Maliye

Bakkal Makbuzlarını Taramanız için Ödenecek 26 Ücretsiz Uygulama

Hepimizin yemek yemesine ihtiyaç duyduğumuzdan, bakkal alışverişi, her ziyaretten sonra market makbuzlarını taramak için bir uygulamayı kullanarak herkesin biraz ekstra para kazanabileceği bir aktivitedir. En fazla parayı geri almak için aşağıda listelenen uygulamaları ve ipuçlarını kullanın.

Nakit Geri Kazanımını Artırma İpuçları

Makbuz tarama uygulamaları, her market alışverişinde para kazanmanın kolay bir yoludur. Aşağıdaki ipuçlarını takip etmek çabalarınızı daha da arttırabilir.

Mağaza İçi Kuponları Kullanın

Her uygulamanın şartlarını ve koşullarını araştırmanız gerekir, ancak genellikle "çift daldırma" yapabilirsiniz. Dijital uygulama tekliflerine ek olarak mağaza içi kuponları da kullanabilirsiniz.

Çift kuponlama, mağaza içi kuponla anında geri ödeme indirimi almanıza olanak tanır ve dijital uygulamayı kullanarak ek ödülü kazanırsınız.

Ödül Kredi Kartı ile alışveriş

Bu öneri sadece kredi kartı bakiyenizi her ay tam olarak öderseniz geçerlidir.

Bir ödül kredi kartınız varsa, herhangi bir uygulama teklifinden ayrı bir ek ödül de kazanacaksınız. Uygulamanın satın alma işleminiz için nasıl ödeme yaptığınız umrumda değil.

Baktıkları tek şey, doğru ürünü onaylanmış bir satıcıda satın aldıysanız ve makbuzunuzu zamanında yüklediyseniz. Bu kadar basit.

Makbuzunuzu tarayın ASAP

Market çantalarınızı boşalttığınız anda market makbuzunuzu atmak yerine hemen tarayın. Bazı uygulamalar, makbuzunuzu taramak için yalnızca size üç gün verebilir.

Erteleme, makbuzu göndermeyi unutmanızın daha olası olduğu anlamına gelir. Çok uzun süre beklerseniz, bu yolculuk için kazanç fırsatlarını kaçırırsınız.

Bakkal alışverişinizi paylaşmak ve burada belirtilen ücretsiz uygulamaları kullanarak nakit ödüller kazanmak sadece biraz zaman alır.

Bakkaliye bütçenizi en ucuz fiyata satın almak için zaten uzattığınızı düşünüyorsanız bile, bu uygulamalar her ziyaretinizde cüzdanınıza daha fazla para yatırır.

Bakkal Makbuzlarını Taramak İçin Ödenen Uygulamalar

1. Ibotta

En büyük ve en popüler market uygulaması Ibotta'dır. Belki de arkadaşlarınız ya da aileniz daha önce bunun hakkında konuşmuştu, ama bunun gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşündünüz. Bil bakalım ne oldu; gerçek anlaşma!

Ibotta, Walmart, Kroger, Publix, CVS ve Walgreens dahil 275'in üzerinde market markasında para kazanmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca bakkal olmayan alışverişler için Jet, Apple Music ve Amazon gibi çevrimiçi mağazalardan para kazanabilirsiniz.

Başlamak için tek yapmanız gereken bağlılık kartınızı veya telefon numaranızı Ibotta'ya bağlamaktır. Mağazayı ziyaret etmeden önce, diş macunu, bebek maması, yiyecek ve hatta alkollü içeceklerden çeşitli ürünlerde teklifleri aktif hale getirin.

Kuponlar, markayı dikkate almadan belirli bir marka (yani Crest diş macunu) veya şeker çubukları gibi genel bir ürün için olabilir.

En çok nakit ödemeler 48 saat sonra hesabınıza yatırılır. Nakit ödüllerinizde 20 dolardan sonra, PayPal, Venmo veya hediye kartları ile ödeme alırsınız. Ayrıca, ilk Ibotta alımınızdan sonra 10 $ bonus kazanın.

