Maliye

2018 yılında ücretsiz Amazon hediye kartları almak için 55 yolu

Amazon hediye kartları, çevrimiçi yan etkinlikleriniz için en popüler ödeme yöntemlerinden biridir.

İhtiyacınız olan her şeyi Amazon'dan satın alabileceğiniz için, özellikle Amazon'a doğrudan ihtiyacınız olan bir şeyi satın almak için ücretsiz Amazon hediye kartları yararlı olabilir.

Amazon hediye kartlarını daha da iyi kılan şey, hemen hemen her şeyi yaparak bunları kazanmanızdır.

Hediye kartlarınızı nakit olarak harcamak veya satmak için ücretsiz Amazon hediye kartları almak isteyip istemediğiniz, aşağıda belirtilen kaynaklar bunları hızlı bir şekilde kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi Anketlerden Amazon Hediye Kartları Kazanın

Ücretsiz Amazon hediye kartları kazanmanın ilk yolu, çevrimiçi anketlerden geçiyor.

Perakendecileri, pazarlama ajanslarını ve favori markalarınızı daha iyi ürünler üretmeye yönlendiren görüşleriniz karşılığında, Amazon hediye kartlarını en çok ihtiyacınız olan şeylere harcayacak şekilde alabilirsiniz.

Halihazırda sosyal medyada arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşıyorsanız, şimdi çabalarınız için ödeme alabilirsiniz!

Çoğu anketin tamamlanması sadece 15 dakika veya daha az sürerBu, az çaba ile ödüller kazanmanın kolay bir yoludur.

1. Anketi Junkie

Anket Junkie, en güvenilir çevrimiçi anket sitelerinden biridir.

Amazon hediye kartları, diğer e-perakendeciler ve hatta 10 dolarlık bir hesap bakiyesi ile PayPal nakit olarak kullanılabilecek her anket için puan kazanırsınız.

Survey Junkie'yi diğer çevrimiçi anket sitelerinden önce değerlendirmenin bir başka nedeni de günlük anket davetleri al. Bazı siteler sadece iki veya üç anketi garanti ederher ay.

2. Ipsos I-Say

Ipsos I-Say, anketleri ve ürün testlerini cevaplamak için Amazon hediye kartları kazanmanızı sağlar.

Her yıl tamamladığınız anket sayısını 600'e kadar bonus puanına dayalı bir sadakat bonusu bile kazanabilirsiniz.

Ödül puanlarınız, hesap bakiyeniz 500 puana (5 $) ulaştığında hediye kartları için kullanılabilir.

Her ankette ve ürün testinde puan kazanmanın yanı sıra, nakit ve tatil kaçamakları için Ipsos'un ödül çizimlerine de gireceksiniz.

3. Amerikan Tüketici Görüşü

Amerikan Tüketici Görüşü anket başına 50 $ 'a kadar ödeme yapar. Her zamanki görüş anketine ek olarak, yeni reklamları test etmek ve yeni ürünleri değerlendirmek için de ödeme alabilirsiniz.

American Consumer Opinion'un normalden daha yüksek bir ödemesi olsa da, yılda yalnızca birkaç kez anket davetiyesi alacaksınız.

Düzenli olarak ücretsiz Amazon hediye kartları kazanmak istiyorsanız, kazanç potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için başka bir ağa ve Amerikan Tüketici Görüşü'ne katılmanızı öneririz.

İpucu: Sadece mağazalara gitmek için ücretsiz hediye kartları alın! Ücretsiz uygulamayı Shopkick'e göz atın ve bugün daha fazla hediye çeki kazanmaya başlayın.

4. Nielsen Ulusal Tüketici Paneli

Nielsen, çevresinde en çok saygı duyulan pazar araştırma şirketlerinden biridir.

Ulusal Tüketici Paneli platformlarıyla, her hafta satın aldığınız ürünler için akıllı telefonla anketler almak ve ürün barkodlarını taramak için ödeme alabilirsiniz.

Taradığınız ve haftalık alışveriş alışverişlerinizi haftalık olarak paylaştığınız ürünler için daha fazla puan kazanacaksınız.

Olası ödül geri ödemelerinden biri Amazon hediye kartları! Amazon hediye kartınızı kullandıktan sonra, bir sonraki hediye kartınızı kazanmaya başlamak için daha fazla puan kazanmak için satın alma geçmişinizi paylaşabilirsiniz.

5. Harris Anketi

Harris Poll, etrafındaki en eski araştırma şirketlerinden biridir. Çeşitli tüketici, politik ve güncel etkinlik konularında fikirlerinizi sorarlar.

Hediye kartları için puanlarınızı kullanabilmenin yanı sıra, Harris Poll üç aylık ve iki haftada bir ödül çizimleri sunuyor.

