Maliye

33 En İyi Vadeli Hayat Sigorta Şirketleri

Çoğumuz hep genç ve yenilmez kalacağımızı düşünmek ister. Ne yazık ki, kimse geleceği tahmin edemez ve eğer aileniz onlar için orada olamayacak olursanız, maddi olarak mücadele edemez.

En iyi dönem hayat sigortası poliçelerinden birine sahip olmak, ailenize aradığınız huzuru verebilir.

Birçok yetişkin için hayat sigortası, hayat sigortası alabilmenin tek yoludur. Bu politikalar sadece 10 ila 30 yıl arasında sürmekte ve nakit değeri kazanmamakla birlikte, tüm hayatın aylık primleri kolaylıkla on kat daha fazla olabilmektedir. Örneğin, aylık vadeli hayat sigortanız 20 TL olabilir ve benzer bir bütün yaşam politikası 200 $ olabilir.

Vadeli Hayat Sigortası Kim Almalı?

Muhtemelen en çok aranan hayat sigortası sorusu terimi ya da tüm hayat sigortası almaktır. Dave Ramsey de dahil olmak üzere birçok finans uzmanı, size hayat sigortası yaptırmanızı ve derhal ya da evrensel hayat sigortası satmaya çalışan herkesten kaçmanızı tavsiye eder.

Çoğu temsilci, bu daha pahalı politikaları önermektedir, böylece daha yüksek bir komisyon kazanabilirler. Bu acımasız bir değerlendirmedir, ancak sizin fark ettiğinizden daha doğrudur.

Nihai hedefiniz finansal olarak bağımsız hale gelmeli ve hayat sigortasını tamamen atlamalı. “Kendi sigortalı” olmanızla, mevcut hayat sigortanız politikasından tasarruf hesabınızda denk bir dengeye sahip olursunuz.

Örneğin, şu andaki hayat sigortası poliçeniz 200.000 dolar olduğunda bankada 200.000 dolar var. Tek sorun, emekli olmaya hazır olana kadar bu finansal dönüm noktasına ulaşamayacağınızdır. O zamana kadar, vadeli hayat sigortası poliçesi, finansal güvenliği sağlamak için uygun bir yoldur.

Hayat sigortasını aşağıdaki nedenlerden dolayı düşünmelisiniz:

 • 10.000 $ 'lık ortalama cenaze masraflarını karşılamak için yeterli paranız yok
 • Borçlarınız mevcut hayat tasarruflarınızı aşar (yani, kendi sigortalı değilsiniz)
 • Eşinizin veya çocuklarınızın para için endişelenmesini istemiyorsunuz
 • Borca gitmeden pahalı tıbbi faturaları doldurun
 • İşyeri avantajlarından ayrı bir politika ister misiniz?
 • Vadeli hayat sigortası düşündüğünüzden daha ucuzdur!

Vadeli hayat sigortası, aşağıdaki harcamalardan bazıları için kullanılabilecek vergiden muaf ölüm ödeneği öder:

 • Cenaze masrafları
 • Sağlık Faturaları
 • İpotek
 • Geliri değiştir

Eğer “ölmeyi göze alamazsanız”, hayat sigortası için en önemli adaysın. Ayda 30 dolardan az bir süre için, aileniz için bir finansal yaşam çizgisi oluşturabilirsiniz. Ve süreci başlatmak için sadece birkaç dakika sürer!

En İyi Dönem Hayat Sigortası Şirketleri

Hayat sigortası önemli mi? Evet. Öyle olmasaydı, bankanız size ayda en az bir kez bankada bir hayat sigortası reklamı göndermezdi. Karşılaştığınız ilk hayat sigortası şirketinden bir politika almak yerine, gerekli özeni gösteriniz. Mümkün olan en düşük maliyetle en fazla kapsama aldığınızdan emin olmak istersiniz.

Bazı şirketler sağlık muayenesi yapmadan bile hayat sigortası sunmaktadır. Kan almak istemiyorsanız ya da doktora gitmeye vakit ayırmazsanız, bu şirketler otomatik bir ayakkabı ayakkabısı olabilir. Bir sağlık muayenesine ihtiyacınız olmasa bile, yazılı görüşme sırasında sağlıkla ilgili çok sayıda soruyu yanıtlamanız gerekecek ve özel bir sağlık sorununuz varsa bir sınava ihtiyaç duyabilirsiniz.

1. Ethos

Ethos, 49 eyalette 10 ila 30 yıllık vadelerde 1 milyon $ 'a kadar vadeli hayat sigortası sağlar. Aslında Ethos, “Hayır” kelimesini aslında çekici buldukları az sayıda şirketten biridir:

 • Tıbbi muayene gerekmez
 • Hiçbir ittifak satış elemanı veya inişe geçme

Başvuruların tamamlanması sadece 10 dakika sürmekte ve hak talepleri iki hafta içinde ödenmektedir.

Ethos nispeten genç bir şirket olmasına rağmen, birçok efsanevi sigorta devleri tarafından yazılmıştır. Örneğin, sigorta ortaklarından ikisi, sırasıyla 127 ve 137 yıldır iş yapan Assurity ve Münih RE'dir. Çok az sayıda işletme, tüm bir yüzyıl boyunca çevrede olduklarını söyleyebilir!