2. Shopkick

Shopkick, satın almadığınız ürünlerin barkodlarını taramanızı sağlayacak. Tabii ki, ayrıca bir satın alma yapmak için puan alırsınız.

Yerel süpermarketteki öğeleri taramanın yanı sıra, market dışı mağazalardaki öğeleri tarayarak ve çevrimiçi mağazalara da göz atarak puan kazanabilirsiniz.

Başlamak için, Shopkick uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve uygulama içinde telefonunuzun GPS özelliğini açın. Sadece bir mağazaya yürümek için puan kazanabilirsiniz.

Mağazaya girdikten sonra, uygulama, seçilen öğelerin barkodlarını taramak ve fiyatı girmek için çeşitli kazanç fırsatları sunacaktır. Evden çevrimiçi videoları izlemek için bile para ödüyorlar.

En sevdiğiniz restoranlara ve perakende markalara hediye kartları için puanlarınızı kullanabilirsiniz. Alışveriş yapmaktan hoşlanıyorsanız, egzersiz için mağaza duraklarından aşağı iniyor ya da sadece mağazalarda dolaşmaktan hoşlanıyorsanız, Shopkick hediye kartları kazanmanızı kolaylaştırabilir.

3. Ulusal Tüketici Paneli

Ulusal Tüketici Paneli, burada belirtilen diğer uygulamalardan biraz farklı çalışır. Bir uygulamayı ziyaret etmek ve alışveriş yapmadan önce teklifleri etkinleştirmek yerine, daha sonra tüm market ve market dışı alışverişleriniz için bilgilerinizi paylaşırsınız.

Tek yapmanız gereken, satın alınan her ürünün barkodunu taramak ve ayrıca satın alma fiyatını ve mağazanın adını içermektir. Alışverişiniz için ödüllendirilmek üzere haftada yaklaşık bir saat sürer.

Her satın alma işleminde nakit, hediye kartları ve ödüller için kullanabileceğiniz puanlar kazanırsınız. Ayrıca her hafta, ay ve çeyrek nakit çizimler var.

Bir sadakat bonusu olarak, satın alma ödülleri ödemeniz, aktif bir üye olarak kaldığınız süreyi uzatır ve ayrıca ücretli çevrimiçi anketleri tamamlamak için bonus puanları kazanabilirsiniz.

Bir akıllı telefona sahip olmayan birkaç kişiye sahipseniz, Ulusal Tüketici Paneli size satın alma geçmişinizi yüklemenizi sağlayan ücretsiz bir tarayıcı gönderecektir. Aksi takdirde, Apple ve Android cihaz sahipleri mobil uygulamayı kullanarak makbuzlarını tarar.

4. Coupons.com

Coupons.com, önde gelen çevrimiçi dijital kupon uygulamalarından biridir ve market alışverişleri için de nakit ödüller sunmaktadır.

Yeni başlayanlar için herhangi bir Walmart market ürününe 1 dolar geri ver sadece Coupons.com uygulamasını indirmek ve ilk makbuzunuzu taramak için.

Uygulama, dijital kuponları indirmenizi veya ek tasarruf fırsatlarından yararlanmak için mağaza bağlılık kartınızı bağlayabilmenizi sağlar.

“Eski okul” iseniz, kuponlarınızı da yazdırabilir ve bunları mağazada da kullanabilirsiniz.

5. Trim

Kırpma, çeşitli şekillerde para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir. Market alışverişi söz konusu olduğunda şunları yapabilirsiniz: Visa kredi kartıyla alışveriş yaparak nakit ekstre kredisi almak.

Her hafta, market koridorlarında para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak yeni para iadesi teklifleri alacaksınız.