Harris ayrıca gençler için birkaç çevrimiçi anket sitelerinden biridir.

Çoğu anket sitesi, katılmanız için en az 18 yaşında olmanızı gerektirir.

6. PrizeRebel

PrizeRebel başlasın sadece 10 saniyede para kazanma. Reklamları tıklamak için puan kazanabilirsiniz.

PrizeRebel 2007'de piyasaya sürüldüğünden beri 7,2 milyon üye katılmış ve şu ana kadar 14 milyon dolar kazanmıştır!

7. Küresel Test Pazarı

Global Test Market Ödülü 32 milyondan fazla ödül 2014'ten beri.

Amazon, PayPal veya diğer birçok e-hediye kartı seçenekleri için kullanabileceğiniz her anket için puan kazanacaksınız.

Anketler filmlerden, tüketici fikirlerinden güncel olaylara kadar çeşitli konuları kapsamaktadır.

8. Toluna

Toluna, bölüm anket sitesi ve bölüm-sosyal medya platformudur. Anketlere katılmadığınız zaman, diğer 10 milyon Toluna topluluğu üyesiyle etkileşimde bulunabilirsiniz ve daha fazla puan kazanmak için bir üyeye çevrimiçi bir oyuna meydan okuyabilirsiniz.

Hediye kartları veya nakit için ödül puanlarını kullanabilirsiniz.

9. iPoll

iPoll anket başına 5 dolara kadar öder ve siz de 5 $ kayıt bonusu kazanın! Potansiyel ödüller arasında Amazon hediye kartları, PayPal nakit ve iTunes hediye kartları bulunur.

Ayrıca, tamamlanan anketlerle 10.000 $ 'lık çeyrek nakit çizimine de gireceksiniz. Android veya iOS cihazınız için yasal bir anket uygulaması istiyorsanız, iPoll bir göz atmaya değer. Ve tüm dünyada bulunan birçok ülkeye açıktır.

10. InboxDollars

Fikriniz için size ödeme yapacak bir başka lider site InboxDollars. Sadece anket almak için para ödemezler, aynı zamanda video izlemek, oyun oynamak ve daha fazlası için ödeme alabilirsiniz. Aslında InboxDollars ile para kazanmanın yedi yolu vardır.

Sen bile alacaksın sadece kaydolmak için 5 $ bonus kazanın!Ayrıca, söz konusu arkadaşlarınızın da InboxDollars üzerinden para kazanmaları durumunda yinelenen bir bonus kazanabilirsiniz.

11. Anket Noktası

Anket Noktası, ödül puanlarınızı aşağıdaki hediye kartları için kullanmanıza olanak tanır:

 • Amazon
 • iTunes
 • PayPal
 • Havayolu sık uçuşan mil

Hatta potu daha da güzelleştirmek için çeyreklik 10.000 dolarlık bir ödülü var!

12. YouGov

YouGov, insanlar, filmler, markalar ve güncel olaylar hakkındaki düşüncelerinizi sorar. Hoşgeldin bonusu olarak 2.000 bonus puanı (20 $) kazanın Hediye kartları veya nakit para için kullanabilirsiniz. Çoğu anket 250 puan ödüyor ve 5.000 puana (50 $) ulaştığında bakiyenizi kullanabilirsiniz.

13. Spin Testi

Test Spin, anket almanızı ve web sitelerini test etmenizi sağlar. Her yıl anket başına 10 dolara ve odak grubu başına 30 ABD dolarına kadar kazanç sağlayarak, her yıl 600 $ 'lık Amazon hediye kartlarını kazanabilirsiniz.

14. Bilgi Paneli

Bilgi Paneli, Amazon hediye kartları için kullanabileceğiniz anket başına 1 ABD doları öder. Tamamlanması için 10 ila 15 dakika süren bir haftalık anket davetiyesi alacaksınız. Ve yapacaksın 10 $ bonus kazanacaksınız ilk anketinizi tamamladıktan sonra.

Evde internet erişiminiz yoksa, Bilgi Paneli size bir bilgisayar ve çevirmeli erişim sağlar.

Bilgi Paneli'ne katılmak için postada bir davetiye kodu almanız gerekir.

15. NiceQuest

NiceQuest ile hediye kartları ve ticari ödüller için kullanılabilecek ödül puanları (kabuklar) kazanırsınız. Sosyal medyada NiceQuest'i takip edin ve üyelerine sadece bonus puan kazanmak için yarışmalar hakkında bilgi edinin.

Amazon'dan Amazon Hediye Kartlarını Doğrudan Alın

Ücretsiz Amazon hediye kartları aramak için ilk yer kaynak-Amazon. Önerilerin çoğu Amazon dışı şirketlerden gelse de, Amazon da sadakatiniz için sizi ödüllendirecek.