Tüm başvuru süreci 10 dakika sürse de, birkaç saniye içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Ethos aşağıdaki başvuru sahiplerine vadeli hayat sigortası sunmaktadır:

 • 18-75 yaş arası
 • ABD vatandaşı veya yeşil kart sahibi
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde en az 24 ay yaşadı

Başvuru süreci boyunca, Ethos aylık teklifinizin belirlenmesine yardımcı olmak için fiziksel ve mali sağlığınızı değerlendirir.

2. Haven Yaşamı

Haven Life ile, 45 yaşından küçük başvuru sahiplerinin çoğu tıbbi muayeneye ihtiyaç duymaz! Haven Life da 160 yaşındaki bir sigortacı olan MassMutual tarafından destekleniyor. Birkaç kişisel sağlık sorusunu cevapladıktan sonra anında karar almak için Haven Life'ın InstantTerm özelliğinden anında alıntı alabilirsiniz.

Kapsama tutarları 100.000 ABD Doları ile 2 milyon ABD Doları arasında değişmektedir ve bu durum, daha yüksek teminat tutarına ihtiyacınız varsa, Haven Life'ı daha iyi bir seçenek haline getirmektedir. Geçerli döneminiz sona erdikten sonra, politikanızı ek yüklenmeden otomatik olarak yenileyebilirsiniz, ancak mevcut ücretleri, yenileme tarihinizdeki yaşınıza göre ödersiniz.

Benzersiz bir Cenneti Yaşam özelliği, hızlandırılmış ölüm faydalarıdır. Siz veya başka bir Cennet Yaşamı politikasına bir ölümcül hastalık teşhisi konulursa, pahalı tıbbi faturaların karşılanmasına yardımcı olmak için erken para çekme hakkına sahip olabilirsiniz.

Haven Life'ı düşünmenin bir başka nedeni, konumunuzu ilk müdahaleye göndermenizi sağlayan LifeLink uygulamasına ücretsiz erişim. 911 çağrının% 70'i bir mobil cihazla yapıldığı için, yerel kapsama alanınızın dışındaysanız 911 numaralı operatöre yönlendirilmiş olabilirsiniz.

3. Policygenius

Karşılaştırma dükkanına hoşgeldinizsanız, Policygenius birkaç hayat sigortası şirketinden teklifleri bir kerede sağlar, böylece en düşük fiyatı beş dakika içinde bulabilirsiniz.

Policygenius'u bu listedeki diğer hayat sigorta şirketlerinden farklı kılan, bağımsız bir sigorta komisyoncudur. Hayat sigortası sağlamazlar, ancak önerilerinden birini seçerseniz bir komisyon kazanırsınız. Sigorta primleri devlet yönetiminiz tarafından düzenlendiği için, doğrudan sigorta şirketi aracılığıyla değil, Policygenius'a kaydolursanız daha fazla ödemezsiniz.

Tıpkı farklı kitlelere ulaşmak ve bir satış yapma olasılığını artırmak için ürünlerinizi birden fazla çevrimiçi pazarda satmaya çalıştığınız gibi, hayat sigortası şirketleri de aynı sebepten Politika Grubu ile iş ortaklığı yapmaktadır. Daha fazla rahatlık için, Policygenius sadece aşağıdaki kriterleri karşılayan en iyi hayat sigortası şirketleriyle ortaktır:

 • İyi itibar
 • Güçlü finansal derecelendirmeler
 • Çevrimiçi teklif verin

PolicyGenius, bilgilerinizi finansal kazanç için üçüncü taraflara satmayacaktır. Ve daha yüksek bir komisyon kazanmak için bir sigorta şirketini diğerinden daha fazla tavsiye etmeyeceklerdir.

4. John Hancock

John Hancock, sigorta ve yatırım dünyasında prestijli bir isim. Onların canlılık programı yıllık priminizde% 15 indirim sağlıklı davranışlar izlediğinizde. Bazı avantajları şunlardır:

 • Sağlıklı gıdalarda 600 $ 'a kadar indirim
 • 25 $ 'lık ilk bir ödemeyle veya ücretsiz bir FitBit cihazıyla bir Apple Watch kazanın
 • Perakende ve seyahat ortaklarında indirim

Bir tıbbi sınav olmadan 1 milyon dolara kadar kapsama almak mümkün! Bir dakika içinde anında bir teklif alabilirsiniz, bu yüzden aktif ve sağlıklı ödüller kazanmak istiyorsanız John Hancock'a göz atmaya değer.

5. İhtiyati

Sigara içenlerin ve tütün kullanıcılarının sigara içmeyen akranlarından daha yüksek prim almaları neredeyse garanti edilmektedir. Çiğneme tütünü kullanırsanız, Prudential tütün kullanıcıları için en iyi hayat sigortası şirketleri.

Ayrıca, İhtiyati'yi kullanmayı tercih edebilirsiniz, çünkü bunlar işyerindeki yardımlarınızı bile sağlayabilecek bir hane adıdır. Geçtiğimiz yıl, Prudential sigorta kategorisinde üst sıralarda yer aldı.Servet veForbes Dünyanın en iyi şirketlerinden biri olmak için dergisi!

Bu övgülerle, Prudential'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük ikinci sigorta şirketi olması sürpriz değil.

Bahşiş:Mevcut bir tütün kullanıcısı olsanız bile, 12 ay boyunca tütünden muaf olmak, hayat sigortası için daha düşük bir orana sahip olmanıza yardımcı olabilir. Ek sağlık teşvikleri için, kilo vermek ve yaşamsal okumalarınızı geliştirmek için HealthyWage kullanmayı da düşünebilirsiniz. Yıldız tıbbi sınav sonuçlarına sahip olmak, en düşük aylık primlere hak kazanmanız anlamına gelir.