Bakkal, yemek ve Visa ekstresi kredileriyle alışverişten tasarruf etmenin yanı sıra, Trim tarafından sunulan aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • İstenmeyen abonelikleri iptal et
 • Harcamaları izle
 • Kablo veya internet faturasını yeniden görüşün
 • Amazon satın alımlarında fiyat koruma iadesi alın

Kabloyu veya internet faturanızı daha düşük bir fiyata yeniden müzakere etmek için “başarı ücreti” dışında trim kullanımı ücretsizdir.

Visa kredi kartınız Kesim hesabınıza bağlandığından ve bir Facebook mesajıyla etkinleştirildiğinden, bir sonraki kredi kartı faturanızda hesap kredisi almak için market makbuzunuzu taramanız gerekmez.

6. SavingStar

Bir başka uzun vadeli dijital kupon uygulaması SavingStar.

SavingStar ile çoğu market mağazasında nakit ödüller almak mümkün. Birçok mağaza, mağaza sadakat kartınızı veya Upromise hesabınızı bağlayarak makbuzunuzu otomatik olarak gönderir. Diğer mağazalar makbuzunuzun bir kopyasını bilgisayarınıza veya akıllı telefona taramanızı gerektirir.

SavingStar size izin verir bakiyeniz 5 dolara ulaştığında para kazanınHer bir market ziyaretinden sonra ödeme almayı mümkün kılıyor. Onlar da dahil olmak üzere birkaç farklı ödeme seçenekleri var:

 • PayPal
 • Doğrudan mevduat
 • Kontrol
 • Upromise Hesabı
 • Starbucks, iTunes veya AMC dijital hediye kartları

Paketli yiyecekler için birçok teklif sunulacakken, SavingStar ayrıca haftanın Sağlıklı Teklifini de sunarak, seçkin taze meyve ve sebzelerinizde tasarruf etmenize yardımcı olabilir! Ayrıca, tek bir ürünün birden fazla miktarını satın alırsanız, yalnızca bir öğe veya daha yüksek bir miktar satın alırsanız, nakit para kazanmanızı sağlayan katmanlı “Bir veya Çok” ödüller sunarlar.

7. TopCashback

TopCashback, çevrimiçi alışverişiniz için nakit geri ödüller kazanmanıza yardımcı olabilecek çevrimiçi bir uygulamadır.

Uygulama aracılığıyla bir oturumu aktif hale getirdiğinizde, satıcı satın alma bilgilerinizi otomatik olarak TopCashback'e gönderecek ve nakit ödül olarak satışın bir yüzdesini kazanacaksınız. Bu nakit ödüller doğrudan ödeme, PayPal, American Express ve Amazon hediye kartları ile ödenebilir.

Potansiyeli ile 3.500'ün üzerinde perakendede para kazanınTopCashback'i sadece market alışverişi yapmaktan daha fazlası için kullanabilirsiniz. Online market alışverişinizden ödül almanın yanı sıra, mağaza içi indirimler için de kuponları indirebilirsiniz.

8. Ebatlar

Favori bir online cashback portalı Ebates. Vitacost, Jet, Boxed, GNC, Blue Apron ve BJs Wholesale Club gibi çevrimiçi marketlerde para biriktirmek için bunları kullanabilirsiniz.

Muhtemelen, makbuzunuzu taramak zorunda kalmayacaksınız çünkü Ebates, perakendecinin satın alma bilgilerini otomatik olarak Ebates'e göndermesine ve iki gün içinde nakit ödül kazanmasına olanak tanıyan benzersiz bir izleme kimliği kullanmaktadır.

Ebates, 2.000'den fazla perakendecide% 1 ile% 40 arasında kazanç elde etmenizi sağlar. Bilgisayarınızdan bir alışveriş oturumu başlatabilir veya mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Bir Ebates kullanıcısı olarak, genellikle yaptığım her çevrimiçi alışverişte para kazanabiliyorum.

Ödül bakiyeniz 5 dolara ulaştığında PayPal ile ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, ilk kez kullananlar 25 $ 'lık ilk satın almalarından sonra 10 $' lık nakit bonus alacaktır.