16. Amazon Ticaret-In

Amazon Trade-In Store, istenmeyen ürünlerinizi aşağıdaki kategorilerde geri alacak:

 • kumar
 • Kindle E-okuyucuları
 • Kitaplar
 • Kablosuz cihazlar
 • Tabletler
 • Akıllı saatler
 • DVD'ler
 • Müzik

Size kişisel bir örnek vermek için Amazon birkaç yıl önce satın aldığım bir DVD'yi 15 dolar karşılığında satın almayı teklif etti. DVD için üç yıl önce 18 dolar ödedim!

Bir başka iyi ticaret seçeneği eski Amazon Kindle cihazınızı yeni bir sürüme yükseltmek için satıyor. Amazon, size bir Amazon hediye kartı artı 20 $ 'lık satın almanızı finanse edecek.

Her ne kadar ticari markalar sadece bir kaç dolar teklif edebilecekleri veya şu anda ticaretle ilgilenmeyecekleri için Amazon'la kazançlı çıkmayacaklar. Kullanılmış kitaplarınızı nakit olarak veya Amazon hediye kartlarında satılan kitap başına daha fazla kazanabileceğiniz Bookscouter'da satmakta daha iyi olabilirsiniz. Kullanılmış elektronik cihazlarınız için diğer teknoloji merkezli satış sitelerinde de ikinci bir teklif almayı unutmayın.

17. Amazon Kuponları

En Amazon Kupon indirimleri hemen, ancak belirli öğeleri satın aldığınızda düzenli aralıklarla Amazon hediye kodları sunuyorlar. Örneğin, belirli bir video oyunu, teknik cihaz veya giyim markası satın alırsanız, ücretsiz bir Amazon hediye kartı alırsınız. Amazon'un genellikle bu tür promosyonları önce gerçekleştirdiği için Market ve Sağlık ve Güzellik kategorilerine göz atmayı unutmayın.

Kazanma fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için Amazon Prime'a katıldığınızdan emin olun.

18. Amazon Ürünlerini Sitenizde Tanıtın

Bir blogunuz veya web siteniz varsa, Amazon'da satılan ürünleri önererek para kazanın. Birisi ürün bağlantılarınızı tıkladıktan sonra Amazon'da bir şeyler satın aldığında, Amazon Associates size nakit veya Amazon hediye kartında küçük bir komisyon ödeyecek.

Amazon hediye kartları kazanmanın yanı sıra, bir blog başlatmak, güvenilir bir pasif gelir elde etmek için mükemmel bir yan koşuldur.

19. Amazon Mturk

Amazon Mturk, çevrimiçi mikro görevlerle para kazanmanın eğlenceli ve yaratıcı bir yoludur. Katılmak ücretsizdir ve anketlere cevap vermek, veri girişi yapmak, ses ve video kopyalamak ve hatta web araştırması yapmak için ödeme alırsınız. Tamamlanan her görev için nakit veya bir Amazon hediye kartı ile ödeme alabilirsiniz. Bu, doğrudan Amazon'dan ücretsiz Amazon hediye kartları almak için favori bir yoldur; at suyla buluşuyor!

20. Amazon Hediye Kartı Bakiyesini Yeniden Yükle

Amazon, Amazon bakiyenizi yeniden yüklediğinizde size Amazon parası kazandırır. Yakın zamanda aldığınız veya kendi Amazon bakiyenizi yeniden oluşturduğunuz hediye kartlarını kullanıp kullanmadığınızı, Amazon'un bu şekilde bir sadakat bonusu sunduğunu bilmek çok güzel.

Size Amazon Hediye Kartları Ödeyen Uygulamalar ve Web Siteleri

Çevrimiçi anketler yeterli olmadığında, video izlemekten, alışveriş yapmaktan ve hatta internette gezinmekten hemen hemen her şeyi yapmak için ücretsiz Amazon hediye kartları kazanabilirsiniz. Bu önerilerin çoğu hem bir web sitesi hem de uygulama sunuyor, ancak birkaç tanesi yalnızca uygulama.

21. Swagbucks

En çok bilinen “sitelere ödeme” sitelerinden biri Swagbucks. Aşağıdaki çevrimiçi aktiviteler için ödeme alabilirsiniz:

 • Anketler
 • Oyun oynamak
 • Videoları izleme
 • Alışveriş yapmak
 • Test ürünleri
 • Web araması
 • Mikro görevlerin tamamlanması

Swagbucks çok popüler, çünkü günlük olarak yaptığınız şeyi yapmak için size para ödeyen bir all-in-one ödülleri.

Puanlarınızı, bir Amazon hediye kartı için, İnternet'te bulacağınız en düşük geri ödeme tutarlarından biri olan minimum 3 $ bakiyesiyle kullanabilirsiniz.