6. Phoenix Hayat Sigortası Şirketi

Phoenix Life 1851'den beridir ve Safe Harbor Term Life ürünü sunmaktadır. Bu beklenmedik olaylar için ek kapsama alanı sunan dört can kurtaran binicisi alabilirsiniz:

 • Kritik hastalık
 • Kronik hastalık
 • Ölümcül hastalık
 • İşsizlik

Bu sürücüler zaten aylık priminize dahil edilmiştir. Phoenix Life, aynı zamanda, hızlı bir şekilde yazılı kararları olan bir tıbbi sınav şirketidir, bu nedenle, sağlığınız iyi ise ve sınava girmek istemiyorsanız, değerlendirmeye değer.

7. Afiş

Dönem hayat sigortası 49 eyalette Banner ve Columbia Bölgesi tarafından sunulmaktadır. New York sakinleri hayat sigortasını, Banner'ın tamamen sahip olduğu yan kuruluş William Penn tarafından yazılacak.

“Ortalama sağlık” olan insanlar Banner'ı düşünebilirler çünkü mükemmel bir sağlık modeli değilseniz daha düşük primler sunma eğilimindedirler. Daha hafif oldukları için başvuru sürecini tamamlamak için bir sınava girmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, 20 ile 50 yaş arasındaki adayların seçilmesi, sağlık muayenesi yapılmasına izin verilmeyebilir.

Ebeveyniniz kanser teşhisi konulduysa Banner'ın yaşam süresi politikasını beğenebilirsiniz. Underwriting görüşme sürecinde, birçok hayat sigortası ajansı size kişisel tıbbi geçmişiniz ve yakın ailenizle ilgili soruların bir litresini soracaktır. Ebeveynlerinden biri kanser gibi bir hastalık teşhisi konduysa, teklifiniz de artabilir. Banner'larla bunun gerçekleşmesi ihtimali daha düşük.

Tütün kullanıcıları ayrıca tütün kullanıcı primi de sunmaları nedeniyle Banner'ı da düşünmelidir. En az üç yıl boyunca tütünden arınmış değilseniz, sigara içmeyenlerin en iyilerini almak mümkün! Diğer hayat sigortası şirketleri, en az beş yıl boyunca tütünden muaf olana kadar en iyi oranları sunamayabilir.

Banner'ın esnek dayanak standartlarına rağmen, Banner, A'dan kalma bir A + Üstün mali güç derecesine sahiptir. S & P ve Fitch'ten en iyi ve AA notu (Çok Güçlü). Dünyanın en büyük 9. sigorta şirketi olarak, paranızı riskli bir şirkete vermek konusunda endişelenmenize gerek yok.

8. GEICO

GEICO en çok araba sigortası için bilinir, fakat aynı zamanda vadeli hayat sigortası da sunarlar. 250.000 $ 'a kadar bir süre için başvurursanız, tıbbi muayeneden kaçınabilirsiniz.

Çevrimiçi bir fiyat teklifi isteğinde bulunduğunuzda, GEICO size 10, 15, 20, 25 veya 30 yıllık bir dönem için "A" derecelendirme şirketlerinden en uygun fiyatlı teklifi gösterecektir. Ben hızlı bir teklif koştu ve Banner veya Koruyucu benim durumumda en uygun fiyatlı iki seçenek vardı. Sonuçlar sizin için farklı olabilir ve mağaza karşılaştırması için kolay bir yoldur.

9. Koruyucu

Belki de hiç Koruyucu'yı hiç duymadınız, ancak 100 yıldan fazla bir süredir sigorta sağlamışlar ve sağlam finansal derecelendirmeler sağlamışlardır. Ayrıca bir terminal hastalık sürücüsü de politikanıza da sahip olabilirsiniz. 100.000 ile 50 milyon dolar arasında değişen bir hayat sigortası vadesi alabilirsiniz.m)10 ila 30 yıllık bir dönem.

Koruyucu, rekabetten% 49 daha az olan reklâm oranlarıdır, bu nedenle hayat sigortası için fazla ödeme yaptığınızı düşünüyorsanız, bazı nakit para biriktirebilirsiniz.

10. Varlık

Daha önce Assurity'ye aşina olabilirsiniz, çünkü Ethos için hayat sigortası poliçelerini de üstlendiler. 1890'dan beri Assurity sigorta ürünleri sağlıyor. Assurity'nin Med Olmayan Yarı Dönem 350'si, 18 ile 65 yaş arasındaki başvuranlara 350.000 dolar teminat sağlıyor.

11. Sadakat Yaşam

Fidelity Life RAPIDecision Express'i seçmek, 30 yıla kadar terimler için sınavsız dönem yaşam politikası sunuyor. Bu hayat sigortası planı 95 yaşına gelene kadar kullanılabilir.

Teriminizin süresi dolduğunda, Fidelity Life politikanızı korumaya devam edebilirsiniz, ancak primleriniz 94 yaşına gelene kadar her yıl artacaktır. Mevcut politikanızın süresi dolduğunda yeni bir dönem politikası almaya hak kazanıyorsanız, kilitlemek için yeni bir politika uygulamanız gerekir. - önümüzdeki 20 yıl için sabit bir oran.

İsteğe bağlı biniciler bağımlı çocuk ve kaza sonucu ölüm içerir. Bu biniciler aynı ortalamalar için ayrı bir politika almaktan daha ekonomik olabilirler.