9. MobiSave

Bir başka değerli seçenek, bir eşya makbuzu sağlayan herhangi bir markette çalışan MobiSave.

Alışveriş yapmadan önce Mobisave uygulamasını ziyaret edin ve jenerik ve markaya özel teklifleri etkinleştirin. Makbuzunuzu aldıktan sonra, satın aldığınız öğelerin bir fotoğrafını çekin ve 24 saat içinde bir nakit ödül alacaksınız.

MobiSave, genellikle market alışverişi uygulamalarıyla ortak olmayan Aldi gibi mağazalarda tasarruf etmenin harika bir yolu olabilir. Para kazanmak için marka adı yerine bir mağaza markası satın alırsanız, ödüllendirilecek “herhangi bir marka” teklifini aktifleştirerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken makbuzunuzu yedi gün içinde MobiSave uygulamasıyla taramaktır.

Ayrıca cömert ödeme politikası nedeniyle MobiSave'in tadını çıkarabilirsiniz. Tek bir kuruş olsa bile, herhangi bir ödül bakiyesi ile PayPal üzerinden ödeme talep edebilirsiniz! Ama endişelenme, bakiyen kesinlikle bundan daha yüksek olacak.

10. Çekiliş 51

Checkout 51, ABD ve Kanadalı alışveriş müşterileri için kullanılabilir. Hafta sonları alışveriş yaparsanız, teklifler her Perşembe günü güncellenir. Bazı teklifler mağazaya özel olsa da, neredeyse tüm bunları mağazadaki herhangi bir mağazada veya çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz.

Teklifleri etkinleştirdikten sonra, ürünü satın alın ve makbuzun bir kopyasını Checkout 51'e yükleyin. Checkout 51'i kullanmayı sevenler, mobil uygulamaya ek olarak bilgisayarınızdan tekliflere göz atabileceğiniz için.

Bakiyeniz 20 dolara ulaştığında, Checkout 51 size bir çek gönderecektir.

11. Makbuz Hog

Makbuz Hog onların interaktif uygulaması ile bakkal ve bakkal alışveriş eğlenceli yapmaya çalışır.

Tek bir bakkal ürünü almasanız bile, herhangi bir perakende mağazasında alışveriş yapmak için ödeme aldığınız için bu uygulamayı düşünebilirsiniz. Ancak, çoğu teklif marketler için olacak.

Alışveriş yaptıktan sonra makbuzunuzun resmini çekin ve Makbuz Hog'unun size ödül paraları ile kredi vermesini bekleyin. Makbuz Hog eğlenceli kılan ne onların çoklu bonus puan fırsatları.

Bir makbuz yüklediğinizde veya Receipt Hog'a katılmak için bir arkadaşınıza yönlendirdiğinizde bedava dönüşler elde edersiniz. Ayrıca, ödenmiş anketler veya belirli bir miktar makbuzu tek bir ayda yükleme gibi çeşitli zorluklar alarak ek paralar kazanabilirsiniz.

Amazon hediye kartları, PayPal nakit, dergiler ve çekiliş kayıtları için ödül puanlarınızı kullanabilirsiniz. Nakit ödemeleri, 5 dolar karşılığı 1000 jeton kazandığınızda kullanılabilir.

12. Makbuz

Makbuzları tarayarak para kazanmanın en esnek yollarından biri, ReceiptPal ile. Burada listelenen diğer uygulamaların aksine, yüklenen her bir makbuz için puan kazanırsınız.Ve en iyi bölüm, aşağıdakilerden bazılarını içeren herhangi bir mağazadan olabileceğidir.olağandışıyerler:

 • Mahalle bakkalları
 • Araba galerisi
 • Benzin istasyonları
 • Giyim Mağazaları
 • Seyahat ve eğlence

Market makbuzlarını taramanın yanı sıra, yağınızı değiştirmek, benzin istasyonundan bir fincan kahve almak veya otel odası için rezervasyon yaptırmak için de ödeme alabilirsiniz. Dört makbuz gönderdikten sonra 100 puan kazanırsınız. Her hafta 300 puana (12 makbuz) kadar kazanabilirsiniz.