Zamanınızı optimize etmek için Swagbucks'ın daha hızlı nasıl kazanılacağına dair ipuçlarımızı okuyun.

22. MyPoints

MyPoints, Swagbucks'ın kardeş sitesidir. Kazanç fırsatları çok benzer, ancak itfa seçenekleri ve puan gereksinimleri daha düşük olabilir. Bunu kontrol etmek için zaman ayırmaya değer olabilir ve hatta en iyi fırsatlardan yararlanmak için de kayıt olabilirsiniz.

23. Görüş Karakol

Ücretsiz Amazon hediye kartları için başka bir mükemmel anket seçeneği ise Opinion Outpost. Çoğu anket 10 dakika veya daha kısa sürer ve başlayabilirsiniz ödüllerinizi 5 $ bakiyesi ile ödüllendirmek. Tamamlanan anketlerle 10.000 dolarlık çeyrek ödül çizimini de girebilirsiniz.

24. Kazanç Verme

EarningStation, anket almak, video izlemek, çevrimiçi alışveriş yapmak, oyun oynamak ve sponsorlu e-postayı açmak için size ödeme yapan bir başka hepsi bir arada etkinlik platformudur. EarningStation için ana itiraz EarningStreak ziyaretçi bonusu. Arka arkaya on gün boyunca en az 0,25 ABD doları kazandığınızda, etkinlik ödemenizi artırır. Çizgi devam ettikçe 1 $ ile 3,50 $ arasında herhangi bir bonus alırsınız.

25. instaGC

Adından da anlaşılacağı gibi, instaGC size zaman ayırdığınız için hediye kartları verir. Ayrıca ücretsiz Amazon hediye kartları elde etmenin en kolay yolu olabilir. Anketler, videolar, oyunlar ve e-postalar gibi tüm tipik yöntemlerle para kazanabilirsiniz, ancak burada instaGC'yi düşünmek için iki ek neden daha vardır:

 • Müzik dinlemek için para kazanın
 • Sadece 1 dolarlık hediye kartları için puanları kullanın

Günde bir dolar kazandığınız sürece, teorik olarak 1 ABD doları Amazon kartı için kullanabilirsiniz.

26. MobileXpression

Mobil tarama geçmişinizi MobileXpression ile paylaşarak, her hafta kaç saat geçirdiğinize göre ödül puanları kazanırsınız. Puanlar nakit, hediye kartları ve ürünler gibi ödüller için kullanılabilir. Haftalık mal ödülleri bile kazanabilirsiniz.

Android veya iOS için MobileXpression indirebilirsiniz.

27. Lucktastic

Piyangoyu oynamazsınız çünkü kazanma şansı neredeyse imkansızdır. Ancak, Lucktastic ile ücretsiz olarak dijital kazı kazan kartları oynayabilir ve potansiyel olarak Amazon hediye kartlarını kazanabilirsiniz.

Bu ücretsiz bir uygulama olduğundan, boş zamanınızı biraz harcamak için eğlenceli bir yol olabilir, ancak ödeme garanti edilmediğinden, bu makalede bahsedilen diğer seçenekleri denemelerinizi en üst düzeye çıkarmak için hala denemeniz gerekir.

IOS veya Android için Lucktastic indirin.

28. Perk.tv

Viggle ile en sevdiğiniz TV şovlarını izlemenin yanı sıra, Perk.tv ile de puan kazanabilirsiniz. TV reklamlarını, film fragmanlarını ve izleyeceğiniz birkaç dakikayı izleyen diğer kısa videoları izlemek için puan kazanırsınız.

TV'nizde hepiniz uyanıklık yaşıyorsanız veya başka bir bölüm izlemek için zamanınız yoksa, Perk puanlarınızı birleştirmek ve Amazon hediye kartlarını daha çabuk kazanmak için Perk.tv ile eğlenceye devam edin.

29. Puan2Shop

Points2Shop, Amazon.com ödüllerinde uzmanlaşmış bir "get-ücretli" Swagbucks alternatifidir. Her zamanki çevrimiçi aktiviteler, çevrimiçi anketler, web aramaları, ürünleri test etme ve video izleme için ödül puanları kazanacaksınız, ancak ödül puanlarınızı doğrudan herhangi bir ürün için Amazon'da kullanabilirsiniz.

Points2Shop'a katılmanın tek şartlarından biri, en az 18 yaşında olmanız ve ABD, Kanada veya ABD Gençleri'nde yaşamak zorunda olmanız ve en az 13 yaşında ebeveynlik iznine sahip olmanızdır.