12. MassMutual

MassMutual, aşağıdaki sigorta kombinasyonları için vadeli hayat sigortası teminatı sunar:

 • Sadece kendin
 • Sen ve eşin
 • Kendin, eşin ve çocukların

Daha uzun vadeler alabilmenize rağmen, MassMutual en iyi oranı sağlamak için 10 veya 20 yıllık bir dönem almanızı önerir. MassMutual ayrıca her Haven Life vadeli hayat sigortası poliçesinin de altını çiziyor, bu yüzden her iki şirketten aynı teklifleri almanız gerekiyor.

MassMutual ile devam etmenin bir avantajı da onları emeklilik ve yatırım planlaması için de kullanabilmenizdir.

Ayrıca mümkün ücretsiz hayat sigortası Her yıl 40.000 $ 'dan az olan ebeveynlere ve yasal vasilere 10 yıl, 50 bin dolarlık bir süre sunan MassMutual LifeBridge programı aracılığıyla. Bu programın 2002 yılında başlamasından bu yana MassMutual, LifeBridge sigorta primlerine 680 milyon dolar ödedi! Sigortalı ebeveyn uzaklaşırsa, çocuklar parayı eğitim masraflarını ödemek için kullanabilirler.

13. Forvet Finansal

Ormancılar, hayat sigortası ödemenizin% 1'ini tercih ettiğiniz hayır kuruluşuna bağışlayacaklar. Bu avantaj, adınıza hayırsever bir kesinti olarak sayılır ve mirasçılarınız için emlak vergisi miktarını azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca herhangi bir sağlık muayenesi seçemezsiniz. 80 yaşına kadar olan adaylar Foresters'tan hayat sigortası için başvurabilirler.

Ek ücretsiz sigortalıların bazıları şunlardır:

 • Ortak taşıyıcı kaza sonucu ölüm sürücüsü
 • Aile sağlığı yardımcısı
 • Hızlandırılmış ölüm yardımcısı

14. Müdür

Küçük bir sigorta poliçeniz varsa, bazen 30.000 $ gibi küçük bir sınav hayat sigortası şirketlerinin çoğu tıbbi muayeneye gerek duymaz. Müdür, 1 milyon dolarlık bir hayat sigortası poliçesi sunmayan birkaç hayat sigortası şirketinden biridir!

Dürüst olmak gerekirse, Müdür diğer hayat sigortası şirketlerine göre daha sıkı sigortalama standartlarına sahiptir, bu nedenle herkesin sınava girmesi şartı aranmaz. Sağlığınız iyi ise, Principal'den bir teklif almayı denemeye değer.

Müdürün en büyük isim tescili yok, ancak 1879'dan beri sigorta sektöründe yer alıyorlar ve bugün bir Fortune 500 şirketi.

Ayrıca, 20 finansal derecelendirmenin 5. ve 4. en yükseği olan A + ve AA derecelerine de sahiptirler. Bu derecelendirmeler en iyi hayat sigortası şirketlerinin çoğu ile tutarlı ve Müdür bir politika açmak için güvenli bir yer.

15. AIG

AIG, karşılaşacağınız en büyük sigorta şirketlerinden biridir. Çoğu hayat sigortası şirketi maksimum 30 yıllık bir dönem sunarken, AIG ile 35 yıllık bir dönem alabilirsiniz.

Primleriniz daha yüksek olacak ancak uzun vadede para biriktirebileceksiniz, çünkü aynı aylık tutarı 20 yaşınızdayken 54 yaşında ödüyorsunuz.

AIG ile tıbbi bir sınava girmeniz gerekecektir, ancak politikanız yaklaşık bir asırdır etrafta bulunan ve 80'in üzerinde ülkede bulunan bir şirket tarafından desteklenmektedir.

16. Midland Ulusal

Midland National, düşük maliyetli bir hayat sigortası sağlayıcısı olma ünvanına sahiptir. Anında çevrimiçi fiyat teklifi alabilir ve aşağıdaki kriterlere göre Midland'ın dört farklı oran kategorisini görebilirsiniz:

 • Sigara içen ve sigara içmeyen
 • Kan basıncı
 • Kolesterol

Kolesterolünüz 220'nin altındaysa ve sigara içmiyorsanız, sigara içmeyen Preferred Plus oranıyla en düşük primler için en iyi şansa sahip olursunuz.

17. Brighthouse Finansal

MetLife'ın bir dalı olan Brighthouse Financial, 30 yıla varan süre içinde ömür boyu yaşam politikaları sunuyor. Dönem hayat sigortası için asgari poliçe tutarı 1 milyon $ 'dır, bu yüzden hak kazanmak için yüksek bir net değere ihtiyacınız olabilir. Ayrıca, sadece bir Brighthouse hayat sigortası poliçesine bir mali danışman aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Hayat sigortası poliçelerinden birine hak kazanırsanız, pişmanlık duymamalısınız. Mevcut Brighthouse müşterileri, makul bir primle ve güvenilir bir marka ile gelen rahatlığı bildiriyor.

Bahşiş:Diş sigortası için de MetLife'ı düşünmeyi unutmayın. Diş hekiminiz için ağzınızın altın madenine dönüşmesini engelleyebilirsiniz!

18. Transamerica

San Francisco sakinleri, şehir silüetindeki ikonik Transamerica binasına aşinadırlar ve aynı zamanda sağlam bir hayat sigortası ürünü de sunarlar. Şu anda 249.999 $ 'a kadar sağlık muayenesi poliçesi sunulmamaktadır.