Makbuzlarınızı göndermek için mevcut ayın sonundan üç gününüz var. Örneğin, Ekim ayında bir satın alma işlemi yaparsanız, makbuzun bir kopyasını yüklemek için 3 Kasım'a kadar vaktiniz vardır.

Eğer düzenli aylık faturalarınız (yani, ipotek ödemesi veya elektrik), ödeme işlemcileri (PayPal), akran pazar yerleri (örneğin, Etsy veya eBay), dağıtım pazar yerleri (Ticketmaster veya Groupon) biri ise, Makbuz Alımı kabul edilmeyecektir ya da şans oyunları.

Ödül puanlarınızı kullanmaya hazır olduğunuzda, nakit ödeme veya hediye kartı alabilirsiniz. Ya da, haftalık Makbuz Piyasası çekilişlerinden birinde şansınızı deneyebilirsiniz. Puanlarınızı 1 ABD doları Amazon hediye kartı için kullanmaya karar verebilirsiniz.

13. Groupon'a bağla

Groupon'un sadece yemek ve seyahat deneyimleri hakkında iyi fırsatlar bulmak için olduğunu düşünebilirsiniz. Snap by Groupon, çevrimiçi ve mağaza içi satın alımlar için nakit para kazanmanızı sağlayan bir fatura tarayıcı uygulamasıdır.

Bu uygulama muhtemelen mal alımları için nakit ödüller kazanmada daha iyidir, ancak market alışverişleri için de fırsatlar bulabilirsiniz.

Etkinleştirdiğiniz ve kullandığınız dijital kuponlar, toplam satın alma fiyatınızı düşürür. Bu, minimum ödül bakiyesi kazanmaya çalışmak veya bir PayPal transferini tamamlamak için beklemek zorunda kalmamak anlamına gelir.

14. Walmart Tasarrufu Catcher

Eğer Walmart'taki yiyeceklerinizi satın alırsanız, Walmart Savings Catcher uygulamasından başka bir şey görmeyebilirsiniz.

Makbuzlarınızı satın alma tarihinden itibaren yedi gün içinde tararken, bir rakip daha düşük bir fiyata aynı ürünü satarsa, bir nakit kredi alırsınız. Eğer bir kupon kullandıktan sonra Rakip fiyat hala düşükse, Walmart bile farkı ödeyecek!

Yapmanız gereken tek şey, Walmart makbuzunuzun alt kısmındaki barkodu taramak veya izleme kodunu Tasarruf Catcher web sitesine girmek.

Nakit ödülü tercih ederseniz ödüller, Walmart hediye kartları veya önceden ödenmiş bir Bluebird banka kartı için kullanılabilir.

15. Hedef Hareket Çemberi

Hedef Cartwheel birçok farklı bakkal kategorileri için kupon etkinleştirmek sağlayan başka bir uygulama. Ayrıca, Hedef'in sunduğu tüm market dışı ürün kategorileri için ek kuponları da etkinleştirebilirsiniz.

Tasarruflarınızı yakalamak için tek yapmanız gereken alışveriş seans barkodunuzu ödeme sırasında Hedef kasiyere göstermektir. Sonuç olarak, ödediğiniz zaman nakit tasarrufunuzu anında alacaksınız.

16. Getirilen Ödüller

Ad marka öğeleri satın almak isterseniz Getirici Ödülleri uygulamasıyla ödül puanları kazanabilirsiniz. İndirimli ürün kategorilerinden bazıları şunlardır:

 • fırında pişirme
 • Güzellik ve Kişisel Bakım
 • Bira, Şarap ve Alkollü İçkiler
 • içkiler
 • Kahvaltı ve tahıl
 • Çeşniler ve Soslar
 • Mandıra
 • Şarküteri
 • Dondurulmuş
 • Bakkal
 • Atıştırmalıklar

Şanslar, bu markalardan en az birini düzenli olarak satın alırsınız. En iyi şey, bu tekliflerin ulusal market marketi yerine bir anne ve pop mağazasından alışveriş yapabilmeniz için herhangi bir mağazadan iyi olması.