30. Viggle

Viggle sayesinde favori şovlarınızı izlemek artık daha eğlenceli ve finansal açıdan ödüllendirici. Canlı TV'yi açtığınızda veya Hulu veya Netflix'e giriş yaptığınızda, Vigle uygulamasını açarak gösterimle ilgili trivia sorularını yanıtlayın ve ticari aralar sırasında oyun oynayın.

Bir ödül olarak, ücretsiz Amazon hediye kartları dahil olmak üzere 800'den fazla ödül için kullanılabilecek Perk puanları kazanacaksınız.

31. CheckPoints

CheckPoints, size izin veren bir “ödeme al” sitesidir yerel gizemli alışveriş için puan kazanın, çevrimiçi alışveriş, video izleme ve anketleri yanıtlama. Hediye kartları ve hediye kartları için ödül puanlarınızı kullanabilirsiniz. Daha fazla puan kazanmak için bonus oyunları oynayabilirsiniz.

32. Microsoft Ödülleri

Microsoft Rewards'a kaydolup, varsayılan arama motorunuzu Bing yaparak, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda gerçekleştirdiğiniz her web araması için ödül puanları kazanırsınız. Her web araması 5 puan kazanır ve 5 ABD doları Amazon hediye kartı için 5.000 puana ihtiyacınız vardır.

Ayrıca, günlük sınavlara girerek ve tarayıcı uzantısıyla erişebileceğiniz günlük tekliflere katılarak bonus puanları kazanabilirsiniz.

Google'ı işiniz veya araştırmanız için kullanmanız gerekmedikçe, Bing'de gezinmek ödüllendirici bir deneyim olabilir. Katılmak ücretsizdir, ve saf kar!

33. AppNana

AppNana, mobil uygulamaları indirip test etmenizi sağlar. Deneme süresinden sonra uygulamayı silmeye karar verseniz bile, her uygulama ve oyun indirme için ödül puanları kazanırsınız.

Ödül puanlarınız, uygulama satın almak veya 1 ABD doları kadar düşük Amazon hediye kartları için kullanılabilir. 2500 Nanas almak için davetiye kodu d27034761 girin!

34. AppTrailers

AppTrailers, uygulamaların fragmanlarını ve diğer videoları izlemek için puan kazanır. Kendi videolarınızı bile yükleyebilir ve ödül puanları kazanabilirsiniz. Ücretsiz Amazon hediye kartları, bu uygulama ile kurtuluş olanaklarından biridir.

35. FreeMyApps

FreeMyApps, zamanınız için ödüllendiren başka bir uygulama ve oyun testi uygulaması. Kredileriniz, favori satıcılarınıza hediye kartları için kullanılabilir.

36. Hediye Cüzdanı

Android ve iOS kullanıcıları için, uygulamalarınızı test etmenizi sağlayan başka bir hizmet ise Hediye Cüzdanıdır. Uygulamayı test etmenin yanı sıra, ödül paralarını kazanmanın birincil yolu, videoları veya diğer çevrimiçi hizmetleri izlemek gibi diğer kazanç fırsatlarından birini tamamlamaktır.

Ödül paralarınızı Amazon hediye kartları için aşağıdaki banknotlarda kullanabilirsiniz:

 • $3
 • $5
 • $10

Ücretsiz Amazon hediye kartlarına ek olarak, iTunes veya Google Play hediye kartları, Steam Ödüller veya PayPal para kazanabilirsiniz.

Referans kodunu girin: 5 ücretsiz jeton için VKJRXEF!

37. Slidejoy

Telefonunuzun kilit ekranını kiralayarak, Slidejoy, Amazon hediye kartları için ödül puanlarınızı kullanmanıza izin verir. Telefonunuzun kilidini her açtığınızda, daha sonra işten çıkarabileceğiniz veya daha fazlasını keşfedebileceğiniz küçük bir reklam görürsünüz. Uygulamayı beğenirseniz veya beğenmediğiniz fark etmez, aynı miktarda ödül puanı kazanırsınız.

Slidejoy şu anda yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Amazon Hediye Kartları Verecek Alışveriş Uygulamaları

İster çevrimiçi ister kişisel olarak alışveriş yapıyor olun, bu uygulamalar günlük alışverişlerinizle Amazon hediye kartları kazanmanızı kolaylaştırır.

38. Bal

Şu anda neredeyse her çevrimiçi alışverişte para kazanıyor musunuz? Değilse, Honey'e bakın.

Bu Honey Gold özelliği, her çevrimiçi alışverişte% 1 -% 15 oranında geri ödeme sağlar.Honey, çevrimiçi alışverişlerden geri para kazanmanın yanı sıra, Amazon'daki en düşük fiyatı hızlı bir şekilde göstererek ve herhangi bir çevrimiçi mağazada kullanıma sunulan tüm indirim kodlarını otomatik olarak uygulayarak para tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur.