Transamerica iki farklı süreli hayat sigortası ürünü sunmaktadır:

 • Trendsetter Süper
 • Trendsetter LB

Trendsetter Süper planı ile, mevcut vadeniz sona erdiğinde vadeli planınızı 1 milyon $ 'a kadar kalıcı bir plana dönüştürme seçeneğiniz vardır. Kalıcı politikalar nakit değer kazanmasına rağmen, primler belirgin şekilde yüksek olacaktır, dolayısıyla bu plandan kaçınmak sizin çıkarınıza olacaktır.

Birçoğu için, daha iyi bir seçenek, Trendsetter LB planını seçmektir, böylece yaşam avantajlarından faydalanabilirsiniz ve kapsama alanı 2 milyon dolara kadar çıkabilir. Yaşamsal faydalardan bazıları, kronik, kritik ve ölümcül hastalıklar için hızlandırılmış ölüm faydalarıdır.

Yararlanıcılarınızın ölüm ödeneğinizi alması gerekiyorsa, bir toplu ödeme veya aylık taksit seçebilirler.

19. Omaha'nın Karşılaşması

Çevrimiçi bir Omaha hayat sigortası poliçesi satın aldığınızda, tıbbi muayeneden kaçınabilir ve 100.000 $ 'a kadar kapsama alabilirsiniz. Cenaze masraflarını karşılamak ve bir veya iki yıl boyunca maaşınızı değiştirmek için yeterli miktarda teminat istiyorsanız, bu yeterli bir tutardır.

100.000 ABD Dolarından büyük bir politika istiyorsanız, gerçek bir Omaha Acentesi ile konuşmanız gerekecektir. Politikanız 80 yaşına kadar geçerli kalabilir ve 74 yaşına kadar bir politikaya başvurabilirsiniz.

20. Sagicor

Sagicor’u sinav dönem sigortasi için de degildir. Bir Sage Terim 10, 15 veya 20 yıldır kullanılabilir.

Yaşamsal faydalardan ikisi, erken yoksunluk faydaları için ölümcül hastalık veya bakım evi hapsi içerir. Sagicor, 45 eyalette ve Columbia Bölgesi'nde mevcuttur. AM Best ayrıca Sagicor'a bir A-finansal notu veriyor ve bu da 16 puanlık bir ölçekte en iyi 4.

Uluslararası sakinler de uluslararası Sagicor şirketlerinden birinden de politika alabilirler. Sagicor 1840 yılından beri faaliyette olup, dünyanın en eski sigorta şirketlerinden biridir.

21. Americo

Americo bir başka yüksek değerli hayat sigortası şirketi ve aynı zamanda en büyük özel şirketler arasında yer alıyor. Ayrıca 1906'dan beri sigorta çözümleri sunuyorlar.

O zamandan beri Americo ve beraberindeki iştirakleri, 1922'de çocukları sigortalayan ilk Amerikan hayat sigortası şirketi olarak hayat sigortası öncüleri olmuştur.

Bugün, tıbbi muayenesi olmayan Americo hayat sigortası poliçeleri 20 ve 30 yıllık dönemler için 250.000 dolara kadar sunulmaktadır. Americo ayrıca mümkün olan en yüksek üçüncü derece olan “A” derecesine (Mükemmel) sahiptir.

22. USAA

Askeri üyeler, USAA ve çok sayıda bankacılık ve sigorta ürününe zaten aşinadır. Siz ya da sevilen bir kişi şu anda aktif görevdeyseniz, bu iki ek avantajın tadını çıkarabilirsiniz:

 • 25.000 $ ağır yaralanma kapsamı
 • Askerden ayrıldığınızda 400.000 $ 'a kadar ek teminat ve SGLI avantajlarınız

Çocuklarınızı ek sürücüler olarak politikanıza eklemek isterseniz, USAA tüm çocuklarınız için ayda sadece 7 dolar ek ücret alır. Diğer sigorta şirketleri her çocuk için ayda 5 dolara kadar ücret alabilir, yani iki çocuk ayda 10 dolara mal olur.

USAA ayrıca, evlilik veya çocuk sahibi olmak da dahil olmak üzere büyük bir yaşam olayını deneyimlediğinizde otomatik 100.000 dolarlık bir kapsam genişletmesini de kapsar. Primleriniz artacaktır, ancak yine tüm yazım sürecini geçmek zorunda değilsiniz.

Araba sigortası veya ev sahibi sigortası gibi, USAA ile başka bir sigorta ürününüz de varsa çok ürünlü bir indirim elde edebilirsiniz.

23. Kuzeybatı Karşılıklı

Kolej sporseverleri Kuzeybatı Mutual'ı, uzun Korint sütun logolu televizyon reklamlarından tanıyacaklar.

Eski dünyanın bu sütunları bugün hala duruyorsa, 160 yıllık Northwestern Mutual, A ++ 'nın mümkün olan en yüksek finansal değere sahiptir. Mali açıdan sağlam bir şirketle iş yapmak sizin için önemliyse, Kuzeybatı Mutual'ı mutlaka dikkate almalısınız.

Üstün kredi notunun yanı sıra, Northwestern Mutual da minimum müşteri şikayetleri ve yüksek J.D. Güç müşteri memnuniyeti puanı ile en iyi müşteri memnuniyeti derecelerinden birine sahiptir.