Makbuzlarınızı taradıktan sonra satın alınan her bir ürün için ödül puanları kazanacaksınız. Harcanan her bir dolar için on puan kazanırsınız. Bu puanlar Visa hediye kartları, perakende hediye kartları veya belirli marketlerde bir sonraki market alışverişiniz için ödeme yapılabilir.

17. Sepet

Sepet Tasarrufu uygulaması, iki farklı yoldan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Öncelikle, seçeceğiniz market, bebek ve kişisel sağlık ürünlerinde geri ödeme almak için en sevdiğiniz marketten uygulama içi teklifleri etkinleştirebilirsiniz. Geri ödeme almak, tüm makbuz tarama uygulamaları için birincil özelliktir.

İkincisi, nakit ödüller kazanmanın diğer yolu, uygulama içinde bir alışveriş listesi oluşturmaktır.

Diğer Basket uygulaması kullanıcıları tarafından girilen fiyat puanlarını ve mevcut uygulama içi kupon tekliflerini tarayarak, Sepet, alışveriş listenizi tamamlamak için en ucuz mağazayı önerecektir.

Bazen, başlamak için daha ucuz bir mağazaya gitmek, daha pahalı bir ürün için nakit kredi almak için bir teklifi etkinleştirmekten daha kazançlı olabilir.

18. Mobee

Market alışverişinde benzersiz bir twist için Mobee'yi indirebilirsiniz. Alışveriş deneyiminizi alışveriş ve incelemeniz için size para ödeyen gizemli bir alışveriş uygulamasıdır. Yerel bir markette gizemli dükkana fırsatınız olabilir.

Beş ila on soruya cevap verdikten sonra, alışveriş gezi değerlendirmeniz tamamlanmış olacaktır. Görevini tamamladıktan sonra 24 saat içinde puan kazanırsınız. PayPal nakit, hediye kartları ve ticari ödüller için puan kullanın.

19. Bakkal iQ

Bakkal iQ bir alışveriş listesi oluşturmanıza ve mağaza kuponlarınızı mağaza sadakat kartınıza otomatik olarak indirmenize izin veren başka bir uygulamadır. Ayrıca, üreticinin kuponlarını dijital olarak etkinleştirebilir ve akıllı telefonunuzu sunarak veya bunları yazdırarak bunları ödeme sırasında kullanabilirsiniz.

Bir alışveriş listesi yapmak için bir uygulama arıyorsanız, Bakkal iQ çok titiz.

Listenize eklemek için bir öğe barkodunu tarayabilir, listenizi koridorla düzenleyebilir ve hatta gelecekteki alışveriş gezileri için saklanan fiyat, miktar ve boyut dahil olmak üzere ürün ayrıntılarını düzenleyebilirsiniz.

Bakkal iQ, alışveriş yolculuğunuzu bir tablette planlıyorsanız veya listeyi oluşturup, kocanızın veya bir alışveriş asistanının sizin için öğeleri satın alması durumunda listelerinizi bile senkronize edecektir.

20. SnipSnap

Market makbuzunuzu SnipSnap ile taramazsınız, ancak bunları telefonunuzda saklamak için kağıt kuponların barkodlarını tarayabilirsiniz.SnipSnap birçok bakkal ve market dışı için mevcut tekliflere göz atmanızı sağlar.

Pazar dairesellerine göz atmayı seviyorsanız, bu uygulama bir kuponu tekrar kullanmayı unutmamanıza rağmen makası atmayı mümkün kılabilir.

21. Amazon Kuponları

Bakkal alışverişinizi Amazon'da yapıyorsanız, alışveriş yapmadan önce kupon sayfasını da aramayı düşünebilirsiniz. Prime Pantry ve Prime olmayan üyeler kullanılarak Amazon Prime üyeleri için kuponlar mevcuttur.