Paranızı bir Amazon hediye kartı olarak almayı seçebilirsiniz. Amazon'da herhangi bir şey satın almamanız durumunda PayPal nakit seçeneği de var.

39. TopCashback

“En cömert nakit para sitesi” olarak ödünç alınan TopCashback, 3,500'den fazla mağazada% 1 ile% 40 arasında bir para iadesi kazanıyor. TopCashback'i diğer cashback portallarından ayıran şey, onun geri ödeme esnekliğidir.

Minimum ödeme eşiği yoktur ve Amazon da dahil olmak üzere birçok perakendeciye bir hediye kartı için bakiyenizi kullanabilirsiniz!

40. Ibotta

Ibotta, aşağıdaki yerlerde alışveriş yaptığınızda ücretsiz Amazon hediye kartları kazanmanızı sağlar:

 • Marketler
 • Mahalle bakkalları
 • Restoranlar
 • Eczaneler
 • Birçok büyük perakendecide cep telefonunuzdan çevrimiçi alışveriş yapın

Markette para biriktirmeye ek olarak, ödül puanlarınız nakit veya hediye kartları için kullanılabilir. Mağazaya gitmeden önce, Ibotta uygulama tekliflerini etkinleştirin ve makbuzunuzun resmini çekin ya da otomatik olarak kredi almak için mağaza sadakat kartınızı Ibotta'ya bağlayın.

Bu, mağaza içi satın alma işlemleriyle para kazanmanıza yardımcı olabilecek birkaç uygulamadan biridir ve bu nedenle birçok müşteri ile bu kadar popüler olmasının büyük bir nedeni. Ve sen bir 10 $ hoşgeldin bonusu Ibotta ile kayıt olduğunuz için.

41. Shopkick

Shopkick, ödül puanlarını üç farklı şekilde kazanmanızı sağlar:

 • Bir mağazaya gidin ve barkodları tarayın
 • Çevrimiçi mağazaları görüntüleyin ve fiyatları kaydedin
 • Videoları izleyin

Herhangi bir fiziksel mağazada veya çevrimiçi mağazada alışveriş yaparsanız bonus puanları (vuruşlar) kazanacaksınız. Bir şey satın almasanız bile, yine de ücretsiz Amazon hediye kartları alabilirsiniz.

Eğlenceye katılmak için Shopkick uygulamasını indirin, konum servislerini etkinleştirin ve taramayı başlatmak için mağazaya girdikten sonra uygulamayı açın. Taradığınız daha fazla barkod, daha çok kazanırsınız.

42. Elite Deal Club

Elite Deal Club, Amazon ürünlerini dürüst geri bildiriminiz karşılığında normal maliyetin bir kısmını test etmek için kazanabileceğiniz bir kazan-kazan durumu olabilir. Ayrıca, gönderdiğiniz her incelemede ücretsiz bir Amazon hediye kartı kazanma şansınız da var. 390.000'den fazla başka ürün testi cihazı, Amazon alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için Elite Deal Club'ı kullanıyor. Bu numarayı 400.000 işaretine basmaya yardım edecek misin?

43. Listia

Bu uygulama bu listedeki diğerlerinden farklıdır çünkü para kazanabilirsinizsatış satın almak yerine. Listia'da istenmeyen bir ürün sattığınızda, hediye kartları için kullanılabilecek ödül puanları alırsınız.

Sosyal medya hesaplarınızı bağlamak, Listia web sitesinde başkalarıyla etkileşim kurmak ve arkadaşlara yönlendirmek için bonus puanları kazanabilirsiniz. Bu uygulama, bir Craigslist alternatifine ihtiyacınız olduğunda çevrimiçi satış yapmanın benzersiz ve eğlenceli bir yoludur.

44. BerryCart

Aşağıdaki yiyecekleri satın alırsanız BerryCart senin # 1 app:

 • Organik
 • Sigara GDO
 • Glütensiz

Ödül puanlarınızı almak için, BerryCart uygulamasıyla makbuzunuzun bir resmini çekin. Daha sonra puanlarınızı nakit ve hediye kartları için kullanabilirsiniz.

45. Mobee

Gizem dükkanına gitmek istiyorsanız, Mobee, bölgenizdeki katılımcı mağazaların görevlerini kabul etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Kabul etmeyi seçerseniz, Mobee görevinin tamamlanması sadece birkaç dakika sürer ve deneyimlerinizle ilgili 5-10 soruyu cevaplayarak bulgularınızı özetleyebilirsiniz.

Ödül puanlarınızı PayPal nakit, hediye kartları ve ürünler için ödünç alabilirsiniz.