Olumsuz olan, Kuzeybatı Mutual'ın hayat sigortası teriminin bu listedeki diğer birçok tavsiyeden daha fazla olması. Ancak, bunu bir Ford veya Chevy yerine sigorta dünyasında Mercedes veya BMW'ye sahip olarak düşünebilirsiniz.

24. Guardian Life

Guardian Life 1860 yılından beridir. O zamandan beri dünya çok değişti ve A.M. En iyi şirket. Evet, Guardian mümkün olan en yüksek finansal dereceye sahip diğer ayrıcalıklı sigorta şirketlerinden biridir.

Guardian ile, 10, 25, 20 veya 30 yıllık dönemlerde ömür boyu kapsama alabilirsiniz. Başvurabileceğiniz minimum teminat tutarı 250.000 $ ve maksimum 5 milyon $ 'dır. Guardian ayrıca, en az altı ay üst üste devre dışı bırakılırsa, bir teminat feragati sunar.

25. Gerber Hayat

Belki de çocuk hayat sigortası için reklamlarından dolayı Gerber Life'ı biliyorsunuzdur. Çocuğunuz için tüm yaşam politikalarını da satın alabilseniz de, kendiniz için bir vadeli sigorta poliçesi de alabilirsiniz.

Priminiz ayda 8 dolar kadar düşük olabilir. 18 ve 50 yaşları arasındaysanız ve 100.000 $ 'a kadar bir teminat için başvuruyorsanız, tıbbi muayeneye gerek yoktur.

Gerber Life ayrıca yaşlılar için de vadeli hayat sigortası sunuyor. 60 yaşına kadar olan adaylar 20 yıllık bir politika alabilir ve 70 yaşına kadar olan adaylar 10 yıllık bir politika alabilirler.

26. Ülke çapında

Ülke çapında, bu ek sürücülere eklemenizi sağlayan bir YourLife Garantili Seviye Şartı politikası sunulur:

 • Terminal hastalığı için hızlandırılmış ölüm yardımı
 • Çocuk dönem
 • Premium feragat
 • Eş sürücü

Çocukların dönemindeki binici, her çocuk için 22 yaşına gelene ya da evlenecek olana kadar, hangisi önce gelirse, ek bir avantaj sunar.

Ülke çapında 30 yıla kadar vadeli sigortalar sunulmaktadır. Nationwide ile 95 yaşına kadar hayat sigortası taşıma seçeneğiniz var.

27. Amerikan Ulusal

1905 yılında kurulan American National, 50 eyalette ve Porto Riko'da ofisleri bulunmaktadır. Kurucularının vizyonu iş uygulamalarını takip etmekti, bu yüzden ülke 500 yıl sonra iş dünyasında olacak.Sadece düşünün, Avrupalılar 500 yıl önce Yeni Dünya'yı yeni keşfettiler!

250.000 $ 'a kadar sağlık muayenesi için 15 dakika içinde onaylanması mümkündür. İsterseniz, politikanıza isteğe bağlı yaşam avantajları da ekleyebilirsiniz.

Amerikan Ulusal Birliği, “A” derecesine sahipti ya da A.M. 1941'den beri en iyisi. Huzurunuz için, şirketin finansal olarak sağlam olduğu anlamına gelen “A” dereceli veya daha iyi bir sigorta şirketi ile çalışmak isteyeceksiniz.

28. Tehlikeli

Thrivent, dönem hayat sigortası ve diğer birçok finansal ürün sunan Hıristiyan merkezli bir kuruluştur. Thrivent'i düşünmenin bir nedeni, Canlı Cömert girişimleridir.

Bir Eylem Ekibi oluşturarak, Thrivent yerel bir topluluk nedenini desteklemenize yardımcı olmak için 250 $ bağışta bulunacaktır. Aylık priminiz $ 25 ise, 250 $ 'lık tohum parası priminizi 10 ay boyunca mahsup eder ve en sevdiğiniz yardım kuruluşunuz ek destek alır.

Bazı hayat sigortası şirketleri, ölüm ödeneğiniz ödenene kadar yardımınızı desteklemez. Bu 250 dolarlık katkı sizin adınıza yapılmayacak olsa da, en azından emekçinizin meyvelerini daha çok ödüllendirici olabilir!

29. AXA

AXA, dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biridir ve dönem hayat sigortası sunmaktadır. Elit A + (Üstün) finansal notu var ve birkaç yıl önce 1859 yılında hayat sigortası vermeye başladılar.

Birkaç yaşam yararı bisikletçiye sahip BrightLife Term ilkelerini düşünmek isteyeceksiniz. Kalıcı bir yaşam politikasına dönüşebilen iki ek yaşam süresi seçeneği vardır, ancak para kazanmak ve yaşamsal fayda sağlayan sürücülere erişim sağlamak için bu politikalardan kaçınmak isteyeceksiniz. Başvuru sürecine başlamak için bir finans uzmanıyla konuşmanız gerekecektir.

30. Lincoln Financial

Amerika'nın en büyük 250 şirketinden biri olan Lincoln Financial, iki farklı dönem vadeli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır:

 • Lincoln Dönem Accel
 • Lincoln Yaşam Öğeleri

Lincoln Terimi Süreci ile, 50 yaşın altındaki başvuru sahipleri, politika yüzleri için 500.000 ABD Doları'nın altında bir sınav politikası uygulayamazlar. Bir tıbbi sınav olmadan iki iş günü içinde kapsama almak mümkün! Tüm dönem için aynı primi ödeyeceksiniz ve isteğe bağlı biniciler mevcut. Vadeli İşlem politikasının asgari yüz tutarı 100.000 ABD dolarıdır.