Zaten Prime Pantry'yi satanlar için, £ 45'e kadar kilo verebilecek bir kutuya 5,99 dolar ödemek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Bu kuponlar nakliye maliyetini dengeleyebilir ve hala bir tuğla ve harç markette alışveriş yapmaktan daha tasarruf etmenize yardımcı olur. Tüm kupon tasarrufları ödeme anında anında uygulanır.

22. Hopster

Hopster, kişisel olarak kullanılabilen yazdırılabilir kuponlar sunan bir mobil uygulamadır.

Kuponlarınızı makbuzunuzun bir anlık görüntüsünü alarak aldığınızdan emin olun, çünkü Hopster her kupon için size 55 puan verecektir. Sosyal medyada beğeni ve video izlemek de dahil olmak üzere diğer görevleri tamamlamak için bonus puanları bile kazanabilirsiniz.

Makbuzunuz onaylandıktan sonra, Hopster size PayPal'da anında nakit ödül gönderecektir. Ayrıca Hopster'ı da beğeneceksiniz çünkü kuponları paranın geri alınması için herhangi bir mağazada kullanılabilir!

23. Cephe Ateşi

Cellfire uygulaması sayesinde dijital kuponları mağaza sadakat kartınıza indirmenizi sağlar. Eğer cüzdanınızda birkaç sadakat kartı varsa, bu uygulama harika bir all-in-one seçeneği olabilir.

Tek yapmanız gereken kasiyerinizin Cepfire barkodunu taraması ve ödemeniz, ödemeden önce otomatik olarak uygulanacak olmasıdır.

Cellfire'ın güzel kısmı, her kuponun dijital olmasıdır.

Bakkal olmayan kuponlar için, barkodun resmini çekebilirsiniz ve uygulama, kağıt kuponu taranabilecek dijital bir kupona dönüştürecektir.

24. BerryCart

Son olarak, bir organik gıda için uygulama! BerryCart organik, GDO ve glutensiz gıdalar satın almak için size nakit ödüller verecektir.

Bu diğerlerinin çoğu, bütünsel bir yaşam tarzı sürdürüyorsanız veya özel bir beslenme durumunuz varsa, yemek seçenekleri açısından fazla bir şey sunmuyor olabilir. Bütün bunlar BerryCart ile değişti.

Tasarrufları kazanmak için çevrimiçi teklifleri etkinleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra, belirli bir ürünü taşıyan, satın alan ve makbuzun bir resmini BerryCart'a gönderen herhangi bir mağazaya gidebilirsiniz.

Makbuzu aldıktan sonra 24 saat içinde size PayPal veya hediye kartı ile ödeme yaparlar; Seçim senin.

25. CheckPoints

CheckPoints çok yönlü bir uygulamadır. Yerel markette favori ürünlerinizin barkodlarını tarayarak puan kazanabilirsiniz.

Koridorlarda yürümediğinizde, videoları izleyerek, anketleri yanıtlayarak, çevrimiçi alışveriş yaparak, web'de arama yaparak ve promosyon teklifleri için kaydolarak puan kazanabilirsiniz. Halihazırda Swagbucks kullanıyorsanız, bu site, barkodları noktalara göre tarayabilmenin eklenmesiyle çok tanıdık bir arayüze sahip olacaktır.

Hediye kartları ve ürünler için puanlarınızı kullanın. Daha fazla puan kazanmak için bonus oyunları bile oynayabilirsiniz.