46. ​​Makbuz Hog

Herhangi bir marketten bir makbuzun resmini yüklediğinizde Receipt Hog'da ödül paraları kazanın. Seçerseniz, ücretli anketler alarak veya yarışmalar girerek bonus puanları kazanabilirsiniz. Ya da jetonlarınızı PayPal nakit, ücretsiz Amazon hediye kartları veya dergiler için her zaman kullanabilirsiniz.

47. Punchcard

Punchcard, hemen hemen her makbuz için kredi veren bir başka esnek makbuz tarama uygulamasıdır. Bazı mağaza alımlarının sadece çekiliş olduğu ve ödüllerin garanti edilmediği Receipt Hog'dan farklı olarak, tüm fişler Punchcard ile eşit şekilde ele alınır.

Her yumrukla puan kazanırsınız ve bunları hediye kartları için kullanabilir veya yarışmalara katılabilirsiniz.

48. Saha Temsilcisi

Gizemli alışverişten hoşlanıyorsanız, Field Agent, ücretsiz Amazon hediye kartları almak için dolaylı bir yol olabilir. İki ödeme seçeneğiniz ya doğrudan banka hesabınıza (veya Dwolla) yatırılır veya mevcut Amazon hediye çeki bakiyenizi kazançlarınızla yeniden yükler.

Field Agent ile bir profil oluşturursunuz ve topluluğunuzdaki görevleri kabul edebilirsiniz. Bir görevi kabul ettiğinizde, bunu tamamlamak için iki saatiniz vardır. Ürün gösterimlerinin resimlerini çekerek, fiyatları kontrol ederek ve anketler alarak, görev başına 12 ABD dolarına kadar kazanın. Çöpçü avlarına katılarak bonus para kazanma şansına sahipsiniz, ancak bu seçenekler düzenli saha acentesi misyonları kadar yaygın değildir.

49. RewardShopping

RewardShopping, alışveriş yapmak, web'de arama yapmak ve diğer çevrimiçi etkinlikler için ödül puanları kazanmanızı sağlar. Ödül kataloğu sürekli değişiyor, dolayısıyla nakit para çekmeye hazır olduğunuzda Amazon hediye kartları alabiliyorsunuz. Aksi takdirde, dijital paraya maddi malları tercih ederseniz, PayPal nakit ya da diğer ticari ödüller kazanabilirsiniz.

Kişiye Amazon Hediye Kartları Alın

Ücretsiz Amazon kartları elde etmenin en yaygın yolu çevrimiçi olsa da, bunları topluluğunuzda da bulabilirsiniz. Bakacak birkaç yer var.

50. Amazon Hediye Kartları isteyin

Bir yan koşunuz varsa, müşterilerinize Amazon hediye kartları ile ödeme yapma seçeneği verin. Ayrıca, doğum günü veya Noel hediyeleri için daima Amazon hediye kartlarını isteyebilirsiniz.Amazon hediye kartları mükemmel bir ödeme seçeneğidir çünkü bir çek bozdurmak veya banka yatırma yapmaktan veya Amazon alımınız için ödeme yapmak için nakit kullanmaktan daha uygun olabilir.

51. Tıbbi Denemelere Katıl

Yerel tıbbi araştırma çalışmalarına katılırsanız, potansiyel olarak size nakit yerine Amazon hediye kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, deneme sunucusunun takdirindedir. Ödeme koşulları genellikle çalışma duyurusu sırasında yayınlanır. Bu nedenle, ne kadar zaman ayırabileceğinizi ve gerekli zaman taahhüdünü görmek için her ayrıntıyı okuduğunuzdan emin olun.

Sürekli olarak farklı deneyler yürüten bir üniversite hastanesinin yakınında yaşıyorsanız, tıbbi bir “kobay” olmanın en iyi şansına sahip olacaksınız. Mevcut herhangi bir çalışma için uygun olmasanız bile, kaçırmadığınızdan emin olmak için check-in yapmaya devam edin.

52. Kan, Trombosit veya Plazma Bağış

Bazı yerel kan testleri, plazma, trombosit ve kan bağışında bulunan Amazon hediye kartları sunmaktadır. Louisiana'daki Black Friday hafta sonu boyunca, bir kan tahlili tüm bağışçılara 25 ABD doları Amazon hediye kartı veriyordu. Genellikle ücretsiz dondurma veya sinema bileti almak için kupon alabileceğiniz için kan sürücülerinin ödülleri nadir değildir. Ancak, her gün bir Amazon hediye kartı alabilirsiniz.

Sadece bir hayat kurtarmaya yardım etmekle kalmaz, aynı zamanda hemen kullanabileceğiniz son derece pratik bir hediye ile de ödüllendirilirsiniz.