Yaşlandıkça sürekli kapsama alanı istiyorsanız, Lincoln LifeElements planını tercih edebilirsiniz. Vade politikanız bittiğinde kapsama almaya devam edebilirsiniz. Ancak, teminat tutarınız düşecek ve primleriniz her yıl artacak. Kapsam dahilinde en az 250.000 $ 'a ihtiyacınız olduğunda LifeElements planını tercih edebilirsiniz.

31. New York Yaşamı

New York Life, saygın bir hayat sigortası şirketidir, ancak çevrimiçi alıntılar alamazsınız. Basitleştirilmiş Vadeli Hayat Sigortası programı, 30 ila 74 yaş arasındaki insanlar için 100.000 $ 'a kadar tıbbi sınav kapsamı sunmamaktadır.

10 veya 20 yıllık dönemler için sabit prim miktarları satın alabilirsiniz. Diğer hayat sigortası şirketleri kadar fazla seçeneğiniz olmasa da, 10 ve 20 yıllık dönemler çoğu için en popüler ve uygun fiyatlı primlerdir.

Bir bütün olarak, New York Life, hayat sigortası için bu listedeki diğer şirketlerden daha fazla ücret alma eğilimindedir.

32. Primerica

Primerica sadece 1977'den beri vadeli hayat sigortası teklif ediyor, ancak A.M.'den en yüksek A + oranına sahip şirketlerin sadece% 17'sinden biri. En iyi.

Çevrimiçi teklifleri alamazsınız, ancak genel politikanızı geliştirmek için isteğe bağlı sürücüler ekleyebilirsiniz. Eğer bir terminal hastalık sürücüsü istiyorsanız, politikanızın% 70'ine veya 400.000 $ 'a kadar çekebilirsiniz (hangisi daha azsa).

Primerica'dan çevrimiçi teklif almanız mümkün olmadığından, diğer hayat sigortası şirketleri ile aynı zamanda prim maliyetlerini karşılaştırmak için zaman ayırın. Bazı insanlar Primerica’nın bu listedeki diğerlerine kıyasla ortalama prim maliyetlerinin üzerinde olduğunu bildirmektedir.

33. MetLife

Bu listedeki diğer öneriler, boş zamanlarınızda başvurduğunuz kişisel süreli hayat sigortası içindir. MetLife sadece işveren tarafından desteklenen planlarla vadeli hayat sigortası sunar.

Mevcut işvereniniz hayat sigortası sunmuyorsa, Çalışanlara Sağlanan Faydalar Direktöründen işyeri hayat sigortası teklif etmesini isteyin. İşinizden ayrılırsanız kapsama kaybedersiniz, ancak sahip olduğunuz bağımsız bir hayat sigortası poliçesine ek olarak ikinci bir hayat sigortası poliçesi almanın ekonomik bir yolu olabilir.

Vadeli Hayat Sigortası SSS

Birçoğumuz hayat sigortasına çok fazla düşünce koymuyor çünkü “gözlerden uzak ve akılsız”. İnsanlar bize hayat sigortası yaptırmanın önemli olduğunu ve hayat sigortasının nasıl çalıştığını anlamadan çok fazla kişinin bir politika aldığını söylüyor. Hayat sigortası gerçekten çok basitken, her ay sigorta primini ödemek için her ay prim ödemeniz gerekir, her hayat sigortası planı aynı değildir.

Bu sorular ve cevaplar size yardımcı olabilir, böylece ilk defa doğru kararı verir ve fazla ödeme yapmazsınız.

Vadeli Hayat Sigortası Nedir?

Hayat sigortasının sözlük tanımı, “sigortalı kişinin ölümüne veya belirli bir süre sonra ödediği sigortadır.”

Hayat sigortasını vadeli ödeme olarak düşünebilirsiniz ve tüm hayat sigortası eşitliği yaptığınız bir ev satın almak gibidir. Yaşam süresi boyunca, 10 (15, 20) yıldan sonra, yani (eğer biz istemiyoruz) ölmeden, politika terimi sonunda herhangi bir paranızı geri almazsınız.

Ne kadar hayat sigortası yeterli?

İkinci en popüler hayat sigortası sorusu, ne kadar hayat sigortasına ihtiyacınız olduğunu belirlemektir.

Genel kural şu: Mevcut maaşınızdan 10 kat. Yılda 50.000 dolar kazanırsanız, 10x kuralına uymanız durumunda toplam kapsama tutarı 500.000 $ olacaktır. Finansal koşullarınıza bağlı olarak, karşılayabileceğiniz daha küçük aylık ödemeler için daha az kapsama alanı tercih edebilirsiniz. Unutmayın, bazı kapsama hiçbir kapsamdan daha iyidir.

Yüksek borç bakiyeniz ya da bir ev satın almak veya çocuğunuzu kolejden geçirmek gibi politika döneminde ortaya çıkan diğer büyük masraflarınız varsa, örneğin yıllık maaşınızdan 12 kat fazla almayı tercih edebilirsiniz.

En iyi vadeli hayat sigortası şirketleri ücretsiz teklifler sunar, bu yüzden, gerçekten ne kadar ödeme yapabileceğinizi görmek için birkaç farklı politika tutarı için fiyat teklifi almak için ekstra birkaç saniye ayırın.

Hayat Sigortası Ne Kadar Süre Olmalı?