26. Favori Bakıcınızın Uygulaması

En sevdiğiniz market için resmi uygulamayı da indirmek isteyebilirsiniz. Burada bulunan fırsatlar çok kazançlı olmayabilir, ancak bonus puanları kazanabilir ve bu üçüncü taraf uygulamaların erişemediği yalnızca mağaza kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Çevrimiçi marketler her yıl daha büyük bir pazar payını aldıkça, tuğla ve harçlı marketler uygulamalarıyla alışveriş yapmak için teşvikler ekliyor. İnternetten sipariş verirseniz ücretsiz teslimat veya bir paket indirimi içerebilir. Göz önünde bulundurabileceğiniz uygulamalardan bazıları:

 • Albertsons
 • Harris Teeter
 • H-E-B
 • Kroger
 • Publix
 • Safeway
 • Walmart Bakkal
 • Bütün gıdalar

Bu sadece kısmi bir listedir, ama sen fikir edin. Haftalık bir broşür aldığınızda veya mağazayı ziyaret ettiğinizde, mobil uygulamalarıyla ilgili bir reklam arayın. Uygulama üzerinden çevrimiçi sipariş vermek için uygulamayı ve herhangi bir promosyon teklifini indirmenin avantajlarını gösterebilir.

Markette Paradan Nasıl tasarruf edersiniz?

Bu uygulamaların çoğunu kullanmanın güzelliği, belirli bir markayı değil, herhangi bir markette alışveriş yaparak ödüllendirmenizdir. Uygulamalar ücretsizdir, ilk ziyaretinizde para kazanmaya başlarsınız.

Zamanınızın bir kaç dakikasında bu uygulamalar, pazar gazetesinden çektiğiniz kuponlardan daha fazla para kazanabilir.

Mutlu alışveriş!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Kredi Kartı Dolandırıcılığı Kurbanı Olduğunuzda Kredinizi Nasıl Tamir Edebilirsiniz?
Maliye

Kredi Kartı Dolandırıcılığı Kurbanı Olduğunuzda Kredinizi Nasıl Tamir Edebilirsiniz?

Feragatname: Bu yazı Lexington Yasası tarafından desteklenmektedir Ocak 2017'de Brian Shell, Michigan'ın Ann Arbor'daki evine döndü ve hırsızlığa uğradığını keşfetti. Onun dehşetine, değerli eşyalarını sakladığı kasa çalındı. Kasada bir Macy's kredi kartı vardı. Aynı akşam, hırsızlar üçlüsü Macy'nin kartında bir alışveriş yapıp, alışveriş merkezinde bir alışveriş çılgınlığı yaşadı.
Devamını Oku
Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı
Maliye

Benim Lezzetli ve Besleyici Sağlık Shake Tanıtımı

Kilo vermek, daha iyi hissetmek, sağlığınızı geliştirmek ve 7 dakikadan az bir sürede bunu yapmak isteyen var mı? Eğer öyleyse, bu makaleyi okumak isteyebilirsiniz. Muhtemelen bu bir infomercial olup olmadığını kendinize soruyorsunuz ve size temin ederim. Bu, birkaç yıl önce yaptığım, olağanüstü sağlık ve esenliğime atfettiğim bir keşif.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları"/>
Maliye

Anketler Online Dolum yaparak Para Kazanmak için 3 Yolları

Düzenli okuyucular, hem Deacon'la hem de ben yan havalarda ekstra para kazanmanın büyük savunucuları olduğunu biliyorlar. Bu parayı kendi evinizin rahatlığında yapabilirseniz - daha da iyi! Deacon, aylık çevrimiçi gelir raporlarıyla her ay getirdiği çevrimiçi gelirini paylaşıyor. Şimdiye dek en iyi ayı 6.000 $ 'ın üzerindeydi!
Devamını Oku
Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)
Maliye

Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)

Voya Financial, Inc., sigorta, emeklilik ve yatırım ürün ve hizmetleri konglomeralarının bir kombinasyonudur. Şirket, ABD çapında yaklaşık 13 milyon müşterinin - hem ticari hem de tüketici - finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Voya'nın vizyonu, Amerika'nın Emeklilik Şirketi olmaktır - ve şirket, müşterilerinin zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olduğu için yoldadır. 7000'den fazla çalışanı ile emeklilik için tasarruf.
Devamını Oku