53. Yerel Promosyonlar

Bir satın alma işlemi yaparsanız veya yeni bir hizmete kaydolursanız, bazı yerel mağazalar bir Amazon hediye kartı sunacaktır. İlk 50 ziyaretçiye ücretsiz hediye kartı vermesi veya belirli bir ürünü satın alırsanız, ücretsiz bir hediye kartı, ekstra teşvikten bağımsız olarak satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz sürece güzel bir bonus olabilir.

Perakende arbitraj yöntemi olarak, haftanın özel günlerinde Amazon hediye kartlarını yüz değerinde satın alabilir ve yakıt deposu veya mağaza kredisi gibi yerel mağaza için bonus puanları alabilirsiniz. Amazon hediye kartı için tam fiyat ödüyorsanız bile, diğer maddi öğelerdeki kişisel tasarruflar net tasarruf fırsatı olabilir.

54. Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm sırasında geri dönüşüm bankası ortakları yerel topluluklarla ödüllendirilir. Recyclebank'ın daha çevre konusunda nasıl sorumlu olacağına dair kısa öğretim makalelerini okuyarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Ücretsiz Amazon hediye kartları periyodik olarak bir ödül seçeneğidir.

55. Bir Arkadaşınızla Oyun Oynayın

Arkadaşlarla kart oyunları oynadığınızda nikel ve bahisler yerine, kazanan bir Amazon hediye kartı alabildiği bir oyun gecesi veya kart turnuvası yapın. Bu ödülleri sadece herkesin girebileceği ve küçük bir giriş ücreti ödeyebileceği durumlarda büyük buluşmalar için yapabilirsiniz, ancak kazananın kullanacağını bildiğiniz benzersiz ve eğlenceli bir ödül.

özet

Ücretsiz Amazon hediye kartları için büyük bir talep var, bu da onları kazanmak için yerleri bulmayı kolaylaştırıyor. Bir hediye kartını veya bu tavsiyelerin birkaçını kazanmak için sadece bir etkinliğe odaklanmak isteyip istemediğinizi, kazanç fırsatları bulma konusunda hiçbir problem yaşamamalısınız.

Geçmişte ücretsiz Amazon hediye kartlarını nasıl aldınız? En sevdiğin yol nedir?

Videoyu izle: Aliexpress Bedava Ürün Alma

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti
Maliye

Daha Az İçin Faks Vermek İçin Yanında En İyi 13 Faks Hizmeti

Fakslama belgeleri büyük oranda taramalı ve elektronik belgelerle değiştirilmiştir. Bununla birlikte, bir belgeyi bir iş veya özel şahsa fakslamak için hatta bazen de kopyalama yapma gereği duyabilirsiniz. Kısa bir süre önce bazı belgeleri bir ipotek şirketine faksla göndermek zorunda kaldım. Neyse ki, daha önceki kariyerimden bir ipotek satış asistanı olarak arkaik faks makinem var.
Devamını Oku
Esurance Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Esurance Hayat Sigortası İncelemesi

İnsanları ve sizin için önemli olan şeyleri korumak, genel finansal planlamanızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yaşadığınız kişiler için finansal korumayı kilitlemenin bir yolu hayat sigortasıdır. Hayat sigortasından sağlanan fonlar faydalanıcıların gelir vergisinden muaftır ve fonlar, büyük miktardaki borçların (ipotek bakiyesi dahil) ödenmesi, her gün ödenmesi gibi bireylerin uygun gördüğü her türlü ihtiyaç için kullanılabilir. yaşam masrafları ve / veya bir çocuğun veya torunun gelecekteki üniv
Devamını Oku
Harcama # 1 Harcama
Maliye

Harcama # 1 Harcama

İyi Korunmuş Cüzdan için ilk harcama sorununu tanıtmak. Herhangi bir ürün veya hizmette benden az harcadığınızı görmek için harcadığım 5 alanı listeleyeceğim. Eğer yaparsan ve ben senin planına geçersem, o zaman bir aylık tasarrufları ödeyeceğim. "Ne? Bunu doğru mu duydum?
Devamını Oku
37 Ücretsiz Ürün Almak için Amazon İnceleme Siteleri
Maliye

37 Ücretsiz Ürün Almak için Amazon İnceleme Siteleri

Çoğunlukla çevrimiçi alışveriş yapıyoruz, çünkü uygun ve para biriktirebiliyoruz. Amazon'un bu kadar popüler olmasının ve internet tarihinin tartışmasız en başarılı e-ticaret sitesi olmasının bir nedeni budur. Şimdi, Amazon inceleme sitelerinde alışveriş yaparken ücretsiz alışveriş yapmak bile mümkün. Ücretsiz ürün beklentisi size cazip geliyorsa, o zaman bugün para tasarrufu yapmaya başlamak için bu sitelere göz atmanız gerekiyor!
Devamını Oku