Çoğu hayat sigortası şirketi aşağıdaki süreler için politika şartları sunmaktadır:

 • 10 yıl
 • 15 yıl
 • 20 yıl
 • 25 yıl
 • 30 yıl

En popüler üç seçenek 10, 15 ve 20 yıllık terimlerdir. 20 yıllık vadeyi aştığınızda, aylık prim hızla yükselir. Çoğu insan bunu bir kerede çok fazla harcamak istemez çünkü her bir eşin bir politikaya ihtiyacı olabilir.

Uzun süre mümkün olan en uzun süreli kilitleri almak. Politikanızı yenileme zamanı geldiğinde, mevcut yaşınıza göre ücretleri ödersiniz. Bu nedenle, 20 yaşındaki bir 20 yıllık bir doğa politikası, 40 yaşındaki bir genç için 20 yıldan daha az bir maliyete sahiptir.

Vadeli Hayat Sigortası Pahalı mı?

Çoğu dönem hayat sigortası primleri 30 $ veya daha az maliyete sahip olduğundan, aylık faturalarınızı ödemek ve hayat sigortanız olmak zorunda değilsiniz.

Size bir örnek vermek gerekirse, 250.000 $ 'lık bir kapsam için dönemlik ve tüm hayat sigortası için anında bir teklif aldım:

 • 10 yıl vadeli: ayda 16 dolar
 • 15 yıllık dönem: Ayda 20 dolar
 • 20 yıl vadeli: Ayda 24 dolar
 • 25 yıl vadeli: ayda 27 $
 • 30 yıllık dönem: Ayda 31 dolar
 • Ömür boyu (Tüm hayat sigortası): Ayda 105 $

20 yıllık bir dönem, tüm hayat sigortası poliçesinin fiyatıdır. Her ay, vadeli sigortaya 81 dolar, yılda 972 dolar harcıyorsunuz. Sınırlı bir geliriniz varsa, her yıl hayat sigortanıza harcayabileceğiniz 1.000 $ 'lık bir fazla olmayabilir.

Vadeli sigorta, yetişkinler için mükemmel bir seçenek çünkü çok uygun. Ayda 24 dolar ödemek zorunda kalırsanız, her ay bir daha az oturmuş restoran akşam yemeği yemek için dışarı çıkarak prim ödeyebilirsiniz.

Her ay daha fazla para kazanmak için bu beş ipucu izleyin.

Cabrio Vadeli Hayat Sigortası Poliçesi Almalı mıyım?

Bu kararı yalnızca siz yapabilirsiniz, ancak sigorta şirketleri vadesi sona erdiğinde hayat sigortası poliçenizi kalıcı (bütün) bir yaşam politikasına dönüştüren “dönüştürülebilir” politikalar sunmaktan hoşlanır. Finansal ihtiyaçlarımız yaşla birlikte değişmekle birlikte, politikanızın yeni dönem olarak dönüştürülmemesi ile maddi olarak daha iyi durumda olmanız muhtemeldir, eğer sağlığınız yüksekse hayat sigortası oranınız daha ucuz olmalıdır.

Seviye Ödemeleri Nelerdir?

Seviye ödemeleri, hayat sigortası primi için her ay aynı miktarda ödeme yaptığınızı söylemenin süslü bir yoludur. 15 yıllık bir aylık prim ile 10 yıllık bir politika alırsanız. Tam 10 yıl boyunca her ay "seviye" 15 $ prim ödeyeceksiniz.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız
Maliye

Öğrenci Kredilerinizi Nasıl Artırırsınız ve Binlerce Kurtarınız

Öğrenci kredisi toplamları her yıl artmaya devam ettikçe, binlerce yıl boyunca su üstünde kalmak zorlaşıyor. Öğrenci kredilerini ele alırken faturalarını nasıl ödeyebilir, evden tasarruf edebilir ve emekliliğe yatırım yapabilirler? Sorun, çoğu kişinin anlaması zor görünüyor. İnsanlar daha fazla borçla mezun olmaya devam ettikçe ücretler durgun kalır.
Devamını Oku
GFC TV Ep 009: Bu Yatırımcı Yatırım Harcamalarında 5,500 $ Ödüyordu Bilmiyordu
Maliye

GFC TV Ep 009: Bu Yatırımcı Yatırım Harcamalarında 5,500 $ Ödüyordu Bilmiyordu

66 yaşında bir yatırımcı olan Jim ve emekli paramedik bir şey ödüyordu biliyordu, ama ne olduğundan emin değildi. Böylece başka bir finansal danışmana geçmeye ve bazı cevaplar almaya çalıştı. Neden hiç kimsenin ilk etapta hiç kimseye sormadığını; Açıkçası, onun da ötesindeydi. Ama sonunda, soruyu sormak ona geldi: “Yatırım hesaplarıma ne kadar ödeme yapıyorum?
Devamını Oku
Bir Spor Etkinliğine Nasıl Gidilir?
Maliye

Bir Spor Etkinliğine Nasıl Gidilir?

Benim memleketimde, eşimin ve ben yapmaktan zevk aldığımız şeylerden biri, eski mahkememizi SIU Salukis'i görerek basketbol sahasında mücadele ediyor. Eminim ki, benzer bir etkinliğe katılmakla ilgili olabilir, ister eski üniversiteniz olsun, ister yerel spor takımınız olsun, ya da belki profesyonel bir takım oyunu görmeye gideceğiniz en önemli pazarlardan birinde yaşıyor olabilirsiniz. .
Devamını Oku