketi çalıştırırsanız, tüm benzin istasyonu alımlarından% 3 nakit geri ödeme sağlayan bir ödül programı, Office Depot'tan yapılan alışverişlerde% 3'lük bir fiyattan daha faydalıdır.

Videoyu izle: D & R Okula Dönüş - İhtiyaçlarımız için araştırma yaptık. Okula Alışverişi. Fenomen Tv Türkiye

Popüler Mesajlar

Kategori Iş, Sonraki Makale

David Orr - Kendi Firmasının Kurucusu Olmadan Önce Kurdu

David Orr - Kendi Firmasının Kurucusu Olmadan Önce Kurdu

Yeni bir Girişimcilik konusuna başlamak isteyenler, David Orr'ın daha iyi bir aday olmadığını düşündüm. Büyük ihtimalle David Orr'ı hiç duymadın. David Forbes Top 500 listesinde değil (en azından henüz). Çok milyoner değil (kesinlikle doğru yolda). David, sıradan genç çocuktan hoşlanıyor olabilir. ama ondan çok daha fazlası.
Devamını Oku
Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

Beş Neden Küçük İşletmeler Başarısızdır (ve QuickBooksların Nasıl Yardım Edebilir)

On küçük ayda sekizinci günde sekizinin başarısız olduğunu biliyor muydunuz? Seni bilmiyorum ama bu numarayı şok edici buluyorum. İlk işime on yıl önce başladığım gerçeği, bu istatistiğe baktığımda başarıyı daha da güzelleştiriyor. Hiç başarısız olmaz, arabamda, toplumumda araba sürdürebilirim ve umutlu bir işin ön penceresinden sarkan kapalı bir işaret görecek ve maalesef 10 şirkette bu 8'den biri olacak.
Devamını Oku
Cebinize Uygun Başarı Prensipleri: Ben Newman ile Söyleşi

Cebinize Uygun Başarı Prensipleri: Ben Newman ile Söyleşi

Yeni insanlarla tanışmayı seven kişilik tiplerinden birine sahibim. Yeni biriyle tanışmak ve hikayelerini öğrenmek konusunda bağımlılık yapan bir şey var. Daha da heyecan verici olan şey, süper motivasyonlu, gerçek ve uber başarılı biri ile tanışmanızdır. Arkadaşım Bobby Diehl beni iyi arkadaşına (ve şimdi benimkini) tanıtmaya yetecek kadar merhametliydi ve ben de çok heyecanlıyım.
Devamını Oku